S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2016

1.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 12.03.16 10:38:27

Uz galveno rezutātu lapu

"Privātā sākumskola ""Namiņš""

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1276 1 AKMENTIŅŠ Gustavs 49.13 650
2 ĢĒRMANIS Toms 51.05 626
3 LEGZDIŅŠ Tomass Roberts 1:11.16 449
S12 906 1 OŠIŅA Laura 54.80 509
2 RUSELE Vendija Vanda 1:10.32 397
V14 369 1 SALCĒVIČS Valters 59.89 369

Birznieku pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 761 1 PANCERKO Zlata 33.38 761

Carnikavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1283 1 GRAUDIŅŠ Roberts 48.38 660
2 GRAUDIŅŠ Rūdolfs 51.27 623
S10 778 1 BIRZKOPE Marta 46.89 778
S14 738 1 BLŪME Linda 34.42 738

Cēsu 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1757 1 VOLFA Estere 38.17 955
2 BLEIDELE Elza 45.46 802
3 BLEIDELE Stella 46.98 776

Cēsu 2.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 509 1 POGULIS Rainers 1:02.71 509

Daugavpils TPV

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 959 1 PANCERKO Pāvels 23.20 959

Drabešu sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 757 1 PAULOVS Emīls 42.21 757

J.Raiņa Daugavpils 6.vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1763 1 BOGDANOVS Konstantins 23.55 945
2 DROZDOVS Antons 27.20 818
S18 1564 1 VENGREVIČA Viktorija 31.00 848
2 ZAICEVA Stefanija 36.73 716
V16 1270 1 PAĻČUNS Ilja 25.36 789
2 IVANOVS Aleksejs 41.62 481
V14 1220 1 KRATOVSKIJS Rolands 33.89 652
2 SIZOVS Olegs 38.88 568
S10 935 1 KRAVELE Milana 1:14.05 493
2 BELOUSA Violeta 1:22.43 442
V10 495 1 IVANOVS Romans 1:04.58 495

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1671 1 TRIFANOVA Alise 43.62 836
2 BĒRZIŅA Lauma 43.68 835
3 PAVLOVSKA Patrīcija 46.60 783
4 JANSONE Emīlija 47.87 762
5 BRUTĀNE Justīne 47.94 761
6 CIAGUNE Laura 48.56 751
7 KAUKULE Rūta 50.25 726
V10 1565 1 CĒSNIEKS Niks 40.76 784
2 TURAUSKIS Krists 40.91 781
3 AUZIŅŠ Gustavs 41.84 763
4 GARANČS Kristaps 45.77 698
5 ZĪVERTS Toms 45.77 698
6 VASARĀJS Kristaps Toms 59.35 538
S12 1515 1 TURAUSKA Sindija 29.21 955
2 UNGURA Katrīna 49.86 560
V12 1424 1 ANSPOKS Linards 35.20 730
2 NEIMANIS Edvards 37.06 694
3 ODZIŅŠ Jānis 38.49 668
4 KAUKULIS Marts 39.15 657
5 IESALNIEKS Niks 40.28 638
6 OLIŅŠ Pauls 42.18 610
7 URBANOVIČS Matīss 54.02 476
V14 703 1 PETROVSKIS Edvards 31.39 703
S14 395 1 ČIŽEVSKA Marija 1:04.38 395

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1726 1 CVETKOVS Linards 21.93 912
2 KASPARS Leonards 24.57 814
V12 1639 1 GALVANS Gustavs 29.82 862
2 DIDRIKSONS Ričards 33.09 777
3 KASPARS Normunds 37.98 677
4 LAPKAŠS Rinalds 40.00 643
S12 1579 1 JERMACĀNE Ērika 29.97 931
2 KASPARE Ance 43.08 648
S10 1528 1 GALVANE Elizabete 42.13 866
2 BERKOLDE Gerda Asnāte 55.10 662
3 LAPKAŠA Annija 1:05.58 556
V10 1451 1 KUBULIŅŠ Jānis 41.93 762
2 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 46.33 689
3 CELMS Martins 53.34 599
4 BALODIS Kristaps 1:03.17 506
V14 746 1 KASPARS Raitis 29.58 746

Madonas 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1961 1 KRŪMIŅA Kima 25.41 1000
2 PAURA Elizabete 26.44 961
3 NAGLE Tīna 30.02 846
S12 1956 1 ŠAHNO Līva 27.90 1000
2 IGAUNE Lība Marta 29.17 956
3 LAPSA Agita 31.12 897
V12 1926 1 KAPARKALĒJS Lauris 25.71 1000
2 ŠVAUKSTS Silvestrs 27.75 926
3 SINĀTS Gustavs 28.77 894
4 RAIZE Ritvars 31.61 813
5 KRŪMIŅŠ Renārs 31.69 811
6 FRĪDVALDS Edgars 32.82 783
V10 1915 1 UPENIEKS Rainers 31.94 1000
2 BĪRĪTIS Bruno 34.91 915
S18 1858 1 PĒTERSONE Karīna 27.47 957
2 NAGLE Līna 29.19 901
S10 1848 1 VECKALNIŅA Madara 38.54 946
2 KAPARKALĒJA Linda 40.41 902
3 IESALNIECE Kate 44.93 812
V16 1834 1 BISENIEKS Ilvars 21.75 920
2 PUTNIŅŠ Jēkabs 21.89 914
3 KRĪGERS Kalvis 22.47 891
S16 1645 1 PĒTERSONE Ramona 31.26 856
2 SIRMĀ Sanda 33.90 789
V18 940 1 INDRIKSONS Kristaps 23.66 940

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1987 1 SAULĪTIS Niks 22.08 1000
2 AKMENTIŅŠ Uvis 22.38 987
V16 1876 1 VĪGANTS Raimo 20.01 1000
2 CĪRULIS Reinis 22.83 876
3 ZVIRGZDIŅŠ Toms 25.91 772
S14 1576 1 NAGLE Agnija 29.18 871
2 STRAZDIŅA Kitija Anna 36.06 705
S16 1000 1 VAVILOVA Angelina 26.75 1000

Mores pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 785 1 BĒRZIŅA Līga 32.36 785

Pastendes pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1635 1 KĀRLSBERGS Kristiāns 37.06 862
2 ALKSNIS Rinalds 41.32 773
S12 903 1 SPRUĢEVICA Viktorija 30.90 903
V12 748 1 KALAŠŅIKOVS Kristers 34.35 748

Priekuļu bērnudārzs

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 534 1 PIKSONE Estere 1:08.28 534

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1000 1 ZAĶE Madara 26.29 1000
V10 795 1 ZAĶIS Emīls 40.17 795

Rīgas 49.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1323 1 KRASTS Artūrs 28.55 701
2 OZOLS Hermanis 32.15 622
3 BISENIEKS Kārlis 32.17 622

Rīgas Hanzas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1296 1 ĀBELE Gustavs Harijs 34.07 755
2 LEVEIKA Pēteris 47.48 541
V10 830 1 LAUROVS Roberts 38.48 830

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1533 1 RADZIŅŠ Rihards 37.68 848
2 VORONS Valdis 46.60 685
3 BINOVSKIS Krišjānis 51.72 618
S10 753 1 BINOVSKA Rūta 48.43 753
V14 711 1 BINOVSKIS Bruno 31.06 711

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 832 1 BUKŠA Marta 43.85 832
S12 758 1 KRAUKLE Mārica Daiga 36.79 758

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1521 1 NEŽBORTE Sintija Elīza 47.84 762
2 ZELTIŅA Keta Keita 48.06 759
V14 1395 1 APŠANCS Voldemārs 29.65 745
2 RŪSIŅŠ Roberts 33.97 650
3 VIRZIŅŠ Emīls Patriks 35.00 631
4 MAISAKS Kristiāns 36.09 612
5 KRAUJA Matīss 37.30 592
6 LEZDIŅŠ Roberts 37.84 584
7 ŽITKOVS Viktors 42.98 514
8 ZEŅĢIS Rūdolfs 44.26 499
9 JANELSĪTIS Elvis 44.52 496
V12 1336 1 JEGURS Artūrs 34.34 749
2 TREILIŅŠ Kristaps 43.78 587
V10 1276 1 VILKĀJS Emīls 40.98 779
2 RŪJA Raiens 1:04.22 497
V16 1254 1 HANS Renārs 29.77 672
2 ĀBOLIŅŠ Artis Jānis 34.39 582
3 MATISONS Daniels 48.21 415
S12 773 1 VĪTOLA Anna 36.09 773
S16 581 1 AUZIŅA Madara 46.03 581

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1803 1 RŪĶĪTIS Dāvis 23.88 925
2 VEITS Oskars 25.14 878
3 VĪTOLS Jēkabs 26.56 831
4 LŪKINS Ronalds 29.93 738
V16 1714 1 KĀRKLIŅŠ Kristaps 22.68 882
2 VEITS Viesturs 24.06 832
V18 1710 1 NEŽBORTS Kristaps 22.25 1000
2 NORVELIS Jānis 31.34 710
3 ZĀLĪTIS Toms 35.40 629
S14 1413 1 OLIŅA Līva 32.84 774
2 GAILE Grēta Elīza 39.75 639
3 EGLE Zane 39.93 636
4 STANKEVIČA Elizabete 40.58 626
5 GRAUDA Una 44.43 572
S18 1343 1 GARĀ Iveta 38.14 689
2 MALCENIECE Elīza Ilze 40.22 654
3 OZOLA Kristīne 42.24 622
4 NARKĒVIČA Ketlīna 53.22 494
S16 1300 1 MEISTERE Monta 30.38 881
2 TIMERMANE Justīne 1:03.91 419

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1683 1 BRUNERE Kristīne 27.26 932
2 JARGANE Urzula Amanita 33.84 751
3 ŠITCA Anna Marta 39.44 644
V10 1661 1 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 34.94 914
2 PALEJS Mārtiņš 42.77 747
3 KALNIŅŠ Dāvis 46.48 687
V12 1618 1 SUHĀNOVS Sandijs 28.58 900
2 DUKURS Darels 35.79 718
V14 1591 1 VINOGRADOVS Markuss 26.45 835
2 MAĻINOVSKIS Tomass 29.19 756
3 JARGANS Valters Bernhards 31.64 698
4 ŠPILBERGS Ingars 32.78 674
V18 1514 1 DANČE Kristers 27.02 823
2 ERMANSONS Niks 32.22 691
S18 1452 1 NEŽBORTE Elīna Sabīne 29.08 904
2 ĢĒRMANE Anete 47.96 548
V16 1194 1 BORECKIS Denis 33.45 598
2 SKROMANIS Markuss 33.58 596
3 ŠĶESTERIS Ričards Eduards 39.50 507
S10 731 1 GRAUDA Eva 49.86 731

Spāres internātpamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1361 1 FIĻIPOVS Deniss 28.03 714
2 BĒTAKS Artis Valērijs 30.92 647
S18 813 1 ŠOPA Gita 32.32 813
S14 759 1 FREIMANE Evita 33.48 759
V12 715 1 EZERIŅŠ Sendijs 35.97 715
V14 429 1 BĒTAKS Agris Aivis 51.41 429

Talsu 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1625 1 BALODIS Rainers 37.45 853
2 BRESME Valters 41.36 772
3 BRESME Olivers 47.23 676
V14 976 1 BIRKENTĀLS Renārs 22.62 976
V16 864 1 BRESME Aksels 23.17 864

Talsu Kristīgā vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 701 1 REINBERGS Gatis 31.48 701
V16 686 1 CIMOŠKA Jānis 29.19 686

Talsu sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 927 1 KRIŠMANIS Ulvis 27.73 927

Ugāles vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1000 1 BERNĀNE Karīna 36.47 1000

Ziemeļvalstu ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 505 1 JUHANSONS Rolands 39.62 505

Ādažu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1392 1 STRIKAUSKIS Kārlis 42.95 744
2 ĶIRKUMS Roberts 49.28 648

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 846 1 ZOSĀRS Rūdolfs Jānis 23.64 846

Uz galveno rezutātu lapu