S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2018

1.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 09.03.18 16:35:31

Uz galveno rezutātu lapu

Allažu pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 542 1 DEIČMANIS Bruno 16:45.5 542

Cēsu 2.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 666 1 POGULIS Rainers 8:34.3 666

Grundzāles pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1250 1 KĻAVIŅŠ Renārs 10:21.3 753
2 HARKINS Ģirts 15:40.3 497
S12 1091 1 KUKAINE Ance 3:13.8 584
2 STABIŅA Anete 3:43.0 507
S10 747 1 ABULA Kitija 3:11.0 747
S16 648 1 STRAZDIŅA Anete Anna 12:35.9 648
V12 643 1 KALNIŅŠ Matīss 8:52.6 643
V10 559 1 KALĒJS Aleksis 3:24.0 559

Gulbenes 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1000 1 BERKOLDS Rihards 7:47.6 1000
S12 946 1 LAZDIŅA Evelīna 1:59.6 946
V16 707 1 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars 12:51.5 707
V10 579 1 BERKOLDS Raivo 3:17.0 579

Gulbenes sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1582 1 ENDE Dāvis 9:07.4 854
2 BERĢIS Niks 10:42.3 728
S12 1360 1 JANKAVA Arta 2:06.5 894
2 SALMIŅA Līva 4:02.6 466
V12 775 1 GRIĶIS Mārtiņš 7:21.8 775

Krāslavas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 673 1 JAKOVELIS Dzintars 11:34.8 673

Krāslavas Varavīksnes vidussko

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 902 1 MOISEJS Raimonds 17:01.3 458
2 KOZAČUKS Artemijs 17:32.9 444
V16 840 1 IVANOVS Artēmijs 10:49.3 840
V12 477 1 NOVIČONOKS Žanis 11:57.7 477
S12 434 1 KONSTANTINOVIČA Marianna 4:20.6 434

Krāslavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1521 1 VOLKA Diāna 3:03.8 776
2 DJATKOVIČA Martīne 3:11.5 745
3 TUMAŠEVIČA Marija 3:48.1 625
4 ALEKSANDROVIČA Alīna 3:50.6 618
5 ISAKOVA Katrīna 3:52.8 613
6 STIVRIŅA Dagmāra 4:06.4 579
V14 1347 1 BEBRIŠS Rolands 10:31.7 740
2 JAKOVELIS Oskars 12:50.1 607
3 GUBA Jēkabs 13:06.1 595
V12 1042 1 LISENOKS Rihards 9:01.0 633
2 SEMJONOVS Artūrs 13:58.1 409
S14 960 1 VOLKA Līga 6:01.1 960
S12 689 1 RADIVINSKA Evija 2:44.1 689
V10 552 1 BLUSS Artūrs 3:26.6 552

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1927 1 MARCINKEVIČA Keita 2:22.6 1000
2 CIAGUNE Heidija 2:33.8 927
3 JANSONE Karla 3:08.8 755
4 LĪVMANE Luīze Marta 3:09.9 751
5 LĀČPLĒSE Simona 3:35.6 661
6 ERIŅA Nata 4:33.8 521
7 JANSONE Estere 5:41.8 417
V12 1925 1 BILĀNS Bruno 5:52.6 972
2 PAIO Kristaps 5:59.4 953
3 GARANČS Kristaps 6:46.9 842
4 TAUBERS Žaks 7:10.3 796
5 DUBROVSKIS Atis 8:44.4 653
6 PURGAILIS Pauls 9:00.3 634
7 LASMANIS Raivis 9:27.5 604
V10 1623 1 VEĢERIS Aksels 2:14.7 846
2 RUBENIS Krišjānis 2:26.8 777
3 NOVICĀNS Everts 2:28.3 769
4 DEMIDOVS Edvards 2:34.4 738
5 JERMACĀNS Roberts 2:48.5 677
6 KRAUZE Rihards 2:50.2 670
S12 1620 1 BALODE Evelīna 2:15.2 837
2 GRĪNBERGA Emīlija 2:24.4 783
3 BUŠA Patrīcija 2:24.7 782
4 NOVICĀNE Kate 2:30.3 752
5 BERGMANE Katrīna 2:30.4 752
6 PIGORE Laura 3:42.1 509
V14 1518 1 MARCINKEVIČS Jānis 10:12.8 763
2 AUZIŅŠ Gustavs 10:19.3 755
3 ZĪVERTS Toms 11:34.4 673
4 GIRGENSONS Ričards 13:11.7 591
S14 1469 1 PAVLOVSKA Patrīcija 7:26.0 777
2 CAKULE Laura 8:20.6 692
3 PUDŅIKA Ērika 8:32.9 676
4 BĒRZIŅA Lauma Adrija 9:14.8 625
5 LEIKARTE Signe 9:44.3 593

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1805 1 PENCE Jolanta 6:08.7 940
2 GALVANE Elizabete 6:40.5 865
3 ZAURIŅA Monta 6:59.6 826
V12 1773 1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 6:05.5 937
2 CELMS Martins Kristers 6:50.0 836
3 STEPE Adrians 7:15.7 786
4 MEDNIS Ernests Pauls 8:44.6 653
V16 1624 1 DIDRIKSONS Ričards 10:57.0 830
2 GALVANS Gustavs 11:26.7 794
3 MELLIS Dāvis Elmārs 15:26.0 589
S16 1524 1 JERMACĀNE Ērika 9:56.5 821
2 PENCE Kristīne 11:36.6 703
S12 1461 1 BERKOLDE Gerda Asnāte 2:20.3 806
2 BERKOLDE Anna Nikola 2:52.7 655
3 LAPKAŠA Annija 3:02.8 619
V14 1412 1 KUBULIŅŠ Jānis 9:49.2 794
2 LAPKAŠS Rinalds 12:36.6 618
V18 751 1 CVETKOVS Linards 14:23.7 751
V10 707 1 KUBULIŅŠ Jēkabs 2:41.3 707
S10 525 1 JOZEPA Amanda 4:31.5 525

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1942 1 RAIZE Ritvars 7:49.3 996
2 SINĀTS Gustavs 8:14.1 946
3 FRĪDVALDS Edgars 9:32.3 817
V16 1663 1 KAPARKALĒJS Lauris 9:18.6 976
2 KRŪMIŅŠ Renārs 13:13.2 687
V18 1000 1 SAULĪTIS Niks 10:48.7 1000
S16 993 1 ŠAHNO Līva 8:12.8 993
S18 961 1 NAGLE Tīna 14:45.6 961

Madonas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1996 1 VECKALNIŅA Madara 1:53.1 1000
2 KAPARKALĒJA Linda 1:53.6 996
3 VĪGANTE Lauma 2:16.4 829
4 DOROTKINA Ance 2:18.6 816
5 IESALNIECE Kate 2:26.9 770
6 ŽUKA Madara 2:50.6 663
V14 1919 1 JANOVSKIS Kārlis Ernests 8:00.1 974
2 UPENIEKS Rainers 8:14.7 945
V12 1906 1 LIELBĀRDIS Bruno 5:52.6 972
2 LIELBĀRDIS Daniels 6:07.0 934
3 KRŪMIŅŠ Kaspars 6:21.7 898
4 JANOVSKIS Mārtiņš 6:31.8 874
5 LANSMANIS Markuss 7:58.4 716
6 CIRPONIS Arvis 8:14.0 694
S10 1729 1 UPENIECE Ance 2:34.6 922
2 ROŠTOKA Helēna 2:56.8 807
3 ŠĶĒLE Dārta 3:03.8 776
V10 1685 1 ZĀLĪTIS Armands 2:10.3 875
2 BĒRZIŅŠ Ginters 2:20.7 810
3 VUŠKĀNS Valts 2:24.4 789
4 ŠKAĻIKOVS Alekss 3:13.9 588
V18 1540 1 AVOTIŅŠ Didzis 12:08.8 890
2 KOKOREVIČS Dāvis Kristars 16:38.3 650
S14 992 1 BĒRZIŅA Katrīna 5:49.4 992

Mores pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 881 1 IKAUNIEKS Niks 18:41.9 486
2 JANSONS Kristaps 22:59.2 395
S16 566 1 BĒRZIŅA Līga 14:24.3 566

Ogres 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 805 1 KRASIĻŠČIKOVA Aelita 2:57.2 805
S12 739 1 KRASIĻŠČIKOVA Alise 2:33.1 739

Ogres Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 752 1 KAULIŅŠ Sandis 10:21.7 752

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 893 1 ZAĶIS Emīls 8:43.5 893
S10 829 1 PIKSONE Estere 2:52.0 829

Pļaviņu novada ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1704 1 BALODE Sonora 9:19.2 875
2 NIKAĻUKA Viviāna 9:50.6 829
V18 1633 1 PAĻUGA Rolands 13:08.6 823
2 PATRIJUKS Kristiāns 13:21.2 810
S14 1448 1 STŪRE Krista 7:07.3 811
2 RUŽA Everita 9:04.2 637
3 IVANOVA Una 9:35.5 602
V12 651 1 GREGERSONS Rinalds 8:46.5 651
S12 561 1 FREIJA Diāna 3:21.6 561

Rīgas A.Pumpura 11.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1000 1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs 1:54.0 1000

Rīgas Hanzas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 683 1 ĀBELE Gustavs Harijs 13:18.6 683

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 995 1 RADZIŅŠ Rihards 5:44.4 995
S10 670 1 RADZIŅA Elza 3:32.8 670

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1000 1 BUKŠA Marta 5:46.5 1000
V14 935 1 RANDA Tomass 8:19.9 935

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 935 1 VILKĀJS Emīls 6:06.3 935
V14 742 1 JEGURS Artūrs 10:30.4 742

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1935 1 BRUNERE Kristīne 8:09.5 1000
2 TURAUSKA Sindija 8:43.5 935
V16 1893 1 SUHANOVS Sandijs 9:05.3 1000
2 VEITS Oskars 10:10.3 893
3 VEĢERIS Francis Daniels 11:42.5 776
4 LŪKINS Ronalds 12:46.5 711
5 SIRMAIS Rūdolfs 14:09.3 642
V18 1876 1 KĀRKLIŅŠ Kristaps 11:31.3 938
2 VĪTOLS Jēkabs 11:31.6 938
3 VEITS Viesturs 12:27.4 868
4 RAMS Jānis 14:22.7 752
5 KNĒŽA Renārs 14:37.6 739
V14 1743 1 NEIMANIS Edvards 8:53.8 876
2 ANSPOKS Linards 8:59.6 867
3 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 9:01.7 863
S14 906 1 MILTIŅA Amanda 6:22.4 906

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1835 1 KALNIŅŠ Dāvis 5:42.6 1000
2 TURAUSKIS Krists 6:50.3 835
3 BŪDA Roberts 7:49.5 730
V14 1637 1 PALEJS Mārtiņš 9:29.1 822
2 KRAVALIS Jānis 9:34.0 815
3 KRONBERGS Eduards 9:38.0 809
S12 1495 1 SAĻŅIKOVA Frīda 2:27.3 768
2 SAĻŅIKOVA Elza 2:35.5 727
V16 837 1 VINOGRADOVS Markuss 10:51.4 837
V10 532 1 MUKĀNS Gatis 3:34.1 532

Smiltenes tehnikums

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1498 1 METUMS Mārtiņš Rūdis 13:07.0 824
2 STŪRĪTIS Vairis 16:02.5 674

Spāres internātpamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1821 1 FREIMANE Evita 14:10.9 1000
2 ŠOPA Gita 17:16.5 821
3 FUKSE Signija 18:14.2 778
V18 1321 1 FILIPOVS Deniss 14:26.6 749
2 BĒTAKS Artis Valērijs 18:53.7 572
3 BĒTAKS Agris Aivis 20:47.6 520
V16 751 1 EZERIŅŠ Sendijs Indulis 12:06.1 751
V12 642 1 BALODIS Stefans 8:53.5 642

Vecpiebalgas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1521 1 GOBIŅA Sanija 10:37.1 768
2 PUNDURE Marta 10:49.7 753

Uz galveno rezutātu lapu