S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2017

3.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 10.03.17 13:26:45

Uz galveno rezutātu lapu

Carnikavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1569 1 GRAUDIŅŠ Roberts 2:35.3 788
2 GRAUDIŅŠ Rūdolfs 2:36.8 781
3 USĀNS Toms 3:24.6 598
S10 1352 1 BIRZKOPE Marta 2:56.6 691
2 GRANSKALNA Grieta 3:04.5 661
3 JANKĒVICA Marta 3:14.5 627

Cēsu 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1924 1 VOLFA Estere 1:58.9 995
2 BLEIDELE Elza 2:07.3 929

Cēsu 2.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 746 1 POGULIS Rainers 2:44.1 746

Gulbenes 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 694 1 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars 9:37.1 694

Jēkabpils ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 838 1 PATRIJUKS Kristiāns 12:03.7 838

K.Valdemāra pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 978 1 BERKOLDS Rihards 3:49.9 978
S10 936 1 LAZDIŅA Evelīna 2:10.3 936
V10 508 1 BERKOLDS Raivo 4:00.9 508

Kusas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1737 1 BEĶERIS Uģis Roberts 7:19.2 912
2 PĻAVIŅŠ Klāvs 8:05.2 825
V10 1245 1 VILCIŅŠ Ralfs 3:07.0 655
2 SIDREVICS Ludvigs 3:27.4 590
V12 1221 1 PELŠS Matīss 5:37.4 666
2 JANSONS Oskars 6:44.8 555

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1951 1 BILĀNS Bruno 2:03.0 995
2 PAIO Kristaps 2:08.0 956
3 GARANČŠ Kristaps 2:17.0 893
4 VEĢERIS Aksels 2:23.0 856
5 PUŠŅINS Lukass 2:28.7 823
6 TAUBERS Žaks 2:31.3 809
7 NOVICĀNS Everts 2:36.8 781
8 GARAIS Artūrs 2:48.0 729
9 VELCIS Eduards 2:52.6 709
10 DUBROVSKIS Atis 3:00.9 677
S10 1699 1 CIAGUNE Laura 2:21.5 862
2 MARCINKEVIČA Keita 2:25.7 837
3 GRĪNBERGA Emīlija 2:32.4 801
4 BALODE Evelīna 2:34.3 791
5 BERGMANE Katrīna 2:36.8 778
6 BUŠA Patrīcija 2:40.6 760
7 CEPLE Meldra 2:45.1 739
8 NEIMANE Dārta 2:49.3 721
9 PIGORE Laura 2:51.9 710
10 NOVICĀNE Kate 2:58.9 682
11 URBANOVIČA Dārta 3:27.3 589
S12 1696 1 MILTIŅA Amanda 2:15.0 876
2 PAVLOVSKA Patrīcija 2:24.2 820
3 PUDŅIKA Ērika 2:45.7 714
4 BĒRZIŅA Lauma Adrija 2:55.5 674
V12 1664 1 NEIMANIS Edvards 4:21.8 859
2 ANSPOKS Linards 4:39.2 805
3 MARCINKEVIČS Jānis 5:14.9 714
4 URBANOVIČS Matīss 5:25.7 690
5 KAUKULIS Marts 6:03.6 618
6 KRASTIŅŠ Kristians Jānis 6:33.2 572
7 POLIS Bruno 7:02.9 532

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1874 1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 2:04.1 986
2 CELMS Martins Kristers 2:17.8 888
3 STEPE Adrians 3:02.0 673
S12 1818 1 PENCE Jolanta 2:07.5 928
2 GALVANE Elizabete 2:12.9 890
3 ZAURIŅA Monta 2:20.4 843
V14 1608 1 GALVANS Gustavs 7:43.5 864
2 DIDRIKSONS Ričards 8:58.5 744
V12 1578 1 KUBULIŅŠ Jānis 4:44.6 790
2 KASPARS Normunds 4:45.1 788
S10 1462 1 BERKOLDE Gerda Asnāte 2:35.1 787
2 BERKOLDE Anna Nikola 3:00.8 675
V18 977 1 CVETKOVS Linards 14:29.1 977
S14 855 1 JERMACĀNE Ērika 4:06.6 855

Madonas 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1972 1 ŠVAUKSTS Silvestrs 3:44.8 1000
2 RAIZE Ritvars 3:51.2 972
3 UPENIEKS Rainers 4:00.6 934
4 BĪRĪTIS Bruno 4:10.9 896
5 FRĪDVALDS Edgars 4:19.3 867
6 SINĀTS Gustavs 4:35.9 815
7 ZĪLĪTE Raitis 6:11.8 605
V10 1954 1 LIELBĀRDIS Daniels 2:03.7 989
2 LIELBĀRDIS Bruno 2:06.9 965
3 JANOVSKIS Mārtiņš 2:19.5 877
4 VUŠKĀNS Valts 2:38.2 774
5 CIRPONS Arvis 2:43.5 749
6 BĒRZIŅŠ Ginters 2:48.9 725
V16 1954 1 KRĪGERS Kalvis Kristers 10:20.1 978
2 BISENIEKS Ilvars 10:21.7 976
S16 1913 1 PAURA Elizabete 9:01.9 1000
2 PĒTERSONE Ramona 9:53.5 913
3 NAGLE Tīna 9:57.5 907
S12 1898 1 IGAUNE Lība Marta 1:58.3 1000
2 BĒRZIŅA Katrīna 2:11.7 898
S10 1841 1 VECKALNIŅA Madara 2:02.0 1000
2 DOROTKINA Ance 2:25.0 841
3 IESALNIECE Kate 2:28.4 822
4 VĪGANTE Lauma 2:31.1 807
5 ŽUKA Madara 2:38.1 772
6 ŠĶĒLE Dārta 3:20.2 609
S14 945 1 KRŪMIŅA Kima 3:43.2 945
S18 891 1 PĒTERSONE Karīna 12:58.4 891
V14 713 1 KRŪMIŅŠ Renārs 9:21.2 713

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1503 1 AKMENTIŅŠ Uvis 6:40.4 1000
2 AKAŠEVS Egīls 13:16.8 503
V16 987 1 SAULĪTIS Niks 10:14.8 987
V18 966 1 ZVIRGZDIŅŠ Toms 14:39.4 966

Pastendes pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 759 1 SPRUĢEVICA Viktorija 4:37.8 759

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 885 1 ZAĶE Madara 13:04.5 885
V12 820 1 ZAĶIS Emīls 4:34.1 820
S10 777 1 PIKSONE Estere 2:37.1 777

Pļaviņu novada ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1582 1 BALODE Sonora 4:24.7 797
2 NIKAĻUKA Viviāna 4:28.8 785
V12 718 1 ŽMUROVS Artūrs 5:12.9 718

Rīgas A.Pumpura pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 986 1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs 2:04.2 986

Rīgas Angļu ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1000 1 BERGFELDE Paula 11:33.9 1000

Rīgas Hanzas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 605 1 ĀBELE Gustavs Harijs 11:01.5 605

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1000 1 RADZIŅŠ Rihards 2:02.4 1000
S12 670 1 BINOVSKA Rūta 2:56.5 670
V14 654 1 BINOVSKIS Bruno 10:12.4 654
V12 524 1 BINOVSKIS Krišjānis 7:08.8 524

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 967 1 BUKŠA Marta 2:02.3 967
S10 595 1 LAMBERTE Luīze 3:25.2 595

Saldus vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 891 1 ZĒRNIS Emīls 11:20.6 891

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 672 1 ĶŪĶIS Jānis 3:02.2 672
V16 653 1 MAĻINOVSKIS Tomass 15:28.6 653

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1944 1 KĀRKLIŅŠ Kristaps 14:09.4 1000
2 VEITS Viesturs 15:00.1 944
3 BRUNERS Kristaps 18:22.1 771
4 NEŽBORTS Kristaps 18:39.2 759
S14 1830 1 BRUNERE Kristīne 3:30.9 1000
2 TURAUSKA Sindija 4:14.2 830
V14 1791 1 SUHĀNOVS Sandijs 7:20.1 910
2 VEITS Oskars 7:34.3 881
3 SIRMAIS Rūdolfs 8:40.8 769
4 VEĢERIS Francis Daniels 8:46.9 760
V16 1747 1 VĪTOLS Jēkabs 10:09.1 996
2 KNĒŽA Renārs 13:27.3 751
3 LAZDĀNS Kristaps 16:12.8 624

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1796 1 KALNIŅŠ Dāvis 2:13.9 914
2 BŪDA Roberts 2:18.7 882
V12 814 1 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 4:36.0 814

Spāres internātpamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 783 1 FREIMANE Evita 11:32.4 783
V10 720 1 BALODIS Stefans 2:50.0 720
V14 594 1 EZERIŅŠ Sendijs 11:14.2 594
S18 553 1 ŠOPA Gita 20:54.0 553

Talsu 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1979 1 BIRKENTĀLS Renārs 10:06.6 1000
2 BRESME Aksels 10:19.9 979
V10 1887 1 BRESME Valters 2:05.7 974
2 BRESME Olivers 2:14.1 913

Uz galveno rezutātu lapu