S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2017

1.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 10.03.17 13:26:45

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KAPARKALĒJA Linda Madonas 1.vidusskola 30.67 1000
2 VECKALNIŅA Madara Madonas 1.vidusskola 31.46 975
3 PIGORE Laura Laurenču sākumskola 35.28 869
4 IESALNIECE Kate Madonas 1.vidusskola 35.30 869
5 ROZENBAHA Ketlīna Melisa Siguldas pilsētas vidusskola 35.47 865
6 CEPLE Meldra Laurenču sākumskola 35.78 857
7 NEIMANE Dārta Laurenču sākumskola 35.79 857
8 BALODE Evelīna Laurenču sākumskola 35.92 854
9 VOLANSKA Ance Talsu pamatskola 37.97 808
10 MARCINKEVIČA Keita Laurenču sākumskola 38.43 798
11 VĪGANTE Lauma Madonas 1.vidusskola 39.01 786
12 NOVICĀNE Kate Laurenču sākumskola 41.01 748
13 GRĪNBERGA Emīlija Laurenču sākumskola 41.48 739
14 BEĶERE Lāsma Marta Kusas pamatskola 43.05 712
15 BERKOLDE Anna Nikola Lejasciema vidusskola 43.54 704
16 PIKSONE Estere Priekuļu vidusskola 44.50 689
17 KRUGLOVA Sanija Kusas pamatskola 44.90 683
18 BIRZKOPE Marta Marija Carnikavas pamatskola 45.04 681
19 LAMBERTE Luīze Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 45.39 676
20 URBANOVIČA Dārta Laurenču sākumskola 46.18 664
21 BUŠA Patrīcija Laurenču sākumskola 47.42 647
22 ĶIRKUMA Paula Ādažu vidusskola 47.61 644
23 DOMBROVSKA Eleonora Laurenču sākumskola 47.83 641
24 KRAVELE Milana Sventes vidusskola 48.36 634
25 ANDREJEVA Anastasija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 49.28 622
26 ŠĶĒLE Dārta Madonas 1.vidusskola 51.55 595
27 FREIJA Diāna Pļaviņu novada ģimnāzija 53.63 572
28 JANĶĒVICA Marta Carnikavas pamatskola 54.29 565
29 SPARĀNE Anastasija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 56.69 541

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 IGAUNE Lība Marta Madonas 1.vidusskola 26.00 1000
2 BLEIDELE Elza Cēsu 1.pamatskola 27.74 937
3 VOLFA Estere Cēsu 1.pamatskola 28.62 908
4 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 29.06 895
5 BĒRZIŅA Katrīna Madonas 1.vidusskola 29.56 880
6 PENCE Jolanta Lejasciema vidusskola 31.38 829
7 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 31.54 824
8 STŪRE Krista Pļaviņu novada ģimnāzija 32.75 794
9 IVANOVA Una Pļaviņu novada ģimnāzija 32.87 791
10 MILTIŅA Amanda Laurenču sākumskola 34.40 756
11 PAVLOVSKA Patrīcija Laurenču sākumskola 35.96 723
12 BINOVSKA Rūta Rīgas Teikas vidusskola 37.38 696
13 BĒRZIŅA Lauma Adrija Laurenču sākumskola 37.91 686
14 PUDŅIKA Ērika Laurenču sākumskola 40.21 647
15 ZAURIŅA Monta Lejasciema vidusskola 46.26 562
16 FEDOTVA Nadežda J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 56.85 457
17 PETROVA Anastasija J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 1:06.66 390

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KRŪMIŅA Kima Madonas 1.vidusskola 23.38 1000
2 TURAUSKA Sindija Siguldas Valsts ģimnāzija 24.16 968
3 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 24.80 943
4 ŠAHNO Līva Madonas 1.vidusskola 25.04 934
5 BALODE Sonora Pļaviņu novada ģimnāzija 26.46 884
6 SPRUĢEVICA Viktorija Pastendes pamatskola 27.20 860
7 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 27.69 844
8 NIKAĻUKA Viviāna Pļaviņu novada ģimnāzija 27.81 841
9 BĒRZIŅA Līga Mores pamatskola 28.72 814
10 SMERJOTKINA Viktorija Pļaviņu novada ģimnāzija 31.51 742
11 LANGENFELDA Marta Pļaviņu novada ģimnāzija 34.99 668
12 CUKANOVA Agita Pļaviņu novada ģimnāzija 37.13 630
13 LUKSA Elīza Pļaviņu novada ģimnāzija 37.86 618

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PAURA Elizabete Madonas 1.vidusskola 26.16 1000
2 NAGLE Agnija Madonas Valsts ģimnāzija 26.34 993
3 NAGLE Tīna Madonas 1.vidusskola 26.90 972
4 PĒTERSONE Ramona Madonas 1.vidusskola 28.91 905
5 FREIMANE Evita Spāres internātpamatskola 29.49 887
6 STRAZDIŅA Kitija Anna Madonas Valsts ģimnāzija 30.41 860
7 LAPSA Laura Madonas Valsts ģimnāzija 31.17 839
8 TETEROVSKA Milēna Mores pamatskola 37.28 702

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ZAĶE Madara Priekuļu vidusskola 24.10 1000
2 BERGFELDE Paula Rīgas Angļu ģimnāzija 24.52 983
3 PĒTERSONE Karīna Madonas 1.vidusskola 25.83 933
4 STANGAINE Elizabete Madonas Valsts ģimnāzija 29.23 824
5 ŠOPA Gita Spāres internātpamatskola 31.84 757

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 30.64 1000
2 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 30.79 995
3 VILKĀJS Emīls Siguldas 1.pamatskola 31.22 981
4 LIELBĀRDIS Bruno Madonas 1.vidusskola 31.56 971
5 BILĀNS Bruno Laurenču sākumskola 31.60 970
6 BRESME Valters Talsu 2.vidusskola 31.69 967
7 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 31.72 966
8 ZDANOVSKIS Adrians Madonas 1.vidusskola 32.03 957
9 ŠŅORIŅŠ Adrians Talsu sākumskola 32.50 943
10 RAUDZIŅŠ Rūdolfs Andreja Pumpura 11.pamatskola 32.54 942
11 JANOVSKIS Mārtiņš Madonas 1.vidusskola 32.63 939
12 LIELBĀRDIS Daniels Madonas 1.vidusskola 32.99 929
13 BRESME Olivers Talsu 2.vidusskola 33.29 920
14 TURAUSKIS Krists Laurenču sākumskola 33.51 914
15 PAIO Kristaps Laurenču sākumskola 34.22 895
16 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 34.96 876
17 CELMS Martins Kristers Lejasciema vidusskola 35.05 874
18 LIPSKIS Ernests Laurenču sākumskola 35.21 870
19 PUŠŅINS Lukass Laurenču sākumskola 35.89 854
20 MARTINSONS Matīss Laurenču sākumskola 36.42 841
21 KRIŠMANIS Rainers Talsu sākumskola 37.10 826
22 VUŠKĀNS Valts Madonas 1.vidusskola 37.85 810
23 GARAIS Artūrs Laurenču sākumskola 37.87 809
24 DUBROVSKIS Atis Laurenču sākumskola 37.97 807
25 GRAUDIŅŠ Rūdolfs Carnikavas pamatskola 38.71 792
26 GRAUDIŅŠ Roberts Carnikavas pamatskola 39.13 783
27 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas 1.vidusskola 41.30 742
28 MAMAJS Ričards Laurenču sākumskola 41.33 741
29 TAUBERS Žaks Laurenču sākumskola 41.35 741
30 BŪDA Roberts Siguldas pilsētas vidusskola 42.75 717
31 CIRPONS Arvis Madonas 1.vidusskola 43.48 705
32 APSĪTIS Anrijs Laurenču sākumskola 44.22 693
33 VILCIŅŠ Ralfs Kusas pamatskola 44.45 689
34 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 44.73 685
35 POGULIS Rainers Cēsu 2.pamatskola 45.21 678
36 MEDNIS Ernests Pauls Lejasciema vidusskola 46.36 661
37 GREGERSONS Rinalds Pļaviņu novada ģimnāzija 47.62 643
38 SIDREVICS Ludvigs Kusas pamatskola 48.08 637
39 UTĀNS Toms Carnikavas pamatskola 49.84 615
40 BERKOLDS Raivo K.Valdemāra pamatskola 1:01.45 499

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BERKOLDS Rihards K.Valdemāra pamatskola 24.21 1000
2 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas 1.vidusskola 24.32 995
3 UPENIEKS Rainers Madonas 1.vidusskola 24.60 984
4 SINĀTS Gustavs Madonas 1.vidusskola 25.67 943
5 KARLSBERGS Kristians Pastendes pamatskola 25.68 943
6 BĪRĪTIS Bruno Madonas 1.vidusskola 26.36 918
7 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 26.70 907
8 NEIMANIS Edvards Laurenču sākumskola 26.77 904
9 RAIZE Ritvars Madonas 1.vidusskola 27.46 882
10 ANSPOKS Linards Laurenču sākumskola 27.80 871
10 JANOVSKIS Kārlis Ernests Madonas 1.vidusskola 27.80 871
12 FRĪDVALDS Edgars Madonas 1.vidusskola 27.85 869
13 JEGURS Artūrs Siguldas 1.pamatskola 27.94 866
14 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 27.96 866
15 KALAŠŅIKOVS Kristers Pastendes pamatskola 28.70 844
16 PALEJS Mārtiņš Siguldas pilsētas vidusskola 29.17 830
17 PELŠS Matīss Kusas pamatskola 29.76 814
18 RANDA Tomass Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 30.87 784
19 KUBULIŅŠ Jānis Lejasciema vidusskola 30.93 783
19 SAMCĒVIČS Aleksis Pastendes pamatskola 30.93 783
21 ALKSNIS Rinalds Pastendes pamatskola 31.00 781
22 JAKUBOVSKIS Roberts Madonas 1.vidusskola 31.81 761
23 KASPARS Normunds Lejasciema vidusskola 31.82 761
24 ZABLINSKIS Nikolajs Pļaviņu novada ģimnāzija 32.35 748
25 KAUKULIS Marts Laurenču sākumskola 32.92 735
26 ZĪVERTS Toms Laurenču sākumskola 34.07 711
27 BALODIS Rainers Talsu 2.vidusskola 34.81 695
28 JANSONS Oskars Kusas pamatskola 35.56 681
29 URBANOVIČS Matīss Laurenču sākumskola 35.69 678
30 VABEĻS Kristaps Siguldas 1.pamatskola 36.62 661
31 ĶIRKUMS Roberts Ādažu vidusskola 37.19 651
32 MIKLOŠONOKS Kaspars Kusas pamatskola 37.46 646
33 LIEPIŅŠ Kārlis Pļaviņu novada ģimnāzija 38.22 633
34 BINOVSKIS Krišjānis Rīgas Teikas vidusskola 40.81 593
35 EIZĀNS Gvido Pļaviņu novada ģimnāzija 40.83 593
36 IVANOVS Romans J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 46.94 516
37 BEINAROVIČS Aleksejs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 55.92 433
38 IVANOVS Aleksandrs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 59.62 406

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 AKMENTIŅŠ Uvis Madonas Valsts ģimnāzija 20.15 1000
2 KAPARKALĒJS Lauris Madonas 1.vidusskola 21.69 929
3 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 22.42 899
4 BEĶERIS Uģis Roberts Kusas pamatskola 22.48 896
5 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 23.10 872
6 NERETS Gints Pļaviņu novada ģimnāzija 23.82 846
7 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 24.66 817
8 KASPARS Raitis Lejasciema vidusskola 24.85 811
9 VINOGRADOVS Markuss Siguldas pilsētas vidusskola 24.93 808
10 LŪKINS Ronalds Siguldas Valsts ģimnāzija 24.96 807
11 KRŪMIŅŠ Renārs Madonas 1.vidusskola 26.37 764
12 FEDOSEJEVS Filips Pļaviņu novada ģimnāzija 26.81 752
13 SIRMAIS Rūdolfs Siguldas Valsts ģimnāzija 26.96 747
14 BINOVSKIS Bruno Rīgas Teikas vidusskola 27.03 745
15 ZAĻUPE Artūrs Talsu 2.vidusskola 27.18 741
16 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 27.49 733
17 VEĢERIS Francis Daniels Siguldas Valsts ģimnāzija 28.24 714
18 EZERIŅŠ Sendijs Spāres internātpamatskola 29.79 676
19 SIZOVS Olegs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 31.60 638
20 KRATOVSKIJS Rolands J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 32.83 614
21 MIEZIS Jānis Spāres internātpamatskola 33.06 609
22 PAEGLIS Rainers Allažu pamatskola 33.48 602
23 DJUKOVS Vjačeslavs J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. 35.43 569
24 POGODINS Ričards Pļaviņu novada ģimnāzija 42.42 475

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 19.72 1000
2 BISENIEKS Ilvars Madonas 1.vidusskola 20.72 952
3 KRĪGERS Kalvis Kristers Madonas 1.vidusskola 20.84 946
4 RŪĶĪTIS Dāvis Siguldas Valsts ģimnāzija 21.82 904
5 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 22.30 884
6 MAĻINOVSKIS Tomass Siguldas pilsētas vidusskola 26.21 752
7 PAĻUGA Rolands Pļaviņu novada ģimnāzija 26.65 740
8 BĒTAKS Agris Aivis Spāres internātpamatskola 26.72 738

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 CVETKOVS Linards Lejasciema vidusskola 20.50 1000
2 ZVIRGZDIŅŠ Toms Madonas Valsts ģimnāzija 21.11 971
3 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 21.22 966
4 NEŽBORTS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 21.38 959
5 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 21.96 934
6 JERMAKOVS Aleksandrs Pļaviņu novada ģimnāzija 22.04 930
7 AVOTIŅŠ Didzis Madonas 1.vidusskola 22.19 924
8 KASPARS Leonards Lejasciema vidusskola 23.07 889
9 ZIEMELIS Rolands Kārlis Pļaviņu novada ģimnāzija 23.30 880
10 BRUNERS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 23.41 876
11 FIĻIPOVS Deniss Spāres internātpamatskola 24.99 820
12 JUHANSONS Rolands Ziemeļvalstu ģimnāzija 31.45 652

Uz galveno rezutātu lapu