S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2016

1.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 12.03.16 10:38:27

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BERNĀNE Karīna Ugāles vidusskola 36.47 1000
2 VOLFA Estere Cēsu 1.pamatskola 38.17 955
3 VECKALNIŅA Madara Madonas 1.vidusskola 38.54 946
4 KAPARKALĒJA Linda Madonas 1.vidusskola 40.41 902
5 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 42.13 866
6 TRIFANOVA Alise Laurenču sākumskola 43.62 836
7 BĒRZIŅA Lauma Laurenču sākumskola 43.68 835
8 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 43.85 832
9 IESALNIECE Kate Madonas 1.vidusskola 44.93 812
10 BLEIDELE Elza Cēsu 1.pamatskola 45.46 802
11 PAVLOVSKA Patrīcija Laurenču sākumskola 46.60 783
12 BIRZKOPE Marta Carnikavas pamatskola 46.89 778
13 BLEIDELE Stella Cēsu 1.pamatskola 46.98 776
14 NEŽBORTE Sintija Elīza Siguldas 1.pamatskola 47.84 762
15 JANSONE Emīlija Laurenču sākumskola 47.87 762
16 BRUTĀNE Justīne Laurenču sākumskola 47.94 761
17 ZELTIŅA Keta Keita Siguldas 1.pamatskola 48.06 759
18 BINOVSKA Rūta Rīgas Teikas vidusskola 48.43 753
19 CIAGUNE Laura Laurenču sākumskola 48.56 751
20 GRAUDA Eva Siguldas pilsētas vidusskola 49.86 731
21 KAUKULE Rūta Laurenču sākumskola 50.25 726
22 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 55.10 662
23 LAPKAŠA Annija Lejasciema vidusskola 1:05.58 556
24 PIKSONE Estere Priekuļu bērnudārzs 1:08.28 534
25 KRAVELE Milana J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 1:14.05 493
26 BELOUSA Violeta J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 1:22.43 442

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ŠAHNO Līva Madonas 1.vidusskola 27.90 1000
2 IGAUNE Lība Marta Madonas 1.vidusskola 29.17 956
3 TURAUSKA Sindija Laurenču sākumskola 29.21 955
4 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 29.97 931
5 SPRUĢEVICA Viktorija Pastendes pamatskola 30.90 903
6 LAPSA Agita Madonas 1.vidusskola 31.12 897
7 VĪTOLA Anna Siguldas 1.pamatskola 36.09 773
8 KRAUKLE Mārica Daiga Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 36.79 758
9 KASPARE Ance Lejasciema vidusskola 43.08 648
10 UNGURA Katrīna Laurenču sākumskola 49.86 560
11 OŠIŅA Laura "Privātā sākumskola ""Namiņš"" 54.80 509
12 RUSELE Vendija Vanda "Privātā sākumskola ""Namiņš"" 1:10.32 397

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KRŪMIŅA Kima Madonas 1.vidusskola 25.41 1000
2 PAURA Elizabete Madonas 1.vidusskola 26.44 961
3 BRUNERE Kristīne Siguldas pilsētas vidusskola 27.26 932
4 NAGLE Agnija Madonas Valsts ģimnāzija 29.18 871
5 NAGLE Tīna Madonas 1.vidusskola 30.02 846
6 BĒRZIŅA Līga Mores pamatskola 32.36 785
7 OLIŅA Līva Siguldas Valsts ģimnāzija 32.84 774
8 PANCERKO Zlata Birznieku pamatskola 33.38 761
9 FREIMANE Evita Spāres internātpamatskola 33.48 759
10 JARGANE Urzula Amanita Siguldas pilsētas vidusskola 33.84 751
11 BLŪME Linda Carnikavas pamatskola 34.42 738
12 STRAZDIŅA Kitija Anna Madonas Valsts ģimnāzija 36.06 705
13 ŠITCA Anna Marta Siguldas pilsētas vidusskola 39.44 644
14 GAILE Grēta Elīza Siguldas Valsts ģimnāzija 39.75 639
15 EGLE Zane Siguldas Valsts ģimnāzija 39.93 636
16 STANKEVIČA Elizabete Siguldas Valsts ģimnāzija 40.58 626
17 GRAUDA Una Siguldas Valsts ģimnāzija 44.43 572
18 ČIŽEVSKA Marija Laurenču sākumskola 1:04.38 395

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 VAVILOVA Angelina Madonas Valsts ģimnāzija 26.75 1000
2 MEISTERE Monta Siguldas Valsts ģimnāzija 30.38 881
3 PĒTERSONE Ramona Madonas 1.vidusskola 31.26 856
4 SIRMĀ Sanda Madonas 1.vidusskola 33.90 789
5 AUZIŅA Madara Siguldas 1.pamatskola 46.03 581
6 TIMERMANE Justīne Siguldas Valsts ģimnāzija 1:03.91 419

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ZAĶE Madara Priekuļu vidusskola 26.29 1000
2 PĒTERSONE Karīna Madonas 1.vidusskola 27.47 957
3 NEŽBORTE Elīna Sabīne Siguldas pilsētas vidusskola 29.08 904
4 NAGLE Līna Madonas 1.vidusskola 29.19 901
5 VENGREVIČA Viktorija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 31.00 848
6 ŠOPA Gita Spāres internātpamatskola 32.32 813
7 ZAICEVA Stefanija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 36.73 716
8 GARĀ Iveta Siguldas Valsts ģimnāzija 38.14 689
9 MALCENIECE Elīza Ilze Siguldas Valsts ģimnāzija 40.22 654
10 OZOLA Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 42.24 622
11 ĢĒRMANE Anete Siguldas pilsētas vidusskola 47.96 548
12 NARKĒVIČA Ketlīna Siguldas Valsts ģimnāzija 53.22 494

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 UPENIEKS Rainers Madonas 1.vidusskola 31.94 1000
2 BĪRĪTIS Bruno Madonas 1.vidusskola 34.91 915
3 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 34.94 914
4 KĀRLSBERGS Kristiāns Pastendes pamatskola 37.06 862
5 BALODIS Rainers Talsu 2.vidusskola 37.45 853
6 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 37.68 848
7 LAUROVS Roberts Rīgas Hanzas vidusskola 38.48 830
8 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 40.17 795
9 CĒSNIEKS Niks Laurenču sākumskola 40.76 784
10 TURAUSKIS Krists Laurenču sākumskola 40.91 781
11 VILKĀJS Emīls Siguldas 1.pamatskola 40.98 779
12 ALKSNIS Rinalds Pastendes pamatskola 41.32 773
13 BRESME Valters Talsu 2.vidusskola 41.36 772
14 AUZIŅŠ Gustavs Laurenču sākumskola 41.84 763
15 KUBULIŅŠ Jānis Lejasciema vidusskola 41.93 762
16 PAULOVS Emīls Drabešu sākumskola 42.21 757
17 PALEJS Mārtiņš Siguldas pilsētas vidusskola 42.77 747
18 STRIKAUSKIS Kārlis Ādažu vidusskola 42.95 744
19 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 45.77 698
19 ZĪVERTS Toms Laurenču sākumskola 45.77 698
21 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 46.33 689
22 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 46.48 687
23 VORONS Valdis Rīgas Teikas vidusskola 46.60 685
24 BRESME Olivers Talsu 2.vidusskola 47.23 676
25 GRAUDIŅŠ Roberts Carnikavas pamatskola 48.38 660
26 AKMENTIŅŠ Gustavs "Privātā sākumskola ""Namiņš"" 49.13 650
27 ĶIRKUMS Roberts Ādažu vidusskola 49.28 648
28 ĢĒRMANIS Toms "Privātā sākumskola ""Namiņš"" 51.05 626
29 GRAUDIŅŠ Rūdolfs Carnikavas pamatskola 51.27 623
30 BINOVSKIS Krišjānis Rīgas Teikas vidusskola 51.72 618
31 CELMS Martins Lejasciema vidusskola 53.34 599
32 VASARĀJS Kristaps Toms Laurenču sākumskola 59.35 538
33 POGULIS Rainers Cēsu 2.pamatskola 1:02.71 509
34 BALODIS Kristaps Lejasciema vidusskola 1:03.17 506
35 RŪJA Raiens Siguldas 1.pamatskola 1:04.22 497
36 IVANOVS Romans J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 1:04.58 495
37 LEGZDIŅŠ Tomass Roberts "Privātā sākumskola ""Namiņš"" 1:11.16 449

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KAPARKALĒJS Lauris Madonas 1.vidusskola 25.71 1000
2 KRIŠMANIS Ulvis Talsu sākumskola 27.73 927
3 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas 1.vidusskola 27.75 926
4 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas pilsētas vidusskola 28.58 900
5 SINĀTS Gustavs Madonas 1.vidusskola 28.77 894
6 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 29.82 862
7 RAIZE Ritvars Madonas 1.vidusskola 31.61 813
8 KRŪMIŅŠ Renārs Madonas 1.vidusskola 31.69 811
9 FRĪDVALDS Edgars Madonas 1.vidusskola 32.82 783
10 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 33.09 777
11 ĀBELE Gustavs Harijs Rīgas Hanzas vidusskola 34.07 755
12 JEGURS Artūrs Siguldas 1.pamatskola 34.34 749
13 KALAŠŅIKOVS Kristers Pastendes pamatskola 34.35 748
14 ANSPOKS Linards Laurenču sākumskola 35.20 730
15 DUKURS Darels Siguldas pilsētas vidusskola 35.79 718
16 EZERIŅŠ Sendijs Spāres internātpamatskola 35.97 715
17 NEIMANIS Edvards Laurenču sākumskola 37.06 694
18 KASPARS Normunds Lejasciema vidusskola 37.98 677
19 ODZIŅŠ Jānis Laurenču sākumskola 38.49 668
20 KAUKULIS Marts Laurenču sākumskola 39.15 657
21 LAPKAŠS Rinalds Lejasciema vidusskola 40.00 643
22 IESALNIEKS Niks Laurenču sākumskola 40.28 638
23 OLIŅŠ Pauls Laurenču sākumskola 42.18 610
24 TREILIŅŠ Kristaps Siguldas 1.pamatskola 43.78 587
25 LEVEIKA Pēteris Rīgas Hanzas vidusskola 47.48 541
26 URBANOVIČS Matīss Laurenču sākumskola 54.02 476

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 22.08 1000
2 AKMENTIŅŠ Uvis Madonas Valsts ģimnāzija 22.38 987
3 BIRKENTĀLS Renārs Talsu 2.vidusskola 22.62 976
4 RŪĶĪTIS Dāvis Siguldas Valsts ģimnāzija 23.88 925
5 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 25.14 878
6 VINOGRADOVS Markuss Siguldas pilsētas vidusskola 26.45 835
7 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 26.56 831
8 MAĻINOVSKIS Tomass Siguldas pilsētas vidusskola 29.19 756
9 KASPARS Raitis Lejasciema vidusskola 29.58 746
10 APŠANCS Voldemārs Siguldas 1.pamatskola 29.65 745
11 LŪKINS Ronalds Siguldas Valsts ģimnāzija 29.93 738
12 BINOVSKIS Bruno Rīgas Teikas vidusskola 31.06 711
13 PETROVSKIS Edvards Laurenču sākumskola 31.39 703
14 REINBERGS Gatis Talsu Kristīgā vidusskola 31.48 701
15 JARGANS Valters Bernhards Siguldas pilsētas vidusskola 31.64 698
16 ŠPILBERGS Ingars Siguldas pilsētas vidusskola 32.78 674
17 KRATOVSKIJS Rolands J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 33.89 652
18 RŪSIŅŠ Roberts Siguldas 1.pamatskola 33.97 650
19 VIRZIŅŠ Emīls Patriks Siguldas 1.pamatskola 35.00 631
20 MAISAKS Kristiāns Siguldas 1.pamatskola 36.09 612
21 KRAUJA Matīss Siguldas 1.pamatskola 37.30 592
22 LEZDIŅŠ Roberts Siguldas 1.pamatskola 37.84 584
23 SIZOVS Olegs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 38.88 568
24 ŽITKOVS Viktors Siguldas 1.pamatskola 42.98 514
25 ZEŅĢIS Rūdolfs Siguldas 1.pamatskola 44.26 499
26 JANELSĪTIS Elvis Siguldas 1.pamatskola 44.52 496
27 BĒTAKS Agris Aivis Spāres internātpamatskola 51.41 429
28 SALCĒVIČS Valters "Privātā sākumskola ""Namiņš"" 59.89 369

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 VĪGANTS Raimo Madonas Valsts ģimnāzija 20.01 1000
2 BISENIEKS Ilvars Madonas 1.vidusskola 21.75 920
3 PUTNIŅŠ Jēkabs Madonas 1.vidusskola 21.89 914
4 CVETKOVS Linards Lejasciema vidusskola 21.93 912
5 KRĪGERS Kalvis Madonas 1.vidusskola 22.47 891
6 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 22.68 882
7 CĪRULIS Reinis Madonas Valsts ģimnāzija 22.83 876
8 BRESME Aksels Talsu 2.vidusskola 23.17 864
9 ZOSĀRS Rūdolfs Jānis Āgenskalna Valsts ģimnāzija 23.64 846
10 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 24.06 832
11 KASPARS Leonards Lejasciema vidusskola 24.57 814
12 PAĻČUNS Ilja J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 25.36 789
13 ZVIRGZDIŅŠ Toms Madonas Valsts ģimnāzija 25.91 772
14 FIĻIPOVS Deniss Spāres internātpamatskola 28.03 714
15 KRASTS Artūrs Rīgas 49.vidusskola 28.55 701
16 CIMOŠKA Jānis Talsu Kristīgā vidusskola 29.19 686
17 HANS Renārs Siguldas 1.pamatskola 29.77 672
18 BĒTAKS Artis Valērijs Spāres internātpamatskola 30.92 647
19 OZOLS Hermanis Rīgas 49.vidusskola 32.15 622
20 BISENIEKS Kārlis Rīgas 49.vidusskola 32.17 622
21 BORECKIS Denis Siguldas pilsētas vidusskola 33.45 598
22 SKROMANIS Markuss Siguldas pilsētas vidusskola 33.58 596
23 ĀBOLIŅŠ Artis Jānis Siguldas 1.pamatskola 34.39 582
24 ŠĶESTERIS Ričards Eduards Siguldas pilsētas vidusskola 39.50 507
25 JUHANSONS Rolands Ziemeļvalstu ģimnāzija 39.62 505
26 IVANOVS Aleksejs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 41.62 481
27 MATISONS Daniels Siguldas 1.pamatskola 48.21 415

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 NEŽBORTS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 22.25 1000
2 PANCERKO Pāvels Daugavpils TPV 23.20 959
3 BOGDANOVS Konstantins J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 23.55 945
4 INDRIKSONS Kristaps Madonas 1.vidusskola 23.66 940
5 DANČE Kristers Siguldas pilsētas vidusskola 27.02 823
6 DROZDOVS Antons J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 27.20 818
7 NORVELIS Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 31.34 710
8 ERMANSONS Niks Siguldas pilsētas vidusskola 32.22 691
9 ZĀLĪTIS Toms Siguldas Valsts ģimnāzija 35.40 629

Uz galveno rezutātu lapu