S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2016

3.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 12.03.16 10:38:27

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BERNĀNE Karīna Ugāles vidusskola 2:13.98 1000
2 VECKALNIŅA Madara Madonas 1.vidusskola 2:25.27 922
3 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 2:25.33 922
4 VOLFA Estere Cēsu 1.pamatskola 2:29.12 898
5 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 2:31.55 884
6 CIAGUNE Laura Laurenču sākumskola 2:38.12 847
7 BLEIDELE Elza Cēsu 1.pamatskola 2:40.64 834
8 GRĪNBERGA Emīlija Laurenču sākumskola 3:00.98 740
9 BINOVSKA Rūta Rīgas Teikas vidusskola 3:01.47 738
10 BALODE Evelīna Laurenču sākumskola 3:02.18 735
11 IESALNIECE Kate Madonas 1.vidusskola 3:02.29 735
12 GORNOVA Kate Siguldas pilsētas vidusskola 3:07.09 716
13 BRUTĀNE Justīne Laurenču sākumskola 3:13.17 694
14 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 3:13.32 693
15 LAMBERTE Luīze Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 3:17.23 679
16 ZELTIŅA Keta Keita Siguldas 1.pamatskola 3:23.15 660
17 NEŽBORTE Sintija Elīza Siguldas 1.pamatskola 3:25.69 651
18 BERGMANE Katrīna Laurenču sākumskola 3:27.26 646
19 PUDŅIKA Ērika Laurenču sākumskola 3:28.69 642
20 BIRZKOPE Marta Carnikavas pamatskola 3:32.98 629
21 LAPKAŠA Annija Lejasciema vidusskola 3:33.05 629
22 BĒRZIŅA Lauma Laurenču sākumskola 3:38.45 613
23 KAPARKALĒJA Linda Madonas 1.vidusskola 3:43.00 601
24 PAVLOVSKA Patrīcija Laurenču sākumskola 3:43.87 598
25 KORŅEJEVA Ance Laurenču sākumskola 3:58.00 563
26 KRAVELE Milana J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 4:42.58 474
27 JANĶĒVICA Marta Carnikavas pamatskola 4:44.32 471
28 KAUKULE Rūta Laurenču sākumskola 5:06.90 437
29 LEVICKA Sofija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 5:41.57 392
30 SPARĀNE Anastasija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 6:14.21 358

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 TURAUSKA Sindija Laurenču sākumskola 1:50.55 1000
2 ŠAHNO Līva Madonas 1.vidusskola 1:57.14 944
3 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 2:04.15 890
4 PUNDURE Marta Vecpiebalgas vidusskola 2:05.45 881
5 SPRUĢEVICA Viktorija Pastendes pamatskola 2:07.52 867
6 IGAUNE Lība Marta Madonas 1.vidusskola 2:11.23 842
7 GOBIŅA Sanija Vecpiebalgas vidusskola 2:25.58 759
8 BĒRZIŅA Katrīna Madonas 1.vidusskola 2:28.02 747
9 VĪTOLA Anna Siguldas 1.pamatskola 2:49.63 652
10 KASPARE Ance Lejasciema vidusskola 2:50.29 649
11 UNGURA Katrīna Laurenču sākumskola 3:01.42 609
12 MILTIŅA Amanda Laurenču sākumskola 3:33.46 518
13 KRŪMIŅA Ivonna Siguldas pilsētas vidusskola 4:21.52 423

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BRUNERE Kristīne Siguldas pilsētas vidusskola 4:22.15 1000
2 KRŪMIŅA Kima Madonas 1.vidusskola 4:49.11 907
3 PANCERKO Zlata Birznieku pamatskola 5:07.53 852
4 PAURA Elizabete Madonas 1.vidusskola 5:30.69 793
5 NAGLE Tīna Madonas 1.vidusskola 5:38.41 775
6 NAGLE Agnija Madonas Valsts ģimnāzija 5:52.62 743
7 BLŪME Linda Carnikavas pamatskola 6:04.32 720
8 BĒRZIŅA Līga Mores pamatskola 6:05.71 717
9 STRAZDIŅA Kitija Anna Madonas Valsts ģimnāzija 7:34.42 577
10 BĒRZIŅA Krista Beāte Siguldas pilsētas vidusskola 11:18.89 386

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PITKEVIČA Karīna Madonas Valsts ģimnāzija 11:14.09 1000
2 VAVILOVA Angelina Madonas Valsts ģimnāzija 11:37.95 966
3 PĒTERSONE Ramona Madonas 1.vidusskola 13:22.01 841
4 SĻADZEVSKA Mairita Vecpiebalgas vidusskola 14:32.29 773

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ZAĶE Madara Priekuļu vidusskola 17:25.27 1000
2 PĒTERSONE Karīna Madonas 1.vidusskola 18:00.11 968
3 VENGREVIČA Viktorija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 20:57.11 831
4 MALCENIECE Elīza Ilze Siguldas Valsts ģimnāzija 22:49.55 763
5 ZAICEVA Stefanija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 23:26.05 743
6 OZOLA Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 24:16.03 718

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 1:59.65 1000
2 UPENIEKS Rainers Madonas 1.vidusskola 2:02.39 978
3 BĪRĪTIS Bruno Madonas 1.vidusskola 2:03.47 969
4 KĀRLSBERGS Kristiāns Pastendes pamatskola 2:07.12 941
5 BALODIS Rainers Talsu 2.vidusskola 2:09.55 924
6 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 2:17.00 873
7 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 2:18.35 865
8 TURAUSKIS Krists Laurenču sākumskola 2:21.02 848
9 ALKSNIS Rinalds Pastendes pamatskola 2:22.81 838
10 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 2:24.88 826
11 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 2:25.87 820
12 KUBULIŅŠ Jānis Lejasciema vidusskola 2:28.02 808
13 LAUROVS Roberts Rīgas Hanzas vidusskola 2:28.58 805
14 BRESME Valters Talsu 2.vidusskola 2:29.83 799
15 LIELBĀRDIS Bruno Madonas 1.vidusskola 2:30.53 795
16 KRAVALIS Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 2:30.86 793
17 AUZIŅŠ Gustavs Laurenču sākumskola 2:33.90 777
18 BRESME Olivers Talsu 2.vidusskola 2:34.27 776
19 LIELBĀRDIS Daniels Madonas 1.vidusskola 2:39.09 752
20 STUPELIS Kristaps Laurenču sākumskola 2:39.45 750
21 RANDA Tomass Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 2:40.90 744
22 VILKĀJS Emīls Siguldas 1.pamatskola 2:41.52 741
23 CĒSNIEKS Niks Laurenču sākumskola 2:53.82 688
24 ĶIRKUMS Roberts Ādažu vidusskola 2:57.42 674
25 AIZUPIETIS Reinis Siguldas 1.pamatskola 2:57.72 673
26 ZĪVERTS Toms Laurenču sākumskola 2:59.13 668
27 BALODIS Kristaps Lejasciema vidusskola 3:04.70 648
28 STRIKAUSKIS Kārlis Ādažu vidusskola 3:17.58 606
29 GRAUDIŅŠ Rūdolfs Carnikavas pamatskola 3:18.76 602
30 MARCINKĒVIČS Jānis Laurenču sākumskola 3:31.20 567
31 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 3:31.81 565
32 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 3:39.13 546
33 RŪJA Raiens Siguldas 1.pamatskola 3:49.71 521
34 UTĀNS Toms Carnikavas pamatskola 4:26.55 449
35 GRAUDIŅŠ Roberts Carnikavas pamatskola 4:36.39 433

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KAPARKALĒJS Lauris Madonas 1.vidusskola 4:36.33 1000
2 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 4:42.59 978
3 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas pilsētas vidusskola 4:50.83 950
4 KRIŠMANIS Ulvis Talsu sākumskola 4:55.91 934
5 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas 1.vidusskola 5:02.69 913
6 SINĀTS Gustavs Madonas 1.vidusskola 5:05.51 904
7 FRĪDVALDS Edgars Madonas 1.vidusskola 5:41.66 809
8 KASPARS Normunds Lejasciema vidusskola 5:51.35 786
9 RAIZE Ritvars Madonas 1.vidusskola 5:52.81 783
10 KRŪMIŅŠ Renārs Madonas 1.vidusskola 5:55.66 777
11 IESALNIEKS Niks Laurenču sākumskola 6:13.96 739
12 LŪKS Salvis Vecpiebalgas vidusskola 6:19.29 729
13 NEIMANIS Edvards Laurenču sākumskola 6:22.69 722
14 KALAŠŅIKOVS Kristers Pastendes pamatskola 6:26.25 715
15 DUKURS Darels Siguldas pilsētas vidusskola 6:29.32 710
16 ANSPOKS Linards Laurenču sākumskola 6:41.04 689
17 MELLIS Dāvis Elmārs Lejasciema vidusskola 6:41.37 688
18 ĀBELE Gustavs Harijs Rīgas Hanzas vidusskola 6:48.72 676
19 ODZIŅŠ Jānis Laurenču sākumskola 6:52.23 670
20 URBANOVIČS Matīss Laurenču sākumskola 6:54.59 667
21 KAUKULIS Marts Laurenču sākumskola 7:15.52 634
22 KRĒBSS Mikuss Pļaviņu novada ģimnāzija 7:23.04 624
23 ŽMUROVS Artūrs Pļaviņu novada ģimnāzija 7:28.30 616
24 ZABLINSKIS Nikolajs Pļaviņu novada ģimnāzija 7:51.20 586

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RŪĶĪTIS Dāvis Siguldas Valsts ģimnāzija 8:09.25 1000
2 BIRKENTĀLS Renārs Talsu 2.vidusskola 8:15.07 988
3 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 8:27.95 963
4 AKMENTIŅŠ Uvis Madonas Valsts ģimnāzija 9:01.21 904
5 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 9:47.60 833
6 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 10:31.50 775
7 KASPARS Raitis Lejasciema vidusskola 11:09.01 731
8 REINBERGS Gatis Talsu Kristīgā vidusskola 11:16.45 723
9 LŪKINS Ronalds Siguldas Valsts ģimnāzija 11:58.86 681
10 BINOVSKIS Bruno Rīgas Teikas vidusskola 12:05.88 674
11 JARGANS Valters Bernhards Siguldas pilsētas vidusskola 13:22.70 610
12 MAĻINOVSKIS Tomass Siguldas pilsētas vidusskola 14:09.27 576
13 SIDEĻNIKOVS Timurs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 20:59.57 388

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BRESME Aksels Talsu 2.vidusskola 12:47.66 1000
2 BISENIEKS Ilvars Madonas 1.vidusskola 12:52.68 994
3 CVETKOVS Linards Lejasciema vidusskola 13:14.75 966
4 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 13:23.26 956
5 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 13:31.38 946
6 KRĪGERS Kalvis Madonas 1.vidusskola 14:37.16 875
7 CĪRULIS Reinis Madonas Valsts ģimnāzija 14:54.10 859
8 ZVIRGZDIŅŠ Toms Madonas Valsts ģimnāzija 15:05.71 848
9 BRUNERS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 15:22.37 832
10 ZOSĀRS Rūdolfs Jānis Āgenskalna Valsts ģimnāzija 15:34.36 822
11 KASPARS Leonards Lejasciema vidusskola 15:42.11 815
12 RANCĀNS Armands Madonas Valsts ģimnāzija 16:02.39 798
13 PAĻČUNS Ilja J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 18:50.60 679
14 NIKLASS Niks Reinis Vecpiebalgas vidusskola 20:17.89 630
15 ĢĒRMANIS Kristers Siguldas pilsētas vidusskola 21:26.62 597
16 ŠĶESTERIS Ričards Eduards Siguldas pilsētas vidusskola 22:35.49 566
17 IVANOVS Aleksejs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 30:34.47 418

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PANCERKO Pāvels Daugavpils TPV 17:55.91 1000
2 NEŽBORTS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 19:21.83 926
3 BOGDANOVS Konstantins J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 20:12.59 887
4 VIZULIS Daniels Vecpiebalgas vidusskola 20:36.83 870
5 JERMAKOVS Aleksandrs Pļaviņu novada ģimnāzija 20:46.12 863
6 ZIEMELIS Kārlis Pļaviņu novada ģimnāzija 23:16.82 770
7 JESERIS Toms Siguldas Valsts ģimnāzija 23:42.27 756
8 DANČE Kristers Siguldas pilsētas vidusskola 24:50.95 722
9 NORVELIS Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 25:50.29 694
10 DROZDOVS Antons J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 27:04.33 662
11 ERMANSONS Niks Siguldas pilsētas vidusskola 27:43.48 647

Uz galveno rezutātu lapu