S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2016

3.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 12.03.16 10:38:27

Uz galveno rezutātu lapu

Birznieku pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 852 1 PANCERKO Zlata 5:07.53 852

Carnikavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1100 1 BIRZKOPE Marta 3:32.98 629
2 JANĶĒVICA Marta 4:44.32 471
V10 1051 1 GRAUDIŅŠ Rūdolfs 3:18.76 602
2 UTĀNS Toms 4:26.55 449
3 GRAUDIŅŠ Roberts 4:36.39 433
S14 720 1 BLŪME Linda 6:04.32 720

Cēsu 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1732 1 VOLFA Estere 2:29.12 898
2 BLEIDELE Elza 2:40.64 834

Daugavpils TPV

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1000 1 PANCERKO Pāvels 17:55.91 1000

J.Raiņa Daugavpils 6.vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1574 1 VENGREVIČA Viktorija 20:57.11 831
2 ZAICEVA Stefanija 23:26.05 743
V18 1549 1 BOGDANOVS Konstantins 20:12.59 887
2 DROZDOVS Antons 27:04.33 662
V16 1097 1 PAĻČUNS Ilja 18:50.60 679
2 IVANOVS Aleksejs 30:34.47 418
S10 866 1 KRAVELE Milana 4:42.58 474
2 LEVICKA Sofija 5:41.57 392
3 SPARĀNE Anastasija 6:14.21 358
V14 388 1 SIDEĻNIKOVS Timurs 20:59.57 388

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1674 1 TURAUSKIS Krists 2:21.02 848
2 GARANČS Kristaps 2:24.88 826
3 AUZIŅŠ Gustavs 2:33.90 777
4 STUPELIS Kristaps 2:39.45 750
5 CĒSNIEKS Niks 2:53.82 688
6 ZĪVERTS Toms 2:59.13 668
7 MARCINKĒVIČS Jānis 3:31.20 567
S12 1609 1 TURAUSKA Sindija 1:50.55 1000
2 UNGURA Katrīna 3:01.42 609
3 MILTIŅA Amanda 3:33.46 518
S10 1587 1 CIAGUNE Laura 2:38.12 847
2 GRĪNBERGA Emīlija 3:00.98 740
3 BALODE Evelīna 3:02.18 735
4 BRUTĀNE Justīne 3:13.17 694
5 BERGMANE Katrīna 3:27.26 646
6 PUDŅIKA Ērika 3:28.69 642
7 BĒRZIŅA Lauma 3:38.45 613
8 PAVLOVSKA Patrīcija 3:43.87 598
9 KORŅEJEVA Ance 3:58.00 563
10 KAUKULE Rūta 5:06.90 437
V12 1461 1 IESALNIEKS Niks 6:13.96 739
2 NEIMANIS Edvards 6:22.69 722
3 ANSPOKS Linards 6:41.04 689
4 ODZIŅŠ Jānis 6:52.23 670
5 URBANOVIČS Matīss 6:54.59 667
6 KAUKULIS Marts 7:15.52 634

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1781 1 CVETKOVS Linards 13:14.75 966
2 KASPARS Leonards 15:42.11 815
V12 1764 1 GALVANS Gustavs 4:42.59 978
2 KASPARS Normunds 5:51.35 786
3 MELLIS Dāvis Elmārs 6:41.37 688
S10 1577 1 GALVANE Elizabete 2:31.55 884
2 BERKOLDE Gerda Asnāte 3:13.32 693
3 LAPKAŠA Annija 3:33.05 629
S12 1539 1 JERMACĀNE Ērika 2:04.15 890
2 KASPARE Ance 2:50.29 649
V10 1456 1 KUBULIŅŠ Jānis 2:28.02 808
2 BALODIS Kristaps 3:04.70 648
3 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 3:31.81 565
4 STEPE Adrians 3:39.13 546
V14 731 1 KASPARS Raitis 11:09.01 731

Madonas 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1947 1 UPENIEKS Rainers 2:02.39 978
2 BĪRĪTIS Bruno 2:03.47 969
3 LIELBĀRDIS Bruno 2:30.53 795
4 LIELBĀRDIS Daniels 2:39.09 752
V12 1913 1 KAPARKALĒJS Lauris 4:36.33 1000
2 ŠVAUKSTS Silvestrs 5:02.69 913
3 SINĀTS Gustavs 5:05.51 904
4 FRĪDVALDS Edgars 5:41.66 809
5 RAIZE Ritvars 5:52.81 783
6 KRŪMIŅŠ Renārs 5:55.66 777
V16 1869 1 BISENIEKS Ilvars 12:52.68 994
2 KRĪGERS Kalvis 14:37.16 875
S12 1786 1 ŠAHNO Līva 1:57.14 944
2 IGAUNE Lība Marta 2:11.23 842
3 BĒRZIŅA Katrīna 2:28.02 747
S14 1700 1 KRŪMIŅA Kima 4:49.11 907
2 PAURA Elizabete 5:30.69 793
3 NAGLE Tīna 5:38.41 775
S10 1657 1 VECKALNIŅA Madara 2:25.27 922
2 IESALNIECE Kate 3:02.29 735
3 KAPARKALĒJA Linda 3:43.00 601
S18 968 1 PĒTERSONE Karīna 18:00.11 968
S16 841 1 PĒTERSONE Ramona 13:22.01 841

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1966 1 PITKEVIČA Karīna 11:14.09 1000
2 VAVILOVA Angelina 11:37.95 966
V14 1867 1 SAULĪTIS Niks 8:27.95 963
2 AKMENTIŅŠ Uvis 9:01.21 904
V16 1707 1 CĪRULIS Reinis 14:54.10 859
2 ZVIRGZDIŅŠ Toms 15:05.71 848
3 RANCĀNS Armands 16:02.39 798
S14 1320 1 NAGLE Agnija 5:52.62 743
2 STRAZDIŅA Kitija Anna 7:34.42 577

Mores pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 717 1 BĒRZIŅA Līga 6:05.71 717

Pastendes pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1779 1 KĀRLSBERGS Kristiāns 2:07.12 941
2 ALKSNIS Rinalds 2:22.81 838
S12 867 1 SPRUĢEVICA Viktorija 2:07.52 867
V12 715 1 KALAŠŅIKOVS Kristers 6:26.25 715

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1000 1 ZAĶE Madara 17:25.27 1000
V10 865 1 ZAĶIS Emīls 2:18.35 865

Pļaviņu novada ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1633 1 JERMAKOVS Aleksandrs 20:46.12 863
2 ZIEMELIS Kārlis 23:16.82 770
V12 1240 1 KRĒBSS Mikuss 7:23.04 624
2 ŽMUROVS Artūrs 7:28.30 616
3 ZABLINSKIS Nikolajs 7:51.20 586

Rīgas Hanzas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 805 1 LAUROVS Roberts 2:28.58 805
V12 676 1 ĀBELE Gustavs Harijs 6:48.72 676

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 873 1 RADZIŅŠ Rihards 2:17.00 873
S10 738 1 BINOVSKA Rūta 3:01.47 738
V14 674 1 BINOVSKIS Bruno 12:05.88 674

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1601 1 BUKŠA Marta 2:25.33 922
2 LAMBERTE Luīze 3:17.23 679
V10 744 1 RANDA Tomass 2:40.90 744

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1414 1 VILKĀJS Emīls 2:41.52 741
2 AIZUPIETIS Reinis 2:57.72 673
3 RŪJA Raiens 3:49.71 521
S10 1311 1 ZELTIŅA Keta Keita 3:23.15 660
2 NEŽBORTE Sintija Elīza 3:25.69 651
S12 652 1 VĪTOLA Anna 2:49.63 652

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1902 1 KĀRKLIŅŠ Kristaps 13:23.26 956
2 VEITS Viesturs 13:31.38 946
3 BRUNERS Kristaps 15:22.37 832
V14 1833 1 RŪĶĪTIS Dāvis 8:09.25 1000
2 VĪTOLS Jēkabs 9:47.60 833
3 VEITS Oskars 10:31.50 775
4 LŪKINS Ronalds 11:58.86 681
V18 1682 1 NEŽBORTS Kristaps 19:21.83 926
2 JESERIS Toms 23:42.27 756
3 NORVELIS Jānis 25:50.29 694
S18 1481 1 MALCENIECE Elīza Ilze 22:49.55 763
2 OZOLA Kristīne 24:16.03 718

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1820 1 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 1:59.65 1000
2 KALNIŅŠ Dāvis 2:25.87 820
3 KRAVALIS Jānis 2:30.86 793
V12 1660 1 SUHĀNOVS Sandijs 4:50.83 950
2 DUKURS Darels 6:29.32 710
S14 1386 1 BRUNERE Kristīne 4:22.15 1000
2 BĒRZIŅA Krista Beāte 11:18.89 386
V18 1369 1 DANČE Kristers 24:50.95 722
2 ERMANSONS Niks 27:43.48 647
V14 1186 1 JARGANS Valters Bernhards 13:22.70 610
2 MAĻINOVSKIS Tomass 14:09.27 576
V16 1163 1 ĢĒRMANIS Kristers 21:26.62 597
2 ŠĶESTERIS Ričards Eduards 22:35.49 566
S10 716 1 GORNOVA Kate 3:07.09 716
S12 423 1 KRŪMIŅA Ivonna 4:21.52 423

Talsu 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1723 1 BALODIS Rainers 2:09.55 924
2 BRESME Valters 2:29.83 799
3 BRESME Olivers 2:34.27 776
V16 1000 1 BRESME Aksels 12:47.66 1000
V14 988 1 BIRKENTĀLS Renārs 8:15.07 988

Talsu Kristīgā vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 723 1 REINBERGS Gatis 11:16.45 723

Talsu sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 934 1 KRIŠMANIS Ulvis 4:55.91 934

Ugāles vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1000 1 BERNĀNE Karīna 2:13.98 1000

Vecpiebalgas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1640 1 PUNDURE Marta 2:05.45 881
2 GOBIŅA Sanija 2:25.58 759
V18 870 1 VIZULIS Daniels 20:36.83 870
S16 773 1 SĻADZEVSKA Mairita 14:32.29 773
V12 729 1 LŪKS Salvis 6:19.29 729
V16 630 1 NIKLASS Niks Reinis 20:17.89 630

Ādažu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1280 1 ĶIRKUMS Roberts 2:57.42 674
2 STRIKAUSKIS Kārlis 3:17.58 606

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 822 1 ZOSĀRS Rūdolfs Jānis 15:34.36 822

Uz galveno rezutātu lapu