S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2017

1.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 10.03.17 13:26:45

Uz galveno rezutātu lapu

Allažu pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 602 1 PAEGLIS Rainers 33.48 602

Andreja Pumpura 11.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 942 1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs 32.54 942

Carnikavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1575 1 GRAUDIŅŠ Rūdolfs 38.71 792
2 GRAUDIŅŠ Roberts 39.13 783
3 UTĀNS Toms 49.84 615
S10 1246 1 BIRZKOPE Marta Marija 45.04 681
2 JANĶĒVICA Marta 54.29 565

Cēsu 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1845 1 BLEIDELE Elza 27.74 937
2 VOLFA Estere 28.62 908

Cēsu 2.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 678 1 POGULIS Rainers 45.21 678

J.Raiņa Daugavpils 6.vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1252 1 SIZOVS Olegs 31.60 638
2 KRATOVSKIJS Rolands 32.83 614
3 DJUKOVS Vjačeslavs 35.43 569
S10 1163 1 ANDREJEVA Anastasija 49.28 622
2 SPARĀNE Anastasija 56.69 541
V12 949 1 IVANOVS Romans 46.94 516
2 BEINAROVIČS Aleksejs 55.92 433
3 IVANOVS Aleksandrs 59.62 406
S12 847 1 FEDOTVA Nadežda 56.85 457
2 PETROVA Anastasija 1:06.66 390

K.Valdemāra pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1000 1 BERKOLDS Rihards 24.21 1000
V10 499 1 BERKOLDS Raivo 1:01.45 499

Kusas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1495 1 PELŠS Matīss 29.76 814
2 JANSONS Oskars 35.56 681
3 MIKLOŠONOKS Kaspars 37.46 646
S10 1395 1 BEĶERE Lāsma Marta 43.05 712
2 KRUGLOVA Sanija 44.90 683
V10 1326 1 VILCIŅŠ Ralfs 44.45 689
2 SIDREVICS Ludvigs 48.08 637
V14 896 1 BEĶERIS Uģis Roberts 22.48 896

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1884 1 BILĀNS Bruno 31.60 970
2 TURAUSKIS Krists 33.51 914
3 PAIO Kristaps 34.22 895
4 GARANČS Kristaps 34.96 876
5 LIPSKIS Ernests 35.21 870
6 PUŠŅINS Lukass 35.89 854
7 MARTINSONS Matīss 36.42 841
8 GARAIS Artūrs 37.87 809
9 DUBROVSKIS Atis 37.97 807
10 MAMAJS Ričards 41.33 741
11 TAUBERS Žaks 41.35 741
12 APSĪTIS Anrijs 44.22 693
V12 1775 1 NEIMANIS Edvards 26.77 904
2 ANSPOKS Linards 27.80 871
3 KAUKULIS Marts 32.92 735
4 ZĪVERTS Toms 34.07 711
5 URBANOVIČS Matīss 35.69 678
S10 1726 1 PIGORE Laura 35.28 869
2 CEPLE Meldra 35.78 857
3 NEIMANE Dārta 35.79 857
4 BALODE Evelīna 35.92 854
5 MARCINKEVIČA Keita 38.43 798
6 NOVICĀNE Kate 41.01 748
7 GRĪNBERGA Emīlija 41.48 739
8 URBANOVIČA Dārta 46.18 664
9 BUŠA Patrīcija 47.42 647
10 DOMBROVSKA Eleonora 47.83 641
S12 1479 1 MILTIŅA Amanda 34.40 756
2 PAVLOVSKA Patrīcija 35.96 723
3 BĒRZIŅA Lauma Adrija 37.91 686
4 PUDŅIKA Ērika 40.21 647

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1889 1 CVETKOVS Linards 20.50 1000
2 KASPARS Leonards 23.07 889
V10 1840 1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 31.72 966
2 CELMS Martins Kristers 35.05 874
3 STEPE Adrians 44.73 685
4 MEDNIS Ernests Pauls 46.36 661
S12 1653 1 PENCE Jolanta 31.38 829
2 GALVANE Elizabete 31.54 824
3 ZAURIŅA Monta 46.26 562
V14 1628 1 GALVANS Gustavs 24.66 817
2 KASPARS Raitis 24.85 811
3 DIDRIKSONS Ričards 27.49 733
V12 1544 1 KUBULIŅŠ Jānis 30.93 783
2 KASPARS Normunds 31.82 761
S14 844 1 JERMACĀNE Ērika 27.69 844
S10 704 1 BERKOLDE Anna Nikola 43.54 704

Madonas 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1979 1 ŠVAUKSTS Silvestrs 24.32 995
2 UPENIEKS Rainers 24.60 984
3 SINĀTS Gustavs 25.67 943
4 BĪRĪTIS Bruno 26.36 918
5 RAIZE Ritvars 27.46 882
6 JANOVSKIS Kārlis Ernests 27.80 871
7 FRĪDVALDS Edgars 27.85 869
8 JAKUBOVSKIS Roberts 31.81 761
S10 1975 1 KAPARKALĒJA Linda 30.67 1000
2 VECKALNIŅA Madara 31.46 975
3 IESALNIECE Kate 35.30 869
4 VĪGANTE Lauma 39.01 786
5 ŠĶĒLE Dārta 51.55 595
S16 1972 1 PAURA Elizabete 26.16 1000
2 NAGLE Tīna 26.90 972
3 PĒTERSONE Ramona 28.91 905
S14 1934 1 KRŪMIŅA Kima 23.38 1000
2 ŠAHNO Līva 25.04 934
V10 1928 1 LIELBĀRDIS Bruno 31.56 971
2 ZDANOVSKIS Adrians 32.03 957
3 JANOVSKIS Mārtiņš 32.63 939
4 LIELBĀRDIS Daniels 32.99 929
5 VUŠKĀNS Valts 37.85 810
6 BĒRZIŅŠ Ginters 41.30 742
7 CIRPONS Arvis 43.48 705
V16 1898 1 BISENIEKS Ilvars 20.72 952
2 KRĪGERS Kalvis Kristers 20.84 946
S12 1880 1 IGAUNE Lība Marta 26.00 1000
2 BĒRZIŅA Katrīna 29.56 880
V14 1693 1 KAPARKALĒJS Lauris 21.69 929
2 KRŪMIŅŠ Renārs 26.37 764
S18 933 1 PĒTERSONE Karīna 25.83 933
V18 924 1 AVOTIŅŠ Didzis 22.19 924

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1853 1 NAGLE Agnija 26.34 993
2 STRAZDIŅA Kitija Anna 30.41 860
3 LAPSA Laura 31.17 839
V14 1000 1 AKMENTIŅŠ Uvis 20.15 1000
V16 1000 1 SAULĪTIS Niks 19.72 1000
V18 971 1 ZVIRGZDIŅŠ Toms 21.11 971
S18 824 1 STANGAINE Elizabete 29.23 824

Mores pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 814 1 BĒRZIŅA Līga 28.72 814
S16 702 1 TETEROVSKA Milēna 37.28 702

Pastendes pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1787 1 KARLSBERGS Kristians 25.68 943
2 KALAŠŅIKOVS Kristers 28.70 844
3 SAMCĒVIČS Aleksis 30.93 783
4 ALKSNIS Rinalds 31.00 781
S14 860 1 SPRUĢEVICA Viktorija 27.20 860

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1000 1 ZAĶE Madara 24.10 1000
V12 866 1 ZAĶIS Emīls 27.96 866
S10 689 1 PIKSONE Estere 44.50 689

Pļaviņu novada ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1810 1 JERMAKOVS Aleksandrs 22.04 930
2 ZIEMELIS Rolands Kārlis 23.30 880
S14 1725 1 BALODE Sonora 26.46 884
2 NIKAĻUKA Viviāna 27.81 841
3 SMERJOTKINA Viktorija 31.51 742
4 LANGENFELDA Marta 34.99 668
5 CUKANOVA Agita 37.13 630
6 LUKSA Elīza 37.86 618
V14 1598 1 NERETS Gints 23.82 846
2 FEDOSEJEVS Filips 26.81 752
3 POGODINS Ričards 42.42 475
S12 1585 1 STŪRE Krista 32.75 794
2 IVANOVA Una 32.87 791
V12 1381 1 ZABLINSKIS Nikolajs 32.35 748
2 LIEPIŅŠ Kārlis 38.22 633
3 EIZĀNS Gvido 40.83 593
V16 740 1 PAĻUGA Rolands 26.65 740
V10 643 1 GREGERSONS Rinalds 47.62 643
S10 572 1 FREIJA Diāna 53.63 572

Rīgas Angļu ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 983 1 BERGFELDE Paula 24.52 983

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 995 1 RADZIŅŠ Rihards 30.79 995
V14 745 1 BINOVSKIS Bruno 27.03 745
S12 696 1 BINOVSKA Rūta 37.38 696
V12 593 1 BINOVSKIS Krišjānis 40.81 593

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 895 1 BUKŠA Marta 29.06 895
V12 784 1 RANDA Tomass 30.87 784
S10 676 1 LAMBERTE Luīze 45.39 676

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1527 1 JEGURS Artūrs 27.94 866
2 VABEĻS Kristaps 36.62 661
V10 981 1 VILKĀJS Emīls 31.22 981

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1925 1 KĀRKLIŅŠ Kristaps 21.22 966
2 NEŽBORTS Kristaps 21.38 959
3 VEITS Viesturs 21.96 934
4 BRUNERS Kristaps 23.41 876
S14 1911 1 TURAUSKA Sindija 24.16 968
2 BRUNERE Kristīne 24.80 943
V16 1788 1 RŪĶĪTIS Dāvis 21.82 904
2 VĪTOLS Jēkabs 22.30 884
V14 1771 1 VEITS Oskars 22.42 899
2 SUHĀNOVS Sandijs 23.10 872
3 LŪKINS Ronalds 24.96 807
4 SIRMAIS Rūdolfs 26.96 747
5 VEĢERIS Francis Daniels 28.24 714

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1737 1 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 26.70 907
2 PALEJS Mārtiņš 29.17 830
V10 1717 1 KALNIŅŠ Dāvis 30.64 1000
2 BŪDA Roberts 42.75 717
S10 865 1 ROZENBAHA Ketlīna Melisa 35.47 865
V14 808 1 VINOGRADOVS Markuss 24.93 808
V16 752 1 MAĻINOVSKIS Tomass 26.21 752

Spāres internātpamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1285 1 EZERIŅŠ Sendijs 29.79 676
2 MIEZIS Jānis 33.06 609
S16 887 1 FREIMANE Evita 29.49 887
V18 820 1 FIĻIPOVS Deniss 24.99 820
S18 757 1 ŠOPA Gita 31.84 757
V16 738 1 BĒTAKS Agris Aivis 26.72 738

Sventes vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 634 1 KRAVELE Milana 48.36 634

Talsu 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1887 1 BRESME Valters 31.69 967
2 BRESME Olivers 33.29 920
V14 741 1 ZAĻUPE Artūrs 27.18 741
V12 695 1 BALODIS Rainers 34.81 695

Talsu pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 808 1 VOLANSKA Ance 37.97 808

Talsu sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1769 1 ŠŅORIŅŠ Adrians 32.50 943
2 KRIŠMANIS Rainers 37.10 826

Ziemeļvalstu ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 652 1 JUHANSONS Rolands 31.45 652

Ādažu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 651 1 ĶIRKUMS Roberts 37.19 651
S10 644 1 ĶIRKUMA Paula 47.61 644

Uz galveno rezutātu lapu