S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2016

2.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 12.03.16 10:38:27

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BERNĀNE Karīna Ugāles vidusskola 2:12.36 1000
2 VECKALNIŅA Madara Madonas 1.vidusskola 2:17.63 962
3 VOLFA Estere Cēsu 1.pamatskola 2:19.07 952
4 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 2:19.46 949
5 KAPARKALĒJA Linda Madonas 1.vidusskola 2:28.19 893
5 CIAGUNE Laura Laurenču sākumskola 2:28.19 893
7 BLEIDELE Elza Cēsu 1.pamatskola 2:32.12 870
8 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 2:33.95 860
9 IESALNIECE Kate Madonas 1.vidusskola 2:37.33 841
10 BRUTĀNE Justīne Laurenču sākumskola 2:41.15 821
11 BALODE Evelīna Laurenču sākumskola 2:42.02 817
12 PAVLOVSKA Patrīcija Laurenču sākumskola 2:43.47 810
13 GRĪNBERGA Emīlija Laurenču sākumskola 2:49.76 780
14 ZELTIŅA Keta Keita Siguldas 1.pamatskola 2:50.68 775
15 MEISTERE Rūta Siguldas 1.pamatskola 2:52.35 768
16 BINOVSKA Rūta Rīgas Teikas vidusskola 2:55.59 754
17 LEIKARTE Signe Laurenču sākumskola 3:03.01 723
18 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 3:04.02 719
19 PUDŅIKA Ērika Laurenču sākumskola 3:04.23 718
20 JANSONE Emīlija Laurenču sākumskola 3:06.78 709
21 BĒRZIŅA Lauma Laurenču sākumskola 3:07.69 705
22 VĪKSNIŅA Kristiāna Viviāna Siguldas 1.pamatskola 3:13.03 686
23 GORNOVA Kate Siguldas pilsētas vidusskola 3:15.17 678
24 VOLANSKA Ance Talsu pamatskola 3:23.24 651
25 ROZE Elīza Siguldas 1.pamatskola 3:26.08 642
26 ZĀLĪTE Sabīne Siguldas 1.pamatskola 3:34.27 618
27 KORŅEJEVA Ance Laurenču sākumskola 3:37.44 609
28 DAVIDENKO Daniela Allažu pamatskola 3:42.86 594
29 LAMBERTE Luīze Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 3:42.96 594
30 ROBURGA Laura Siguldas 1.pamatskola 3:43.52 592
31 LAPKAŠA Annija Lejasciema vidusskola 3:54.04 566
32 KRAVELE Milana J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 3:57.88 556
33 LĪPACE Līva Siguldas 1.pamatskola 4:13.22 523
34 ŽUKELE Līga Allažu pamatskola 4:28.91 492
35 PIKSONE Estere Priekuļu bērnudārzs 4:29.98 490
36 PIKSONE Paula Priekuļu vidusskola 4:37.13 478
37 NAGLE Daniela Siguldas 1.pamatskola 4:46.14 463
38 LEVICKA Sofija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 5:16.96 418
39 JANSONE Samanta Allažu pamatskola 5:41.48 388

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 IGAUNE Lība Marta Madonas 1.vidusskola 1:35.22 1000
2 ŠAHNO Līva Madonas 1.vidusskola 1:35.46 997
3 PUNDURE Marta Vecpiebalgas vidusskola 1:39.33 959
4 SPRUĢEVICA Viktorija Pastendes pamatskola 1:40.52 947
5 TURAUSKA Sindija Laurenču sākumskola 1:41.27 940
6 GOBIŅA Sanija Vecpiebalgas vidusskola 1:44.21 914
7 BĒRZIŅA Katrīna Madonas 1.vidusskola 1:54.72 830
8 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 1:55.60 824
9 VĪTOLA Anna Siguldas 1.pamatskola 2:01.40 784
10 IVANOVA Una Pļaviņu novada ģimnāzija 2:08.94 738
11 UNGURA Katrīna Laurenču sākumskola 2:25.57 654
12 KRAUKLE Mārica Daiga Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 2:34.42 617
13 MILTIŅA Amanda Laurenču sākumskola 4:01.31 395
14 VĪTOLA Jasmīna "Privātā sākumskola ""Namiņš"" 4:03.78 391

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BRUNERE Kristīne Siguldas pilsētas vidusskola 3:28.12 1000
2 PAURA Elizabete Madonas 1.vidusskola 3:39.98 946
3 KRŪMIŅA Kima Madonas 1.vidusskola 3:40.59 943
4 NAGLE Agnija Madonas Valsts ģimnāzija 3:44.09 929
5 NAGLE Tīna Madonas 1.vidusskola 3:52.88 894
6 PANCERKO Zlata Birznieku pamatskola 4:05.05 849
7 BĒRZIŅA Līga Mores pamatskola 4:15.14 816
8 BLŪME Linda Carnikavas pamatskola 4:28.31 776
9 JARGANE Urzula Amanita Siguldas pilsētas vidusskola 4:32.46 764
10 OLIŅA Līva Siguldas Valsts ģimnāzija 4:54.46 707
11 STRAZDIŅA Kitija Anna Madonas Valsts ģimnāzija 5:27.01 636
12 EGLE Zane Siguldas Valsts ģimnāzija 5:29.47 632
13 GAILE Grēta Elīza Siguldas Valsts ģimnāzija 6:19.00 549

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PŪCE Ieva Madonas Valsts ģimnāzija 7:09.93 1000
2 VAVILOVA Angelina Madonas Valsts ģimnāzija 7:33.07 949
3 PĒTERSONE Ramona Madonas 1.vidusskola 8:48.74 813
4 SĻADZEVSKA Mairita Vecpiebalgas vidusskola 9:26.28 759
5 AUZIŅA Madara Siguldas 1.pamatskola 15:28.71 463

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RAZGALE Krista Vecpiebalgas vidusskola 11:35.43 1000
2 PĒTERSONE Karīna Madonas 1.vidusskola 12:18.01 942
3 ZAĶE Madara Priekuļu vidusskola 12:21.38 938
4 NAGLE Līna Madonas 1.vidusskola 12:31.59 925
5 VENGREVIČA Viktorija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 14:22.79 806
6 ZAICEVA Stefanija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 16:48.79 689
7 OZOLA Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 16:58.76 683
8 MALCENIECE Elīza Ilze Siguldas Valsts ģimnāzija 17:59.54 644
9 GARĀ Iveta Siguldas Valsts ģimnāzija 19:19.98 600

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 1:50.11 1000
2 BALODIS Rainers Talsu 2.vidusskola 1:55.17 956
3 BĪRĪTIS Bruno Madonas 1.vidusskola 2:02.17 901
4 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 2:03.88 889
5 TURAUSKIS Krists Laurenču sākumskola 2:05.27 879
6 KĀRLSBERGS Kristiāns Pastendes pamatskola 2:06.58 870
7 ALKSNIS Rinalds Pastendes pamatskola 2:08.02 860
8 STUPELIS Kristaps Laurenču sākumskola 2:10.61 843
9 KUBULIŅŠ Jānis Lejasciema vidusskola 2:14.17 821
10 BRESME Valters Talsu 2.vidusskola 2:15.01 816
11 BRESME Olivers Talsu 2.vidusskola 2:17.49 801
12 KRAVALIS Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 2:18.55 795
13 LAUROVS Roberts Rīgas Hanzas vidusskola 2:19.30 790
14 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 2:25.39 757
15 VILKĀJS Emīls Siguldas 1.pamatskola 2:25.95 754
16 ŠŅORIŅŠ Adriāns Talsu sākumskola 2:28.26 743
17 GRIĶIS Mārtiņš Gulbenes vidusskola 2:30.61 731
18 STRIKAUSKIS Kārlis Ādažu vidusskola 2:32.14 724
19 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 2:32.29 723
20 ĶIRKUMS Roberts Ādažu vidusskola 2:33.40 718
21 ĢĒRMANIS Toms "Privātā sākumskola ""Namiņš"" 2:41.91 680
22 LIELBĀRDIS Daniels Madonas 1.vidusskola 2:43.71 673
23 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 2:44.39 670
24 CĒSNIEKS Niks Laurenču sākumskola 2:44.91 668
25 VEINBERGS Valters Laurenču sākumskola 2:46.03 663
26 POLIS Bruno Laurenču sākumskola 2:53.45 635
27 AIZUPIETIS Reinis Siguldas 1.pamatskola 2:53.63 634
28 BEĶERIS Rūdolfs Laurenču sākumskola 2:59.64 613
29 KRIŠMANIS Rainers Talsu sākumskola 3:01.41 607
30 KRŪMIŅŠ Miks "Privātā sākumskola ""Namiņš"" 3:01.86 605
31 MAZURS Mareks Siguldas 1.pamatskola 3:07.03 589
32 LIELBĀRDIS Bruno Madonas 1.vidusskola 3:09.45 581
33 ZĪVERTS Toms Laurenču sākumskola 3:09.58 581
34 BALODIS Kristaps Lejasciema vidusskola 3:16.65 560
35 AKMENTIŅŠ Gustavs "Privātā sākumskola ""Namiņš"" 3:16.83 559
36 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 3:17.42 558
37 BEBERS Deivids Siguldas 1.pamatskola 3:27.73 530
38 BINOVSKIS Krišjānis Rīgas Teikas vidusskola 3:31.64 520
39 KRŪMKALNS Aivis Miks Allažu pamatskola 3:32.95 517
40 LEGZDIŅŠ Tomass Roberts "Privātā sākumskola ""Namiņš"" 3:34.17 514
41 ROZENS Ralfs Sebastians Siguldas 1.pamatskola 3:44.24 491
42 RŪJA Raiens Siguldas 1.pamatskola 3:52.79 473
43 POGULIS Rainers Cēsu 2.pamatskola 3:56.06 466
44 SIŅICA Ralfs Daniels Siguldas 1.pamatskola 4:16.51 429
45 JANELSIŅŠ Markuss Allažu pamatskola 5:03.04 363

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KAPARKALĒJS Lauris Madonas 1.vidusskola 3:34.55 1000
2 SINĀTS Gustavs Madonas 1.vidusskola 3:42.03 966
3 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas 1.vidusskola 3:48.39 939
4 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas pilsētas vidusskola 3:50.91 929
5 PAEGLIS Rainers Allažu pamatskola 3:50.96 929
6 KRIŠMANIS Ulvis Talsu sākumskola 3:52.03 925
7 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 3:54.41 915
8 RAIZE Ritvars Madonas 1.vidusskola 3:58.06 901
9 FRĪDVALDS Edgars Madonas 1.vidusskola 4:13.22 847
10 ANSPOKS Linards Laurenču sākumskola 4:14.71 842
11 ENDE Dāvis Gulbenes vidusskola 4:16.54 836
12 JANOVSKIS Kārlis Ernests Madonas 1.vidusskola 4:18.05 831
13 KRŪMIŅŠ Renārs Madonas 1.vidusskola 4:18.76 829
14 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 4:23.07 816
15 ĀBELE Gustavs Harijs Rīgas Hanzas vidusskola 4:27.87 801
16 NEIMANIS Edvards Laurenču sākumskola 4:28.87 798
17 IESALNIEKS Niks Laurenču sākumskola 4:29.30 797
18 JEGURS Artūrs Siguldas 1.pamatskola 4:41.72 762
19 APINIS Atvars Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 4:48.70 743
20 BRENCIS Roberts Talsu 2.vidusskola 4:57.57 721
21 KRĒBSS Mikuss Pļaviņu novada ģimnāzija 5:00.24 715
22 MELLIS Dāvis Elmārs Lejasciema vidusskola 5:05.11 703
23 KAUKULIS Marts Laurenču sākumskola 5:20.40 670
24 TREILIŅŠ Kristaps Siguldas 1.pamatskola 5:46.18 620
25 VIŠŅOVS Adrians Vecpiebalgas vidusskola 5:49.51 614
26 STRAZDIŅŠ GĻEBA Edvards Taurenes pamatskola 5:51.10 611
27 ZABLINSKIS Nikolajs Pļaviņu novada ģimnāzija 5:59.43 597
28 LEVEIKA Pēteris Rīgas Hanzas vidusskola 6:05.69 587
29 LAPKAŠS Rinalds Lejasciema vidusskola 6:12.46 576
30 EIZĀNS Gvido Pļaviņu novada ģimnāzija 6:25.59 556
31 ŽMUROVS Artūrs Pļaviņu novada ģimnāzija 7:49.64 457

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 6:19.94 1000
2 BIRKENTĀLS Renārs Talsu 2.vidusskola 6:33.34 966
3 RŪĶĪTIS Dāvis Siguldas Valsts ģimnāzija 7:02.23 900
4 VINOGRADOVS Markuss Siguldas pilsētas vidusskola 7:11.93 880
5 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 7:25.16 853
6 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 7:33.13 838
7 KASPARS Raitis Lejasciema vidusskola 8:32.68 741
8 BINOVSKIS Bruno Rīgas Teikas vidusskola 8:36.78 735
9 APŠANCS Voldemārs Siguldas 1.pamatskola 8:58.62 705
10 PETROVSKIS Edvards Laurenču sākumskola 9:57.27 636
11 ZEŅĢIS Rūdolfs Siguldas 1.pamatskola 10:25.98 607
12 MAĻINOVSKIS Tomass Siguldas pilsētas vidusskola 10:27.84 605
13 SIZOVS Olegs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 10:54.06 581
14 MAISAKS Kristiāns Siguldas 1.pamatskola 10:55.47 580
15 KRATOVSKIJS Rolands J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 11:04.12 572
16 VIRZIŅŠ Emīls Patriks Siguldas 1.pamatskola 11:58.16 529
17 LEZDIŅŠ Roberts Siguldas 1.pamatskola 12:27.86 508
18 ŽITKOVS Viktors Siguldas 1.pamatskola 16:31.99 383

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KRĪGERS Kalvis Madonas 1.vidusskola 9:58.69 1000
2 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 10:00.29 997
3 PUTNIŅŠ Jēkabs Madonas 1.vidusskola 10:03.18 993
4 BISENIEKS Ilvars Madonas 1.vidusskola 10:07.91 985
5 BRESME Aksels Talsu 2.vidusskola 10:18.37 968
6 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 10:32.61 946
7 KASPARS Leonards Lejasciema vidusskola 10:39.01 937
8 CVETKOVS Linards Lejasciema vidusskola 10:39.53 936
9 RANCĀNS Armands Madonas Valsts ģimnāzija 10:41.50 933
10 ZVIRGZDIŅŠ Toms Madonas Valsts ģimnāzija 10:54.50 915
11 ZOSĀRS Rūdolfs Jānis Āgenskalna Valsts ģimnāzija 10:56.10 912
12 BRUNERS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 11:45.74 848
13 PATRIJUKS Kristiāns Pļaviņu novada ģimnāzija 12:30.11 798
14 PAĻČUNS Ilja J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 13:23.52 745
15 DAUGULIS Pauls Siguldas Valsts ģimnāzija 14:30.52 688
16 SKROMANIS Markuss Siguldas pilsētas vidusskola 15:17.50 653
17 ĒCIS Juris Talsu Kristīgā vidusskola 15:50.99 630
18 MITREVICS Māris Maikls Siguldas Valsts ģimnāzija 16:07.74 619
19 VILKS Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 18:11.22 549
20 ŠĶESTERIS Ričards Eduards Siguldas pilsētas vidusskola 18:35.23 537
21 JUHANSONS Rolands Ziemeļvalstu ģimnāzija 21:17.85 469
22 IVANOVS Aleksejs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 21:54.81 455

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PANCERKO Pāvels Daugavpils TPV 13:28.32 1000
2 NEŽBORTS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 14:29.40 930
3 BOGDANOVS Konstantins J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 14:36.58 922
4 JERMAKOVS Aleksandrs Pļaviņu novada ģimnāzija 14:56.09 902
5 ZIEMELIS Kārlis Pļaviņu novada ģimnāzija 15:02.74 895
6 DANČE Kristers Siguldas pilsētas vidusskola 18:06.07 744
7 NORVELIS Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 18:31.95 727
8 VIZULIS Daniels Vecpiebalgas vidusskola 18:58.38 710
9 DROZDOVS Antons J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 19:44.93 682
10 KALNIŅŠ Kristaps Siguldas pilsētas vidusskola 19:50.96 679
11 LIPSTOVS Pēteris Madonas 1.vidusskola 20:31.93 656
12 JESERIS Toms Siguldas Valsts ģimnāzija 21:37.78 623
13 ERMANSONS Niks Siguldas pilsētas vidusskola 24:51.23 542
14 ZĀLĪTIS Toms Siguldas Valsts ģimnāzija 30:47.05 438

Uz galveno rezutātu lapu