S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2018

4.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 09.03.18 16:35:32

Uz galveno rezutātu lapu

Allažu pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1552 1 PAEGLIS Rainers 9:50.84 1000
2 DEIČMANIS Bruno 17:50.83 552
S10 625 1 TAURIŅA Elita 3:43.43 625

Cēsu 2.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 618 1 POGULIS Rainers 5:39.54 618

Gulbenes 2.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1000 1 BERKOLDS Rihards 6:53.09 1000
S12 942 1 LAZDIŅA Evelīna 1:43.85 942

Gulbenes sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1740 1 JANKAVA Arta 1:41.51 963
2 SALMIŅA Līva 2:05.90 777
V14 1587 1 BERĢIS Niks 8:34.87 802
2 ENDE Dāvis 8:45.95 785
V12 787 1 GRIĶIS Mārtiņš 4:26.60 787

Krāslavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1647 1 DJATKOVIČA Martīne 2:47.89 832
2 VOLKA Diāna 2:51.34 815
3 STIVRIŅA Dagmāra 3:14.32 719
4 TUMAŠEVIČA Marija 3:23.14 687
5 RUTKOVSKA Viktorija 3:26.57 676
6 ALEKSANDROVIČA Alīna 4:00.34 581
S14 1571 1 VOLKA Jana 4:13.12 819
2 ŠUMINSKA Adriāna 4:35.86 752
V14 1365 1 BEBRIŠS Rolands 9:40.11 712
2 JAKOVELIS Oskars 10:32.12 653
S12 588 1 RADIVINSKA Evija 2:46.20 588

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1846 1 BILĀNS Bruno 3:42.85 942
2 PAIO Kristaps 3:52.14 904
3 GARANČS Kristaps 4:11.12 836
4 LIPSKIS Ernests 4:52.84 717
5 PUŠNINS Lukass 4:55.99 709
6 VEINBERGS Valters 5:03.19 692
7 TAUBERS Žaks 5:45.56 607
8 DUBROVSKIS Atis 5:51.40 597
9 PURGAILIS Pauls 6:10.55 566
10 SALENIEKS Verners 6:14.00 561
V10 1759 1 NOVICĀNS Everts 2:13.01 905
2 BILĀNS Leo 2:21.06 854
3 JERMACĀNS Roberts 2:29.85 804
4 RUBENIS Krišjānis 2:45.22 729
S12 1740 1 BUŠA Patrīcija 1:50.10 888
2 BALODE Evelīna 1:54.81 852
3 NOVICĀNE Kate 2:01.63 804
4 BERGMANE Katrīna 2:18.68 705
S10 1719 1 MARCINKEVIČA Keita 2:19.64 1000
2 JANSONE Karla 3:14.25 719
3 ERIŅA Nata 3:16.52 711
4 JANSONE Estere 3:19.28 701
5 LĀČPLĒSE Simona 3:31.18 661
V14 1244 1 MARCINKEVIČS Jānis 10:15.32 671
2 ZĪVERTS Toms 12:00.91 573
3 POLIS Bruno 12:48.61 537
S14 1178 1 PAVLOVSKA Patrīcija 5:31.36 626
2 BĒRZIŅA Lauma Adrija 6:15.73 552

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1932 1 PENCE Jolanta 3:27.32 1000
2 ZAURIŅA Monta 3:42.52 932
3 GALVANE Elizabete 3:51.81 894
V12 1879 1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 3:29.90 1000
2 CELMS Martins Kristers 3:58.66 879
3 STEPE Adrians 4:06.68 851
4 MEDNIS Ernests Pauls 5:49.58 600
V16 1853 1 DIDRIKSONS Ričards 10:35.51 930
2 GALVANS Gustavs 10:39.90 923
3 MELLIS Dāvis Elmārs 12:43.43 774
S16 1650 1 JERMACĀNE Ērika 8:24.76 844
2 PENCE Kristīne 8:48.85 806
V14 846 1 KUBULIŅŠ Jānis 8:08.38 846
S12 782 1 BERKOLDE Anna Nikola 2:05.09 782

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1926 1 RAIZE Ritvars 7:01.05 981
2 SINĀTS Gustavs 7:17.24 945
3 FRĪDVALDS Edgars 8:20.80 825
S18 1000 1 PAURA Elizabete 13:10.91 1000
V16 973 1 KAPARKALĒJS Lauris 10:06.94 973
V18 972 1 SAULĪTIS Niks 12:50.66 972
S16 940 1 ŠAHNO Līva 7:33.14 940

Madonas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1947 1 VECKALNIŅA Madara 1:37.79 1000
2 KAPARKALĒJA Linda 1:43.21 947
3 VĪGANTE Lauma 1:51.14 880
4 IESALNIECE Kate 2:00.26 813
V14 1920 1 ŠVAUKSTS Silvestrs 7:00.10 983
2 UPENIEKS Rainers 7:20.71 937
3 JANOVSKIS Kārlis Ernests 7:40.27 897
4 GURTIŅŠ Francis 9:46.18 705
V18 1893 1 BISENIEKS Ilvars 12:29.33 1000
2 AVOTIŅŠ Didzis 13:59.03 893
S10 1839 1 ROŠTOKA Helēna 2:28.04 943
2 UPENIECE Ance 2:35.83 896
3 PLĀTE Alise 3:19.55 700
V10 1769 1 VUŠKĀNS Valts 2:13.90 899
2 ZĀLĪTIS Armands 2:18.37 870
3 ŠKAĻIKOVS Alekss 2:20.64 856
4 BĒRZIŅŠ Ginters 2:21.47 851
V12 1727 1 JANOVSKIS Mārtiņš 3:43.24 940
2 KRŪMIŅŠ Kaspars 4:26.63 787
3 CIRPONIS Arvis 4:44.38 738
S14 879 1 BĒRZIŅA Katrīna 3:55.78 879

Ogres 1.vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1632 1 KRUSTIŅA Kamila 1:58.54 825
2 KRASIĻŠČIKOVA Alise 2:01.18 807
3 LAMSTERE Krista 2:16.17 718
S10 834 1 KRASIĻŠČIKOVA Aelita 2:47.45 834

Ogres Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 789 1 KAULIŅŠ Sandis 8:43.44 789

Ogres sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 450 1 AUPE Ralfs 4:27.80 450

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 914 1 PIKSONE Estere 2:32.77 914
V14 895 1 ZAĶIS Emīls 7:41.72 895

Pļaviņu novada ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1560 1 ŽMUROVS Artūrs 7:51.51 876
2 LIEPIŅŠ Kārlis 10:03.99 684
3 ZABLINSKIS Nikolajs 10:13.04 674
4 EIZĀNS Gvido 10:47.70 638
V18 1543 1 PATRIJUKS Kristiāns 15:01.68 831
2 PAĻUGA Rolands 17:32.69 712
S16 882 1 BALODE Sonora 8:02.94 882
S14 728 1 IVANOVA Una 4:44.97 728

Rīgas A.Pumpura 11.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1000 1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs 2:00.43 1000

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 999 1 RADZIŅŠ Rihards 3:30.14 999
S10 663 1 RADZIŅA Elza 3:30.76 663

Rīgas Ziepniekkalna sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 992 1 RANDA Tomass 6:56.34 992
S14 917 1 BUKŠA Marta 3:46.18 917

Siguldas 1.pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 867 1 VILKĀJS Emīls 4:02.00 867
V14 791 1 JEGURS Artūrs 8:42.39 791

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1855 1 SUHANOVS Sandijs 10:01.39 982
2 VEITS Oskars 11:16.90 873
3 SIRMAIS Rūdolfs 12:13.69 805
4 LŪKINS Ronalds 12:59.44 758
S16 1850 1 BRUNERE Kristīne 7:06.17 1000
2 TURAUSKA Sindija 8:21.28 850
V18 1782 1 KĀRKLIŅŠ Kristaps 13:40.87 913
2 VEITS Viesturs 14:21.83 869
3 VĪTOLS Jēkabs 14:24.67 867
4 GAIGALS Kārlis 16:14.30 769
V14 1667 1 ANSPOKS Linards 8:12.85 838
2 NEIMANIS Edvards 8:18.56 829
3 KĀRKLIŅŠ Helvijs Jānis 8:27.68 814
S14 947 1 MILTIŅA Amanda 3:38.92 947

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1726 1 KALNIŅŠ Dāvis 3:40.61 951
2 BŪDA Roberts 4:30.87 775
V14 738 1 KRONBERGS Eduards 9:19.95 738

Smiltenes tehnikums

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1449 1 STŪRĪTIS Vairis 16:36.82 752
2 METUMS Mārtiņš Rūdis 17:55.31 697

Spāres internātpamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1746 1 FREIMANE Evita 14:21.74 918
2 ŠOPA Gita 15:54.98 828
3 FUKSE Signija 17:35.25 750
V18 1392 1 FILIPOVS Deniss 17:08.26 729
2 BĒTAKS Agris Aivis 18:50.55 663
3 BĒTAKS Artis Valērijs 19:50.66 629
S10 740 1 KOKOREVIČA Ieva 3:08.65 740
V16 685 1 EZERIŅŠ Sendijs Indulis 14:22.75 685
V10 667 1 BĒTAKS Markuss 3:00.52 667

Vecpiebalgas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 849 1 ROZENOVA Kitija 8:22.03 849
V16 601 1 VIŠŅOVS Adrians 16:23.63 601

Uz galveno rezutātu lapu