S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2016

4.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 12.03.16 10:38:27

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BERNĀNE Karīna Ugāles vidusskola 1:57.46 1000
2 VECKALNIŅA Madara Madonas 1.vidusskola 2:03.89 948
3 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 2:09.89 904
4 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 2:12.87 884
5 KAPARKALĒJA Linda Madonas 1.vidusskola 2:14.77 872
6 VOLFA Estere Cēsu 1.pamatskola 2:19.46 842
7 BLEIDELE Elza Cēsu 1.pamatskola 2:21.29 831
8 BALODE Evelīna Laurenču sākumskola 2:28.25 792
9 LEIKARTE Signe Laurenču sākumskola 2:39.74 735
10 BINOVSKA Rūta Rīgas Teikas vidusskola 2:40.43 732
11 BRUTĀNE Justīne Laurenču sākumskola 2:46.43 706
12 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 2:47.63 701
13 GRĪNBERGA Emīlija Laurenču sākumskola 2:53.47 677
14 PUDŅIKA Ērika Laurenču sākumskola 2:56.57 665
15 BIRZKOPE Marta Carnikavas pamatskola 3:09.59 620
16 LAMBERTE Luīze Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 3:38.12 539
17 SPARĀNE Anastasija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 4:16.56 458
18 BĒRZIŅA Lauma Laurenču sākumskola 4:23.93 445
19 JANĶĒVICA Marta Carnikavas pamatskola 4:34.42 428
20 KRAVELE Milana J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 5:18.74 369

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ŠAHNO Līva Madonas 1.vidusskola 1:28.43 1000
2 TURAUSKA Sindija Laurenču sākumskola 1:29.61 987
3 IGAUNE Lība Marta Madonas 1.vidusskola 1:31.78 963
4 GOBIŅA Sanija Vecpiebalgas vidusskola 1:40.30 882
5 PUNDURE Marta Vecpiebalgas vidusskola 1:40.51 880
6 BĒRZIŅA Katrīna Madonas 1.vidusskola 1:50.15 803
7 KRAUKLE Mārica Daiga Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 1:55.93 763
8 VĪTOLA Anna Siguldas 1.pamatskola 2:03.00 719
9 UNGURA Katrīna Laurenču sākumskola 2:06.72 698
10 MILTIŅA Amanda Laurenču sākumskola 2:14.17 659

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PAURA Elizabete Madonas 1.vidusskola 3:19.69 1000
2 BRUNERE Kristīne Siguldas pilsētas vidusskola 3:21.54 991
3 KRŪMIŅA Kima Madonas 1.vidusskola 3:22.26 987
4 NAGLE Agnija Madonas Valsts ģimnāzija 3:32.93 938
5 PANCERKO Zlata Birznieku pamatskola 3:46.87 880
6 NAGLE Tīna Madonas 1.vidusskola 3:54.68 851
7 BĒRZIŅA Līga Mores pamatskola 4:12.05 792
8 FREIMANE Evita Spāres internātpamatskola 4:13.40 788
9 BLŪME Linda Carnikavas pamatskola 4:20.58 766
10 JARGANE Urzula Amanita Siguldas pilsētas vidusskola 4:29.66 741
11 ŠITCA Anna Marta Siguldas pilsētas vidusskola 5:24.48 615

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 VAVILOVA Angelina J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 7:57.70 1000
2 PITKEVIČA Karīna J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 8:07.42 980
3 PĒTERSONE Ramona Madonas 1.vidusskola 9:07.77 872
4 SĻADZEVSKA Mairita Vecpiebalgas vidusskola 9:14.50 861
5 CĪRULE Sintija Vecpiebalgas vidusskola 10:48.99 736

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PĒTERSONE Karīna Madonas 1.vidusskola 11:59.99 1000
2 ZAĶE Madara Priekuļu vidusskola 12:26.67 964
3 STANGAINE Elizabete Madonas Valsts ģimnāzija 13:20.17 900
4 BADUNA Monika Madonas Valsts ģimnāzija 13:38.95 879
5 VENGREVIČA Viktorija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 15:18.13 784
6 ŠOPA Gita Spāres internātpamatskola 15:46.01 761
7 ZAICEVA Stefanija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 17:10.00 699
8 OZOLA Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 17:33.27 684
9 GARĀ Iveta Siguldas Valsts ģimnāzija 20:13.10 594
10 TAURIŅA Liena Siguldas Valsts ģimnāzija 26:14.47 457

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 UPENIEKS Rainers Madonas 1.vidusskola 1:46.03 1000
2 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 1:52.69 941
3 BĪRĪTIS Bruno Madonas 1.vidusskola 1:53.68 933
4 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 1:55.50 918
5 BALODIS Rainers Talsu 2.vidusskola 1:56.06 914
6 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 2:09.16 821
7 PALEJS Mārtiņš Siguldas pilsētas vidusskola 2:12.49 800
8 RANDA Tomass Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 2:12.63 799
9 LAUROVS Roberts Rīgas Hanzas vidusskola 2:14.55 788
10 STUPELIS Kristaps Laurenču sākumskola 2:15.36 783
11 TURAUSKIS Krists Laurenču sākumskola 2:17.75 770
12 BRESME Valters Talsu 2.vidusskola 2:19.10 762
13 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 2:19.40 761
14 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 2:19.54 760
15 KRIŠMANIS Rainers Talsu sākumskola 2:24.06 736
16 CĒSNIEKS Niks Laurenču sākumskola 2:28.03 716
17 ZĪVERTS Toms Laurenču sākumskola 2:28.87 712
18 STRIKAUSKIS Kārlis Ādažu vidusskola 2:34.27 687
19 BINOVSKIS Krišjānis Rīgas Teikas vidusskola 2:44.10 646
20 CELMS Martins Lejasciema vidusskola 2:50.90 620
21 ĶIRKUMS Roberts Ādažu vidusskola 2:56.86 600
22 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 3:23.31 522
23 RŪJA Raiens Siguldas 1.pamatskola 3:41.28 479

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KRIŠMANIS Ulvis Talsu sākumskola 3:25.56 1000
2 KAPARKALĒJS Lauris Madonas 1.vidusskola 3:25.63 1000
3 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas pilsētas vidusskola 3:30.19 978
4 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 3:33.61 962
5 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas 1.vidusskola 3:35.43 954
6 SINĀTS Gustavs Madonas 1.vidusskola 3:42.79 923
7 RAIZE Ritvars Madonas 1.vidusskola 3:44.70 915
8 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 3:57.89 864
9 KRŪMIŅŠ Renārs Madonas 1.vidusskola 4:03.68 844
10 FRĪDVALDS Edgars Madonas 1.vidusskola 4:07.92 829
11 ANSPOKS Linards Laurenču sākumskola 4:08.02 829
12 KALAŠŅIKOVS Kristers Pastendes pamatskola 4:18.00 797
13 LŪKS Salvis Vecpiebalgas vidusskola 4:19.21 793
14 ĀBELE Gustavs Harijs Rīgas Hanzas vidusskola 4:29.76 762
15 MELLIS Dāvis Elmārs Lejasciema vidusskola 4:33.93 750
16 APINIS Atvars Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 4:43.47 725
17 BIRZE Lauris Laurenču sākumskola 4:50.90 707
18 KAUKULIS Marts Laurenču sākumskola 4:51.49 705
19 ODZIŅŠ Jānis Laurenču sākumskola 5:12.15 659
20 JANOVS Paulis Laurenču sākumskola 5:13.54 656
21 VIŠŅOVS Adrians Vecpiebalgas vidusskola 5:26.47 630
22 OLIŅŠ Pauls Laurenču sākumskola 5:34.54 614
23 ZIEDKALNS Renārs Laurenču sākumskola 5:49.54 588
24 TREILIŅŠ Kristaps Siguldas 1.pamatskola 5:55.07 579
25 KRASTIŅŠ Kristians Jānis Laurenču sākumskola 6:43.45 510

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 6:14.31 1000
2 AKMENTIŅŠ Uvis Madonas Valsts ģimnāzija 6:32.62 953
3 RŪĶĪTIS Dāvis Siguldas Valsts ģimnāzija 6:42.65 930
4 VINOGRADOVS Markuss Siguldas pilsētas vidusskola 6:52.74 907
5 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 7:27.73 836
6 LŪKINS Ronalds Siguldas Valsts ģimnāzija 8:00.21 779
7 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 8:00.42 779
8 BINOVSKIS Bruno Rīgas Teikas vidusskola 8:21.01 747
9 PETROVSKIS Edvards Laurenču sākumskola 9:00.37 693
10 APŠANCS Voldemārs Siguldas 1.pamatskola 9:09.14 682
11 BĒTAKS Agris Aivis Spāres internātpamatskola 9:11.66 679
12 JARGANS Valters Bernhards Siguldas pilsētas vidusskola 9:42.30 643
13 MAĻINOVSKIS Tomass Siguldas pilsētas vidusskola 9:43.20 642
14 KRATOVSKIJS Rolands J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 9:45.62 639
15 VIRZIŅŠ Emīls Patriks Siguldas 1.pamatskola 10:48.02 578
16 RUŠIŅŠ Roberts Siguldas pilsētas vidusskola 10:54.62 572
17 SIZOVS Olegs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 11:05.20 563

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 9:55.78 1000
2 BISENIEKS Ilvars Madonas 1.vidusskola 9:58.98 995
3 KRĪGERS Kalvis Madonas 1.vidusskola 10:03.01 988
4 BRESME Aksels Talsu 2.vidusskola 10:17.57 965
5 PUTNIŅŠ Jēkabs Madonas 1.vidusskola 10:36.72 936
6 CVETKOVS Linards Lejasciema vidusskola 10:41.71 928
7 ZVIRGZDIŅŠ Toms Madonas Valsts ģimnāzija 10:47.09 921
8 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 10:55.27 909
9 RANCĀNS Armands Madonas Valsts ģimnāzija 11:02.22 900
10 BRUNERS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 11:54.72 834
11 FIĻIPOVS Deniss Spāres internātpamatskola 12:36.61 787
12 BĒTAKS Artis Valērijs Spāres internātpamatskola 14:22.71 691
13 PAĻČUNS Ilja J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 14:23.35 690
14 ŠĶESTERIS Ričards Eduards Siguldas pilsētas vidusskola 18:58.86 523
15 JUHANSONS Rolands Ziemeļvalstu ģimnāzija 19:21.09 513
16 ĀBOLIŅŠ Artis Jānis Siguldas 1.pamatskola 19:58.43 497
17 IVANOVS Aleksejs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 27:54.69 356
18 MATISONS Daniels Siguldas 1.pamatskola 28:41.94 346

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PANCERKO Pāvels Daugavpils TPV 14:08.37 1000
2 NEŽBORTS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 15:17.02 925
3 BOGDANOVS Konstantins J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 15:44.97 898
4 VIZULIS Daniels Vecpiebalgas vidusskola 18:39.93 758
5 NORVELIS Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 18:54.66 748
6 DROZDOVS Antons J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 19:14.09 735
7 KALNIŅŠ Kristaps Siguldas pilsētas vidusskola 21:15.31 665
8 ERMANSONS Niks Siguldas pilsētas vidusskola 23:08.37 611

Uz galveno rezutātu lapu