S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2018

3.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 09.03.18 16:35:32

Uz galveno rezutātu lapu

Allažu pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 937 1 TAURIŅA Elita 2:36.28 937
S12 910 1 KALNIŅA Paula Nikola 3:51.31 503
2 STRUNKŠTEINA Elisa 4:46.49 407
3 MIKSĪTE Sindija 4:57.17 392
V10 423 1 SĪMANSONS Toms 4:53.42 423

Gulbenes 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1243 1 KŪLĪTIS Andis 3:15.09 636
2 BERKOLDS Raivo 3:24.54 607
S12 947 1 LAZDIŅA Evelīna 2:02.92 947
V14 880 1 BERKOLDS Rihards 8:58.81 880
V16 719 1 JAUNBĒRZIŅŠ Oskars 15:01.08 719

Gulbenes sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1602 1 JANKAVA Arta 2:07.64 912
2 SALMIŅA Līva 2:48.74 690
V14 1578 1 ENDE Dāvis 9:44.51 812
2 BERĢIS Niks 10:19.06 766
V12 740 1 GRIĶIS Mārtiņš 5:34.39 740

Krāslavas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 684 1 JAKOVELIS Dzintars 11:33.02 684

Krāslavas Varavīksnes vidussko

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1209 1 KOZAČUKS Artemijs 11:31.76 686
2 MOISEJS Raimonds 15:07.00 523

Krāslavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1831 1 VOLKA Līga 4:46.85 916
2 VOLKA Jana 4:47.14 915
S10 1560 1 DJATKOVIČA Martīne 3:01.54 807
2 VOLKA Diāna 3:14.58 753
3 TUMAŠEVIČA Marija 4:05.49 597
4 STIVRIŅA Dagmāra 4:26.64 549
5 ALEKSANDROVIČA Alīna 4:30.23 542
V14 1365 1 BEBRIŠS Rolands 10:47.08 733
2 JAKOVELIS Oskars 12:31.01 632
V12 497 1 SEMJONOVS Artūrs 8:17.75 497

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1876 1 MARCINKEVIČA Keita 2:26.46 1000
2 CIAGUNE Heidija 2:47.11 876
3 JANSONE Estere 3:11.31 766
4 LĪVMANE Luīze Marta 3:15.10 751
5 JANSONE Karla 3:15.63 749
6 ERIŅA Nata 3:29.76 698
7 LĀČPLĒSE Simona 3:53.79 626
V10 1746 1 NOVICĀNS Everts 2:18.31 897
2 BILĀNS Leo 2:26.25 849
3 VEĢERIS Aksels 2:27.68 840
4 DEMIDOVS Edvards 2:37.53 788
5 RUBENIS Krišjānis 2:45.38 750
6 JERMACĀNS Roberts 2:47.96 739
7 PUŠNINS Arno 2:52.69 719
8 KRAUZE Rihards 2:56.55 703
V12 1641 1 PAIO Kristaps 4:37.64 891
2 GARANČS Kristaps 5:29.84 750
3 MARTINSONS Matīss 5:31.71 746
4 PUŠNINS Lukass 5:40.32 727
5 TAUBERS Žaks 5:54.78 697
6 SALENIEKS Verners 6:49.87 604
7 DUBROVSKIS Atis 7:02.56 586
S12 1605 1 NOVICĀNE Kate 2:21.27 824
2 BUŠA Patrīcija 2:29.06 781
3 CEPLE Meldra 2:38.79 733
4 GRĪNBERGA Emīlija 2:42.34 717
5 PIGORE Laura 3:08.43 618
S14 1409 1 PAVLOVSKA Patrīcija 5:31.10 793
2 PUDŅIKA Ērika 7:06.34 616
V14 1233 1 MARCINKEVIČS Jānis 12:40.65 624
2 STUPELIS Kristaps 12:59.44 609
3 ZĪVERTS Toms 13:49.50 572
4 GIRGENSONS Ričards 15:52.73 498

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1878 1 PENCE Jolanta 4:30.07 972
2 GALVANE Elizabete 4:49.75 906
3 ZAURIŅA Monta 4:56.87 885
S16 1785 1 JERMACĀNE Ērika 9:19.55 952
2 PENCE Kristīne 10:39.36 833
V16 1737 1 GALVANS Gustavs 12:23.81 871
2 DIDRIKSONS Ričards 12:28.04 866
3 MELLIS Dāvis Elmārs 15:49.16 682
V12 1723 1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 4:35.74 897
2 CELMS Martins Kristers 4:59.41 826
3 STEPE Adrians 5:37.21 734
4 MEDNIS Ernests Pauls 7:47.46 529
V10 772 1 KUBULIŅŠ Jēkabs 2:40.77 772
S12 675 1 BERKOLDE Anna Nikola 2:52.52 675

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1845 1 RAIZE Ritvars 8:33.26 924
2 SINĀTS Gustavs 8:35.22 921
3 FRĪDVALDS Edgars 9:34.00 826
S18 1000 1 PAURA Elizabete 15:30.99 1000
V18 1000 1 SAULĪTIS Niks 14:20.83 1000
V16 971 1 KAPARKALĒJS Lauris 11:07.36 971

Madonas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1921 1 ŠVAUKSTS Silvestrs 7:54.35 1000
2 JANOVSKIS Kārlis Ernests 8:35.22 921
3 UPENIEKS Rainers 8:43.21 907
V18 1911 1 BISENIEKS Ilvars 14:49.03 968
2 KRĪGERS Kalvis Kristers 15:12.56 943
S12 1834 1 KAPARKALĒJA Linda 1:56.46 1000
2 VĪGANTE Lauma 2:19.58 834
3 IESALNIECE Kate 2:33.87 757
V12 1775 1 ZDANOVSKIS Adrians 4:23.85 938
2 JANOVSKIS Mārtiņš 4:55.65 837
3 CIRPONIS Arvis 5:54.80 697
4 LANSMANIS Markuss 6:01.44 685
V10 1675 1 BĒRZIŅŠ Ginters 2:23.47 865
2 VUŠKĀNS Valts 2:33.16 810
S10 1669 1 UPENIECE Ance 2:55.41 835
2 ROŠTOKA Helēna 2:55.60 834
3 ŠĶĒLE Dārta 3:16.83 744
S14 931 1 BĒRZIŅA Katrīna 4:42.09 931

Mores pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1072 1 JANSONS Kristaps 19:45.46 546
2 IKAUNIEKS Niks 20:31.66 526
V14 550 1 RUDZĀJS Vents 14:22.52 550
V10 536 1 ZAVADSKIS Ričards 3:51.74 536

Ogres 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1461 1 KRUSTIŅA Kamila 2:39.38 731
2 KRASIĻŠČIKOVA Alise 2:39.46 730
3 LAMSTERE Krista 3:09.49 615
S10 858 1 KRASIĻŠČIKOVA Aelita 2:50.62 858

Ogres Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 684 1 KAULIŅŠ Sandis 11:33.39 684

Ogres sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 446 1 AUPE Ralfs 4:38.18 446

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 936 1 PIKSONE Estere 2:36.54 936
V14 835 1 ZAĶIS Emīls 9:27.83 835

Pļaviņu novada ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1656 1 PATRIJUKS Kristiāns 15:11.83 944
2 PAĻUGA Rolands 20:09.44 712
S16 1513 1 BALODE Sonora 9:33.65 928
2 LANGENFELDE Marta 15:10.17 585
V14 1328 1 LIEPIŅŠ Kārlis 11:20.03 698
2 ZABLINSKIS Nikolajs 12:33.43 630
3 EIZĀNS Gvido 14:15.75 554
V12 1231 1 GREGERSONS Rinalds 6:18.61 654
2 ZEPS Raimonds 7:09.03 577
S14 794 1 STŪRE Krista 5:30.88 794
V16 642 1 POGODINS Ričards 16:48.19 642
S12 636 1 ZEPA Patrīcija 3:03.08 636
V10 614 1 ABDIRAZAKOVS Artūrs 3:22.04 614

Rīgas A.Pumpura 11.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1000 1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs 2:04.11 1000

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1000 1 RADZIŅŠ Rihards 4:07.43 1000
S10 679 1 RADZIŅA Elza 3:35.59 679

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1000 1 BUKŠA Marta 4:22.62 1000
V14 922 1 RANDA Tomass 8:34.71 922

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 817 1 VILKĀJS Emīls 5:02.97 817
V14 718 1 JEGURS Artūrs 11:00.80 718

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1982 1 BRUNERE Kristīne 8:52.50 1000
2 TURAUSKA Sindija 9:02.16 982
V18 1962 1 VĪTOLS Jēkabs 14:30.73 989
2 KĀRKLIŅŠ Kristaps 14:44.64 973
3 VEITS Viesturs 15:30.07 926
4 RAMS Jānis 17:21.69 826
V16 1864 1 SUHANOVS Sandijs 10:47.76 1000
2 VEITS Oskars 12:29.70 864
3 SIRMAIS Rūdolfs 13:07.95 822
4 LŪKINS Ronalds 15:33.21 694
V14 1638 1 NEIMANIS Edvards 9:34.44 826
2 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 9:44.27 812
3 ANSPOKS Linards 10:21.99 763
S14 911 1 MILTIŅA Amanda 4:48.27 911

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1649 1 KALNIŅŠ Dāvis 4:37.22 893
2 BŪDA Roberts 5:27.44 756

Spāres internātpamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1700 1 FREIMANE Evita 16:47.35 924
2 FUKSE Signija 19:59.04 776
3 ŠOPA Gita 20:37.52 752
V16 719 1 EZERIŅŠ Sendijs Indulis 15:01.31 719
V10 622 1 BĒTAKS Markuss 3:19.68 622

Talsu 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1697 1 BRESME Valters 4:37.69 891
2 BRESME Olivers 5:07.17 806

Uz galveno rezutātu lapu