S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2016

4.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 12.03.16 10:38:27

Uz galveno rezutātu lapu

Birznieku pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 880 1 PANCERKO Zlata 3:46.87 880

Carnikavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1048 1 BIRZKOPE Marta 3:09.59 620
2 JANĶĒVICA Marta 4:34.42 428
S14 766 1 BLŪME Linda 4:20.58 766

Cēsu 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1673 1 VOLFA Estere 2:19.46 842
2 BLEIDELE Elza 2:21.29 831

Daugavpils TPV

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1000 1 PANCERKO Pāvels 14:08.37 1000

J.Raiņa Daugavpils 6.vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1980 1 VAVILOVA Angelina 7:57.70 1000
2 PITKEVIČA Karīna 8:07.42 980
V18 1633 1 BOGDANOVS Konstantins 15:44.97 898
2 DROZDOVS Antons 19:14.09 735
S18 1483 1 VENGREVIČA Viktorija 15:18.13 784
2 ZAICEVA Stefanija 17:10.00 699
V14 1202 1 KRATOVSKIJS Rolands 9:45.62 639
2 SIZOVS Olegs 11:05.20 563
V16 1046 1 PAĻČUNS Ilja 14:23.35 690
2 IVANOVS Aleksejs 27:54.69 356
S10 827 1 SPARĀNE Anastasija 4:16.56 458
2 KRAVELE Milana 5:18.74 369

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1685 1 TURAUSKA Sindija 1:29.61 987
2 UNGURA Katrīna 2:06.72 698
3 MILTIŅA Amanda 2:14.17 659
V10 1553 1 STUPELIS Kristaps 2:15.36 783
2 TURAUSKIS Krists 2:17.75 770
3 GARANČS Kristaps 2:19.54 760
4 CĒSNIEKS Niks 2:28.03 716
5 ZĪVERTS Toms 2:28.87 712
V12 1536 1 ANSPOKS Linards 4:08.02 829
2 BIRZE Lauris 4:50.90 707
3 KAUKULIS Marts 4:51.49 705
4 ODZIŅŠ Jānis 5:12.15 659
5 JANOVS Paulis 5:13.54 656
6 OLIŅŠ Pauls 5:34.54 614
7 ZIEDKALNS Renārs 5:49.54 588
8 KRASTIŅŠ Kristians Jānis 6:43.45 510
S10 1527 1 BALODE Evelīna 2:28.25 792
2 LEIKARTE Signe 2:39.74 735
3 BRUTĀNE Justīne 2:46.43 706
4 GRĪNBERGA Emīlija 2:53.47 677
5 PUDŅIKA Ērika 2:56.57 665
6 BĒRZIŅA Lauma 4:23.93 445
V14 693 1 PETROVSKIS Edvards 9:00.37 693

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1826 1 GALVANS Gustavs 3:33.61 962
2 DIDRIKSONS Ričards 3:57.89 864
3 MELLIS Dāvis Elmārs 4:33.93 750
S10 1605 1 GALVANE Elizabete 2:09.89 904
2 BERKOLDE Gerda Asnāte 2:47.63 701
V10 1381 1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 2:19.40 761
2 CELMS Martins 2:50.90 620
3 STEPE Adrians 3:23.31 522
V16 928 1 CVETKOVS Linards 10:41.71 928

Madonas 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1987 1 PAURA Elizabete 3:19.69 1000
2 KRŪMIŅA Kima 3:22.26 987
3 NAGLE Tīna 3:54.68 851
V16 1983 1 BISENIEKS Ilvars 9:58.98 995
2 KRĪGERS Kalvis 10:03.01 988
3 PUTNIŅŠ Jēkabs 10:36.72 936
S12 1963 1 ŠAHNO Līva 1:28.43 1000
2 IGAUNE Lība Marta 1:31.78 963
3 BĒRZIŅA Katrīna 1:50.15 803
V12 1954 1 KAPARKALĒJS Lauris 3:25.63 1000
2 ŠVAUKSTS Silvestrs 3:35.43 954
3 SINĀTS Gustavs 3:42.79 923
4 RAIZE Ritvars 3:44.70 915
5 KRŪMIŅŠ Renārs 4:03.68 844
6 FRĪDVALDS Edgars 4:07.92 829
V10 1933 1 UPENIEKS Rainers 1:46.03 1000
2 BĪRĪTIS Bruno 1:53.68 933
S10 1820 1 VECKALNIŅA Madara 2:03.89 948
2 KAPARKALĒJA Linda 2:14.77 872
S18 1000 1 PĒTERSONE Karīna 11:59.99 1000
S16 872 1 PĒTERSONE Ramona 9:07.77 872

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1953 1 SAULĪTIS Niks 6:14.31 1000
2 AKMENTIŅŠ Uvis 6:32.62 953
V16 1821 1 ZVIRGZDIŅŠ Toms 10:47.09 921
2 RANCĀNS Armands 11:02.22 900
S18 1779 1 STANGAINE Elizabete 13:20.17 900
2 BADUNA Monika 13:38.95 879
S14 938 1 NAGLE Agnija 3:32.93 938

Mores pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 792 1 BĒRZIŅA Līga 4:12.05 792

Pastendes pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 797 1 KALAŠŅIKOVS Kristers 4:18.00 797

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 964 1 ZAĶE Madara 12:26.67 964

Rīgas Hanzas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 788 1 LAUROVS Roberts 2:14.55 788
V12 762 1 ĀBELE Gustavs Harijs 4:29.76 762

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1564 1 RADZIŅŠ Rihards 1:55.50 918
2 BINOVSKIS Krišjānis 2:44.10 646
V14 747 1 BINOVSKIS Bruno 8:21.01 747
S10 732 1 BINOVSKA Rūta 2:40.43 732

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1423 1 BUKŠA Marta 2:12.87 884
2 LAMBERTE Luīze 3:38.12 539
V10 799 1 RANDA Tomass 2:12.63 799
S12 763 1 KRAUKLE Mārica Daiga 1:55.93 763
V12 725 1 APINIS Atvars 4:43.47 725

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1260 1 APŠANCS Voldemārs 9:09.14 682
2 VIRZIŅŠ Emīls Patriks 10:48.02 578
V16 843 1 ĀBOLIŅŠ Artis Jānis 19:58.43 497
2 MATISONS Daniels 28:41.94 346
S12 719 1 VĪTOLA Anna 2:03.00 719
V12 579 1 TREILIŅŠ Kristaps 5:55.07 579
V10 479 1 RŪJA Raiens 3:41.28 479

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1909 1 KĀRKLIŅŠ Kristaps 9:55.78 1000
2 VEITS Viesturs 10:55.27 909
3 BRUNERS Kristaps 11:54.72 834
V14 1766 1 RŪĶĪTIS Dāvis 6:42.65 930
2 VĪTOLS Jēkabs 7:27.73 836
3 LŪKINS Ronalds 8:00.21 779
4 VEITS Oskars 8:00.42 779
V18 1673 1 NEŽBORTS Kristaps 15:17.02 925
2 NORVELIS Jānis 18:54.66 748
S18 1278 1 OZOLA Kristīne 17:33.27 684
2 GARĀ Iveta 20:13.10 594
3 TAURIŅA Liena 26:14.47 457

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1762 1 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 1:52.69 941
2 KALNIŅŠ Dāvis 2:09.16 821
3 PALEJS Mārtiņš 2:12.49 800
S14 1732 1 BRUNERE Kristīne 3:21.54 991
2 JARGANE Urzula Amanita 4:29.66 741
3 ŠITCA Anna Marta 5:24.48 615
V14 1550 1 VINOGRADOVS Markuss 6:52.74 907
2 JARGANS Valters Bernhards 9:42.30 643
3 MAĻINOVSKIS Tomass 9:43.20 642
4 RUŠIŅŠ Roberts 10:54.62 572
V18 1276 1 KALNIŅŠ Kristaps 21:15.31 665
2 ERMANSONS Niks 23:08.37 611
V12 978 1 SUHĀNOVS Sandijs 3:30.19 978
V16 523 1 ŠĶESTERIS Ričards Eduards 18:58.86 523

Spāres internātpamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1478 1 FIĻIPOVS Deniss 12:36.61 787
2 BĒTAKS Artis Valērijs 14:22.71 691
S14 788 1 FREIMANE Evita 4:13.40 788
S18 761 1 ŠOPA Gita 15:46.01 761
V14 679 1 BĒTAKS Agris Aivis 9:11.66 679

Talsu 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1676 1 BALODIS Rainers 1:56.06 914
2 BRESME Valters 2:19.10 762
V16 965 1 BRESME Aksels 10:17.57 965

Talsu sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1000 1 KRIŠMANIS Ulvis 3:25.56 1000
V10 736 1 KRIŠMANIS Rainers 2:24.06 736

Ugāles vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1000 1 BERNĀNE Karīna 1:57.46 1000

Vecpiebalgas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1762 1 GOBIŅA Sanija 1:40.30 882
2 PUNDURE Marta 1:40.51 880
S16 1597 1 SĻADZEVSKA Mairita 9:14.50 861
2 CĪRULE Sintija 10:48.99 736
V12 1423 1 LŪKS Salvis 4:19.21 793
2 VIŠŅOVS Adrians 5:26.47 630
V18 758 1 VIZULIS Daniels 18:39.93 758

Ziemeļvalstu ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 513 1 JUHANSONS Rolands 19:21.09 513

Ādažu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1287 1 STRIKAUSKIS Kārlis 2:34.27 687
2 ĶIRKUMS Roberts 2:56.86 600

Uz galveno rezutātu lapu