S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2018

2.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 09.03.18 16:35:31

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 CIAGUNE Heidija Laurenču sākumskola 1:46.6 1000
2 MARCINKEVIČA Keita Laurenču sākumskola 1:47.2 994
3 JANSONE Karla Laurenču sākumskola 1:57.5 907
4 JANSONE Estere Laurenču sākumskola 1:59.1 895
5 ŠĶĒLE Dārta Madonas pilsētas vidusskola 2:03.3 865
6 UPENIECE Ance Madonas pilsētas vidusskola 2:04.0 860
7 PIKSONE Estere Priekuļu vidusskola 2:05.2 851
8 ERIŅA Nata Laurenču sākumskola 2:11.2 813
9 KRASIĻŠČIKOVA Aelita Ogres 1.vidusskola 2:29.4 714
10 LĀČPLĒSE Simona Laurenču sākumskola 2:37.9 675
11 KOKOREVIČA Ieva Spāres internātpamatskola 3:16.6 542
12 KĻAVIŅA Gundega Laurenču sākumskola 3:27.5 514
13 RADZIŅA Elza Rīgas Teikas vidusskola 3:31.6 504
14 JOZEPA Amanda Lejasciema vidusskola 3:59.6 445

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 VECKALNIŅA Madara Madonas pilsētas vidusskola 1:30.1 1000
2 KAPARKALĒJA Linda Madonas pilsētas vidusskola 1:33.5 964
3 CIAGUNE Laura Laurenču sākumskola 1:40.1 900
4 JANKAVA Arta Gulbenes sākumskola 1:41.3 889
5 KRASIĻŠČIKOVA Alise Ogres 1.vidusskola 1:42.6 878
6 LAZDIŅA Evelīna Gulbenes 2.vidusskola 1:44.2 865
7 BUŠA Patrīcija Laurenču sākumskola 1:46.9 843
8 DOROTKINA Ance Madonas pilsētas vidusskola 1:47.0 842
9 BALODE Evelīna Laurenču sākumskola 1:47.7 837
10 NOVICĀNE Kate Laurenču sākumskola 1:48.1 833
11 VOLANSKA Ance Talsu pamatskola 1:49.6 822
12 VĪGANTE Lauma Madonas pilsētas vidusskola 1:50.1 818
13 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 1:55.6 779
14 SALMIŅA Līva Gulbenes sākumskola 1:58.3 762
15 BERKOLDE Anna Nikola Lejasciema vidusskola 2:00.5 748
16 ŽUKA Madara Madonas pilsētas vidusskola 2:01.4 742
17 IESALNIECE Kate Madonas pilsētas vidusskola 2:05.7 717
18 LAPKAŠA Annija Lejasciema vidusskola 2:28.8 606
19 ZEPA Patrīcija Pļaviņu novada ģimnāzija 2:48.6 534

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 3:04.0 1000
2 MILTIŅA Amanda Siguldas Valsts ģimnāzija 3:07.9 979
3 PENCE Jolanta Lejasciema vidusskola 3:10.9 964
4 ZAURIŅA Monta Lejasciema vidusskola 3:19.2 924
5 STŪRE Krista Pļaviņu novada ģimnāzija 3:24.5 900
6 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 3:34.2 859
7 PAVLOVSKA Patrīcija Laurenču sākumskola 4:00.8 764
8 PUDŅIKA Ērika Laurenču sākumskola 4:16.0 719
9 IVANOVA Una Pļaviņu novada ģimnāzija 4:17.6 714
10 PIKSONE Paula Priekuļu vidusskola 4:48.3 638

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KRAMPE Samanta Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 2:17.4 1000
2 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 2:36.8 876
3 BALODE Sonora Pļaviņu novada ģimnāzija 2:52.7 796
4 TURAUSKA Sindija Siguldas Valsts ģimnāzija 2:53.0 794
5 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 2:56.5 778
6 BĒRZIŅA Līga Mores pamatskola 3:07.0 735
7 NIKAĻUKA Viviāna Pļaviņu novada ģimnāzija 3:10.1 723
8 PENCE Kristīne Lejasciema vidusskola 4:00.8 571
9 LUKSA Elīza Pļaviņu novada ģimnāzija 4:15.4 538
10 CUKANOVA Agita Pļaviņu novada ģimnāzija 4:17.5 534
11 BĒTAKA Agate Irma Spāres internātpamatskola 5:47.8 395

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 NAGLE Tīna Madonas Valsts ģimnāzija 3:09.1 1000
2 STANGAINE Elizabete Madonas Valsts ģimnāzija 3:11.8 986
3 FREIMANE Evita Spāres internātpamatskola 3:22.9 932
4 ŠOPA Gita Spāres internātpamatskola 3:54.0 808
5 FUKSE Signija Spāres internātpamatskola 4:20.3 726
6 REINHOLDE Esmeralda Spāres internātpamatskola 5:38.8 558

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas pilsētas vidusskola 1:33.6 1000
2 RAUDZIŅŠ Rūdolfs Rīgas A.Pumpura 11.pamatskola 1:33.8 998
3 ŠKAĻIKOVS Alekss Madonas pilsētas vidusskola 1:37.4 961
4 ZĀLĪTIS Armands Madonas pilsētas vidusskola 1:39.9 937
5 VUŠKĀNS Valts Madonas pilsētas vidusskola 1:44.6 895
6 NOVICĀNS Everts Laurenču sākumskola 1:48.7 861
7 RUBENIS Krišjānis Laurenču sākumskola 1:52.4 833
8 VEĢERIS Aksels Laurenču sākumskola 1:52.5 832
9 KUBULIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 1:55.8 808
10 KRAUZE Rihards Laurenču sākumskola 2:01.9 768
11 JERMACĀNS Roberts Laurenču sākumskola 2:03.7 757
12 BILĀNS Leo Laurenču sākumskola 2:08.5 728
13 DEMIDOVS Edvards Laurenču sākumskola 2:09.7 722
14 LOZBERS JANUKOVIČS Rihards - Ričijs Talsu 2.vidusskola 2:12.7 705
15 BERKOLDS Raivo Gulbenes 2.vidusskola 2:21.5 661
16 BĒTAKS Markuss Spāres internātpamatskola 2:46.8 561
17 KALAŠŅIKOVS Aleksis Pastendes pamatskola 2:56.7 530
18 AUPE Ralfs Ogres sākumskola 3:22.6 462

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BILĀNS Bruno Laurenču sākumskola 2:47.9 1000
2 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 2:48.3 998
3 ZDANOVSKIS Adrians Madonas pilsētas vidusskola 2:48.9 994
4 JANOVSKIS Mārtiņš Madonas pilsētas vidusskola 2:50.7 984
5 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 2:52.2 975
6 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 2:53.2 969
7 PAIO Kristaps Laurenču sākumskola 2:53.5 968
8 VILKĀJS Emīls Siguldas 1.pamatskola 3:04.0 913
9 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 3:04.6 910
10 LIPSKIS Ernests Laurenču sākumskola 3:17.8 849
11 GRIĶIS Mārtiņš Gulbenes sākumskola 3:19.2 843
12 CELMS Martins Kristers Lejasciema vidusskola 3:20.6 837
13 KRŪMIŅŠ Kaspars Madonas pilsētas vidusskola 3:23.5 825
14 BŪDA Roberts Siguldas pilsētas vidusskola 3:40.1 763
15 LANSMANIS Markuss Madonas pilsētas vidusskola 3:49.1 733
16 VEINBERGS Valters Laurenču sākumskola 3:49.4 732
17 TAUBERS Žaks Laurenču sākumskola 3:54.9 715
18 MARTINSONS Matīss Laurenču sākumskola 3:58.8 703
19 DUBROVSKIS Atis Laurenču sākumskola 4:01.6 695
20 MEDNIS Ernests Pauls Lejasciema vidusskola 4:09.2 674
21 SOLOVJOVS Ernests Talsu sākumskola 4:10.7 670
22 LASMANIS Raivis Laurenču sākumskola 4:11.4 668
23 GREGERSONS Rinalds Pļaviņu novada ģimnāzija 4:14.1 661
24 POGULIS Rainers Cēsu 2.pamatskola 5:14.7 534
25 BALODIS Stefans Spāres internātpamatskola 5:43.1 489

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas pilsētas vidusskola 2:26.1 1000
2 SINĀTS Gustavs Madonas Valsts ģimnāzija 2:29.5 977
3 RAIZE Ritvars Madonas Valsts ģimnāzija 2:31.9 962
4 RANDA Tomass Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 2:40.6 910
5 BERKOLDS Rihards Gulbenes 2.vidusskola 2:41.9 902
6 JANOVSKIS Kārlis Ernests Madonas pilsētas vidusskola 2:44.0 891
7 ENDE Dāvis Gulbenes sākumskola 2:44.3 889
8 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 2:49.3 863
9 NEIMANIS Edvards Siguldas Valsts ģimnāzija 2:51.9 850
10 BERĢIS Niks Gulbenes sākumskola 2:56.9 826
11 ANSPOKS Linards Siguldas Valsts ģimnāzija 2:57.9 821
12 KUBULIŅŠ Jānis Lejasciema vidusskola 2:59.1 816
13 BRENCIS Roberts Talsu 2.vidusskola 3:01.2 806
14 PALEJS Mārtiņš Siguldas pilsētas vidusskola 3:04.6 791
15 ŽMUROVS Artūrs Pļaviņu novada ģimnāzija 3:04.9 790
16 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 3:09.0 773
17 KRONBERGS Eduards Siguldas pilsētas vidusskola 3:09.4 771
18 JEGURS Artūrs Siguldas 1.pamatskola 3:09.6 771
19 AUZIŅŠ Gustavs Laurenču sākumskola 3:23.3 719
20 ZABLINSKIS Nikolajs Pļaviņu novada ģimnāzija 3:26.9 706
21 MARCINKEVIČS Jānis Laurenču sākumskola 3:28.7 700
22 KAULIŅŠ Sandis Ogres Valsts ģimnāzija 3:32.1 689
23 LAPKAŠS Rinalds Lejasciema vidusskola 3:33.0 686
24 BOBROVS Erasts Pastendes pamatskola 3:34.9 680
25 ZĪVERTS Toms Laurenču sākumskola 3:54.6 623
26 LIEPIŅŠ Kārlis Pļaviņu novada ģimnāzija 3:55.2 621
27 GIRGENSONS Ričards Laurenču sākumskola 4:05.9 594
28 EIZĀNS Gvido Pļaviņu novada ģimnāzija 4:25.4 550
29 ĀBOLIŅŠ Raivo Gulbenes sākumskola 4:47.8 508

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KAPARKALĒJS Lauris Madonas Valsts ģimnāzija 2:11.8 1000
2 KRAMPE Bruno Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 2:22.5 925
3 AKMENTIŅŠ Uvis Madonas Valsts ģimnāzija 2:23.7 917
4 SUHANOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 2:28.5 888
5 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 2:30.3 877
6 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 2:30.4 876
7 PAEGLIS Rainers Allažu pamatskola 2:32.5 864
8 VINOGRADOVS Markuss Siguldas pilsētas vidusskola 2:33.3 860
9 SIRMAIS Rūdolfs Siguldas Valsts ģimnāzija 2:34.3 854
10 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 2:42.7 810
11 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars Gulbenes 2.vidusskola 2:42.8 810
12 LŪKINS Ronalds Siguldas Valsts ģimnāzija 2:48.7 781
13 VEĢERIS Francis Daniels Siguldas Valsts ģimnāzija 2:49.6 777
14 ĀBELE Gustavs Harijs Rīgas Hanzas vidusskola 2:57.1 744
15 KRŪMIŅŠ Renārs Madonas Valsts ģimnāzija 3:04.4 715
16 MELLIS Dāvis Elmārs Lejasciema vidusskola 3:09.5 696
17 EZERIŅŠ Sendijs Indulis Spāres internātpamatskola 3:21.2 655
18 POGODINS Ričards Pļaviņu novada ģimnāzija 3:40.0 599
19 JANSONS Kristaps Mores pamatskola 4:03.3 542
20 DEIČMANIS Bruno Allažu pamatskola 4:14.3 518
21 IKAUNIEKS Niks Mores pamatskola 5:04.0 434

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 2:14.0 1000
2 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 2:20.0 957
3 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 2:24.1 930
4 RAMS Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 2:31.2 886
5 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 2:31.3 886
6 AVOTIŅŠ Didzis Madonas pilsētas vidusskola 2:34.5 867
7 PAĻUGA Rolands Pļaviņu novada ģimnāzija 2:41.4 830
8 FILIPOVS Deniss Spāres internātpamatskola 2:48.5 795
9 BĒTAKS Agris Aivis Spāres internātpamatskola 3:30.8 636
10 BĒTAKS Artis Valērijs Spāres internātpamatskola 3:40.6 607
11 VALDBERGS Andrejs Madonas Valsts ģimnāzija 3:43.5 600

Uz galveno rezutātu lapu