Uz sākumu

Notikušās sacensības

2011. gads

39. Siguldas rudens 2011

A2 stafete 2011

Siguldas tilti 2011

Latvijas Gāzes kauss 2011

Sprinta skrējiens Turaidas tornī 2011

Siguldas kauss 2011

Serpentīnceļa skrējiens

A2 duatlons

Siguldas apļi 2011

Fischer balvu izcīņa 2011

Siguldas kauss distanču slēpošanā 2011

Tautas slēojums "Sigulda 2011"

2010. gads

Ziemas duatlons 2010

Siguldas rudens 2010

Siguldas kauss orientēšanās sportā 2010

"Siguldas tilti" 2010

Latvijas Gāzes Atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā 2010

Sprinta skrējiena Turaidas tornī 2010

A2 stafete 2010

Siguldas Serpentīnceļa skrējiens 2010

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Siguldas kauss 2010 distanču slēpošanā

Tautas slēpojums "Sigulda 2010"

2009. gads

Rīgas rajona sezonas noslēguma sacensības

Siguldas rudens 2009

Latvijas 2009. gada čempionāts orientēšanās maratona distancē

RRSIC atklātais čempionāts orientēšanās sportā

Atklātās sacensības SIGULDAS KAUSS 2009 orientēšanās taku distancē

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Piedzīvojumu sacensības "Sigulda 802"

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

2009. gada Latvijas čempionāts velo orientēšanās

Siguldas Serpentīnceļa skrējiens 2009

Latvijas gāzes kauss 2009

A2 stafetes 2009

Pavasara zaķis 2009

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Tautas slēpojums "Sigulda 2009" un Rīgas rajona atklātais čempionāts distanču slēpošanā

Rīgas rajona sporta spēles distanču slēpošanā

2008. gads

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Pretīm ziemai 2008

Siguldas kauss 2008

Siguldas rudens

Latvijas 2008.gada čempionāts orientēšanās sprintā un garajā distancē

Piedzīvojumu sacīkstes „Sigulda 801”

Tautas skrējiens "Siguldas tilti"

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas gāzes atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

Latvijas XVIII Universiāde un Veterānu 45. sporta spēles (stafetes)

Latvijas XVIII Universiāde un Veterānu 45. sporta spēles (individuāli)

Serpentīnceļa skrējiens 2008

A2 stafetes 2008

Tautas slēpojums "Sigulda 2008"

Lieldienu zaķis 2008

2007. gads

Pretīm ziemai 2007

Vidzemes kauss 2007

Latvijas Gāzes kauss 2007

Fonona Kompasa kauss 2007

Skrējiens Turaidas tornī

Skrējiens Sigulda - 800

Latvijas Paralimpiskais čempionāts orientēšanās taku distancē un Latvijas atklātais čempionāts orientēšanās taku distancē

Rīgas rajona 2007. gada sporta spēles orientēšanās sportā

„Sportlat” Balvas izcīņa

A2 stafetes 2007

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas Valsts Ģimnāziju Spartakiāde

Siguldai 800. Serpentīnceļa skrējiens

Lieldienu zaķis 2007

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas sprintā - Reinis nesās

Latvijas čempināts distanču slēpošanā un FIS sacensības

Tautas slēpojums "Sigulda 800"

2006. gads

Ziemas duatlons 2006

Pretim ziemai 2006

Vidzemes kauss 2006

Rīgas rajona sezonas noslēguma atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Latvijas gāzes atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

A2 orientēšanās stafetes 2006

Orientēšanās iepazīšanas sacensības taku distancē


Kompasa kauss - 2006

Rīgas rajona atklātās meistarsacīkstes orientēšanās sportā

Sprinta skrējiens Turaidas tornī

Rīgas raj. 2006. gada sporta spēles orientēšanās sportā

Lieldienu zaķis

Fischer balvu izcīņa distanču slēpošanas nakts sprintā

Tautas slēpojums SIGULDA 2006

Rīgas rajona atklātais čempionāts distanču slēpošanā

Pretīm pavasarim 2006

2005. gads

Ziemas duatlons 2005

Pretim ziemai 2005

Kompasa kauss 2005

Rīgas rajona čempionāts 2005

Latvijas Gāzes sacensības 2005

Kompass 2005

Vidzeme 2005

2004. gads

Rīgas rajona čempionāts 2004

Latvijas Gāzes sacensības 2004

Kompasa kauss 2004

Pretim ziemai 2004

Kompass 2004

Ziemas triatlons 2 2004

Tautas slēpojums "Sigulda - 2004"

Ziemas triatlons 1 2004

LR čempionāts orientēšanās ar slēpēm 2004

Distanču slēpošanas sacensības "Silciema apļi" 2004

Senākas sacensības

Arhīvs

36. orientēšanās sacensības “Siguldas Rudens”

Rīgas raj. Sējas novadā, Vecmurjāņos, 4. oktobris, 2008.

Vieta grupā
Vārds, uzvārds
Kolektīvs
 
      S E : 6,6 km – 16 KP
I
Ieva Veģere
VIGA
II
Linda Katlapa
VIGA
III
Iveta Brūvere
VIGA
4.
Mārīte Knēta
MONA
5.
Ieva Rukšāne
Kāpa/RRBJSS
6.
Velga Buša
MONA
 
      S B : 5,4 km – 14 KP
I
Kristīne Veita
Purva Bridējs
II
Baiba Lāce
Teikas Kalns
III
Elīna Krūze
Burkānciems
4.
Eva Haberkorne -Vimba
Ziemeļkurzeme
5.
Madara Peiseniece
Kāpa
6.
Agita Marena
KSK
7.
Lita Prātiņa
/individuāli/
8.
Līga Rukšāne
Kāpa
izstājas
Madara Sārta
/ind./
 
      S C :  4,5 km – 11 KP
I
Liene Upīte
Saulkrasti
II
Iveta Sārta
/ind./
 
       S 35: 5,4 km – 14 KP
I
Ilze Lapiņa
Ziemeļkurzeme
II
Vita Žukovska
/ind./
III
Linda Muzikante
BALTA
4.
Kristīne Grīnberga
Kāpa
5.
Vineta Arnicāne
A 2
6.
Agita Līviņa
/ind./
 
       S 40:   4,9 km – 12 KP
I
Baiba Ozola
MONA
II
Džaneta Suta
Valmiera
III
Inese Purgaile
Bebri
 
     S 45:    4,9 km – 12 KP
I
Agrita Pilābere
Meridiāns
II
Ilze Laure
Kāpa
III
Ieva Cāne
Sigulda
4.
Zita Rukšāne
Sigulda
 
 
 
     S 50:   4,4 km – 12 KP
I
Gunta Lebedoka
Prizma
II
Tamāra Kosmačeva
Kāpa
III
Aija Alksne
Meridiāns
4.
Andra Melbārde
Seniors
5.
Ilga Kokoreviča
Brenguļi
 
     S 55:   4,3 km – 11 KP
I
Ruta Kukka
Kāpa
II
Lilija Ždanova
OK KO
III
Irēna Stāmure
Prizma
4.
Vija Velika
/ind./
 
     S 60 :   4,3 km – 11 KP
I
Maira Liepa
Prizma
II
Maruta Habermane
A 2
 
     S 65:    3,6 km – 11 KP
I
Erna Skujiņa
Prizma
II
Raisa Mazzariņa
Seniors
III
Aija Andersone
Seniors
4.
Lidija Zukule
A 2
 
     S 16:    4,4 km – 12 KP
I
Māra Peilāne
Kāpa
II
Katrīna Kosmačeva
Ogre
III
Ance Rusova
Auseklis
4.
Beāta Zaļaiskalna
Auseklis
5.
Arta Martinsone
Meridiāns
6.
Santa Lazdāne
A 2
 
     S 14:    3,6 km – 11 KP
I
Sandra Grosberga
Meridiāns
II
Līga Lamberte
Meridiāns
III
Ieva Šķestere
Meridiāns
4.
Anna Madara Pērkone
Kāpa
 
     S 12:   3,4 km – 10 KP
I
Laura Puķīte
Kāpa
II
Rūta Ķigure
Kāpa/ RRBJSS
III
Kendija Aparjode
Kāpa/ RRBJSS
4.
Kate Medne
Meridiāns
5.
Annija Anna Zaļaiskalna
Auseklis
izstājas
Amanda Agnese Arnicāne
A 2
 
     S 10:    2,4 km – 8 KP
I
Stefānija Egle
Kāpa
II
Agnese Pastare
Meridiāns/ Straupe
III
Klinta Kalniņa
Straupe
4.
Samanta Brice
Sēja
5.
Anete Šauriņa
Sēja
6.
Anda Upīte
Saulkrasti
 
     V E:   8,5 km – 21 KP
I
Kaspars Kārkliņš
 
II
Andis Laveiķis
Kāpa
III
Toms Veits
Purva Bridējs
4.
Guntis Arnicāns
A 2
5.
Jevgēnijs Sproģis
Saldus
6.
Mārtiņš Vimba
Ziemeļkurzeme
7.
Uldis Pekuss
MONA
8.
Juris Knēts
Meridiāns
 
     V B:    6,6 km – 16 KP
I
Artūrs Brencis
Teikas Kalns
II
Andris Saldūksnis
KSK
III
Māris Stabiņš
Valkas BJSS/ Azimuts
4.
Austris Krastiņš
ZVOC
5.
Mārtiņš Lācis
Purva Bridējs
6.
Haralds Rutkovskis
/ind./
7.
Kristaps Grinbergs
RSP
8.
Dzintars Suta
Valmiera
9.
Arvīds Martinsons
Meridiāns
10.
Jānis Zaļaiskalns
Auseklis
11.
Mārtiņš Šakins
/ind./
 
    V C:    5,4 km – 14 KP
I
Mārtiņš Godiņš
Lejas Mindaugi
II
Dainis Aparjods
Saulkrasti
III
Kārlis Līviņš
Sigulda
4.
Kaspars Līviņš
Sigulda
noņemts
Andrejs Vīķis
Kāpa
 
    V 35:    6,6 km – 16 KP
I
Kaspars Kojalovičs
VIGA
II
Andris Dzalbs
Meridiāns
III
Andris Viļums
A 2 / Turaida
4.
Andris Strazdiņš
Purva Bridējs
5.
Edgars Putka
/ind./
6.
Raimonds Lapiņš
A 2
7.
Arnis Šūlmeisters
Saulrīti
8.
Jānis Lazdāns
A 2
9.
Alberts Lācis
Purva Bridējs
10.
Dagnis Dubrovskis
LLU
11.
Māris Avotiņš
/ind./
12.
Raimonds Gailis
Burkānciems
ā.k.
Aigars Actiņš
3 A
ā.k.
Jānis Actiņš
3 A
 
    V 40:    6,2 km – 14 KP
I
Gundars Rusovs
/ind./
II
Jānis Salinieks
/ind./
 
 
 
    V 45:   6,2 km – 14 KP
I
Ģirts Mamis
MONA
II
Pēteris Zariņš
MONA
III
Genādijs Gordeiko
/ind./
4.
Agris Būmanis
/ind./
 
    V 50:   5,4 km – 14 KP
I
Andris Kosmačevs
Ogre
II
Edmunds Zvaigzne
A 2
III
Ivars Muzikants
Prizma
4.
Varis Peisenieks
Kāpa
5.
Edmunds Krastiņš
/ind./
6.
Edgars Mītnieks
Prizma
7.
Raimonds Krēsliņš
/ind./
 
    V 55:   5,4 km – 14 KP
I
Valerijs Pahomovs
Moduls Rīga
II
Uldis Alksnis
Meridiāns
III
Uldis Ždanovs
OK KO
 
    V 60:   4,4 km – 12 KP
I
Ilgvars Grinbergs
ZVOC
II
Atis Rukšāns
Sigulda
 
    V 65:   4,4 km – 12 KP
I
Pēteris Novikovs
Seniors
II
Edvīns Berners
Prizma
III
Jānis Aprubis
Prizma
4.
Andris Ozols
Prizma
5.
Juris Mārtiņš Leikarts
Ceļuprojekts
 
    V 16:  5,4 km – 14 KP
I
Artūrs Gulbis
Valkas BJSS/ Azimuts
II
Eduards Ārgulis
Valkas BJSS/ Azimuts
III
Edgars Spirido
Azimuts
4.
Klāvs Niklass
Sēja
 
    V 14:   4,4 km – 12 KP
I
Daniels Kārkliņš
A 2
II
Emīls Dzalbs
Meridiāns
III
Reinis Kārkliņš
Meridiāns
4.
Māris Lamberts
Meridiāns
5.
Kārlis Kosmačevs
Ogre
6.
Ritvars Kārkliņš
Meridiāns
7.
Māris Zvaigzne
A 2
izstājas
Artis Gulbis
Valkas BJSS/ Azimuts
noņemts
Roberts Ābols
Sēja
 
    V 12:   3,7 km – 10 KP
I
Jēkabs Knēts
Meridiāns
II
Mārtiņš Šķesteris
Meridiāns
III
Leons Silickis
Meridiāns
4.
Kristers Aparjods
Kāpa/ RRBJSS
5.
Uldis Upītis
Kāpa/ RRBJSS
6.
Anrijs Bungše
Sēja
7.
Krišjānis Artis Čeksters
Meridiāns
8.
Maksims Fjodorovs
Sēja
 
   V 10:   2,4 km – 8 KP
I
Krišjānis Ceplis
Sēja
II
Kristaps Petrevics
Sēja
III
Matīss Rencis
Straupe
4.
Mairis Ekerts
Straupe
5.
Pēteris Roberts Čeksters
Straupe/ Meridiāns
6.
Rūdolfs Aleksandrs Strods
Sēja
7.
Lauris Užulis
Sēja
8.
Marks Bungše
Sēja
noņemts
Ričards Fernats
Sēja
noņemts
Alekss Mironovs
Sēja

Nolikums

Uz lapas augšu

Atbalstītāji

















www.fonons.lv












© Biedrība "A2". Rekvizīti