S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2022

1.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 11.03.22 15:46:09

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KRASTIŅA Elza Cēsu 1. pamatskola 00:00:28.42 1000
2 OZOLIŅA Melānija Reičela Siguldas pilsētas vidusskola 00:00:30.46 933
3 ČODERE Luīze Laurenču sākumskola 00:00:31.28 909
4 ROSOVSKA Aneta Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:00:31.43 904
5 ARAMA Ance Madonas pilsētas vidusskola 00:00:31.82 893
6 GLĀZNIECE Lauma Lejasciema vidusskola 00:00:33.60 846
7 INDRIKSONE Meldra Madonas pilsētas vidusskola 00:00:34.10 833
8 SŪBRE Sofija Siguldas pilsētas vidusskola 00:00:35.52 800
9 ORLA Dominika Annija Ogres 1. vidusskola 00:00:37.49 758
10 ČABLE Anete Lejasciema vidusskola 00:00:38.46 739
11 BULIGINA Stefānija Lejasciema vidusskola 00:00:38.92 730
12 PAVĀRE Agate Madonas pilsētas vidusskola 00:00:39.25 724
13 ABRAMOVA Staņislava Krāslavas Varavīksnes vsk. 00:00:43.74 650
14 LAPA Ksenija Daugavpils 3. vidusskola 00:00:44.62 637
15 MAKASEJEVA Arīna Krāslavas Varavīksnes vsk. 00:00:54.32 523
16 ROSKA Šarlote Ogres Sākumskola 00:00:54.62 520
17 DILBA Rita Krāslavas ģimnāzija 00:00:56.33 505
18 KOĻESŅIKOVA Darīna Daugavpils 3. vidusskola 00:01:01.09 465
19 PUPČENOKA Elza Ogres 1. vidusskola 00:01:01.78 460
20 KĻAVA Nikola Odrija Ogres 1. vidusskola 00:01:03.27 449
21 ĀBOLTIŅA Semija Ogres 1. vidusskola 00:01:19.37 358
22 SPOTA Enija Ogres 1. vidusskola 00:01:20.39 354
23 ADAMOVIČA Kate Ogres 1. vidusskola 00:01:26.27 329

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BOROŅENKO Jeļizaveta Daugavpils 3. vidusskola 00:00:27.10 1000
2 KOZLOVA Marija Daugavpils Tehnoloģiju vsk. 00:00:27.81 974
3 PURIŅA Nellija Cēsu pilsētas Pastariņu sākums 00:00:28.41 954
4 RIEKSTIŅA Liene Madonas pilsētas vidusskola 00:00:29.24 927
5 RADZIŅA Elza Rīgas Teikas vidusskola 00:00:29.28 926
6 MĀLNIECE Sabīne Madonas pilsētas vidusskola 00:00:29.59 916
7 ŽĪGURE Marta Lejasciema vidusskola 00:00:29.77 910
8 KUZŅECOVA Anna Daugavpils 3. vidusskola 00:00:32.87 824
9 OZOLIŅA Elizabete Keita Madonas pilsētas vidusskola 00:00:35.62 761
10 JAPIŅA Sanija Krāslavas ģimnāzija 00:00:36.08 751
11 GRINEVIČA Alīna Krāslavas ģimnāzija 00:00:36.85 735
12 TUMAŠEVIČA Sofija Krāslavas ģimnāzija 00:00:37.87 716
13 PITRĀNE Inese Krāslavas ģimnāzija 00:00:38.39 706
14 AVSJUKEVIČA Evija Krāslavas ģimnāzija 00:00:39.45 687
15 KAIRĀNE Dace Krāslavas ģimnāzija 00:00:50.65 535
16 ŽEIMOTE Santa Krāslavas ģimnāzija 00:00:55.90 485

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BURCEVA Valērija Krāslavas ģimnāzija 00:00:22.81 1000
2 BEĶERE Lāsma Marta Madonas pilsētas vidusskola 00:00:23.03 990
3 PLĀTE Alise Madonas pilsētas vidusskola 00:00:23.07 989
4 ROŠTOKA Helēna Madonas pilsētas vidusskola 00:00:23.66 964
5 KRĒMERE Kerija Madonas pilsētas vidusskola 00:00:24.27 940
6 MARCINKEVIČA Keita Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:24.35 937
7 ŠĶĒLE Dārta Madonas pilsētas vidusskola 00:00:24.43 934
8 MIGLONE Luīze Madonas pilsētas vidusskola 00:00:24.97 913
9 LABSVĪRA Kristiāna Eleonora Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:27.59 827
10 KRASIĻŠČIKOVA Aelita Ogres 1. vidusskola 00:00:29.37 777
11 KONDIO Sofija Daugavpils Centra vidusskola 00:00:29.57 771
12 TRIBISA Ariana Krāslavas ģimnāzija 00:00:29.86 764
13 JOZEPA Amanda Lejasciema vidusskola 00:00:31.52 724
14 NERINGA-KRASTKALNE Dārta Laurenču sākumskola 00:00:32.94 692
15 KRASTIŅA Marija Anna Vecpiebalgas vidusskola 00:00:32.96 692
16 ISAKOVA Katrīna Krāslavas ģimnāzija 00:00:35.09 650
17 RUTKOVSKA Viktorija Krāslavas ģimnāzija 00:00:37.00 616

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 VECKALNIŅA Madara Madonas Valsts ģimnāzija 00:00:21.81 1000
2 KAPARKALĒJA Linda Madonas Valsts ģimnāzija 00:00:22.85 954
3 VĪGANTE Lauma Madonas Valsts ģimnāzija 00:00:24.10 905
4 BUŠA Patrīcija Siguldas pilsētas vidusskola 00:00:24.12 904
5 RADVIVINSKA Evija Krāslavas ģimnāzija 00:00:24.90 876
6 KOLNA Keita Patrīcija Madonas Valsts ģimnāzija 00:00:24.97 873
7 NOVICĀNE Kate Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:24.98 873
8 SALAVA Anete Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:25.26 863
9 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 00:00:25.28 863
10 NEVEDOMSKA Polina Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:00:25.89 842
11 GRIGORJEVA Arina Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:00:26.97 809
12 LAMSTERE Krista Alise Ogres 1. vidusskola 00:00:27.69 788
13 GERMANOVIČA Ksenija Daugavpils 16. vidusskola 00:00:28.11 776
14 LUKJANČIKA Anna Daugavpils 3. vidusskola 00:00:28.48 766

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 MADSENA Elīza Madonas Valsts ģimnāzija 00:00:23.14 1000
2 PANCERKO Zlata Daugavpils Tirdzniecības profe 00:00:23.90 968
3 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:24.31 952
4 STŪRE Krista Valmieras 2. vidusskola 00:00:25.12 921
5 VOLKA Līga Rīgas Stila un Modes tehnikums 00:00:25.28 915
6 BĒRZIŅA Katrīna Madonas Valsts ģimnāzija 00:00:26.07 888
7 PUNCULE Viktorija Daugavpils Centra vidusskola 00:00:27.61 838
8 PENCE Jolanta Rīgas Tālmācības vidusskola 00:00:28.31 817
9 ROMANOVSKA Aleksandra Daugavpils 13. vidusskola 00:00:28.57 810
10 FEDOTOVA Nadežda Daugavpils 3. vidusskola 00:00:29.54 783
11 VOLKA Jana Rīgas Stila un Modes tehnikums 00:00:30.36 762

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SPOLĪTIS Gustavs Cēsu 1. pamatskola 00:00:29.23 1000
2 GAISS Otto Cēsu 1. pamatskola 00:00:30.80 949
3 GĀTERS Gatis Ernests Siguldas pilsētas vidusskola 00:00:32.29 905
4 BIEZAIS Daniels Lejasciema vidusskola 00:00:32.54 898
5 TRODS Tomass Madonas pilsētas vidusskola 00:00:33.13 882
6 BERKOLDS Ernests Lejasciema vidusskola 00:00:33.72 867
7 ČABLIS Arnis Lejasciema vidusskola 00:00:34.59 845
8 ŽEGLOVS Krišjānis Siguldas pilsētas vidusskola 00:00:34.96 836
9 STAĢIS Jēkabs Laurenču sākumskola 00:00:42.14 694
10 MAČIONIS Deniss Daugavpils Centra vidusskola 00:00:44.95 650
11 LEDIŅŠ Miķelis Laurenču sākumskola 00:00:50.75 576
12 SAKLAURS Mārtiņš Laurenču sākumskola 00:00:55.77 524
13 KĻAVS KĻAVIŅŠ Druvis Daniels Vecpiebalgas vidusskola 00:01:02.27 469
14 KĀRKLIŅŠ Ģirts Vecpiebalgas vidusskola 00:01:13.47 398

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ARAMA Martins Madonas pilsētas vidusskola 00:00:24.17 1000
2 ASARIS Edgars Aivo Madonas pilsētas vidusskola 00:00:24.68 979
3 BILĀNS Leo Siguldas pilsētas vidusskola 00:00:24.73 977
4 BEINERTS Dāvids Laurenču sākumskola 00:00:26.14 925
5 GLĀZNIEKS Mārcis Lejasciema vidusskola 00:00:27.04 894
6 LAPA Andrejs Daugavpils 3. vidusskola 00:00:27.08 893
7 GARANČS Ralfs Laurenču sākumskola 00:00:28.84 838
8 KUBULIŅŠ Jāzeps Lejasciema vidusskola 00:00:28.89 837
9 ERCMANIS Didzis Laurenču sākumskola 00:00:30.37 796
10 PUPČENOKS Jēkabs Ogres 1. vidusskola 00:00:31.26 773
11 STEPE Dāvids Lejasciema vidusskola 00:00:31.31 772
12 ŠERVAŠIDZE Iļja Daugavpils 3. vidusskola 00:00:31.53 767
13 LAPTEVS Dmitrijs Daugavpils 16. vidusskola 00:00:31.89 758
14 ŠVĒDE Jēkabs Strenču pamatskola 00:00:32.07 754
15 SALMIŅŠ Miķelis Lejasciema vidusskola 00:00:32.62 741
16 SYMETS Dimitriy Daugavpils 16. vidusskola 00:00:34.78 695
17 ČODERS Kurts Laurenču sākumskola 00:00:35.81 675
18 ZINKEVIČS Jevgenijs Daugavpils 16. vidusskola 00:00:39.82 607
19 LAPIŅŠ Roberts Vecpiebalgas vidusskola 00:00:41.06 589
20 KRASTIŅŠ Artjoms Vecpiebalgas vidusskola 00:00:53.88 449

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ZILIS Gļebs Daugavpils Tehnoloģiju vsk. 00:00:21.11 1000
2 ŠKAĻIKOVS Alekss Madonas pilsētas vidusskola 00:00:21.74 971
3 TOLPEŽŅIKOVS Roberts Rīgas Komercskola 00:00:21.77 970
4 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas pilsētas vidusskola 00:00:21.86 966
5 ZĀLĪTIS Armands Madonas Valsts ģimnāzija 00:00:21.99 960
6 VANAGS Emīls Laurenču sākumskola 00:00:22.81 925
7 OVČIŅŅIKOVS Ruslans Daugavpils 16. vidusskola 00:00:23.15 912
8 ŠTEINBERGS Roberts Madonas pilsētas vidusskola 00:00:23.89 884
9 KUBULIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 00:00:23.91 883
10 SALMIŅŠ Matīss Lejasciema vidusskola 00:00:24.94 846
11 OŠMJANSKIS Mihails Daugavpils 15. vidusskola 00:00:25.00 844
12 NOVICĀNS Everts Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:25.01 844
13 ŠVĒDE Kārlis Strenču pamatskola 00:00:25.03 843
14 SILIŅŠ Ralfs Vecpiebalgas vidusskola 00:00:25.05 843
15 MANČINSKIS Bruno Niklāvs Laurenču sākumskola 00:00:25.06 842
16 UMBLEJS Justs Uga Siguldas pilsētas vidusskola 00:00:25.40 831
17 KURBATOVS Aleksandrs Krāslavas Varavīksnes vsk. 00:00:26.21 805
18 BEĻAVSKIS Andrejs Daugavpils 15. vidusskola 00:00:27.63 764
19 NAPREJENKO Markus Vecpiebalgas vidusskola 00:00:28.66 737
20 BROKS Markuss Siguldas 1. pamatskola 00:00:29.89 706
21 GORBĀNS Zigmārs Vecpiebalgas vidusskola 00:00:33.48 631
22 BOROVSKIS Romans Daugavpils 3. vidusskola 00:00:34.32 615
23 AUPE Ralfs Rīgas Komercskola 00:00:35.11 601
24 SYMETS Mykhailo Daugavpils 16. vidusskola 00:00:35.44 596
25 GAILIŠS Gustavs Laurenču sākumskola 00:00:36.95 571

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:19.74 1000
2 PAIO Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:20.12 981
3 BILĀNS Bruno Siguldas pilsētas vidusskola 00:00:20.59 959
4 BŪDA Roberts Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:22.21 889
5 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 00:00:22.27 886
6 CELMS Martins Kristers Rīgas 1. Tālmācības vidusskola 00:00:22.68 870
7 MAČIONIS Žanis Daugavpils Centra vidusskola 00:00:24.23 815
8 VECELIS Mārtiņš Severīns Krāslavas ģimnāzija 00:00:24.64 801
9 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 00:00:24.94 791
10 DAMME Adrians Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:24.98 790
11 PAULIŅŠ Gregors Krāslavas ģimnāzija 00:00:25.01 789
12 CIRPONS Arvis Madonas Valsts ģimnāzija 00:00:25.16 785
13 ŽĪGURS Renārs Lejasciema vidusskola 00:00:25.75 767
14 BOGDANOVS Bogdans Daugavpils 3. vidusskola 00:00:28.09 703
15 MĀRTINSONS Raivo Vecpiebalgas vidusskola 00:00:31.50 627
16 MEDNIS Ernests Pauls Lejasciema vidusskola 00:00:35.41 557

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KAPARKALĒJS Lauris Madonas Valsts ģimnāzija 00:00:17.65 1000
2 UPENIEKS Rainers Madonas Valsts ģimnāzija 00:00:19.19 920
3 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:19.41 909
4 PAEGLIS Rainers Siguldas pilsētas vidusskola 00:00:20.06 880
5 FRĪDVALDS Edgars Madonas Valsts ģimnāzija 00:00:20.37 866
6 ANSPOKS Linards Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:22.35 790
7 RĀVIŅŠ Andris Pļaviņu vidusskola 00:00:22.65 779
8 KRONBERGS Eduards Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:23.02 767
9 JEGURS Artūrs Siguldas Valsts ģimnāzija 00:00:23.48 752
10 KOZAČUKS Artēmijs Krāslavas ģimnāzija 00:00:23.97 736
11 EIZĀNS Gvido Pļaviņu vidusskola 00:00:25.01 706
12 STEPANOVS Maksims Daugavpils Tirdzniecības profe 00:00:29.50 598
13 KOVEĻENKO Daniels Pļaviņu vidusskola 00:00:30.01 588

Uz galveno rezutātu lapu