S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2017

2.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 10.03.17 13:26:45

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KAPARKALĒJA Linda Madonas 1.vidusskola 2:01.5 1000
2 VECKALNIŅA Madara Madonas 1.vidusskola 2:03.2 986
3 CIAGUNE Laura Laurenču sākumskola 2:24.0 844
3 IESALNIECE Kate Madonas 1.vidusskola 2:24.0 844
5 VOLANSKA Ance Talsu pamatskola 2:31.3 803
6 MARCINKEVIČA Keita Laurenču sākumskola 2:37.1 773
7 BALODE Evelīna Laurenču sākumskola 2:39.2 763
8 CEPLE Meldra Laurenču sākumskola 2:39.5 762
9 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 2:44.8 737
10 GRĪNBERGA Emīlija Laurenču sākumskola 2:52.3 705
11 PIGORE Laura Laurenču sākumskola 2:52.9 703
12 BUŠA Patrīcija Laurenču sākumskola 2:53.0 702
13 PIKSONE Estere Priekuļu vidusskola 2:54.8 695
14 SUHĀNOVA Romija Siguldas pilsētas vidusskola 2:55.9 691
15 BERGMANE Katrīna Laurenču sākumskola 2:57.6 684
16 KRONTĀNE Lelde Laurenču sākumskola 3:06.5 651
17 REZGOLDE Katrīna Laurenču sākumskola 3:09.3 642
18 BALANASA Adele Siguldas pilsētas vidusskola 3:17.0 617
19 RADIVINSKA Evija Krāslavas pamatskola 3:19.7 608
20 LAMBERTE Luīze Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 3:21.5 603
21 BUNDE Nikola Siguldas pilsētas vidusskola 3:24.1 595
22 JANĶĒVICA Marta Carnikavas pamatskola 3:26.1 590
23 LUCĀNE Grieta Siguldas pilsētas vidusskola 3:26.9 587
24 FELDMANE Henriete Siguldas pilsētas vidusskola 3:27.4 586
25 DJATKOVIČA Martīne Krāslavas pamatskola 3:28.3 583
26 NOVICĀNE Kate Laurenču sākumskola 3:29.0 581
27 STRADE Kristena Siguldas pilsētas vidusskola 3:32.7 571
28 RUDBĀRŽA Tīna Pļaviņu novada ģimnāzija 3:33.7 569
29 GRANTSKALNA Grieta Carnikavas pamatskola 3:34.6 566
30 DĀRZIŅA Ieva Siguldas pilsētas vidusskola 3:39.2 554
31 BIRZKOPE Marta Marija Carnikavas pamatskola 3:43.8 543
32 KORŅEJEVA Ance Laurenču sākumskola 3:51.7 524
33 GORNAVA Kate Siguldas pilsētas vidusskola 3:53.3 521
34 BLAU Dārta Marianna Siguldas pilsētas vidusskola 3:54.9 517
35 RIMA Jurģita Krāslavas pamatskola 3:55.2 517
36 GINTERE Paula Laurenču sākumskola 4:06.9 492
37 TUMAŠEVIČA Marija Krāslavas pamatskola 4:15.1 476
38 FREJA Diāna Priekuļu vidusskola 4:27.8 454
39 ALEKSONDROVIČA Alīna Krāslavas pamatskola 4:39.2 435

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BLEIDELE Elza Cēsu 1.pamatskola 1:38.9 1000
2 VOLFA Estere Cēsu 1.pamatskola 1:44.6 946
3 VOLKA Līga Krāslavas pamatskola 1:46.6 928
4 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 1:47.3 922
5 PENCE Jolanta Lejasciema vidusskola 1:48.9 908
6 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 1:53.8 869
7 IVANOVA Una Pļaviņu novada ģimnāzija 2:02.1 810
8 STŪRE Krista Pļaviņu novada ģimnāzija 2:11.6 752
9 MILTIŅA Amanda Laurenču sākumskola 2:15.7 729
10 VOLKA Jana Krāslavas pamatskola 2:17.9 717
11 KAĻIŅINA Marta Laurenču sākumskola 2:32.5 649
12 ADRIJA Lauma Laurenču sākumskola 2:35.5 636
13 PUDŅIKA Ērika Laurenču sākumskola 2:36.6 632
14 ŠUMINSKA Adriāna Krāslavas pamatskola 2:48.3 588
15 ZAURIŅA Monta Lejasciema vidusskola 2:55.4 564
16 RUŽA Everita Megija Pļaviņu novada ģimnāzija 2:58.9 553
17 KIŽLO Anastasija Krāslavas pamatskola 3:07.7 527
18 GRAUDA Eva Siguldas pilsētas vidusskola 3:11.9 515
19 DAVIDENKO Daniela Allažu pamatskola 4:00.1 412
20 ŽUKELE Līga Allažu pamatskola 4:13.9 390
21 JANSONE Samanta Allažu pamatskola 5:38.8 292

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 3:03.7 1000
2 KRŪMIŅA Kima Madonas 1.vidusskola 3:10.4 965
3 ŠAHNO Līva Madonas 1.vidusskola 3:12.7 953
4 TURAUSKA Sindija Siguldas Valsts ģimnāzija 3:20.2 918
5 BALODE Sonora Pļaviņu novada ģimnāzija 3:29.3 878
6 SPRUĢEVICA Viktorija Pastendes pamatskola 3:30.1 874
7 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 3:35.4 853
8 NIKAĻUKA Viviāna Pļaviņu novada ģimnāzija 3:49.8 799
9 BĒRZIŅA Līga Mores pamatskola 4:12.0 729
10 SMERJOTKINA Viktorija Pļaviņu novada ģimnāzija 4:12.4 728
11 LUKSA Elīza Pļaviņu novada ģimnāzija 4:57.5 617
12 UNGURA Katrīna Laurenču sākumskola 5:29.3 558
13 IRBE Vita Allažu pamatskola 5:51.1 523
14 LAUSKA Guntra Mores pamatskola 6:05.5 503

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PAURA Elizabete Madonas 1.vidusskola 7:26.6 1000
2 NAGLE Agnija Madonas Valsts ģimnāzija 7:33.3 985
3 BADUNA Monika Madonas Valsts ģimnāzija 7:36.7 978
4 PĒTERSONE Ramona Madonas 1.vidusskola 7:52.4 945
5 NAGLE Tīna Madonas 1.vidusskola 8:02.1 926
6 FREIMANE Evita Spāres internātpamatskola 8:16.6 899
7 TETEROVSKA Milēna Mores pamatskola 12:42.2 586
8 BRAČA Elizabete Siguldas Valsts ģimnāzija 13:52.6 536

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BERGFELDE Paula Rīgas Angļu ģimnāzija 10:27.9 1000
2 ZAĶE Madara Priekuļu vidusskola 11:30.8 909
3 PĒTERSONE Karīna Madonas 1.vidusskola 11:33.2 906
4 ŠOPA Gita Spāres internātpamatskola 14:26.5 725
5 KOTĀNE Elvita Nautrēnu vidusskola 14:29.9 722
6 PAUNIŅA Diāna Pļaviņu novada ģimnāzija 14:47.3 708
7 MEISTERE Monta Siguldas Valsts ģimnāzija 15:27.1 677
8 REINHOLDE Elizabete Siguldas Valsts ģimnāzija 17:00.9 615
9 OZOLNIECE Solveiga Siguldas Valsts ģimnāzija 30:07.4 347

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 2:02.1 1000
2 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 2:03.9 985
3 LIELBĀRDIS Bruno Madonas 1.vidusskola 2:04.3 982
4 ZDANOVSKIS Adrians Madonas 1.vidusskola 2:05.2 975
5 LIELBĀRDIS Daniels Madonas 1.vidusskola 2:07.4 958
6 ŠŅORIŅŠ Adrians Talsu sākumskola 2:07.9 955
7 BRESME Valters Talsu 2.vidusskola 2:09.2 945
8 RAUDZIŅŠ Rūdolfs Andreja Pumpura 11.pamatskola 2:09.4 944
9 BRESME Olivers Talsu 2.vidusskola 2:09.9 940
10 BILĀNS Bruno Laurenču sākumskola 2:11.6 928
11 PAIO Kristaps Laurenču sākumskola 2:12.1 924
12 TURAUSKIS Krists Laurenču sākumskola 2:14.1 911
13 VILKĀJS Emīls Siguldas 1.pamatskola 2:14.2 910
14 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 2:19.7 874
15 CELMS Martins Kristers Lejasciema vidusskola 2:21.2 865
16 BŪDA Roberts Siguldas pilsētas vidusskola 2:24.8 843
17 VUŠKĀNS Valts Madonas 1.vidusskola 2:33.1 798
18 KRIŠMANIS Rainers Talsu sākumskola 2:33.6 795
19 GRAUDIŅŠ Roberts Carnikavas pamatskola 2:43.0 749
20 PUŠŅINS Lukass Laurenču sākumskola 2:46.1 735
21 CĒSNIEKS Niks Laurenču sākumskola 2:48.6 724
21 DŪKA Dāvis Laurenču sākumskola 2:48.6 724
23 CIRPONS Arvis Madonas 1.vidusskola 2:49.1 722
24 POGULIS Rainers Cēsu 2.pamatskola 2:52.3 709
25 KRIĶIS Jānis Kārlis Siguldas 1.pamatskola 2:52.5 708
26 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 2:53.1 705
27 TAUBERS Žaks Laurenču sākumskola 2:57.2 689
28 GRAUDIŅŠ Rūdolfs Carnikavas pamatskola 2:59.2 681
29 APSĪTIS Anrijs Laurenču sākumskola 3:02.0 671
30 GARAIS Artūrs Laurenču sākumskola 3:06.8 654
31 REITERES Ralfs Laurenču sākumskola 3:14.6 627
32 LAVROVS Ričards Rīgas Hanzas vidusskola 3:14.8 627
33 PEIČS Roberts Laurenču sākumskola 3:23.6 600
34 STAUŽA Miks Roberts Laurenču sākumskola 3:26.9 590
35 LISENOKS Rihards Krāslavas pamatskola 3:37.1 562
36 POLIS Artūrs Siguldas pilsētas vidusskola 3:43.1 547
37 GREGERSONS Rinalds Pļaviņu novada ģimnāzija 3:44.1 545
38 RADZIŅŠ Aigars Siguldas pilsētas vidusskola 3:44.2 545
39 NAGLIS Rūdolfs Siguldas pilsētas vidusskola 3:50.4 530
40 DADZĪTIS Ralfs Siguldas pilsētas vidusskola 3:54.6 520
41 KALĒJS Alekss Siguldas pilsētas vidusskola 3:57.1 515
42 UTĀNS Toms Carnikavas pamatskola 3:57.5 514
43 OSIPOVS Daniels Aleksandrs Siguldas pilsētas vidusskola 4:01.6 505
44 ZAĶĪTIS Mārtiņš Siguldas pilsētas vidusskola 4:05.5 497
45 BERKOLDS Raivo K.Valdemāra pamatskola 4:06.5 495
46 KUBLIŅŠ Emīls Siguldas pilsētas vidusskola 4:08.3 492
47 DRIĶIS Gustavs Siguldas pilsētas vidusskola 4:09.8 489
48 SEMJONOVS Artūrs Krāslavas pamatskola 4:15.5 478
49 RADIONOVS Edgars Siguldas pilsētas vidusskola 4:17.6 474
50 RŪJA Raiens Siguldas 1.pamatskola 4:18.4 473
51 RADZIŅŠ Emīls Siguldas pilsētas vidusskola 4:23.3 464
52 BLUSS Artūrs Krāslavas pamatskola 4:28.7 454
53 LAZDĀNS Roberts Siguldas pilsētas vidusskola 4:36.0 442
54 CVETKOVS Ralfs Siguldas pilsētas vidusskola 4:44.6 429

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas 1.vidusskola 3:14.8 1000
2 BERKOLDS Rihards K.Valdemāra pamatskola 3:25.4 948
3 KĀRLSBERGS Kristiāns Pastendes pamatskola 3:29.7 929
4 UPENIEKS Rainers Madonas 1.vidusskola 3:31.3 922
5 RAIZE Ritvars Madonas 1.vidusskola 3:31.6 921
6 SINĀTS Gustavs Madonas 1.vidusskola 3:31.8 920
7 BĪRĪTIS Bruno Madonas 1.vidusskola 3:35.7 903
8 NEIMANIS Edvards Laurenču sākumskola 3:44.5 868
9 JAKUBOVSKIS Kārlis Ernests Madonas 1.vidusskola 3:46.2 861
10 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 3:48.0 854
11 ANSPOKS Linards Laurenču sākumskola 3:48.5 853
12 VINTIŠS Dāvis Kalsnavas pamatskola 3:51.4 842
13 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 3:53.0 836
14 RANDA Tomass Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 3:53.3 835
15 JEGURS Artūrs Siguldas 1.pamatskola 3:54.2 832
16 PALEJS Mārtiņš Siguldas pilsētas vidusskola 3:57.8 819
17 ALKSNIS Rinalds Pastendes pamatskola 3:59.7 813
18 FRĪDVALDS Edgars Madonas 1.vidusskola 4:00.1 811
19 KUBULIŅŠ Jānis Lejasciema vidusskola 4:04.6 796
20 KALAŠŅIKOVS Kristers Pastendes pamatskola 4:06.2 791
21 KASPARS Normunds Lejasciema vidusskola 4:11.1 776
22 KRONBERGS Eduards Siguldas pilsētas vidusskola 4:15.3 763
23 SAMCĒVIČS Aleksis Pastendes pamatskola 4:19.8 750
24 ŽMUROVS Artūrs Pļaviņu novada ģimnāzija 4:20.6 748
25 LAUROVS Roberts Rīgas Hanzas vidusskola 4:22.3 743
26 ZABLINSKIS Nikolajs Pļaviņu novada ģimnāzija 4:53.4 664
27 URBANOVIČS Matīss Laurenču sākumskola 5:14.2 620
28 LIEPIŅŠ Kārlis Pļaviņu novada ģimnāzija 5:22.2 605
29 BINOVSKIS Krišjānis Rīgas Teikas vidusskola 5:41.7 570
30 VABEĻS Kristaps Siguldas 1.pamatskola 5:44.0 566
31 EIZĀNS Gvido Pļaviņu novada ģimnāzija 5:58.6 543
32 JAKOVELIS Oskars Krāslavas pamatskola 5:59.0 543
33 JAKOVELIS Dzintars Krāslavas pamatskola 6:13.8 521
34 KRASTIŅŠ Kristians Jānis Laurenču sākumskola 6:19.0 514

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 AKMENTIŅŠ Uvis Madonas Valsts ģimnāzija 6:05.8 1000
2 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 6:30.1 938
3 PAEGLIS Rainers Allažu pamatskola 6:34.7 927
4 KAPARKALĒJS Lauris Madonas 1.vidusskola 6:36.1 924
5 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 6:44.7 904
6 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 6:51.0 890
7 VINOGRADOVS Markuss Siguldas pilsētas vidusskola 7:08.6 853
8 REINBERGS Gatis Talsu kristīgā vidusskola 7:25.9 820
9 SIRMAIS Rūdolfs Siguldas Valsts ģimnāzija 7:29.6 814
10 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars Gulbenes 2.vidusskola 7:30.8 811
11 LŪKINS Ronalds Siguldas Valsts ģimnāzija 7:33.5 807
12 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 7:44.3 788
13 BINOVSKIS Bruno Rīgas Teikas vidusskola 7:56.9 767
14 KASPARS Raitis Lejasciema vidusskola 7:57.6 766
15 FEDOSEJEVS Filips Pļaviņu novada ģimnāzija 8:10.9 745
16 KRŪMIŅŠ Renārs Madonas 1.vidusskola 8:13.4 741
17 ZAĻUPE Artūrs Talsu 2.vidusskola 8:21.3 730
18 VEĢERIS Francis Daniels Siguldas Valsts ģimnāzija 8:23.5 727
19 ĀBELE Harijs Rīgas Hanzas vidusskola 9:03.5 673
20 MELLIS Dāvis Elmārs Lejasciema vidusskola 9:45.4 625
21 MIEZIS Jānis Spāres internātpamatskola 10:23.6 587
22 MAISAKS Kristiāns Siguldas 1.pamatskola 10:39.0 572
23 SARANČUKS Salvis Mairis Allažu pamatskola 10:50.6 562
24 ŽITKOVS Viktors Siguldas 1.pamatskola 11:39.6 523
25 POGODINS Ričards Pļaviņu novada ģimnāzija 11:59.4 508
26 RIMICĀNS Ģirts Siguldas 1.pamatskola 12:08.7 502
27 BĒRZIŅŠ Andrejs Siguldas 1.pamatskola 12:39.7 482
28 TREOLIŅŠ Kristaps Siguldas 1.pamatskola 12:51.3 474
29 DEIČMANIS Bruno Allažu pamatskola 13:44.7 444
30 URTĀNS Dāvis Mores pamatskola 16:30.9 369

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KRĪGERS Kalvis Kristers Madonas 1.vidusskola 8:56.1 1000
2 BIRKENTĀLS Renārs Talsu 2.vidusskola 9:05.7 982
3 BRESME Aksels Talsu 2.vidusskola 9:07.6 979
4 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 9:13.7 968
5 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 9:58.3 896
6 ZĒRNIS Emīls Saldus vidusskola 10:47.6 828
7 LAZDĀNS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 12:50.6 696
8 HANS Renārs Siguldas Valsts ģimnāzija 13:22.7 668
9 KNĒŽA Renārs Siguldas Valsts ģimnāzija 13:59.8 638
10 MAĻINOVSKIS Tomass Siguldas pilsētas vidusskola 14:11.5 630
11 PAĻUGA Rolands Pļaviņu novada ģimnāzija 14:26.5 619
12 ĶEIZARS Lauris Mores pamatskola 15:07.0 591
13 BRENCIS Elmārs Siguldas 1.pamatskola 18:37.9 480
14 AIZUPIETIS Toms Siguldas Valsts ģimnāzija 19:51.5 450
15 BĒTAKS Artis Valērijs Spāres internātpamatskola 20:14.4 441
16 LIEKNIŅŠ Rihards Siguldas Valsts ģimnāzija 23:51.2 375

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 12:56.5 1000
2 PĻAVIŅŠ Niks Madonas Valsts ģimnāzija 13:29.5 959
3 AVOTIŅŠ Didzis Madonas 1.vidusskola 13:29.6 959
4 CĪRULIS Reinis Madonas Valsts ģimnāzija 13:30.0 959
5 CVETKOVS Linards Lejasciema vidusskola 13:35.9 952
6 ZVIRGZDIŅŠ Toms Madonas Valsts ģimnāzija 13:48.7 937
7 INDRIKSONS Kristaps Madonas 1.vidusskola 13:57.2 927
8 ZIEMELIS Rolands Kārlis Pļaviņu novada ģimnāzija 14:03.5 921
9 JERMAKOVS Aleksandrs Pļaviņu novada ģimnāzija 14:29.3 893
10 BRUNERS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 15:06.3 857
11 FIĻIPOVS Deniss Spāres internātpamatskola 15:52.9 815
12 KASPARS Leonards Lejasciema vidusskola 16:52.0 767
13 ĢĒRMANIS Kristers Siguldas pilsētas vidusskola 23:15.0 557
14 JUHANSONS Rolands Ziemeļvalstu ģimnāzija 24:53.3 520

Uz galveno rezutātu lapu