S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2018

1.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 09.03.18 16:35:31

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 MARCINKEVIČA Keita Laurenču sākumskola 2:22.6 1000
2 CIAGUNE Heidija Laurenču sākumskola 2:33.8 927
3 UPENIECE Ance Madonas pilsētas vidusskola 2:34.6 922
4 PIKSONE Estere Priekuļu vidusskola 2:52.0 829
5 ROŠTOKA Helēna Madonas pilsētas vidusskola 2:56.8 807
6 KRASIĻŠČIKOVA Aelita Ogres 1.vidusskola 2:57.2 805
7 VOLKA Diāna Krāslavas pamatskola 3:03.8 776
7 ŠĶĒLE Dārta Madonas pilsētas vidusskola 3:03.8 776
9 JANSONE Karla Laurenču sākumskola 3:08.8 755
10 LĪVMANE Luīze Marta Laurenču sākumskola 3:09.9 751
11 ABULA Kitija Grundzāles pamatskola 3:11.0 747
12 DJATKOVIČA Martīne Krāslavas pamatskola 3:11.5 745
13 RADZIŅA Elza Rīgas Teikas vidusskola 3:32.8 670
14 LĀČPLĒSE Simona Laurenču sākumskola 3:35.6 661
15 TUMAŠEVIČA Marija Krāslavas pamatskola 3:48.1 625
16 ALEKSANDROVIČA Alīna Krāslavas pamatskola 3:50.6 618
17 ISAKOVA Katrīna Krāslavas pamatskola 3:52.8 613
18 STIVRIŅA Dagmāra Krāslavas pamatskola 4:06.4 579
19 JOZEPA Amanda Lejasciema vidusskola 4:31.5 525
20 ERIŅA Nata Laurenču sākumskola 4:33.8 521
21 JANSONE Estere Laurenču sākumskola 5:41.8 417

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 VECKALNIŅA Madara Madonas pilsētas vidusskola 1:53.1 1000
2 KAPARKALĒJA Linda Madonas pilsētas vidusskola 1:53.6 996
3 LAZDIŅA Evelīna Gulbenes 2.vidusskola 1:59.6 946
4 JANKAVA Arta Gulbenes sākumskola 2:06.5 894
5 BALODE Evelīna Laurenču sākumskola 2:15.2 837
6 VĪGANTE Lauma Madonas pilsētas vidusskola 2:16.4 829
7 DOROTKINA Ance Madonas pilsētas vidusskola 2:18.6 816
8 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 2:20.3 806
9 GRĪNBERGA Emīlija Laurenču sākumskola 2:24.4 783
10 BUŠA Patrīcija Laurenču sākumskola 2:24.7 782
11 IESALNIECE Kate Madonas pilsētas vidusskola 2:26.9 770
12 SAĻŅIKOVA Frīda Siguldas pilsētas vidusskola 2:27.3 768
13 NOVICĀNE Kate Laurenču sākumskola 2:30.3 752
14 BERGMANE Katrīna Laurenču sākumskola 2:30.4 752
15 KRASIĻŠČIKOVA Alise Ogres 1.vidusskola 2:33.1 739
16 SAĻŅIKOVA Elza Siguldas pilsētas vidusskola 2:35.5 727
17 RADIVINSKA Evija Krāslavas pamatskola 2:44.1 689
18 ŽUKA Madara Madonas pilsētas vidusskola 2:50.6 663
19 BERKOLDE Anna Nikola Lejasciema vidusskola 2:52.7 655
20 LAPKAŠA Annija Lejasciema vidusskola 3:02.8 619
21 KUKAINE Ance Grundzāles pamatskola 3:13.8 584
22 FREIJA Diāna Pļaviņu novada ģimnāzija 3:21.6 561
23 PIGORE Laura Laurenču sākumskola 3:42.1 509
24 STABIŅA Anete Grundzāles pamatskola 3:43.0 507
25 SALMIŅA Līva Gulbenes sākumskola 4:02.6 466
26 KONSTANTINOVIČA Marianna Krāslavas Varavīksnes vidussko 4:20.6 434

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 5:46.5 1000
2 BĒRZIŅA Katrīna Madonas pilsētas vidusskola 5:49.4 992
3 VOLKA Līga Krāslavas pamatskola 6:01.1 960
4 PENCE Jolanta Lejasciema vidusskola 6:08.7 940
5 MILTIŅA Amanda Siguldas Valsts ģimnāzija 6:22.4 906
6 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 6:40.5 865
7 ZAURIŅA Monta Lejasciema vidusskola 6:59.6 826
8 STŪRE Krista Pļaviņu novada ģimnāzija 7:07.3 811
9 PAVLOVSKA Patrīcija Laurenču sākumskola 7:26.0 777
10 CAKULE Laura Laurenču sākumskola 8:20.6 692
11 PUDŅIKA Ērika Laurenču sākumskola 8:32.9 676
12 RUŽA Everita Pļaviņu novada ģimnāzija 9:04.2 637
13 BĒRZIŅA Lauma Adrija Laurenču sākumskola 9:14.8 625
14 IVANOVA Una Pļaviņu novada ģimnāzija 9:35.5 602
15 LEIKARTE Signe Laurenču sākumskola 9:44.3 593

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 8:09.5 1000
2 ŠAHNO Līva Madonas Valsts ģimnāzija 8:12.8 993
3 TURAUSKA Sindija Siguldas Valsts ģimnāzija 8:43.5 935
4 BALODE Sonora Pļaviņu novada ģimnāzija 9:19.2 875
5 NIKAĻUKA Viviāna Pļaviņu novada ģimnāzija 9:50.6 829
6 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 9:56.5 821
7 GOBIŅA Sanija Vecpiebalgas vidusskola 10:37.1 768
8 PUNDURE Marta Vecpiebalgas vidusskola 10:49.7 753
9 PENCE Kristīne Lejasciema vidusskola 11:36.6 703
10 STRAZDIŅA Anete Anna Grundzāles pamatskola 12:35.9 648
11 BĒRZIŅA Līga Mores pamatskola 14:24.3 566

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 FREIMANE Evita Spāres internātpamatskola 14:10.9 1000
2 NAGLE Tīna Madonas Valsts ģimnāzija 14:45.6 961
3 ŠOPA Gita Spāres internātpamatskola 17:16.5 821
4 FUKSE Signija Spāres internātpamatskola 18:14.2 778

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs Rīgas A.Pumpura 11.pamatskola 1:54.0 1000
2 ZĀLĪTIS Armands Madonas pilsētas vidusskola 2:10.3 875
3 VEĢERIS Aksels Laurenču sākumskola 2:14.7 846
4 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas pilsētas vidusskola 2:20.7 810
5 VUŠKĀNS Valts Madonas pilsētas vidusskola 2:24.4 789
6 RUBENIS Krišjānis Laurenču sākumskola 2:26.8 777
7 NOVICĀNS Everts Laurenču sākumskola 2:28.3 769
8 DEMIDOVS Edvards Laurenču sākumskola 2:34.4 738
9 KUBULIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 2:41.3 707
10 JERMACĀNS Roberts Laurenču sākumskola 2:48.5 677
11 KRAUZE Rihards Laurenču sākumskola 2:50.2 670
12 ŠKAĻIKOVS Alekss Madonas pilsētas vidusskola 3:13.9 588
13 BERKOLDS Raivo Gulbenes 2.vidusskola 3:17.0 579
14 KALĒJS Aleksis Grundzāles pamatskola 3:24.0 559
15 BLUSS Artūrs Krāslavas pamatskola 3:26.6 552
16 MUKĀNS Gatis Siguldas pilsētas vidusskola 3:34.1 532

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 5:42.6 1000
2 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 5:44.4 995
3 BILĀNS Bruno Laurenču sākumskola 5:52.6 972
3 LIELBĀRDIS Bruno Madonas pilsētas vidusskola 5:52.6 972
5 PAIO Kristaps Laurenču sākumskola 5:59.4 953
6 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 6:05.5 937
7 VILKĀJS Emīls Siguldas 1.pamatskola 6:06.3 935
8 LIELBĀRDIS Daniels Madonas pilsētas vidusskola 6:07.0 934
9 KRŪMIŅŠ Kaspars Madonas pilsētas vidusskola 6:21.7 898
10 JANOVSKIS Mārtiņš Madonas pilsētas vidusskola 6:31.8 874
11 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 6:46.9 842
12 CELMS Martins Kristers Lejasciema vidusskola 6:50.0 836
13 TURAUSKIS Krists Siguldas pilsētas vidusskola 6:50.3 835
14 TAUBERS Žaks Laurenču sākumskola 7:10.3 796
15 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 7:15.7 786
16 GRIĶIS Mārtiņš Gulbenes sākumskola 7:21.8 775
17 BŪDA Roberts Siguldas pilsētas vidusskola 7:49.5 730
18 LANSMANIS Markuss Madonas pilsētas vidusskola 7:58.4 716
19 CIRPONIS Arvis Madonas pilsētas vidusskola 8:14.0 694
20 POGULIS Rainers Cēsu 2.pamatskola 8:34.3 666
21 DUBROVSKIS Atis Laurenču sākumskola 8:44.4 653
22 MEDNIS Ernests Pauls Lejasciema vidusskola 8:44.6 653
23 GREGERSONS Rinalds Pļaviņu novada ģimnāzija 8:46.5 651
24 KALNIŅŠ Matīss Grundzāles pamatskola 8:52.6 643
25 BALODIS Stefans Spāres internātpamatskola 8:53.5 642
26 PURGAILIS Pauls Laurenču sākumskola 9:00.3 634
27 LISENOKS Rihards Krāslavas pamatskola 9:01.0 633
28 LASMANIS Raivis Laurenču sākumskola 9:27.5 604
29 NOVIČONOKS Žanis Krāslavas Varavīksnes vidussko 11:57.7 477
30 SEMJONOVS Artūrs Krāslavas pamatskola 13:58.1 409

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BERKOLDS Rihards Gulbenes 2.vidusskola 7:47.6 1000
2 RAIZE Ritvars Madonas Valsts ģimnāzija 7:49.3 996
3 JANOVSKIS Kārlis Ernests Madonas pilsētas vidusskola 8:00.1 974
4 SINĀTS Gustavs Madonas Valsts ģimnāzija 8:14.1 946
5 UPENIEKS Rainers Madonas pilsētas vidusskola 8:14.7 945
6 RANDA Tomass Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 8:19.9 935
7 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 8:43.5 893
8 NEIMANIS Edvards Siguldas Valsts ģimnāzija 8:53.8 876
9 ANSPOKS Linards Siguldas Valsts ģimnāzija 8:59.6 867
10 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 9:01.7 863
11 ENDE Dāvis Gulbenes sākumskola 9:07.4 854
12 PALEJS Mārtiņš Siguldas pilsētas vidusskola 9:29.1 822
13 FRĪDVALDS Edgars Madonas Valsts ģimnāzija 9:32.3 817
14 KRAVALIS Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 9:34.0 815
15 KRONBERGS Eduards Siguldas pilsētas vidusskola 9:38.0 809
16 KUBULIŅŠ Jānis Lejasciema vidusskola 9:49.2 794
17 MARCINKEVIČS Jānis Laurenču sākumskola 10:12.8 763
18 AUZIŅŠ Gustavs Laurenču sākumskola 10:19.3 755
19 KĻAVIŅŠ Renārs Grundzāles pamatskola 10:21.3 753
20 KAULIŅŠ Sandis Ogres Valsts ģimnāzija 10:21.7 752
21 JEGURS Artūrs Siguldas 1.pamatskola 10:30.4 742
22 BEBRIŠS Rolands Krāslavas pamatskola 10:31.7 740
23 BERĢIS Niks Gulbenes sākumskola 10:42.3 728
24 ZĪVERTS Toms Laurenču sākumskola 11:34.4 673
25 JAKOVELIS Dzintars Krāslavas Valsts ģimnāzija 11:34.8 673
26 LAPKAŠS Rinalds Lejasciema vidusskola 12:36.6 618
27 JAKOVELIS Oskars Krāslavas pamatskola 12:50.1 607
28 GUBA Jēkabs Krāslavas pamatskola 13:06.1 595
29 GIRGENSONS Ričards Laurenču sākumskola 13:11.7 591
30 HARKINS Ģirts Grundzāles pamatskola 15:40.3 497
31 MOISEJS Raimonds Krāslavas Varavīksnes vidussko 17:01.3 458
32 KOZAČUKS Artemijs Krāslavas Varavīksnes vidussko 17:32.9 444

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SUHANOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 9:05.3 1000
2 KAPARKALĒJS Lauris Madonas Valsts ģimnāzija 9:18.6 976
3 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 10:10.3 893
4 IVANOVS Artēmijs Krāslavas Varavīksnes vidussko 10:49.3 840
5 VINOGRADOVS Markuss Siguldas pilsētas vidusskola 10:51.4 837
6 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 10:57.0 830
7 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 11:26.7 794
8 VEĢERIS Francis Daniels Siguldas Valsts ģimnāzija 11:42.5 776
9 EZERIŅŠ Sendijs Indulis Spāres internātpamatskola 12:06.1 751
10 LŪKINS Ronalds Siguldas Valsts ģimnāzija 12:46.5 711
11 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars Gulbenes 2.vidusskola 12:51.5 707
13 KRŪMIŅŠ Renārs Madonas Valsts ģimnāzija 13:13.2 687
14 ĀBELE Gustavs Harijs Rīgas Hanzas vidusskola 13:18.6 683
15 SIRMAIS Rūdolfs Siguldas Valsts ģimnāzija 14:09.3 642
16 MELLIS Dāvis Elmārs Lejasciema vidusskola 15:26.0 589
17 DEIČMANIS Bruno Allažu pamatskola 16:45.5 542
18 IKAUNIEKS Niks Mores pamatskola 18:41.9 486
19 JANSONS Kristaps Mores pamatskola 22:59.2 395

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 10:48.7 1000
2 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 11:31.3 938
3 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 11:31.6 938
4 AVOTIŅŠ Didzis Madonas pilsētas vidusskola 12:08.8 890
5 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 12:27.4 868
6 METUMS Mārtiņš Rūdis Smiltenes tehnikums 13:07.0 824
7 PATRIJUKS Kristiāns Pļaviņu novada ģimnāzija 13:21.2 810
8 RAMS Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 14:22.7 752
9 CVETKOVS Linards Lejasciema vidusskola 14:23.7 751
10 FILIPOVS Deniss Spāres internātpamatskola 14:26.6 749
11 KNĒŽA Renārs Siguldas Valsts ģimnāzija 14:37.6 739
12 PAĻUGA Rolands Pļaviņu novada ģimnāzija 13:08.6 823
12 STŪRĪTIS Vairis Smiltenes tehnikums 16:02.5 674
13 KOKOREVIČS Dāvis Kristars Madonas pilsētas vidusskola 16:38.3 650
14 BĒTAKS Artis Valērijs Spāres internātpamatskola 18:53.7 572
15 BĒTAKS Agris Aivis Spāres internātpamatskola 20:47.6 520

Uz galveno rezutātu lapu