S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2017

3.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 10.03.17 13:26:45

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 VECKALNIŅA Madara Madonas 1.vidusskola 2:02.0 1000
2 LAZDIŅA Evelīna K.Valdemāra pamatskola 2:10.3 936
3 CIAGUNE Laura Laurenču sākumskola 2:21.5 862
4 DOROTKINA Ance Madonas 1.vidusskola 2:25.0 841
5 MARCINKEVIČA Keita Laurenču sākumskola 2:25.7 837
6 IESALNIECE Kate Madonas 1.vidusskola 2:28.4 822
7 VĪGANTE Lauma Madonas 1.vidusskola 2:31.1 807
8 GRĪNBERGA Emīlija Laurenču sākumskola 2:32.4 801
9 BALODE Evelīna Laurenču sākumskola 2:34.3 791
10 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 2:35.1 787
11 BERGMANE Katrīna Laurenču sākumskola 2:36.8 778
12 PIKSONE Estere Priekuļu vidusskola 2:37.1 777
13 ŽUKA Madara Madonas 1.vidusskola 2:38.1 772
14 BUŠA Patrīcija Laurenču sākumskola 2:40.6 760
15 CEPLE Meldra Laurenču sākumskola 2:45.1 739
16 NEIMANE Dārta Laurenču sākumskola 2:49.3 721
17 PIGORE Laura Laurenču sākumskola 2:51.9 710
18 BIRZKOPE Marta Carnikavas pamatskola 2:56.6 691
19 NOVICĀNE Kate Laurenču sākumskola 2:58.9 682
20 BERKOLDE Anna Nikola Lejasciema vidusskola 3:00.8 675
21 GRANSKALNA Grieta Carnikavas pamatskola 3:04.5 661
22 JANKĒVICA Marta Carnikavas pamatskola 3:14.5 627
23 ŠĶĒLE Dārta Madonas 1.vidusskola 3:20.2 609
24 LAMBERTE Luīze Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 3:25.2 595
25 URBANOVIČA Dārta Laurenču sākumskola 3:27.3 589

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 IGAUNE Lība Marta Madonas 1.vidusskola 1:58.3 1000
2 VOLFA Estere Cēsu 1.pamatskola 1:58.9 995
3 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 2:02.3 967
4 BLEIDELE Elza Cēsu 1.pamatskola 2:07.3 929
5 PENCE Jolanta Lejasciema vidusskola 2:07.5 928
6 BĒRZIŅA Katrīna Madonas 1.vidusskola 2:11.7 898
7 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 2:12.9 890
8 MILTIŅA Amanda Laurenču sākumskola 2:15.0 876
9 ZAURIŅA Monta Lejasciema vidusskola 2:20.4 843
10 PAVLOVSKA Patrīcija Laurenču sākumskola 2:24.2 820
11 PUDŅIKA Ērika Laurenču sākumskola 2:45.7 714
12 BĒRZIŅA Lauma Adrija Laurenču sākumskola 2:55.5 674
13 BINOVSKA Rūta Rīgas Teikas vidusskola 2:56.5 670

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 3:30.9 1000
2 KRŪMIŅA Kima Madonas 1.vidusskola 3:43.2 945
3 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 4:06.6 855
4 TURAUSKA Sindija Siguldas Valsts ģimnāzija 4:14.2 830
5 BALODE Sonora Pļaviņu novada ģimnāzija 4:24.7 797
6 NIKAĻUKA Viviāna Pļaviņu novada ģimnāzija 4:28.8 785
7 SPRUĢEVICA Viktorija Pastendes pamatskola 4:37.8 759

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PAURA Elizabete Madonas 1.vidusskola 9:01.9 1000
2 PĒTERSONE Ramona Madonas 1.vidusskola 9:53.5 913
3 NAGLE Tīna Madonas 1.vidusskola 9:57.5 907
4 FREIMANE Evita Spāres internātpamatskola 11:32.4 783

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BERGFELDE Paula Rīgas Angļu ģimnāzija 11:33.9 1000
2 PĒTERSONE Karīna Madonas 1.vidusskola 12:58.4 891
3 ZAĶE Madara Priekuļu vidusskola 13:04.5 885
4 ŠOPA Gita Spāres internātpamatskola 20:54.0 553

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 2:02.4 1000
2 BILĀNS Bruno Laurenču sākumskola 2:03.0 995
3 LIELBĀRDIS Daniels Madonas 1.vidusskola 2:03.7 989
4 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 2:04.1 986
5 RAUDZIŅŠ Rūdolfs Rīgas A.Pumpura pamatskola 2:04.2 986
6 BRESME Valters Talsu 2.vidusskola 2:05.7 974
7 LIELBĀRDIS Bruno Madonas 1.vidusskola 2:06.9 965
8 PAIO Kristaps Laurenču sākumskola 2:08.0 956
9 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 2:13.9 914
10 BRESME Olivers Talsu 2.vidusskola 2:14.1 913
11 GARANČŠ Kristaps Laurenču sākumskola 2:17.0 893
12 CELMS Martins Kristers Lejasciema vidusskola 2:17.8 888
13 BŪDA Roberts Siguldas pilsētas vidusskola 2:18.7 882
14 JANOVSKIS Mārtiņš Madonas 1.vidusskola 2:19.5 877
15 VEĢERIS Aksels Laurenču sākumskola 2:23.0 856
16 PUŠŅINS Lukass Laurenču sākumskola 2:28.7 823
17 TAUBERS Žaks Laurenču sākumskola 2:31.3 809
18 GRAUDIŅŠ Roberts Carnikavas pamatskola 2:35.3 788
19 GRAUDIŅŠ Rūdolfs Carnikavas pamatskola 2:36.8 781
19 NOVICĀNS Everts Laurenču sākumskola 2:36.8 781
21 VUŠKĀNS Valts Madonas 1.vidusskola 2:38.2 774
22 CIRPONS Arvis Madonas 1.vidusskola 2:43.5 749
23 POGULIS Rainers Cēsu 2.pamatskola 2:44.1 746
24 GARAIS Artūrs Laurenču sākumskola 2:48.0 729
25 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas 1.vidusskola 2:48.9 725
26 BALODIS Stefans Spāres internātpamatskola 2:50.0 720
27 VELCIS Eduards Laurenču sākumskola 2:52.6 709
28 DUBROVSKIS Atis Laurenču sākumskola 3:00.9 677
29 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 3:02.0 673
30 ĶŪĶIS Jānis Siguldas 1.pamatskola 3:02.2 672
31 VILCIŅŠ Ralfs Kusas pamatskola 3:07.0 655
32 USĀNS Toms Carnikavas pamatskola 3:24.6 598
33 SIDREVICS Ludvigs Kusas pamatskola 3:27.4 590
34 BERKOLDS Raivo K.Valdemāra pamatskola 4:00.9 508

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas 1.vidusskola 3:44.8 1000
2 BERKOLDS Rihards K.Valdemāra pamatskola 3:49.9 978
3 RAIZE Ritvars Madonas 1.vidusskola 3:51.2 972
4 UPENIEKS Rainers Madonas 1.vidusskola 4:00.6 934
5 BĪRĪTIS Bruno Madonas 1.vidusskola 4:10.9 896
6 FRĪDVALDS Edgars Madonas 1.vidusskola 4:19.3 867
7 NEIMANIS Edvards Laurenču sākumskola 4:21.8 859
8 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 4:34.1 820
9 SINĀTS Gustavs Madonas 1.vidusskola 4:35.9 815
10 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 4:36.0 814
11 ANSPOKS Linards Laurenču sākumskola 4:39.2 805
12 KUBULIŅŠ Jānis Lejasciema vidusskola 4:44.6 790
13 KASPARS Normunds Lejasciema vidusskola 4:45.1 788
14 ŽMUROVS Artūrs Pļaviņu novada ģimnāzija 5:12.9 718
15 MARCINKEVIČS Jānis Laurenču sākumskola 5:14.9 714
16 URBANOVIČS Matīss Laurenču sākumskola 5:25.7 690
17 PELŠS Matīss Kusas pamatskola 5:37.4 666
18 KAUKULIS Marts Laurenču sākumskola 6:03.6 618
19 ZĪLĪTE Raitis Madonas 1.vidusskola 6:11.8 605
20 KRASTIŅŠ Kristians Jānis Laurenču sākumskola 6:33.2 572
21 JANSONS Oskars Kusas pamatskola 6:44.8 555
22 POLIS Bruno Laurenču sākumskola 7:02.9 532
23 BINOVSKIS Krišjānis Rīgas Teikas vidusskola 7:08.8 524

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 AKMENTIŅŠ Uvis Madonas Valsts ģimnāzija 6:40.4 1000
2 BEĶERIS Uģis Roberts Kusas pamatskola 7:19.2 912
3 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 7:20.1 910
4 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 7:34.3 881
5 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 7:43.5 864
6 PĻAVIŅŠ Klāvs Kusas pamatskola 8:05.2 825
7 SIRMAIS Rūdolfs Siguldas Valsts ģimnāzija 8:40.8 769
8 VEĢERIS Francis Daniels Siguldas Valsts ģimnāzija 8:46.9 760
9 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 8:58.5 744
10 KRŪMIŅŠ Renārs Madonas 1.vidusskola 9:21.2 713
11 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars Gulbenes 2.vidusskola 9:37.1 694
12 BINOVSKIS Bruno Rīgas Teikas vidusskola 10:12.4 654
13 ĀBELE Gustavs Harijs Rīgas Hanzas vidusskola 11:01.5 605
14 EZERIŅŠ Sendijs Spāres internātpamatskola 11:14.2 594
15 AKAŠEVS Egīls Madonas Valsts ģimnāzija 13:16.8 503

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BIRKENTĀLS Renārs Talsu 2.vidusskola 10:06.6 1000
2 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 10:09.1 996
3 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 10:14.8 987
4 BRESME Aksels Talsu 2.vidusskola 10:19.9 979
5 KRĪGERS Kalvis Kristers Madonas 1.vidusskola 10:20.1 978
6 BISENIEKS Ilvars Madonas 1.vidusskola 10:21.7 976
7 ZĒRNIS Emīls Saldus vidusskola 11:20.6 891
8 PATRIJUKS Kristiāns Jēkabpils ģimnāzija 12:03.7 838
9 KNĒŽA Renārs Siguldas Valsts ģimnāzija 13:27.3 751
10 MAĻINOVSKIS Tomass Siguldas 1.pamatskola 15:28.6 653
11 LAZDĀNS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 16:12.8 624

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 14:09.4 1000
2 CVETKOVS Linards Lejasciema vidusskola 14:29.1 977
3 ZVIRGZDIŅŠ Toms Madonas Valsts ģimnāzija 14:39.4 966
4 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 15:00.1 944
5 BRUNERS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 18:22.1 771
6 NEŽBORTS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 18:39.2 759

Uz galveno rezutātu lapu