S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2017

4.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 10.03.17 13:26:45

Uz galveno rezutātu lapu

Cēsu 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1974 1 BLEIDELE Elza 1:36.6 1000
2 VOLFA Estere 1:39.2 974

Gulbenes 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 853 1 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars 7:26.1 853

K.Valdemāra pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 979 1 BERKOLDS Rihards 3:17.1 979
S10 926 1 LAZDIŅA Evelīna 2:10.0 926
V10 459 1 BERKOLDS Raivo 4:12.2 459

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1827 1 PAIO Kristaps 2:04.5 929
2 TURAUSKIS Krists 2:08.9 898
3 BILĀNS Bruno 2:14.1 863
4 VEĢERIS Aksels 2:17.6 841
5 GARANČS Kristaps 2:19.6 829
6 LIPSKIS Ernests 2:21.1 820
7 NOVICĀNS Everts 2:22.5 812
8 REITERS Ralfs 2:27.4 785
9 DŪKA Dāvis 2:29.2 775
10 TAUBERS Žaks 2:31.4 764
11 RUBENIS Krišjānis 2:36.3 740
12 MARTINSONS Matīss 2:39.2 727
13 APSĪTIS Anrijs 2:46.0 697
14 VELCIS Eduuards 2:49.6 682
15 DUBROVSKIS Atis 2:52.9 669
16 GARAIS Artūrs 2:56.1 657
S10 1701 1 CIAGUNE Laura 2:18.4 870
2 BALODE Evelīna 2:24.9 831
3 MARCINKEVIČA Keita 2:25.6 827
4 BUŠA Patrīcija 2:28.2 812
5 BERGMANE Katrīna 2:31.9 793
6 PIGORE Laura 2:43.3 737
V12 1606 1 NEIMANIS Edvards 3:49.3 842
2 MARCINKEVIČS Jānis 4:12.7 764
3 KAUKULIS Marts 4:26.3 725
4 ZĪVERTS Toms 5:03.6 636
5 POLIS Bruno 5:08.1 626
S12 1575 1 MILTIŅA Amanda 1:52.6 858
2 PUDŅIKA Ērika 2:14.7 717
S14 584 1 UNGURA Katrīna 5:09.9 584

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1873 1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 1:58.9 973
2 CELMS Martins Kristers 2:08.5 900
3 KUBULIŅŠ Jēkabs 2:46.4 695
4 STEPE Adrians 3:01.0 639
5 MEDNIS Ernests Pauls 3:16.5 589
S12 1823 1 PENCE Jolanta 1:44.1 928
2 GALVANE Elizabete 1:47.9 895
3 ZAURIŅA Monta 1:58.0 819
V14 1802 1 GALVANS Gustavs 6:39.3 953
2 DIDRIKSONS Ričards 7:27.9 849
S10 1497 1 BERKOLDE Gerda Asnāte 2:32.5 790
2 BERKOLDE Anna Nikola 2:50.3 707
V12 1488 1 KUBULIŅŠ Jānis 4:00.5 802
2 LAPKAŠS Rinalds 4:41.5 686
V18 879 1 CVETKOVS Linards 15:01.2 879
S14 874 1 JERMACĀNE Ērika 3:27.3 874

Madonas 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1990 1 RAIZE Ritvars 3:13.0 1000
2 ŠVAUKSTS Silvestrs 3:15.0 990
3 SINĀTS Gustavs 3:20.8 961
4 UPENIEKS Rainers 3:25.8 938
5 JANOVSKIS Kārlis Ernests 3:32.2 910
6 BĪRĪTIS Bruno 3:34.3 901
7 FRĪDVALDS Edgars 3:42.7 867
S10 1975 1 KAPARKALĒJA Linda 2:00.4 1000
2 VECKALNIŅA Madara 2:03.5 975
3 DOROTKINA Ance 2:17.4 876
4 IESALNIECE Kate 2:25.3 829
5 VĪGANTE Lauma 2:34.7 778
V16 1935 1 KRĪGERS Kalvis Kristers 9:24.1 1000
2 BISENIEKS Ilvars 10:03.5 935
S12 1876 1 IGAUNE Lība Marta 1:41.8 949
2 BĒRZIŅA Katrīna 1:44.2 927
V10 1825 1 LIELBĀRDIS Bruno 2:02.8 942
2 LIELBĀRDIS Daniels 2:11.1 883
3 ZDANOVSKIS Adrians 2:14.3 862
4 LANSMANIS Markuss 2:26.7 789
5 VUŠKĀNS Valts 2:30.8 767
6 BĒRZIŅŠ Ginters 2:37.1 736
7 CIRPONS Arvis 2:55.1 661
S14 1810 1 KRŪMIŅA Kima 3:17.3 918
2 ŠAHNO Līva 3:23.0 892
S16 1760 1 PAURA Elizabete 7:48.6 958
2 PĒTERSONE Ramona 9:20.2 802
V14 1755 1 KAPARKALĒJS Lauris 6:22.5 995
2 KRŪMIŅŠ Renārs 8:20.6 760
V18 899 1 AVOTIŅŠ Didzis 14:41.0 899
S18 877 1 PĒTERSONE Karīna 12:41.7 877

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1948 1 BADUNA Monika 7:29.1 1000
2 NAGLE Agnija 7:53.5 948
V18 1903 1 PĻAVIŅŠ Niks 13:12.4 1000
2 ZVIRGZDIŅŠ Toms 14:37.8 903
V14 1000 1 AKMENTIŅŠ Uvis 6:20.4 1000
V16 969 1 SAULĪTIS Niks 9:42.0 969

Nautrēnu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 774 1 KOTĀNE Elvita 14:22.9 774

Pastendes pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 955 1 KĀRLSBERGS Kristians 3:22.0 955

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 888 1 ZAĶE Madara 12:32.3 888
V12 882 1 ZAĶIS Emīls 3:38.9 882

Pļaviņu novada ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1630 1 STŪRE Krista 1:56.8 827
2 IVANOVA Una 2:00.3 803
S14 1626 1 BALODE Sonora 3:30.4 861
2 NIKAĻUKA Viviāna 3:56.7 765
3 CUKANOVA Agita 5:01.7 600
V12 1485 1 ŽMUROVS Artūrs 3:59.2 807
2 ZABLINSKIS Nikolajs 4:44.8 678
3 LIEPIŅŠ Kārlis 4:53.7 657
4 EIZĀNS Gvido 5:40.2 567
V14 720 1 FEDOSEJEVS Filips 8:48.6 720
S10 701 1 RUDBĀRŽA Tīna 2:51.7 701
V16 697 1 PAĻUGA Rolands 13:29.7 697
V10 672 1 GREGERSONS Rinalds 2:52.2 672

Rīgas Angļu ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1000 1 BERGFELDE Paula 11:08.1 1000

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 998 1 RADZIŅŠ Rihards 1:55.9 998
S10 517 1 RADZIŅA Elza 3:52.9 517

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 942 1 BUKŠA Marta 1:42.6 942
S10 640 1 LAMBERTE Luīze 3:08.2 640

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 918 1 VILKĀJS Emīls 2:06.1 918
V12 849 1 JEGURS Artūrs 3:47.2 849

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1950 1 SUHĀNOVS Sandijs 6:23.8 991
2 VEITS Oskars 6:36.7 959
3 LŪKINS Ronalds 7:28.1 849
4 SIRMAIS Rūdolfs 7:48.3 812
5 VEĢERIS Francis Daniels 8:45.8 723
V18 1934 1 KĀRKLIŅŠ Kristaps 13:30.2 978
2 VEITS Viesturs 13:48.7 956
3 NEŽBORTS Kristaps 15:33.0 849
4 BRUNERS Kristaps 16:05.5 821
S14 1876 1 BRUNERE Kristīne 3:01.1 1000
2 TURAUSKA Sindija 3:26.8 876
V16 1606 1 VĪTOLS Jēkabs 10:20.8 909
2 KNĒŽA Renārs 13:28.9 697
3 HANS Renārs 14:41.5 640

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1785 1 KALNIŅŠ Dāvis 1:58.8 974
2 BŪDA Roberts 2:22.7 811
V12 1637 1 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 3:38.6 883
2 KRONBERGS Eduards 4:15.8 754
V14 940 1 VINOGRADOVS Markuss 6:44.7 940

Spāres internātpamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1379 1 ŠOPA Gita 14:31.2 767
2 FUKSE Signija 18:11.7 612
S16 879 1 FREIMANE Evita 8:31.2 879
V16 645 1 BĒTAKS Artis- Valērijs 14:34.8 645
V14 593 1 MIEZIS Jānis 10:41.6 593
S14 471 1 BĒTAKA Agata Irma 6:24.2 471

Talsu 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1856 1 BRESME Valsters 2:02.9 941
2 BRESME Olivers 2:06.4 915
V16 954 1 BRESME Aksels 9:51.5 954
V12 924 1 BALODIS Rainers 3:28.8 924

Talsu sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1000 1 ŠŅORIŅŠ Adrians 1:55.7 1000

Ziemeļvalstu ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 580 1 JUHANSONS Rolands 22:46.8 580

Uz galveno rezutātu lapu