S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2016

2.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 12.03.16 10:38:27

Uz galveno rezutātu lapu

"Privātā sākumskola ""Namiņš""

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1285 1 ĢĒRMANIS Toms 2:41.91 680
2 KRŪMIŅŠ Miks 3:01.86 605
3 AKMENTIŅŠ Gustavs 3:16.83 559
4 LEGZDIŅŠ Tomass Roberts 3:34.17 514
S12 391 1 VĪTOLA Jasmīna 4:03.78 391

Allažu pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1086 1 DAVIDENKO Daniela 3:42.86 594
2 ŽUKELE Līga 4:28.91 492
3 JANSONE Samanta 5:41.48 388
V12 929 1 PAEGLIS Rainers 3:50.96 929
V10 880 1 KRŪMKALNS Aivis Miks 3:32.95 517
2 JANELSIŅŠ Markuss 5:03.04 363

Birznieku pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 849 1 PANCERKO Zlata 4:05.05 849

Carnikavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 776 1 BLŪME Linda 4:28.31 776

Cēsu 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1822 1 VOLFA Estere 2:19.07 952
2 BLEIDELE Elza 2:32.12 870

Cēsu 2.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 466 1 POGULIS Rainers 3:56.06 466

Daugavpils TPV

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1000 1 PANCERKO Pāvels 13:28.32 1000

Gulbenes vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 836 1 ENDE Dāvis 4:16.54 836
V10 731 1 GRIĶIS Mārtiņš 2:30.61 731

J.Raiņa Daugavpils 6.vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1604 1 BOGDANOVS Konstantins 14:36.58 922
2 DROZDOVS Antons 19:44.93 682
S18 1495 1 VENGREVIČA Viktorija 14:22.79 806
2 ZAICEVA Stefanija 16:48.79 689
V16 1200 1 PAĻČUNS Ilja 13:23.52 745
2 IVANOVS Aleksejs 21:54.81 455
V14 1153 1 SIZOVS Olegs 10:54.06 581
2 KRATOVSKIJS Rolands 11:04.12 572
S10 974 1 KRAVELE Milana 3:57.88 556
2 LEVICKA Sofija 5:16.96 418

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1722 1 TURAUSKIS Krists 2:05.27 879
2 STUPELIS Kristaps 2:10.61 843
3 GARANČS Kristaps 2:44.39 670
4 CĒSNIEKS Niks 2:44.91 668
5 VEINBERGS Valters 2:46.03 663
6 POLIS Bruno 2:53.45 635
7 BEĶERIS Rūdolfs 2:59.64 613
8 ZĪVERTS Toms 3:09.58 581
S10 1714 1 CIAGUNE Laura 2:28.19 893
2 BRUTĀNE Justīne 2:41.15 821
3 BALODE Evelīna 2:42.02 817
4 PAVLOVSKA Patrīcija 2:43.47 810
5 GRĪNBERGA Emīlija 2:49.76 780
6 LEIKARTE Signe 3:03.01 723
7 PUDŅIKA Ērika 3:04.23 718
8 JANSONE Emīlija 3:06.78 709
9 BĒRZIŅA Lauma 3:07.69 705
10 KORŅEJEVA Ance 3:37.44 609
V12 1640 1 ANSPOKS Linards 4:14.71 842
2 NEIMANIS Edvards 4:28.87 798
3 IESALNIEKS Niks 4:29.30 797
4 KAUKULIS Marts 5:20.40 670
S12 1594 1 TURAUSKA Sindija 1:41.27 940
2 UNGURA Katrīna 2:25.57 654
3 MILTIŅA Amanda 4:01.31 395
V14 636 1 PETROVSKIS Edvards 9:57.27 636

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1873 1 KASPARS Leonards 10:39.01 937
2 CVETKOVS Linards 10:39.53 936
V12 1731 1 GALVANS Gustavs 3:54.41 915
2 DIDRIKSONS Ričards 4:23.07 816
3 MELLIS Dāvis Elmārs 5:05.11 703
4 LAPKAŠS Rinalds 6:12.46 576
S10 1668 1 GALVANE Elizabete 2:19.46 949
2 BERKOLDE Gerda Asnāte 3:04.02 719
3 LAPKAŠA Annija 3:54.04 566
V10 1544 1 KUBULIŅŠ Jānis 2:14.17 821
2 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 2:32.29 723
3 BALODIS Kristaps 3:16.65 560
4 STEPE Adrians 3:17.42 558
S12 824 1 JERMACĀNE Ērika 1:55.60 824
V14 741 1 KASPARS Raitis 8:32.68 741

Madonas 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1997 1 IGAUNE Lība Marta 1:35.22 1000
2 ŠAHNO Līva 1:35.46 997
3 BĒRZIŅA Katrīna 1:54.72 830
V16 1993 1 KRĪGERS Kalvis 9:58.69 1000
2 PUTNIŅŠ Jēkabs 10:03.18 993
3 BISENIEKS Ilvars 10:07.91 985
V12 1966 1 KAPARKALĒJS Lauris 3:34.55 1000
2 SINĀTS Gustavs 3:42.03 966
3 ŠVAUKSTS Silvestrs 3:48.39 939
4 RAIZE Ritvars 3:58.06 901
5 FRĪDVALDS Edgars 4:13.22 847
6 JANOVSKIS Kārlis Ernests 4:18.05 831
7 KRŪMIŅŠ Renārs 4:18.76 829
S14 1889 1 PAURA Elizabete 3:39.98 946
2 KRŪMIŅA Kima 3:40.59 943
3 NAGLE Tīna 3:52.88 894
S18 1867 1 PĒTERSONE Karīna 12:18.01 942
2 NAGLE Līna 12:31.59 925
S10 1855 1 VECKALNIŅA Madara 2:17.63 962
2 KAPARKALĒJA Linda 2:28.19 893
3 IESALNIECE Kate 2:37.33 841
V10 1574 1 BĪRĪTIS Bruno 2:02.17 901
2 LIELBĀRDIS Daniels 2:43.71 673
3 LIELBĀRDIS Bruno 3:09.45 581
S16 813 1 PĒTERSONE Ramona 8:48.74 813
V18 656 1 LIPSTOVS Pēteris 20:31.93 656

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1949 1 PŪCE Ieva 7:09.93 1000
2 VAVILOVA Angelina 7:33.07 949
V16 1848 1 RANCĀNS Armands 10:41.50 933
2 ZVIRGZDIŅŠ Toms 10:54.50 915
S14 1565 1 NAGLE Agnija 3:44.09 929
2 STRAZDIŅA Kitija Anna 5:27.01 636
V14 1000 1 SAULĪTIS Niks 6:19.94 1000

Mores pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 816 1 BĒRZIŅA Līga 4:15.14 816

Pastendes pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1730 1 KĀRLSBERGS Kristiāns 2:06.58 870
2 ALKSNIS Rinalds 2:08.02 860
S12 947 1 SPRUĢEVICA Viktorija 1:40.52 947

Priekuļu bērnudārzs

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 490 1 PIKSONE Estere 4:29.98 490

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 938 1 ZAĶE Madara 12:21.38 938
V10 889 1 ZAĶIS Emīls 2:03.88 889
S10 478 1 PIKSONE Paula 4:37.13 478

Pļaviņu novada ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1797 1 JERMAKOVS Aleksandrs 14:56.09 902
2 ZIEMELIS Kārlis 15:02.74 895
V12 1312 1 KRĒBSS Mikuss 5:00.24 715
2 ZABLINSKIS Nikolajs 5:59.43 597
3 EIZĀNS Gvido 6:25.59 556
4 ŽMUROVS Artūrs 7:49.64 457
V16 798 1 PATRIJUKS Kristiāns 12:30.11 798
S12 738 1 IVANOVA Una 2:08.94 738

Rīgas Hanzas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1388 1 ĀBELE Gustavs Harijs 4:27.87 801
2 LEVEIKA Pēteris 6:05.69 587
V10 790 1 LAUROVS Roberts 2:19.30 790

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 754 1 BINOVSKA Rūta 2:55.59 754
V14 735 1 BINOVSKIS Bruno 8:36.78 735
V10 520 1 BINOVSKIS Krišjānis 3:31.64 520

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1454 1 BUKŠA Marta 2:33.95 860
2 LAMBERTE Luīze 3:42.96 594
V12 743 1 APINIS Atvars 4:48.70 743
S12 617 1 KRAUKLE Mārica Daiga 2:34.42 617

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1543 1 ZELTIŅA Keta Keita 2:50.68 775
2 MEISTERE Rūta 2:52.35 768
3 VĪKSNIŅA Kristiāna Viviāna 3:13.03 686
4 ROZE Elīza 3:26.08 642
5 ZĀLĪTE Sabīne 3:34.27 618
6 ROBURGA Laura 3:43.52 592
7 LĪPACE Līva 4:13.22 523
8 NAGLE Daniela 4:46.14 463
V10 1388 1 VILKĀJS Emīls 2:25.95 754
2 AIZUPIETIS Reinis 2:53.63 634
3 MAZURS Mareks 3:07.03 589
4 BEBERS Deivids 3:27.73 530
5 ROZENS Ralfs Sebastians 3:44.24 491
6 RŪJA Raiens 3:52.79 473
7 SIŅICA Ralfs Daniels 4:16.51 429
V12 1382 1 JEGURS Artūrs 4:41.72 762
2 TREILIŅŠ Kristaps 5:46.18 620
V14 1312 1 APŠANCS Voldemārs 8:58.62 705
2 ZEŅĢIS Rūdolfs 10:25.98 607
3 MAISAKS Kristiāns 10:55.47 580
4 VIRZIŅŠ Emīls Patriks 11:58.16 529
5 LEZDIŅŠ Roberts 12:27.86 508
6 ŽITKOVS Viktors 16:31.99 383
S12 784 1 VĪTOLA Anna 2:01.40 784
S16 463 1 AUZIŅA Madara 15:28.71 463

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1943 1 KĀRKLIŅŠ Kristaps 10:00.29 997
2 VEITS Viesturs 10:32.61 946
3 BRUNERS Kristaps 11:45.74 848
4 DAUGULIS Pauls 14:30.52 688
5 MITREVICS Māris Maikls 16:07.74 619
6 VILKS Jānis 18:11.22 549
V14 1753 1 RŪĶĪTIS Dāvis 7:02.23 900
2 VEITS Oskars 7:25.16 853
3 VĪTOLS Jēkabs 7:33.13 838
V18 1657 1 NEŽBORTS Kristaps 14:29.40 930
2 NORVELIS Jānis 18:31.95 727
3 JESERIS Toms 21:37.78 623
4 ZĀLĪTIS Toms 30:47.05 438
S14 1339 1 OLIŅA Līva 4:54.46 707
2 EGLE Zane 5:29.47 632
3 GAILE Grēta Elīza 6:19.00 549
S18 1327 1 OZOLA Kristīne 16:58.76 683
2 MALCENIECE Elīza Ilze 17:59.54 644
3 GARĀ Iveta 19:19.98 600

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1795 1 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 1:50.11 1000
2 KRAVALIS Jānis 2:18.55 795
3 KALNIŅŠ Dāvis 2:25.39 757
S14 1764 1 BRUNERE Kristīne 3:28.12 1000
2 JARGANE Urzula Amanita 4:32.46 764
V14 1485 1 VINOGRADOVS Markuss 7:11.93 880
2 MAĻINOVSKIS Tomass 10:27.84 605
V18 1423 1 DANČE Kristers 18:06.07 744
2 KALNIŅŠ Kristaps 19:50.96 679
3 ERMANSONS Niks 24:51.23 542
V16 1190 1 SKROMANIS Markuss 15:17.50 653
2 ŠĶESTERIS Ričards Eduards 18:35.23 537
V12 929 1 SUHĀNOVS Sandijs 3:50.91 929
S10 678 1 GORNOVA Kate 3:15.17 678

Talsu 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1772 1 BALODIS Rainers 1:55.17 956
2 BRESME Valters 2:15.01 816
3 BRESME Olivers 2:17.49 801
V16 968 1 BRESME Aksels 10:18.37 968
V14 966 1 BIRKENTĀLS Renārs 6:33.34 966
V12 721 1 BRENCIS Roberts 4:57.57 721

Talsu Kristīgā vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 630 1 ĒCIS Juris 15:50.99 630

Talsu pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 651 1 VOLANSKA Ance 3:23.24 651

Talsu sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1350 1 ŠŅORIŅŠ Adriāns 2:28.26 743
2 KRIŠMANIS Rainers 3:01.41 607
V12 925 1 KRIŠMANIS Ulvis 3:52.03 925

Taurenes pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 611 1 STRAZDIŅŠ GĻEBA Edvards 5:51.10 611

Ugāles vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1000 1 BERNĀNE Karīna 2:12.36 1000

Vecpiebalgas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1873 1 PUNDURE Marta 1:39.33 959
2 GOBIŅA Sanija 1:44.21 914
S18 1000 1 RAZGALE Krista 11:35.43 1000
S16 759 1 SĻADZEVSKA Mairita 9:26.28 759
V18 710 1 VIZULIS Daniels 18:58.38 710
V12 614 1 VIŠŅOVS Adrians 5:49.51 614

Ziemeļvalstu ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 469 1 JUHANSONS Rolands 21:17.85 469

Ādažu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1442 1 STRIKAUSKIS Kārlis 2:32.14 724
2 ĶIRKUMS Roberts 2:33.40 718

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 912 1 ZOSĀRS Rūdolfs Jānis 10:56.10 912

Uz galveno rezutātu lapu