S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2017

4.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 10.03.17 13:26:45

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KAPARKALĒJA Linda Madonas 1.vidusskola 2:00.4 1000
2 VECKALNIŅA Madara Madonas 1.vidusskola 2:03.5 975
3 LAZDIŅA Evelīna K.Valdemāra pamatskola 2:10.0 926
4 DOROTKINA Ance Madonas 1.vidusskola 2:17.4 876
5 CIAGUNE Laura Laurenču sākumskola 2:18.4 870
6 BALODE Evelīna Laurenču sākumskola 2:24.9 831
7 IESALNIECE Kate Madonas 1.vidusskola 2:25.3 829
8 MARCINKEVIČA Keita Laurenču sākumskola 2:25.6 827
9 BUŠA Patrīcija Laurenču sākumskola 2:28.2 812
10 BERGMANE Katrīna Laurenču sākumskola 2:31.9 793
11 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 2:32.5 790
12 VĪGANTE Lauma Madonas 1.vidusskola 2:34.7 778
13 PIGORE Laura Laurenču sākumskola 2:43.3 737
14 BERKOLDE Anna Nikola Lejasciema vidusskola 2:50.3 707
15 RUDBĀRŽA Tīna Pļaviņu novada ģimnāzija 2:51.7 701
16 LAMBERTE Luīze Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 3:08.2 640
17 RADZIŅA Elza Rīgas Teikas vidusskola 3:52.9 517

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BLEIDELE Elza Cēsu 1.pamatskola 1:36.6 1000
2 VOLFA Estere Cēsu 1.pamatskola 1:39.2 974
3 IGAUNE Lība Marta Madonas 1.vidusskola 1:41.8 949
4 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 1:42.6 942
5 PENCE Jolanta Lejasciema vidusskola 1:44.1 928
6 BĒRZIŅA Katrīna Madonas 1.vidusskola 1:44.2 927
7 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 1:47.9 895
8 MILTIŅA Amanda Laurenču sākumskola 1:52.6 858
9 STŪRE Krista Pļaviņu novada ģimnāzija 1:56.8 827
10 ZAURIŅA Monta Lejasciema vidusskola 1:58.0 819
11 IVANOVA Una Pļaviņu novada ģimnāzija 2:00.3 803
12 PUDŅIKA Ērika Laurenču sākumskola 2:14.7 717

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 3:01.1 1000
2 KRŪMIŅA Kima Madonas 1.vidusskola 3:17.3 918
3 ŠAHNO Līva Madonas 1.vidusskola 3:23.0 892
4 TURAUSKA Sindija Siguldas Valsts ģimnāzija 3:26.8 876
5 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 3:27.3 874
6 BALODE Sonora Pļaviņu novada ģimnāzija 3:30.4 861
7 NIKAĻUKA Viviāna Pļaviņu novada ģimnāzija 3:56.7 765
8 CUKANOVA Agita Pļaviņu novada ģimnāzija 5:01.7 600
9 UNGURA Katrīna Laurenču sākumskola 5:09.9 584
10 BĒTAKA Agata Irma Spāres internātpamatskola 6:24.2 471

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BADUNA Monika Madonas Valsts ģimnāzija 7:29.1 1000
2 PAURA Elizabete Madonas 1.vidusskola 7:48.6 958
3 NAGLE Agnija Madonas Valsts ģimnāzija 7:53.5 948
4 FREIMANE Evita Spāres internātpamatskola 8:31.2 879
5 PĒTERSONE Ramona Madonas 1.vidusskola 9:20.2 802

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BERGFELDE Paula Rīgas Angļu ģimnāzija 11:08.1 1000
2 ZAĶE Madara Priekuļu vidusskola 12:32.3 888
3 PĒTERSONE Karīna Madonas 1.vidusskola 12:41.7 877
4 KOTĀNE Elvita Nautrēnu vidusskola 14:22.9 774
5 ŠOPA Gita Spāres internātpamatskola 14:31.2 767
6 FUKSE Signija Spāres internātpamatskola 18:11.7 612

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ŠŅORIŅŠ Adrians Talsu sākumskola 1:55.7 1000
2 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 1:55.9 998
3 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 1:58.8 974
4 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 1:58.9 973
5 LIELBĀRDIS Bruno Madonas 1.vidusskola 2:02.8 942
6 BRESME Valsters Talsu 2.vidusskola 2:02.9 941
7 PAIO Kristaps Laurenču sākumskola 2:04.5 929
8 VILKĀJS Emīls Siguldas 1.pamatskola 2:06.1 918
9 BRESME Olivers Talsu 2.vidusskola 2:06.4 915
10 CELMS Martins Kristers Lejasciema vidusskola 2:08.5 900
11 TURAUSKIS Krists Laurenču sākumskola 2:08.9 898
12 LIELBĀRDIS Daniels Madonas 1.vidusskola 2:11.1 883
13 BILĀNS Bruno Laurenču sākumskola 2:14.1 863
14 ZDANOVSKIS Adrians Madonas 1.vidusskola 2:14.3 862
15 VEĢERIS Aksels Laurenču sākumskola 2:17.6 841
16 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 2:19.6 829
17 LIPSKIS Ernests Laurenču sākumskola 2:21.1 820
18 NOVICĀNS Everts Laurenču sākumskola 2:22.5 812
19 BŪDA Roberts Siguldas pilsētas vidusskola 2:22.7 811
20 LANSMANIS Markuss Madonas 1.vidusskola 2:26.7 789
21 REITERS Ralfs Laurenču sākumskola 2:27.4 785
22 DŪKA Dāvis Laurenču sākumskola 2:29.2 775
23 VUŠKĀNS Valts Madonas 1.vidusskola 2:30.8 767
24 TAUBERS Žaks Laurenču sākumskola 2:31.4 764
25 RUBENIS Krišjānis Laurenču sākumskola 2:36.3 740
26 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas 1.vidusskola 2:37.1 736
27 MARTINSONS Matīss Laurenču sākumskola 2:39.2 727
28 APSĪTIS Anrijs Laurenču sākumskola 2:46.0 697
29 KUBULIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 2:46.4 695
30 VELCIS Eduuards Laurenču sākumskola 2:49.6 682
31 GREGERSONS Rinalds Pļaviņu novada ģimnāzija 2:52.2 672
32 DUBROVSKIS Atis Laurenču sākumskola 2:52.9 669
33 CIRPONS Arvis Madonas 1.vidusskola 2:55.1 661
34 GARAIS Artūrs Laurenču sākumskola 2:56.1 657
35 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 3:01.0 639
36 MEDNIS Ernests Pauls Lejasciema vidusskola 3:16.5 589
37 BERKOLDS Raivo K.Valdemāra pamatskola 4:12.2 459

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RAIZE Ritvars Madonas 1.vidusskola 3:13.0 1000
2 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas 1.vidusskola 3:15.0 990
3 BERKOLDS Rihards K.Valdemāra pamatskola 3:17.1 979
4 SINĀTS Gustavs Madonas 1.vidusskola 3:20.8 961
5 KĀRLSBERGS Kristians Pastendes pamatskola 3:22.0 955
6 UPENIEKS Rainers Madonas 1.vidusskola 3:25.8 938
7 BALODIS Rainers Talsu 2.vidusskola 3:28.8 924
8 JANOVSKIS Kārlis Ernests Madonas 1.vidusskola 3:32.2 910
9 BĪRĪTIS Bruno Madonas 1.vidusskola 3:34.3 901
10 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 3:38.6 883
11 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 3:38.9 882
12 FRĪDVALDS Edgars Madonas 1.vidusskola 3:42.7 867
13 JEGURS Artūrs Siguldas 1.pamatskola 3:47.2 849
14 NEIMANIS Edvards Laurenču sākumskola 3:49.3 842
15 ŽMUROVS Artūrs Pļaviņu novada ģimnāzija 3:59.2 807
16 KUBULIŅŠ Jānis Lejasciema vidusskola 4:00.5 802
17 MARCINKEVIČS Jānis Laurenču sākumskola 4:12.7 764
18 KRONBERGS Eduards Siguldas pilsētas vidusskola 4:15.8 754
19 KAUKULIS Marts Laurenču sākumskola 4:26.3 725
20 LAPKAŠS Rinalds Lejasciema vidusskola 4:41.5 686
21 ZABLINSKIS Nikolajs Pļaviņu novada ģimnāzija 4:44.8 678
22 LIEPIŅŠ Kārlis Pļaviņu novada ģimnāzija 4:53.7 657
23 ZĪVERTS Toms Laurenču sākumskola 5:03.6 636
24 POLIS Bruno Laurenču sākumskola 5:08.1 626
25 EIZĀNS Gvido Pļaviņu novada ģimnāzija 5:40.2 567

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 AKMENTIŅŠ Uvis Madonas Valsts ģimnāzija 6:20.4 1000
2 KAPARKALĒJS Lauris Madonas 1.vidusskola 6:22.5 995
3 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 6:23.8 991
4 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 6:36.7 959
5 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 6:39.3 953
6 VINOGRADOVS Markuss Siguldas pilsētas vidusskola 6:44.7 940
7 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars Gulbenes 2.vidusskola 7:26.1 853
8 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 7:27.9 849
9 LŪKINS Ronalds Siguldas Valsts ģimnāzija 7:28.1 849
10 SIRMAIS Rūdolfs Siguldas Valsts ģimnāzija 7:48.3 812
11 KRŪMIŅŠ Renārs Madonas 1.vidusskola 8:20.6 760
12 VEĢERIS Francis Daniels Siguldas Valsts ģimnāzija 8:45.8 723
13 FEDOSEJEVS Filips Pļaviņu novada ģimnāzija 8:48.6 720
14 MIEZIS Jānis Spāres internātpamatskola 10:41.6 593

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KRĪGERS Kalvis Kristers Madonas 1.vidusskola 9:24.1 1000
2 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 9:42.0 969
3 BRESME Aksels Talsu 2.vidusskola 9:51.5 954
4 BISENIEKS Ilvars Madonas 1.vidusskola 10:03.5 935
5 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 10:20.8 909
6 KNĒŽA Renārs Siguldas Valsts ģimnāzija 13:28.9 697
7 PAĻUGA Rolands Pļaviņu novada ģimnāzija 13:29.7 697
8 BĒTAKS Artis- Valērijs Spāres internātpamatskola 14:34.8 645
9 HANS Renārs Siguldas Valsts ģimnāzija 14:41.5 640

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PĻAVIŅŠ Niks Madonas Valsts ģimnāzija 13:12.4 1000
2 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 13:30.2 978
3 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 13:48.7 956
4 ZVIRGZDIŅŠ Toms Madonas Valsts ģimnāzija 14:37.8 903
5 AVOTIŅŠ Didzis Madonas 1.vidusskola 14:41.0 899
6 CVETKOVS Linards Lejasciema vidusskola 15:01.2 879
7 NEŽBORTS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 15:33.0 849
8 BRUNERS Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 16:05.5 821
9 JUHANSONS Rolands Ziemeļvalstu ģimnāzija 22:46.8 580

Uz galveno rezutātu lapu