S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2018

3.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 09.03.18 16:35:32

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 MARCINKEVIČA Keita Laurenču sākumskola 2:26.46 1000
2 TAURIŅA Elita Allažu pamatskola 2:36.28 937
3 PIKSONE Estere Priekuļu vidusskola 2:36.54 936
4 CIAGUNE Heidija Laurenču sākumskola 2:47.11 876
5 KRASIĻŠČIKOVA Aelita Ogres 1.vidusskola 2:50.62 858
6 UPENIECE Ance Madonas pilsētas vidusskola 2:55.41 835
7 ROŠTOKA Helēna Madonas pilsētas vidusskola 2:55.60 834
8 DJATKOVIČA Martīne Krāslavas pamatskola 3:01.54 807
9 JANSONE Estere Laurenču sākumskola 3:11.31 766
10 VOLKA Diāna Krāslavas pamatskola 3:14.58 753
11 LĪVMANE Luīze Marta Laurenču sākumskola 3:15.10 751
12 JANSONE Karla Laurenču sākumskola 3:15.63 749
13 ŠĶĒLE Dārta Madonas pilsētas vidusskola 3:16.83 744
14 ERIŅA Nata Laurenču sākumskola 3:29.76 698
15 RADZIŅA Elza Rīgas Teikas vidusskola 3:35.59 679
16 LĀČPLĒSE Simona Laurenču sākumskola 3:53.79 626
17 TUMAŠEVIČA Marija Krāslavas pamatskola 4:05.49 597
18 STIVRIŅA Dagmāra Krāslavas pamatskola 4:26.64 549
19 ALEKSANDROVIČA Alīna Krāslavas pamatskola 4:30.23 542

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KAPARKALĒJA Linda Madonas pilsētas vidusskola 1:56.46 1000
2 LAZDIŅA Evelīna Gulbenes 2.vidusskola 2:02.92 947
3 JANKAVA Arta Gulbenes sākumskola 2:07.64 912
4 VĪGANTE Lauma Madonas pilsētas vidusskola 2:19.58 834
5 NOVICĀNE Kate Laurenču sākumskola 2:21.27 824
6 BUŠA Patrīcija Laurenču sākumskola 2:29.06 781
7 IESALNIECE Kate Madonas pilsētas vidusskola 2:33.87 757
8 CEPLE Meldra Laurenču sākumskola 2:38.79 733
9 KRUSTIŅA Kamila Ogres 1.vidusskola 2:39.38 731
10 KRASIĻŠČIKOVA Alise Ogres 1.vidusskola 2:39.46 730
11 GRĪNBERGA Emīlija Laurenču sākumskola 2:42.34 717
12 SALMIŅA Līva Gulbenes sākumskola 2:48.74 690
13 BERKOLDE Anna Nikola Lejasciema vidusskola 2:52.52 675
14 ZEPA Patrīcija Pļaviņu novada ģimnāzija 3:03.08 636
15 PIGORE Laura Laurenču sākumskola 3:08.43 618
16 LAMSTERE Krista Ogres 1.vidusskola 3:09.49 615
17 KALNIŅA Paula Nikola Allažu pamatskola 3:51.31 503
18 STRUNKŠTEINA Elisa Allažu pamatskola 4:46.49 407
19 MIKSĪTE Sindija Allažu pamatskola 4:57.17 392

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 4:22.62 1000
2 PENCE Jolanta Lejasciema vidusskola 4:30.07 972
3 BĒRZIŅA Katrīna Madonas pilsētas vidusskola 4:42.09 931
4 VOLKA Līga Krāslavas pamatskola 4:46.85 916
5 VOLKA Jana Krāslavas pamatskola 4:47.14 915
6 MILTIŅA Amanda Siguldas Valsts ģimnāzija 4:48.27 911
7 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 4:49.75 906
8 ZAURIŅA Monta Lejasciema vidusskola 4:56.87 885
9 STŪRE Krista Pļaviņu novada ģimnāzija 5:30.88 794
10 PAVLOVSKA Patrīcija Laurenču sākumskola 5:31.10 793
11 PUDŅIKA Ērika Laurenču sākumskola 7:06.34 616

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 8:52.50 1000
2 TURAUSKA Sindija Siguldas Valsts ģimnāzija 9:02.16 982
3 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 9:19.55 952
4 BALODE Sonora Pļaviņu novada ģimnāzija 9:33.65 928
5 PENCE Kristīne Lejasciema vidusskola 10:39.36 833
6 LANGENFELDE Marta Pļaviņu novada ģimnāzija 15:10.17 585

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PAURA Elizabete Madonas Valsts ģimnāzija 15:30.99 1000
2 FREIMANE Evita Spāres internātpamatskola 16:47.35 924
3 FUKSE Signija Spāres internātpamatskola 19:59.04 776
4 ŠOPA Gita Spāres internātpamatskola 20:37.52 752

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs Rīgas A.Pumpura 11.pamatskola 2:04.11 1000
2 NOVICĀNS Everts Laurenču sākumskola 2:18.31 897
3 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas pilsētas vidusskola 2:23.47 865
4 BILĀNS Leo Laurenču sākumskola 2:26.25 849
5 VEĢERIS Aksels Laurenču sākumskola 2:27.68 840
6 VUŠKĀNS Valts Madonas pilsētas vidusskola 2:33.16 810
7 DEMIDOVS Edvards Laurenču sākumskola 2:37.53 788
8 KUBULIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 2:40.77 772
9 RUBENIS Krišjānis Laurenču sākumskola 2:45.38 750
10 JERMACĀNS Roberts Laurenču sākumskola 2:47.96 739
11 PUŠNINS Arno Laurenču sākumskola 2:52.69 719
12 KRAUZE Rihards Laurenču sākumskola 2:56.55 703
13 KŪLĪTIS Andis Gulbenes 2.vidusskola 3:15.09 636
14 BĒTAKS Markuss Spāres internātpamatskola 3:19.68 622
15 ABDIRAZAKOVS Artūrs Pļaviņu novada ģimnāzija 3:22.04 614
16 BERKOLDS Raivo Gulbenes 2.vidusskola 3:24.54 607
17 ZAVADSKIS Ričards Mores pamatskola 3:51.74 536
18 AUPE Ralfs Ogres sākumskola 4:38.18 446
19 SĪMANSONS Toms Allažu pamatskola 4:53.42 423

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 4:07.43 1000
2 ZDANOVSKIS Adrians Madonas pilsētas vidusskola 4:23.85 938
3 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 4:35.74 897
4 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 4:37.22 893
5 PAIO Kristaps Laurenču sākumskola 4:37.64 891
6 BRESME Valters Talsu 2.vidusskola 4:37.69 891
7 JANOVSKIS Mārtiņš Madonas pilsētas vidusskola 4:55.65 837
8 CELMS Martins Kristers Lejasciema vidusskola 4:59.41 826
9 VILKĀJS Emīls Siguldas 1.pamatskola 5:02.97 817
10 BRESME Olivers Talsu 2.vidusskola 5:07.17 806
11 BŪDA Roberts Siguldas pilsētas vidusskola 5:27.44 756
12 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 5:29.84 750
13 MARTINSONS Matīss Laurenču sākumskola 5:31.71 746
14 GRIĶIS Mārtiņš Gulbenes sākumskola 5:34.39 740
15 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 5:37.21 734
16 PUŠNINS Lukass Laurenču sākumskola 5:40.32 727
17 TAUBERS Žaks Laurenču sākumskola 5:54.78 697
18 CIRPONIS Arvis Madonas pilsētas vidusskola 5:54.80 697
19 LANSMANIS Markuss Madonas pilsētas vidusskola 6:01.44 685
20 GREGERSONS Rinalds Pļaviņu novada ģimnāzija 6:18.61 654
21 SALENIEKS Verners Laurenču sākumskola 6:49.87 604
22 DUBROVSKIS Atis Laurenču sākumskola 7:02.56 586
23 ZEPS Raimonds Pļaviņu novada ģimnāzija 7:09.03 577
24 MEDNIS Ernests Pauls Lejasciema vidusskola 7:47.46 529
25 SEMJONOVS Artūrs Krāslavas pamatskola 8:17.75 497

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas pilsētas vidusskola 7:54.35 1000
2 RAIZE Ritvars Madonas Valsts ģimnāzija 8:33.26 924
3 RANDA Tomass Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 8:34.71 922
4 JANOVSKIS Kārlis Ernests Madonas pilsētas vidusskola 8:35.22 921
4 SINĀTS Gustavs Madonas Valsts ģimnāzija 8:35.22 921
6 UPENIEKS Rainers Madonas pilsētas vidusskola 8:43.21 907
7 BERKOLDS Rihards Gulbenes 2.vidusskola 8:58.81 880
8 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 9:27.83 835
9 FRĪDVALDS Edgars Madonas Valsts ģimnāzija 9:34.00 826
10 NEIMANIS Edvards Siguldas Valsts ģimnāzija 9:34.44 826
11 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 9:44.27 812
12 ENDE Dāvis Gulbenes sākumskola 9:44.51 812
13 BERĢIS Niks Gulbenes sākumskola 10:19.06 766
14 ANSPOKS Linards Siguldas Valsts ģimnāzija 10:21.99 763
15 BEBRIŠS Rolands Krāslavas pamatskola 10:47.08 733
16 JEGURS Artūrs Siguldas 1.pamatskola 11:00.80 718
17 LIEPIŅŠ Kārlis Pļaviņu novada ģimnāzija 11:20.03 698
18 KOZAČUKS Artemijs Krāslavas Varavīksnes vidussko 11:31.76 686
19 JAKOVELIS Dzintars Krāslavas Valsts ģimnāzija 11:33.02 684
20 KAULIŅŠ Sandis Ogres Valsts ģimnāzija 11:33.39 684
21 JAKOVELIS Oskars Krāslavas pamatskola 12:31.01 632
22 ZABLINSKIS Nikolajs Pļaviņu novada ģimnāzija 12:33.43 630
23 MARCINKEVIČS Jānis Laurenču sākumskola 12:40.65 624
24 STUPELIS Kristaps Laurenču sākumskola 12:59.44 609
25 ZĪVERTS Toms Laurenču sākumskola 13:49.50 572
26 EIZĀNS Gvido Pļaviņu novada ģimnāzija 14:15.75 554
27 RUDZĀJS Vents Mores pamatskola 14:22.52 550
28 MOISEJS Raimonds Krāslavas Varavīksnes vidussko 15:07.00 523
29 GIRGENSONS Ričards Laurenču sākumskola 15:52.73 498

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SUHANOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 10:47.76 1000
2 KAPARKALĒJS Lauris Madonas Valsts ģimnāzija 11:07.36 971
3 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 12:23.81 871
4 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 12:28.04 866
5 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 12:29.70 864
6 SIRMAIS Rūdolfs Siguldas Valsts ģimnāzija 13:07.95 822
7 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars Gulbenes 2.vidusskola 15:01.08 719
8 EZERIŅŠ Sendijs Indulis Spāres internātpamatskola 15:01.31 719
9 LŪKINS Ronalds Siguldas Valsts ģimnāzija 15:33.21 694
10 MELLIS Dāvis Elmārs Lejasciema vidusskola 15:49.16 682
11 POGODINS Ričards Pļaviņu novada ģimnāzija 16:48.19 642
12 JANSONS Kristaps Mores pamatskola 19:45.46 546
13 IKAUNIEKS Niks Mores pamatskola 20:31.66 526

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 14:20.83 1000
2 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 14:30.73 989
3 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 14:44.64 973
4 BISENIEKS Ilvars Madonas pilsētas vidusskola 14:49.03 968
5 PATRIJUKS Kristiāns Pļaviņu novada ģimnāzija 15:11.83 944
6 KRĪGERS Kalvis Kristers Madonas pilsētas vidusskola 15:12.56 943
7 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 15:30.07 926
8 RAMS Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 17:21.69 826
9 PAĻUGA Rolands Pļaviņu novada ģimnāzija 20:09.44 712

Uz galveno rezutātu lapu