S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2018

Individuālais kopvērtējums

Atjaunināts: 09.03.18 16:35:32

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 MARCINKEVIČA Keita Laurenču sākumskola 1000994100010003000 999
2 CIAGUNE Heidija Laurenču sākumskola 92710008762803 934
3 PIKSONE Estere Priekuļu vidusskola 8298519369142701 883
4 UPENIECE Ance Madonas pilsētas vidusskola 9228608358962678 878
5 ROŠTOKA Helēna Madonas pilsētas vidusskola 8078349432584 861
6 KRASIĻŠČIKOVA Aelita Ogres 1.vidusskola 8057148588342497 803
7 JANSONE Karla Laurenču sākumskola 7559077497192411 783
8 ŠĶĒLE Dārta Madonas pilsētas vidusskola 7768657442385 795
9 DJATKOVIČA Martīne Krāslavas pamatskola 7458078322384 795
10 JANSONE Estere Laurenču sākumskola 4178957667012362 695
11 VOLKA Diāna Krāslavas pamatskola 7767538152344 781
12 ERIŅA Nata Laurenču sākumskola 5218136987112222 686
13 RADZIŅA Elza Rīgas Teikas vidusskola 6705046796632012 629
14 LĀČPLĒSE Simona Laurenču sākumskola 6616756266611997 656
15 TUMAŠEVIČA Marija Krāslavas pamatskola 6255976871909 636
16 STIVRIŅA Dagmāra Krāslavas pamatskola 5795497191847 616
17 ALEKSANDROVIČA Alīna Krāslavas pamatskola 6185425811741 580
18 TAURIŅA Elita Allažu pamatskola 9376251562 781
19 LĪVMANE Luīze Marta Laurenču sākumskola 7517511502 751
20 KOKOREVIČA Ieva Spāres internātpamatskola 5427401282 641
21 JOZEPA Amanda Lejasciema vidusskola 525445970 485
22 ABULA Kitija Grundzāles pamatskola 747747 747
23 PLĀTE Alise Madonas pilsētas vidusskola 700700 700
24 RUTKOVSKA Viktorija Krāslavas pamatskola 676676 676
25 ISAKOVA Katrīna Krāslavas pamatskola 613613 613
26 KĻAVIŅA Gundega Laurenču sākumskola 514514 514

S12

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 VECKALNIŅA Madara Madonas pilsētas vidusskola 1000100010003000 1000
2 KAPARKALĒJA Linda Madonas pilsētas vidusskola 99696410009472960 977
3 LAZDIŅA Evelīna Gulbenes 2.vidusskola 9468659479422835 925
4 JANKAVA Arta Gulbenes sākumskola 8948899129632769 915
5 VĪGANTE Lauma Madonas pilsētas vidusskola 8298188348802543 840
6 BALODE Evelīna Laurenču sākumskola 8378378522526 842
7 BUŠA Patrīcija Laurenču sākumskola 7828437818882513 824
8 NOVICĀNE Kate Laurenču sākumskola 7528338248042461 803
9 KRASIĻŠČIKOVA Alise Ogres 1.vidusskola 7398787308072424 789
10 IESALNIECE Kate Madonas pilsētas vidusskola 7707177578132340 764
11 SALMIŅA Līva Gulbenes sākumskola 4667626907772229 674
12 BERKOLDE Anna Nikola Lejasciema vidusskola 6557486757822205 715
13 DOROTKINA Ance Madonas pilsētas vidusskola 8168421658 829
14 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 8067791585 793
15 KRUSTIŅA Kamila Ogres 1.vidusskola 7318251556 778
16 GRĪNBERGA Emīlija Laurenču sākumskola 7837171500 750
17 BERGMANE Katrīna Laurenču sākumskola 7527051457 729
18 ŽUKA Madara Madonas pilsētas vidusskola 6637421405 703
19 LAMSTERE Krista Ogres 1.vidusskola 6157181333 667
20 RADIVINSKA Evija Krāslavas pamatskola 6895881277 639
21 LAPKAŠA Annija Lejasciema vidusskola 6196061225 613
22 ZEPA Patrīcija Pļaviņu novada ģimnāzija 5346361170 585
23 PIGORE Laura Laurenču sākumskola 5096181127 564
24 CIAGUNE Laura Laurenču sākumskola 900900 900
25 VOLANSKA Ance Talsu pamatskola 822822 822
26 SAĻŅIKOVA Frīda Siguldas pilsētas vidusskola 768768 768
27 CEPLE Meldra Laurenču sākumskola 733733 733
28 SAĻŅIKOVA Elza Siguldas pilsētas vidusskola 727727 727
29 KUKAINE Ance Grundzāles pamatskola 584584 584
30 FREIJA Diāna Pļaviņu novada ģimnāzija 561561 561
31 STABIŅA Anete Grundzāles pamatskola 507507 507
32 KALNIŅA Paula Nikola Allažu pamatskola 503503 503
33 KONSTANTINOVIČA Marianna Krāslavas Varavīksnes vidussko 434434 434
34 STRUNKŠTEINA Elisa Allažu pamatskola 407407 407
35 MIKSĪTE Sindija Allažu pamatskola 392392 392

S14

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 BUKŠA Marta Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 1000100010009173000 979
2 PENCE Jolanta Lejasciema vidusskola 94096497210002936 969
3 MILTIŅA Amanda Siguldas Valsts ģimnāzija 9069799119472837 936
4 BĒRZIŅA Katrīna Madonas pilsētas vidusskola 9929318792802 934
5 ZAURIŅA Monta Lejasciema vidusskola 8269248859322741 892
6 GALVANE Elizabete Lejasciema vidusskola 8658599068942665 881
7 STŪRE Krista Pļaviņu novada ģimnāzija 8119007942505 835
8 PAVLOVSKA Patrīcija Laurenču sākumskola 7777647936262334 740
9 IVANOVA Una Pļaviņu novada ģimnāzija 6027147282044 681
10 PUDŅIKA Ērika Laurenču sākumskola 6767196162011 670
11 VOLKA Līga Krāslavas pamatskola 9609161876 938
12 VOLKA Jana Krāslavas pamatskola 9158191734 867
13 BĒRZIŅA Lauma Adrija Laurenču sākumskola 6255521177 589
14 ŠUMINSKA Adriāna Krāslavas pamatskola 752752 752
15 CAKULE Laura Laurenču sākumskola 692692 692
16 PIKSONE Paula Priekuļu vidusskola 638638 638
17 RUŽA Everita Pļaviņu novada ģimnāzija 637637 637
18 LEIKARTE Signe Laurenču sākumskola 593593 593

S16

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 1000876100010003000 969
2 TURAUSKA Sindija Siguldas Valsts ģimnāzija 9357949828502767 890
3 BALODE Sonora Pļaviņu novada ģimnāzija 8757969288822685 870
4 JERMACĀNE Ērika Lejasciema vidusskola 8217789528442617 849
5 PENCE Kristīne Lejasciema vidusskola 7035718338062342 728
6 ŠAHNO Līva Madonas Valsts ģimnāzija 9939401933 967
7 NIKAĻUKA Viviāna Pļaviņu novada ģimnāzija 8297231552 776
8 BĒRZIŅA Līga Mores pamatskola 5667351301 651
9 KRAMPE Samanta Rīgas Valsts 2.ģimnāzija 10001000 1000
10 ROZENOVA Kitija Vecpiebalgas vidusskola 849849 849
11 GOBIŅA Sanija Vecpiebalgas vidusskola 768768 768
12 PUNDURE Marta Vecpiebalgas vidusskola 753753 753
13 STRAZDIŅA Anete Anna Grundzāles pamatskola 648648 648
14 LANGENFELDE Marta Pļaviņu novada ģimnāzija 585585 585
15 LUKSA Elīza Pļaviņu novada ģimnāzija 538538 538
16 CUKANOVA Agita Pļaviņu novada ģimnāzija 534534 534
17 BĒTAKA Agate Irma Spāres internātpamatskola 395395 395

S18

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 FREIMANE Evita Spāres internātpamatskola 10009329249182856 944
2 ŠOPA Gita Spāres internātpamatskola 8218087528282457 802
3 FUKSE Signija Spāres internātpamatskola 7787267767502304 758
4 PAURA Elizabete Madonas Valsts ģimnāzija 100010002000 1000
5 NAGLE Tīna Madonas Valsts ģimnāzija 96110001961 981
6 STANGAINE Elizabete Madonas Valsts ģimnāzija 986986 986
7 REINHOLDE Esmeralda Spāres internātpamatskola 558558 558

V10

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs Rīgas A.Pumpura 11.pamatskola 1000998100010003000 1000
2 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas pilsētas vidusskola 81010008658512716 882
3 ZĀLĪTIS Armands Madonas pilsētas vidusskola 8759378702682 894
4 NOVICĀNS Everts Laurenču sākumskola 7698618979052663 858
5 VUŠKĀNS Valts Madonas pilsētas vidusskola 7898958108992604 848
6 VEĢERIS Aksels Laurenču sākumskola 8468328402518 839
7 BILĀNS Leo Laurenču sākumskola 7288498542431 810
8 ŠKAĻIKOVS Alekss Madonas pilsētas vidusskola 5889618562405 802
9 RUBENIS Krišjānis Laurenču sākumskola 7778337507292360 772
10 JERMACĀNS Roberts Laurenču sākumskola 6777577398042300 744
11 KUBULIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 7078087722287 762
12 DEMIDOVS Edvards Laurenču sākumskola 7387227882248 749
13 KRAUZE Rihards Laurenču sākumskola 6707687032141 714
14 BĒTAKS Markuss Spāres internātpamatskola 5616226671850 617
15 BERKOLDS Raivo Gulbenes 2.vidusskola 5796616071847 616
16 AUPE Ralfs Ogres sākumskola 4624464501358 453
17 PUŠNINS Arno Laurenču sākumskola 719719 719
18 LOZBERS JANUKOVIČS Rihards - Ričijs Talsu 2.vidusskola 705705 705
19 KŪLĪTIS Andis Gulbenes 2.vidusskola 636636 636
20 ABDIRAZAKOVS Artūrs Pļaviņu novada ģimnāzija 614614 614
21 KALĒJS Aleksis Grundzāles pamatskola 559559 559
22 BLUSS Artūrs Krāslavas pamatskola 552552 552
23 ZAVADSKIS Ričards Mores pamatskola 536536 536
24 MUKĀNS Gatis Siguldas pilsētas vidusskola 532532 532
25 KALAŠŅIKOVS Aleksis Pastendes pamatskola 530530 530
26 SĪMANSONS Toms Allažu pamatskola 423423 423

V12

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 RADZIŅŠ Rihards Rīgas Teikas vidusskola 99597510009992994 992
2 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 93799889710002935 958
3 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas pilsētas vidusskola 10009698939512920 953
4 BILĀNS Bruno Laurenču sākumskola 97210009422914 971
5 PAIO Kristaps Laurenču sākumskola 9539688919042825 929
6 JANOVSKIS Mārtiņš Madonas pilsētas vidusskola 8749848379402798 909
7 VILKĀJS Emīls Siguldas 1.pamatskola 9359138178672715 883
8 GARANČS Kristaps Laurenču sākumskola 8429107508362588 835
9 CELMS Martins Kristers Lejasciema vidusskola 8368378268792552 845
10 KRŪMIŅŠ Kaspars Madonas pilsētas vidusskola 8988257872510 837
11 GRIĶIS Mārtiņš Gulbenes sākumskola 7758437407872405 786
12 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 7867348512371 790
13 BŪDA Roberts Siguldas pilsētas vidusskola 7307637567752294 756
14 TAUBERS Žaks Laurenču sākumskola 7967156976072208 704
15 LANSMANIS Markuss Madonas pilsētas vidusskola 7167336852134 711
16 CIRPONIS Arvis Madonas pilsētas vidusskola 6946977382129 710
17 GREGERSONS Rinalds Pļaviņu novada ģimnāzija 6516616541966 655
18 DUBROVSKIS Atis Laurenču sākumskola 6536955865971945 633
19 ZDANOVSKIS Adrians Madonas pilsētas vidusskola 9949381932 966
20 MEDNIS Ernests Pauls Lejasciema vidusskola 6536745296001927 614
21 POGULIS Rainers Cēsu 2.pamatskola 6665346181818 606
22 LIPSKIS Ernests Laurenču sākumskola 8497171566 783
23 MARTINSONS Matīss Laurenču sākumskola 7037461449 725
24 PUŠNINS Lukass Laurenču sākumskola 7277091436 718
25 VEINBERGS Valters Laurenču sākumskola 7326921424 712
26 LASMANIS Raivis Laurenču sākumskola 6046681272 636
27 PURGAILIS Pauls Laurenču sākumskola 6345661200 600
28 SALENIEKS Verners Laurenču sākumskola 6045611165 583
29 BALODIS Stefans Spāres internātpamatskola 6424891131 566
30 LIELBĀRDIS Bruno Madonas pilsētas vidusskola 972972 972
31 LIELBĀRDIS Daniels Madonas pilsētas vidusskola 934934 934
32 SEMJONOVS Artūrs Krāslavas pamatskola 409497906 453
33 BRESME Valters Talsu 2.vidusskola 891891 891
34 TURAUSKIS Krists Siguldas pilsētas vidusskola 835835 835
35 BRESME Olivers Talsu 2.vidusskola 806806 806
36 SOLOVJOVS Ernests Talsu sākumskola 670670 670
37 KALNIŅŠ Matīss Grundzāles pamatskola 643643 643
38 LISENOKS Rihards Krāslavas pamatskola 633633 633
39 ZEPS Raimonds Pļaviņu novada ģimnāzija 577577 577
40 NOVIČONOKS Žanis Krāslavas Varavīksnes vidussko 477477 477

V14

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas pilsētas vidusskola 100010009832983 994
2 RAIZE Ritvars Madonas Valsts ģimnāzija 9969629249812939 966
3 BERKOLDS Rihards Gulbenes 2.vidusskola 100090288010002902 946
4 SINĀTS Gustavs Madonas Valsts ģimnāzija 9469779219452868 947
5 RANDA Tomass Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 9359109229922849 940
6 JANOVSKIS Kārlis Ernests Madonas pilsētas vidusskola 9748919218972792 921
7 UPENIEKS Rainers Madonas pilsētas vidusskola 9459079372789 930
8 ZAĶIS Emīls Priekuļu vidusskola 8938638358952651 872
9 ENDE Dāvis Gulbenes sākumskola 8548898127852555 835
10 NEIMANIS Edvards Siguldas Valsts ģimnāzija 8768508268292555 845
11 ANSPOKS Linards Siguldas Valsts ģimnāzija 8678217638382526 822
12 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 8637738128142489 816
13 FRĪDVALDS Edgars Madonas Valsts ģimnāzija 8178268252468 823
14 KUBULIŅŠ Jānis Lejasciema vidusskola 7948168462456 819
15 BERĢIS Niks Gulbenes sākumskola 7288267668022394 781
16 KRONBERGS Eduards Siguldas pilsētas vidusskola 8097717382318 773
17 JEGURS Artūrs Siguldas 1.pamatskola 7427717187912304 756
18 KAULIŅŠ Sandis Ogres Valsts ģimnāzija 7526896847892230 729
19 BEBRIŠS Rolands Krāslavas pamatskola 7407337122185 728
20 MARCINKEVIČS Jānis Laurenču sākumskola 7637006246712134 690
21 ZABLINSKIS Nikolajs Pļaviņu novada ģimnāzija 7066306742010 670
22 LIEPIŅŠ Kārlis Pļaviņu novada ģimnāzija 6216986842003 668
23 JAKOVELIS Oskars Krāslavas pamatskola 6076326531892 631
24 ZĪVERTS Toms Laurenču sākumskola 6736235725731869 610
25 EIZĀNS Gvido Pļaviņu novada ģimnāzija 5505546381742 581
26 GIRGENSONS Ričards Laurenču sākumskola 5915944981683 561
27 ŽMUROVS Artūrs Pļaviņu novada ģimnāzija 7908761666 833
28 PALEJS Mārtiņš Siguldas pilsētas vidusskola 8227911613 807
29 AUZIŅŠ Gustavs Laurenču sākumskola 7557191474 737
30 JAKOVELIS Dzintars Krāslavas Valsts ģimnāzija 6736841357 679
31 LAPKAŠS Rinalds Lejasciema vidusskola 6186861304 652
32 KOZAČUKS Artemijs Krāslavas Varavīksnes vidussko 4446861130 565
33 MOISEJS Raimonds Krāslavas Varavīksnes vidussko 458523981 491
34 KRAVALIS Jānis Siguldas pilsētas vidusskola 815815 815
35 BRENCIS Roberts Talsu 2.vidusskola 806806 806
36 KĻAVIŅŠ Renārs Grundzāles pamatskola 753753 753
37 GURTIŅŠ Francis Madonas pilsētas vidusskola 705705 705
38 BOBROVS Erasts Pastendes pamatskola 680680 680
39 STUPELIS Kristaps Laurenču sākumskola 609609 609
40 GUBA Jēkabs Krāslavas pamatskola 595595 595
41 RUDZĀJS Vents Mores pamatskola 550550 550
42 POLIS Bruno Laurenču sākumskola 537537 537
43 ĀBOLIŅŠ Raivo Gulbenes sākumskola 508508 508
44 HARKINS Ģirts Grundzāles pamatskola 497497 497

V16

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 SUHANOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 100088810009822982 968
2 KAPARKALĒJS Lauris Madonas Valsts ģimnāzija 97610009719732949 980
3 GALVANS Gustavs Lejasciema vidusskola 7948768719232670 866
4 VEITS Oskars Siguldas Valsts ģimnāzija 8938778648732643 877
5 DIDRIKSONS Ričards Lejasciema vidusskola 8308108669302626 859
6 SIRMAIS Rūdolfs Siguldas Valsts ģimnāzija 6428548228052481 781
7 LŪKINS Ronalds Siguldas Valsts ģimnāzija 7117816947582250 736
8 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars Gulbenes 2.vidusskola 7078107192236 745
9 EZERIŅŠ Sendijs Indulis Spāres internātpamatskola 7516557196852155 703
10 MELLIS Dāvis Elmārs Lejasciema vidusskola 5896966827742152 685
11 PAEGLIS Rainers Allažu pamatskola 86410001864 932
12 VINOGRADOVS Markuss Siguldas pilsētas vidusskola 8378601697 849
13 DEIČMANIS Bruno Allažu pamatskola 5425185521612 537
14 VEĢERIS Francis Daniels Siguldas Valsts ģimnāzija 7767771553 777
15 JANSONS Kristaps Mores pamatskola 3955425461483 494
16 IKAUNIEKS Niks Mores pamatskola 4864345261446 482
17 ĀBELE Gustavs Harijs Rīgas Hanzas vidusskola 6837441427 714
18 KRŪMIŅŠ Renārs Madonas Valsts ģimnāzija 6877151402 701
19 POGODINS Ričards Pļaviņu novada ģimnāzija 5996421241 621
20 KRAMPE Bruno Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 925925 925
21 AKMENTIŅŠ Uvis Madonas Valsts ģimnāzija 917917 917
22 IVANOVS Artēmijs Krāslavas Varavīksnes vidussko 840840 840
23 VIŠŅOVS Adrians Vecpiebalgas vidusskola 601601 601

V18

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 SAULĪTIS Niks Madonas Valsts ģimnāzija 1000100010009723000 993
2 VĪTOLS Jēkabs Siguldas Valsts ģimnāzija 9389309898672857 931
3 KĀRKLIŅŠ Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 9388869739132824 928
4 VEITS Viesturs Siguldas Valsts ģimnāzija 8689579268692752 905
5 AVOTIŅŠ Didzis Madonas pilsētas vidusskola 8908678932650 883
6 PATRIJUKS Kristiāns Pļaviņu novada ģimnāzija 8109448312585 862
7 RAMS Jānis Siguldas Valsts ģimnāzija 7528868262464 821
8 PAĻUGA Rolands Pļaviņu novada ģimnāzija 8238307127122365 769
9 FILIPOVS Deniss Spāres internātpamatskola 7497957292273 758
10 BISENIEKS Ilvars Madonas pilsētas vidusskola 96810001968 984
11 BĒTAKS Agris Aivis Spāres internātpamatskola 5206366631819 606
12 BĒTAKS Artis Valērijs Spāres internātpamatskola 5726076291808 603
13 METUMS Mārtiņš Rūdis Smiltenes tehnikums 8246971521 761
14 STŪRĪTIS Vairis Smiltenes tehnikums 6747521426 713
15 KRĪGERS Kalvis Kristers Madonas pilsētas vidusskola 943943 943
16 GAIGALS Kārlis Siguldas Valsts ģimnāzija 769769 769
17 CVETKOVS Linards Lejasciema vidusskola 751751 751
18 KNĒŽA Renārs Siguldas Valsts ģimnāzija 739739 739
19 KOKOREVIČS Dāvis Kristars Madonas pilsētas vidusskola 650650 650
20 VALDBERGS Andrejs Madonas Valsts ģimnāzija 600600 600

Uz galveno rezutātu lapu