S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2017

2.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 10.03.17 13:26:45

Uz galveno rezutātu lapu

Allažu pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1489 1 PAEGLIS Rainers 6:34.7 927
2 SARANČUKS Salvis Mairis 10:50.6 562
3 DEIČMANIS Bruno 13:44.7 444
S12 802 1 DAVIDENKO Daniela 4:00.1 412
2 ŽUKELE Līga 4:13.9 390
3 JANSONE Samanta 5:38.8 292
S14 523 1 IRBE Vita 5:51.1 523

Andreja Pumpura 11.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 944 1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs 2:09.4 944

Carnikavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1430 1 GRAUDIŅŠ Roberts 2:43.0 749
2 GRAUDIŅŠ Rūdolfs 2:59.2 681
3 UTĀNS Toms 3:57.5 514
S10 1156 1 JANĶĒVICA Marta 3:26.1 590
2 GRANTSKALNA Grieta 3:34.6 566
3 BIRZKOPE Marta Marija 3:43.8 543

Cēsu 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1946 1 BLEIDELE Elza 1:38.9 1000
2 VOLFA Estere 1:44.6 946

Cēsu 2.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 709 1 POGULIS Rainers 2:52.3 709

Gulbenes 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 811 1 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars 7:30.8 811

K.Valdemāra pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 948 1 BERKOLDS Rihards 3:25.4 948
V10 495 1 BERKOLDS Raivo 4:06.5 495

Kalsnavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 842 1 VINTIŠS Dāvis 3:51.4 842

Krāslavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1645 1 VOLKA Līga 1:46.6 928
2 VOLKA Jana 2:17.9 717
3 ŠUMINSKA Adriāna 2:48.3 588
4 KIŽLO Anastasija 3:07.7 527
S10 1191 1 RADIVINSKA Evija 3:19.7 608
2 DJATKOVIČA Martīne 3:28.3 583
3 RIMA Jurģita 3:55.2 517
4 TUMAŠEVIČA Marija 4:15.1 476
5 ALEKSONDROVIČA Alīna 4:39.2 435
V12 1064 1 JAKOVELIS Oskars 5:59.0 543
2 JAKOVELIS Dzintars 6:13.8 521
V10 1040 1 LISENOKS Rihards 3:37.1 562
2 SEMJONOVS Artūrs 4:15.5 478
3 BLUSS Artūrs 4:28.7 454

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1852 1 BILĀNS Bruno 2:11.6 928
2 PAIO Kristaps 2:12.1 924
3 TURAUSKIS Krists 2:14.1 911
4 GARANČS Kristaps 2:19.7 874
5 PUŠŅINS Lukass 2:46.1 735
6 CĒSNIEKS Niks 2:48.6 724
7 DŪKA Dāvis 2:48.6 724
8 TAUBERS Žaks 2:57.2 689
9 APSĪTIS Anrijs 3:02.0 671
10 GARAIS Artūrs 3:06.8 654
11 REITERES Ralfs 3:14.6 627
12 PEIČS Roberts 3:23.6 600
13 STAUŽA Miks Roberts 3:26.9 590
V12 1721 1 NEIMANIS Edvards 3:44.5 868
2 ANSPOKS Linards 3:48.5 853
3 URBANOVIČS Matīss 5:14.2 620
4 KRASTIŅŠ Kristians Jānis 6:19.0 514
S10 1617 1 CIAGUNE Laura 2:24.0 844
2 MARCINKEVIČA Keita 2:37.1 773
3 BALODE Evelīna 2:39.2 763
4 CEPLE Meldra 2:39.5 762
5 GRĪNBERGA Emīlija 2:52.3 705
6 PIGORE Laura 2:52.9 703
7 BUŠA Patrīcija 2:53.0 702
8 BERGMANE Katrīna 2:57.6 684
9 KRONTĀNE Lelde 3:06.5 651
10 REZGOLDE Katrīna 3:09.3 642
11 NOVICĀNE Kate 3:29.0 581
12 KORŅEJEVA Ance 3:51.7 524
13 GINTERE Paula 4:06.9 492
S12 1378 1 MILTIŅA Amanda 2:15.7 729
2 KAĻIŅINA Marta 2:32.5 649
3 ADRIJA Lauma 2:35.5 636
4 PUDŅIKA Ērika 2:36.6 632
S14 558 1 UNGURA Katrīna 5:29.3 558

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1777 1 PENCE Jolanta 1:48.9 908
2 GALVANE Elizabete 1:53.8 869
3 ZAURIŅA Monta 2:55.4 564
V18 1719 1 CVETKOVS Linards 13:35.9 952
2 KASPARS Leonards 16:52.0 767
V14 1678 1 GALVANS Gustavs 6:51.0 890
2 DIDRIKSONS Ričards 7:44.3 788
3 KASPARS Raitis 7:57.6 766
4 MELLIS Dāvis Elmārs 9:45.4 625
V12 1572 1 KUBULIŅŠ Jānis 4:04.6 796
2 KASPARS Normunds 4:11.1 776
V10 1570 1 CELMS Martins Kristers 2:21.2 865
2 STEPE Adrians 2:53.1 705
S14 853 1 JERMACĀNE Ērika 3:35.4 853
S10 737 1 BERKOLDE Gerda Asnāte 2:44.8 737

Madonas 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1986 1 KAPARKALĒJA Linda 2:01.5 1000
2 VECKALNIŅA Madara 2:03.2 986
3 IESALNIECE Kate 2:24.0 844
V10 1957 1 LIELBĀRDIS Bruno 2:04.3 982
2 ZDANOVSKIS Adrians 2:05.2 975
3 LIELBĀRDIS Daniels 2:07.4 958
4 VUŠKĀNS Valts 2:33.1 798
5 CIRPONS Arvis 2:49.1 722
S16 1945 1 PAURA Elizabete 7:26.6 1000
2 PĒTERSONE Ramona 7:52.4 945
3 NAGLE Tīna 8:02.1 926
V12 1922 1 ŠVAUKSTS Silvestrs 3:14.8 1000
2 UPENIEKS Rainers 3:31.3 922
3 RAIZE Ritvars 3:31.6 921
4 SINĀTS Gustavs 3:31.8 920
5 BĪRĪTIS Bruno 3:35.7 903
6 JAKUBOVSKIS Kārlis Ernests 3:46.2 861
7 FRĪDVALDS Edgars 4:00.1 811
S14 1918 1 KRŪMIŅA Kima 3:10.4 965
2 ŠAHNO Līva 3:12.7 953
V18 1886 1 AVOTIŅŠ Didzis 13:29.6 959
2 INDRIKSONS Kristaps 13:57.2 927
V14 1665 1 KAPARKALĒJS Lauris 6:36.1 924
2 KRŪMIŅŠ Renārs 8:13.4 741
V16 1000 1 KRĪGERS Kalvis Kristers 8:56.1 1000
S18 906 1 PĒTERSONE Karīna 11:33.2 906

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1963 1 NAGLE Agnija 7:33.3 985
2 BADUNA Monika 7:36.7 978
V18 1918 1 PĻAVIŅŠ Niks 13:29.5 959
2 CĪRULIS Reinis 13:30.0 959
3 ZVIRGZDIŅŠ Toms 13:48.7 937
V14 1000 1 AKMENTIŅŠ Uvis 6:05.8 1000
V16 968 1 SAULĪTIS Niks 9:13.7 968

Mores pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1232 1 BĒRZIŅA Līga 4:12.0 729
2 LAUSKA Guntra 6:05.5 503
V16 591 1 ĶEIZARS Lauris 15:07.0 591
S16 586 1 TETEROVSKA Milēna 12:42.2 586
V14 369 1 URTĀNS Dāvis 16:30.9 369

Nautrēnu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 722 1 KOTĀNE Elvita 14:29.9 722

Pastendes pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1742 1 KĀRLSBERGS Kristiāns 3:29.7 929
2 ALKSNIS Rinalds 3:59.7 813
3 KALAŠŅIKOVS Kristers 4:06.2 791
4 SAMCĒVIČS Aleksis 4:19.8 750
S14 874 1 SPRUĢEVICA Viktorija 3:30.1 874

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1149 1 PIKSONE Estere 2:54.8 695
2 FREJA Diāna 4:27.8 454
S18 909 1 ZAĶE Madara 11:30.8 909
V12 854 1 ZAĶIS Emīls 3:48.0 854

Pļaviņu novada ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1814 1 ZIEMELIS Rolands Kārlis 14:03.5 921
2 JERMAKOVS Aleksandrs 14:29.3 893
S14 1677 1 BALODE Sonora 3:29.3 878
2 NIKAĻUKA Viviāna 3:49.8 799
3 SMERJOTKINA Viktorija 4:12.4 728
4 LUKSA Elīza 4:57.5 617
S12 1562 1 IVANOVA Una 2:02.1 810
2 STŪRE Krista 2:11.6 752
3 RUŽA Everita Megija 2:58.9 553
V12 1412 1 ŽMUROVS Artūrs 4:20.6 748
2 ZABLINSKIS Nikolajs 4:53.4 664
3 LIEPIŅŠ Kārlis 5:22.2 605
4 EIZĀNS Gvido 5:58.6 543
V14 1253 1 FEDOSEJEVS Filips 8:10.9 745
2 POGODINS Ričards 11:59.4 508
S18 708 1 PAUNIŅA Diāna 14:47.3 708
V16 619 1 PAĻUGA Rolands 14:26.5 619
S10 569 1 RUDBĀRŽA Tīna 3:33.7 569
V10 545 1 GREGERSONS Rinalds 3:44.1 545

Rīgas Angļu ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1000 1 BERGFELDE Paula 10:27.9 1000

Rīgas Hanzas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 743 1 LAUROVS Roberts 4:22.3 743
V14 673 1 ĀBELE Harijs 9:03.5 673
V10 627 1 LAVROVS Ričards 3:14.8 627

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 985 1 RADZIŅŠ Rihards 2:03.9 985
V14 767 1 BINOVSKIS Bruno 7:56.9 767
V12 570 1 BINOVSKIS Krišjānis 5:41.7 570

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 922 1 BUKŠA Marta 1:47.3 922
V12 835 1 RANDA Tomass 3:53.3 835
S10 603 1 LAMBERTE Luīze 3:21.5 603

Saldus vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 828 1 ZĒRNIS Emīls 10:47.6 828

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1618 1 VILKĀJS Emīls 2:14.2 910
2 KRIĶIS Jānis Kārlis 2:52.5 708
3 RŪJA Raiens 4:18.4 473
V12 1398 1 JEGURS Artūrs 3:54.2 832
2 VABEĻS Kristaps 5:44.0 566
V14 1095 1 MAISAKS Kristiāns 10:39.0 572
2 ŽITKOVS Viktors 11:39.6 523
3 RIMICĀNS Ģirts 12:08.7 502
4 BĒRZIŅŠ Andrejs 12:39.7 482
5 TREOLIŅŠ Kristaps 12:51.3 474
V16 480 1 BRENCIS Elmārs 18:37.9 480

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1918 1 BRUNERE Kristīne 3:03.7 1000
2 TURAUSKA Sindija 3:20.2 918
V18 1857 1 KĀRKLIŅŠ Kristaps 12:56.5 1000
2 BRUNERS Kristaps 15:06.3 857
V14 1842 1 SUHĀNOVS Sandijs 6:30.1 938
2 VEITS Oskars 6:44.7 904
3 SIRMAIS Rūdolfs 7:29.6 814
4 LŪKINS Ronalds 7:33.5 807
5 VEĢERIS Francis Daniels 8:23.5 727
V16 1592 1 VĪTOLS Jēkabs 9:58.3 896
2 LAZDĀNS Kristaps 12:50.6 696
3 HANS Renārs 13:22.7 668
4 KNĒŽA Renārs 13:59.8 638
5 AIZUPIETIS Toms 19:51.5 450
6 LIEKNIŅŠ Rihards 23:51.2 375
S18 1292 1 MEISTERE Monta 15:27.1 677
2 REINHOLDE Elizabete 17:00.9 615
3 OZOLNIECE Solveiga 30:07.4 347
S16 536 1 BRAČA Elizabete 13:52.6 536

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1843 1 KALNIŅŠ Dāvis 2:02.1 1000
2 BŪDA Roberts 2:24.8 843
3 POLIS Artūrs 3:43.1 547
4 RADZIŅŠ Aigars 3:44.2 545
5 NAGLIS Rūdolfs 3:50.4 530
6 DADZĪTIS Ralfs 3:54.6 520
7 KALĒJS Alekss 3:57.1 515
8 OSIPOVS Daniels Aleksandrs 4:01.6 505
9 ZAĶĪTIS Mārtiņš 4:05.5 497
10 KUBLIŅŠ Emīls 4:08.3 492
11 DRIĶIS Gustavs 4:09.8 489
12 RADIONOVS Edgars 4:17.6 474
13 RADZIŅŠ Emīls 4:23.3 464
14 LAZDĀNS Roberts 4:36.0 442
15 CVETKOVS Ralfs 4:44.6 429
V12 1655 1 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 3:53.0 836
2 PALEJS Mārtiņš 3:57.8 819
3 KRONBERGS Eduards 4:15.3 763
S10 1308 1 SUHĀNOVA Romija 2:55.9 691
2 BALANASA Adele 3:17.0 617
3 BUNDE Nikola 3:24.1 595
4 LUCĀNE Grieta 3:26.9 587
5 FELDMANE Henriete 3:27.4 586
6 STRADE Kristena 3:32.7 571
7 DĀRZIŅA Ieva 3:39.2 554
8 GORNAVA Kate 3:53.3 521
9 BLAU Dārta Marianna 3:54.9 517
V14 853 1 VINOGRADOVS Markuss 7:08.6 853
V16 630 1 MAĻINOVSKIS Tomass 14:11.5 630
V18 557 1 ĢĒRMANIS Kristers 23:15.0 557
S12 515 1 GRAUDA Eva 3:11.9 515

Spāres internātpamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 899 1 FREIMANE Evita 8:16.6 899
V18 815 1 FIĻIPOVS Deniss 15:52.9 815
S18 725 1 ŠOPA Gita 14:26.5 725
V14 587 1 MIEZIS Jānis 10:23.6 587
V16 441 1 BĒTAKS Artis Valērijs 20:14.4 441

Talsu 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1961 1 BIRKENTĀLS Renārs 9:05.7 982
2 BRESME Aksels 9:07.6 979
V10 1885 1 BRESME Valters 2:09.2 945
2 BRESME Olivers 2:09.9 940
V14 730 1 ZAĻUPE Artūrs 8:21.3 730

Talsu kristīgā vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 820 1 REINBERGS Gatis 7:25.9 820

Talsu pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 803 1 VOLANSKA Ance 2:31.3 803

Talsu sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1750 1 ŠŅORIŅŠ Adrians 2:07.9 955
2 KRIŠMANIS Rainers 2:33.6 795

Ziemeļvalstu ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 520 1 JUHANSONS Rolands 24:53.3 520

Uz galveno rezutātu lapu