S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2018

2.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 09.03.18 16:35:31

Uz galveno rezutātu lapu

Allažu pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1382 1 PAEGLIS Rainers 2:32.5 864
2 DEIČMANIS Bruno 4:14.3 518

Cēsu 2.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 534 1 POGULIS Rainers 5:14.7 534

Gulbenes 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 902 1 BERKOLDS Rihards 2:41.9 902
S12 865 1 LAZDIŅA Evelīna 1:44.2 865
V16 810 1 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars 2:42.8 810
V10 661 1 BERKOLDS Raivo 2:21.5 661

Gulbenes sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1715 1 ENDE Dāvis 2:44.3 889
2 BERĢIS Niks 2:56.9 826
3 ĀBOLIŅŠ Raivo 4:47.8 508
S12 1651 1 JANKAVA Arta 1:41.3 889
2 SALMIŅA Līva 1:58.3 762
V12 843 1 GRIĶIS Mārtiņš 3:19.2 843

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1994 1 CIAGUNE Heidija 1:46.6 1000
2 MARCINKEVIČA Keita 1:47.2 994
3 JANSONE Karla 1:57.5 907
4 JANSONE Estere 1:59.1 895
5 ERIŅA Nata 2:11.2 813
6 LĀČPLĒSE Simona 2:37.9 675
7 KĻAVIŅA Gundega 3:27.5 514
V12 1968 1 BILĀNS Bruno 2:47.9 1000
2 PAIO Kristaps 2:53.5 968
3 GARANČS Kristaps 3:04.6 910
4 LIPSKIS Ernests 3:17.8 849
5 VEINBERGS Valters 3:49.4 732
6 TAUBERS Žaks 3:54.9 715
7 MARTINSONS Matīss 3:58.8 703
8 DUBROVSKIS Atis 4:01.6 695
9 LASMANIS Raivis 4:11.4 668
S12 1743 1 CIAGUNE Laura 1:40.1 900
2 BUŠA Patrīcija 1:46.9 843
3 BALODE Evelīna 1:47.7 837
4 NOVICĀNE Kate 1:48.1 833
V10 1694 1 NOVICĀNS Everts 1:48.7 861
2 RUBENIS Krišjānis 1:52.4 833
3 VEĢERIS Aksels 1:52.5 832
4 KRAUZE Rihards 2:01.9 768
5 JERMACĀNS Roberts 2:03.7 757
6 BILĀNS Leo 2:08.5 728
7 DEMIDOVS Edvards 2:09.7 722
S14 1483 1 PAVLOVSKA Patrīcija 4:00.8 764
2 PUDŅIKA Ērika 4:16.0 719
V14 1419 1 AUZIŅŠ Gustavs 3:23.3 719
2 MARCINKEVIČS Jānis 3:28.7 700
3 ZĪVERTS Toms 3:54.6 623
4 GIRGENSONS Ričards 4:05.9 594

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1888 1 PENCE Jolanta 3:10.9 964
2 ZAURIŅA Monta 3:19.2 924
3 GALVANE Elizabete 3:34.2 859
V12 1835 1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 2:48.3 998
2 CELMS Martins Kristers 3:20.6 837
3 MEDNIS Ernests Pauls 4:09.2 674
V16 1686 1 GALVANS Gustavs 2:30.4 876
2 DIDRIKSONS Ričards 2:42.7 810
3 MELLIS Dāvis Elmārs 3:09.5 696
S12 1527 1 BERKOLDE Gerda Asnāte 1:55.6 779
2 BERKOLDE Anna Nikola 2:00.5 748
3 LAPKAŠA Annija 2:28.8 606
V14 1502 1 KUBULIŅŠ Jānis 2:59.1 816
2 LAPKAŠS Rinalds 3:33.0 686
S16 1349 1 JERMACĀNE Ērika 2:56.5 778
2 PENCE Kristīne 4:00.8 571
V10 808 1 KUBULIŅŠ Jēkabs 1:55.8 808
S10 445 1 JOZEPA Amanda 3:59.6 445

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1986 1 NAGLE Tīna 3:09.1 1000
2 STANGAINE Elizabete 3:11.8 986
V14 1939 1 SINĀTS Gustavs 2:29.5 977
2 RAIZE Ritvars 2:31.9 962
V16 1917 1 KAPARKALĒJS Lauris 2:11.8 1000
2 AKMENTIŅŠ Uvis 2:23.7 917
3 KRŪMIŅŠ Renārs 3:04.4 715
V18 1600 1 SAULĪTIS Niks 2:14.0 1000
2 VALDBERGS Andrejs 3:43.5 600

Madonas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1978 1 ZDANOVSKIS Adrians 2:48.9 994
2 JANOVSKIS Mārtiņš 2:50.7 984
3 KRŪMIŅŠ Kaspars 3:23.5 825
4 LANSMANIS Markuss 3:49.1 733
S12 1964 1 VECKALNIŅA Madara 1:30.1 1000
2 KAPARKALĒJA Linda 1:33.5 964
3 DOROTKINA Ance 1:47.0 842
4 VĪGANTE Lauma 1:50.1 818
5 ŽUKA Madara 2:01.4 742
6 IESALNIECE Kate 2:05.7 717
V10 1961 1 BĒRZIŅŠ Ginters 1:33.6 1000
2 ŠKAĻIKOVS Alekss 1:37.4 961
3 ZĀLĪTIS Armands 1:39.9 937
4 VUŠKĀNS Valts 1:44.6 895
V14 1891 1 ŠVAUKSTS Silvestrs 2:26.1 1000
2 JANOVSKIS Kārlis Ernests 2:44.0 891
S10 1725 1 ŠĶĒLE Dārta 2:03.3 865
2 UPENIECE Ance 2:04.0 860
V18 867 1 AVOTIŅŠ Didzis 2:34.5 867

Mores pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 976 1 JANSONS Kristaps 4:03.3 542
2 IKAUNIEKS Niks 5:04.0 434
S16 735 1 BĒRZIŅA Līga 3:07.0 735

Ogres 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 878 1 KRASIĻŠČIKOVA Alise 1:42.6 878
S10 714 1 KRASIĻŠČIKOVA Aelita 2:29.4 714

Ogres Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 689 1 KAULIŅŠ Sandis 3:32.1 689

Ogres sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 462 1 AUPE Ralfs 3:22.6 462

Pastendes pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 680 1 BOBROVS Erasts 3:34.9 680
V10 530 1 KALAŠŅIKOVS Aleksis 2:56.7 530

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 863 1 ZAĶIS Emīls 2:49.3 863
S10 851 1 PIKSONE Estere 2:05.2 851
S14 638 1 PIKSONE Paula 4:48.3 638

Pļaviņu novada ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1614 1 STŪRE Krista 3:24.5 900
2 IVANOVA Una 4:17.6 714
S16 1519 1 BALODE Sonora 2:52.7 796
2 NIKAĻUKA Viviāna 3:10.1 723
3 LUKSA Elīza 4:15.4 538
4 CUKANOVA Agita 4:17.5 534
V14 1496 1 ŽMUROVS Artūrs 3:04.9 790
2 ZABLINSKIS Nikolajs 3:26.9 706
3 LIEPIŅŠ Kārlis 3:55.2 621
4 EIZĀNS Gvido 4:25.4 550
V18 830 1 PAĻUGA Rolands 2:41.4 830
V12 661 1 GREGERSONS Rinalds 4:14.1 661
V16 599 1 POGODINS Ričards 3:40.0 599
S12 534 1 ZEPA Patrīcija 2:48.6 534

Rīgas A.Pumpura 11.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 998 1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs 1:33.8 998

Rīgas Hanzas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 744 1 ĀBELE Gustavs Harijs 2:57.1 744

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 975 1 RADZIŅŠ Rihards 2:52.2 975
S10 504 1 RADZIŅA Elza 3:31.6 504

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 925 1 KRAMPE Bruno 2:22.5 925

Rīgas Valsts 2.ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1000 1 KRAMPE Samanta 2:17.4 1000

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1000 1 BUKŠA Marta 3:04.0 1000
V14 910 1 RANDA Tomass 2:40.6 910

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 913 1 VILKĀJS Emīls 3:04.0 913
V14 771 1 JEGURS Artūrs 3:09.6 771

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1887 1 VEITS Viesturs 2:20.0 957
2 VĪTOLS Jēkabs 2:24.1 930
3 RAMS Jānis 2:31.2 886
4 KĀRKLIŅŠ Kristaps 2:31.3 886
V16 1765 1 SUHANOVS Sandijs 2:28.5 888
2 VEITS Oskars 2:30.3 877
3 SIRMAIS Rūdolfs 2:34.3 854
4 LŪKINS Ronalds 2:48.7 781
5 VEĢERIS Francis Daniels 2:49.6 777
V14 1671 1 NEIMANIS Edvards 2:51.9 850
2 ANSPOKS Linards 2:57.9 821
3 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 3:09.0 773
S16 1670 1 BRUNERE Kristīne 2:36.8 876
2 TURAUSKA Sindija 2:53.0 794
S14 979 1 MILTIŅA Amanda 3:07.9 979

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1732 1 KALNIŅŠ Dāvis 2:53.2 969
2 BŪDA Roberts 3:40.1 763
V14 1562 1 PALEJS Mārtiņš 3:04.6 791
2 KRONBERGS Eduards 3:09.4 771
V16 860 1 VINOGRADOVS Markuss 2:33.3 860

Spāres internātpamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1740 1 FREIMANE Evita 3:22.9 932
2 ŠOPA Gita 3:54.0 808
3 FUKSE Signija 4:20.3 726
4 REINHOLDE Esmeralda 5:38.8 558
V18 1431 1 FILIPOVS Deniss 2:48.5 795
2 BĒTAKS Agris Aivis 3:30.8 636
3 BĒTAKS Artis Valērijs 3:40.6 607
V16 655 1 EZERIŅŠ Sendijs Indulis 3:21.2 655
V10 561 1 BĒTAKS Markuss 2:46.8 561
S10 542 1 KOKOREVIČA Ieva 3:16.6 542
V12 489 1 BALODIS Stefans 5:43.1 489
S16 395 1 BĒTAKA Agate Irma 5:47.8 395

Talsu 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 806 1 BRENCIS Roberts 3:01.2 806
V10 705 1 LOZBERS JANUKOVIČS Rihards - Ričijs 2:12.7 705

Talsu pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 822 1 VOLANSKA Ance 1:49.6 822

Talsu sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 670 1 SOLOVJOVS Ernests 4:10.7 670

Uz galveno rezutātu lapu