S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2018

4.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 09.03.18 16:35:32

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 MARCINKEVIČA Keita Laurenču sākumskola 2:19.64 1000
2 ROŠTOKA Helēna Madonas pilsētas vidusskola 2:28.04 943
3 PIKSONE Estere Priekuļu vidusskola 2:32.77 914
4 UPENIECE Ance Madonas pilsētas vidusskola 2:35.83 896
5 KRASIĻŠČIKOVA Aelita Ogres 1.vidusskola 2:47.45 834
6 DJATKOVIČA Martīne Krāslavas pamatskola 2:47.89 832
7 VOLKA Diāna Krāslavas pamatskola 2:51.34 815
8 KOKOREVIČA Ieva Spāres internātpamatskola 3:08.65 740
9 JANSONE Karla Laurenču sākumskola 3:14.25 719
10 STIVRIŅA Dagmāra Krāslavas pamatskola 3:14.32 719
11 ERIŅA Nata Laurenču sākumskola 3:16.52 711
12 JANSONE Estere Laurenču sākumskola 3:19.28 701
13 PLĀTE Alise Madonas pilsētas vidusskola 3:19.55 700
14 TUMAŠEVIČA Marija Krāslavas pamatskola 3:23.14 687
15 RUTKOVSKA Viktorija Krāslavas pamatskola 3:26.57 676
16 RADZIŅA Elza Rīgas Teikas vidusskola 3:30.76 663
17 LĀČPLĒSE Simona Laurenču sākumskola 3:31.18 661
18 TAURIŅA Elita Allažu pamatskola 3:43.43 625
19 ALEKSANDROVIČA Alīna Krāslavas pamatskola 4:00.34 581

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 VECKALNIŅA Madara Madonas pilsētas vidusskola 1:37.79 1000
2 JANKAVA Arta Gulbenes sākumskola 1:41.51 963
3 KAPARKALĒJA Linda Madonas pilsētas vidusskola 1:43.21 947
4 LAZDIŅA Evelīna Gulbenes 2.vidusskola 1:43.85 942
5 BUŠA Patrīcija Laurenču sākumskola 1:50.10 888
6 VĪGANTE Lauma Madonas pilsētas vidusskola 1:51.14 880
7 BALODE Evelīna Laurenču sākumskola 1:54.81 852
8 KRUSTIŅA Kamila Ogres 1.vidusskola 1:58.54 825
9 IESALNIECE Kate Madonas pilsētas vidusskola 2:00.26 813
10 KRASIĻŠČIKOVA Alise Ogres 1.vidusskola 2:01.18 807
11 NOVICĀNE Kate Laurenču sākumskola 2:01.63 804
12 BERKOLDE Anna Nikola Lejasciema vidusskola 2:05.09 782
13 SALMIŅA Līva Gulbenes sākumskola 2:05.90 777
14 LAMSTERE Krista Ogres 1.vidusskola 2:16.17 718
15 BERGMANE Katrīna Laurenču sākumskola 2:18.68 705
16 RADIVINSKA Evija Krāslavas pamatskola 2:46.20 588

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PENCE Jolanta Lejasciema vidusskola 3:27.32 1000
2 MILTIŅA Amanda Siguldas Valsts ģimnāzija 3:38.92 947
3 ZAURIŅA Monta Lejasciema vidusskola 3:42.52 932
4 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 3:46.18 917
5 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 3:51.81 894
6 BĒRZIŅA Katrīna Madonas pilsētas vidusskola 3:55.78 879
7 VOLKA Jana Krāslavas pamatskola 4:13.12 819
8 ŠUMINSKA Adriāna Krāslavas pamatskola 4:35.86 752
9 IVANOVA Una Pļaviņu novada ģimnāzija 4:44.97 728
10 PAVLOVSKA Patrīcija Laurenču sākumskola 5:31.36 626
11 BĒRZIŅA Lauma Adrija Laurenču sākumskola 6:15.73 552

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 7:06.17 1000
2 ŠAHNO Līva Madonas Valsts ģimnāzija 7:33.14 940
3 BALODE Sonora Pļaviņu novada ģimnāzija 8:02.94 882
4 TURAUSKA Sindija Siguldas Valsts ģimnāzija 8:21.28 850
5 ROZENOVA Kitija Vecpiebalgas vidusskola 8:22.03 849
6 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 8:24.76 844
7 PENCE Kristīne Lejasciema vidusskola 8:48.85 806

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PAURA Elizabete Madonas Valsts ģimnāzija 13:10.91 1000
2 FREIMANE Evita Spāres internātpamatskola 14:21.74 918
3 ŠOPA Gita Spāres internātpamatskola 15:54.98 828
4 FUKSE Signija Spāres internātpamatskola 17:35.25 750

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs Rīgas A.Pumpura 11.pamatskola 2:00.43 1000
2 NOVICĀNS Everts Laurenču sākumskola 2:13.01 905
3 VUŠKĀNS Valts Madonas pilsētas vidusskola 2:13.90 899
4 ZĀLĪTIS Armands Madonas pilsētas vidusskola 2:18.37 870
5 ŠKAĻIKOVS Alekss Madonas pilsētas vidusskola 2:20.64 856
6 BILĀNS Leo Laurenču sākumskola 2:21.06 854
7 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas pilsētas vidusskola 2:21.47 851
8 JERMACĀNS Roberts Laurenču sākumskola 2:29.85 804
9 RUBENIS Krišjānis Laurenču sākumskola 2:45.22 729
10 BĒTAKS Markuss Spāres internātpamatskola 3:00.52 667
11 AUPE Ralfs Ogres sākumskola 4:27.80 450

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 3:29.90 1000
2 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 3:30.14 999
3 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 3:40.61 951
4 BILĀNS Bruno Laurenču sākumskola 3:42.85 942
5 JANOVSKIS Mārtiņš Madonas pilsētas vidusskola 3:43.24 940
6 PAIO Kristaps Laurenču sākumskola 3:52.14 904
7 CELMS Martins Kristers Lejasciema vidusskola 3:58.66 879
8 VILKĀJS Emīls Siguldas 1.pamatskola 4:02.00 867
9 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 4:06.68 851
10 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 4:11.12 836
11 GRIĶIS Mārtiņš Gulbenes sākumskola 4:26.60 787
12 KRŪMIŅŠ Kaspars Madonas pilsētas vidusskola 4:26.63 787
13 BŪDA Roberts Siguldas pilsētas vidusskola 4:30.87 775
14 CIRPONIS Arvis Madonas pilsētas vidusskola 4:44.38 738
15 LIPSKIS Ernests Laurenču sākumskola 4:52.84 717
16 PUŠNINS Lukass Laurenču sākumskola 4:55.99 709
17 VEINBERGS Valters Laurenču sākumskola 5:03.19 692
18 POGULIS Rainers Cēsu 2.pamatskola 5:39.54 618
19 TAUBERS Žaks Laurenču sākumskola 5:45.56 607
20 MEDNIS Ernests Pauls Lejasciema vidusskola 5:49.58 600
21 DUBROVSKIS Atis Laurenču sākumskola 5:51.40 597
22 PURGAILIS Pauls Laurenču sākumskola 6:10.55 566
23 SALENIEKS Verners Laurenču sākumskola 6:14.00 561

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BERKOLDS Rihards Gulbenes 2.vidusskola 6:53.09 1000
2 RANDA Tomass Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 6:56.34 992
3 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas pilsētas vidusskola 7:00.10 983
4 RAIZE Ritvars Madonas Valsts ģimnāzija 7:01.05 981
5 SINĀTS Gustavs Madonas Valsts ģimnāzija 7:17.24 945
6 UPENIEKS Rainers Madonas pilsētas vidusskola 7:20.71 937
7 JANOVSKIS Kārlis Ernests Madonas pilsētas vidusskola 7:40.27 897
8 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 7:41.72 895
9 ŽMUROVS Artūrs Pļaviņu novada ģimnāzija 7:51.51 876
10 KUBULIŅŠ Jānis Lejasciema vidusskola 8:08.38 846
11 ANSPOKS Linards Siguldas Valsts ģimnāzija 8:12.85 838
12 NEIMANIS Edvards Siguldas Valsts ģimnāzija 8:18.56 829
13 FRĪDVALDS Edgars Madonas Valsts ģimnāzija 8:20.80 825
14 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 8:27.68 814
15 BERĢIS Niks Gulbenes sākumskola 8:34.87 802
16 JEGURS Artūrs Siguldas 1.pamatskola 8:42.39 791
17 KAULIŅŠ Sandis Ogres Valsts ģimnāzija 8:43.44 789
18 ENDE Dāvis Gulbenes sākumskola 8:45.95 785
19 KRONBERGS Eduards Siguldas pilsētas vidusskola 9:19.95 738
20 BEBRIŠS Rolands Krāslavas pamatskola 9:40.11 712
21 GURTIŅŠ Francis Madonas pilsētas vidusskola 9:46.18 705
22 LIEPIŅŠ Kārlis Pļaviņu novada ģimnāzija 10:03.99 684
23 ZABLINSKIS Nikolajs Pļaviņu novada ģimnāzija 10:13.04 674
24 MARCINKEVIČS Jānis Laurenču sākumskola 10:15.32 671
25 JAKOVELIS Oskars Krāslavas pamatskola 10:32.12 653
26 EIZĀNS Gvido Pļaviņu novada ģimnāzija 10:47.70 638
27 ZĪVERTS Toms Laurenču sākumskola 12:00.91 573
28 POLIS Bruno Laurenču sākumskola 12:48.61 537

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PAEGLIS Rainers Allažu pamatskola 9:50.84 1000
2 SUHANOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 10:01.39 982
3 KAPARKALĒJS Lauris Madonas Valsts ģimnāzija 10:06.94 973
4 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 10:35.51 930
5 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 10:39.90 923
6 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 11:16.90 873
7 SIRMAIS Rūdolfs Siguldas Valsts ģimnāzija 12:13.69 805
8 MELLIS Dāvis Elmārs Lejasciema vidusskola 12:43.43 774
9 LŪKINS Ronalds Siguldas Valsts ģimnāzija 12:59.44 758
10 EZERIŅŠ Sendijs Indulis Spāres internātpamatskola 14:22.75 685
11 VIŠŅOVS Adrians Vecpiebalgas vidusskola 16:23.63 601
12 DEIČMANIS Bruno Allažu pamatskola 17:50.83 552

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BISENIEKS Ilvars Madonas pilsētas vidusskola 12:29.33 1000
2 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 12:50.66 972
3 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 13:40.87 913
4 AVOTIŅŠ Didzis Madonas pilsētas vidusskola 13:59.03 893
5 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 14:21.83 869
6 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 14:24.67 867
7 PATRIJUKS Kristiāns Pļaviņu novada ģimnāzija 15:01.68 831
8 GAIGALS Kārlis Siguldas Valsts ģimnāzija 16:14.30 769
9 STŪRĪTIS Vairis Smiltenes tehnikums 16:36.82 752
10 FILIPOVS Deniss Spāres internātpamatskola 17:08.26 729
11 PAĻUGA Rolands Pļaviņu novada ģimnāzija 17:32.69 712
12 METUMS Mārtiņš Rūdis Smiltenes tehnikums 17:55.31 697
13 BĒTAKS Agris Aivis Spāres internātpamatskola 18:50.55 663
14 BĒTAKS Artis Valērijs Spāres internātpamatskola 19:50.66 629

Uz galveno rezutātu lapu