S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2022

2.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 11.03.22 15:46:09

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ČODERE Luīze Laurenču sākumskola 00:02:09.21 1000
2 ARAMA Ance Madonas pilsētas vidusskola 00:02:09.86 995
3 OZOLIŅA Melānija Reičela Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:11.73 981
4 INDRIKSONE Meldra Madonas pilsētas vidusskola 00:02:14.84 958
5 ROSOVSKA Aneta Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:02:20.40 920
6 GLĀZNIECE Lauma Lejasciema vidusskola 00:02:24.80 892
7 KRASTIŅA Elza Cēsu 1. pamatskola 00:02:26.49 882
8 ČABLE Anete Lejasciema vidusskola 00:02:27.71 875
9 PAVĀRE Agate Madonas pilsētas vidusskola 00:02:30.65 858
10 DĀRZIŅA Agnese Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:39.42 811
11 ABRAMOVA Staņislava Krāslavas Varavīksnes vsk. 00:02:40.32 806
12 SŪBRE Sofija Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:41.24 801
13 BULIGINA Stefānija Lejasciema vidusskola 00:02:44.59 785
14 ČIRJEVSKA Estere Laurenču sākumskola 00:02:48.49 767
15 JAUNZEME Paula Laurenču sākumskola 00:02:53.57 744
16 ZILVERE Līna Laurenču sākumskola 00:02:56.85 731
17 LAPA Ksenija Daugavpils 3. vidusskola 00:03:03.12 706
18 PUDĀNE Angelīna Daugavpils Centra vidusskola 00:03:03.64 704
19 DILBA Rita Krāslavas ģimnāzija 00:03:16.81 657
20 CAUCE Madara Laurenču sākumskola 00:03:18.14 652
21 KROSOVSKA Sindija Pļaviņu vidusskola 00:03:25.28 629
22 BLASE Evelīna Krāslavas ģimnāzija 00:03:33.29 606
23 LAZDĀNE Paula Siguldas pilsētas vidusskola 00:03:47.64 568
24 SVARINSKA Aleksa Krāslavas ģimnāzija 00:04:21.26 495
25 ČIRJEVSKA Eva Laurenču sākumskola 00:05:25.97 396

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RIEKSTIŅA Liene Madonas pilsētas vidusskola 00:01:45.16 1000
2 KOZLOVA Marija Daugavpils Tehnoloģiju vsk. 00:01:52.98 931
3 BOROŅENKO Jeļizaveta Daugavpils 3. vidusskola 00:01:58.05 891
4 ŽĪGURE Marta Lejasciema vidusskola 00:02:01.48 866
5 OZOLIŅA Elizabete Keita Madonas pilsētas vidusskola 00:02:05.28 839
6 ČEME Ella Daugavpils 13. vidusskola 00:02:06.04 834
7 KUBERA Evelīna Daugavpils Vienības pamatskola 00:02:14.13 784
8 AVSJUKEVIČA Evija Krāslavas ģimnāzija 00:02:19.06 756
9 MĀLNIECE Sabīne Madonas pilsētas vidusskola 00:02:22.73 737
10 BOIKO Anna Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:02:26.09 720
11 PLATĀ Amēlija Madonas pilsētas vidusskola 00:02:27.23 714
12 BĒRZIŅA Elīza Laurenču sākumskola 00:02:30.12 701
13 PITRĀNE Inese Krāslavas ģimnāzija 00:02:36.84 670
14 TUMAŠEVIČA Sofija Krāslavas ģimnāzija 00:02:45.52 635
15 ZVEJNIECE Marta Strenču pamatskola 00:02:49.90 619
16 ZEMBERGA Melinda Ilze Krāslavas ģimnāzija 00:03:02.22 577
17 KRIPAŠOVA Evelīna Krāslavas Varavīksnes vsk. 00:03:04.88 569
18 PUJĀTE Evita Pļaviņu vidusskola 00:03:27.78 506
19 VAIVADE Patrīcija Pļaviņu vidusskola 00:03:28.45 504

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BURCEVA Valērija Krāslavas ģimnāzija 00:04:00.98 1000
2 DJATKOVIČA Martīne Krāslavas ģimnāzija 00:04:05.86 980
3 PLĀTE Alise Madonas pilsētas vidusskola 00:04:13.84 949
4 MARCINKEVIČA Keita Siguldas Valsts ģimnāzija 00:04:16.91 938
5 ROŠTOKA Helēna Madonas pilsētas vidusskola 00:04:17.18 937
6 BEĶERE Lāsma Marta Madonas pilsētas vidusskola 00:04:22.28 919
7 ŠĶĒLE Dārta Madonas pilsētas vidusskola 00:04:25.19 909
8 KRĒMERE Kerija Madonas pilsētas vidusskola 00:04:29.63 894
9 MIGLONE Luīze Madonas pilsētas vidusskola 00:04:52.38 824
10 KONDIO Sofija Daugavpils Centra vidusskola 00:05:08.76 780
11 LABSVĪRA Kristiāna Eleonora Siguldas Valsts ģimnāzija 00:05:12.14 772
12 RUTKOVSKA Viktorija Krāslavas ģimnāzija 00:05:17.00 760
13 TRIBISA Ariana Krāslavas ģimnāzija 00:05:30.70 729
14 UPENIECE Ance Madonas Valsts ģimnāzija 00:05:31.22 728
15 ISAKOVA Katrīna Krāslavas ģimnāzija 00:06:30.06 618
16 NIKELE Viktorija Daugavpils 13. vidusskola 00:07:05.40 566

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 VĪGANTE Lauma Madonas Valsts ģimnāzija 00:09:51.95 1000
2 KAPARKALĒJA Linda Madonas Valsts ģimnāzija 00:09:54.73 995
3 GERMANOVIČA Ksenija Daugavpils 16. vidusskola 00:10:03.46 981
4 BUŠA Patrīcija Siguldas pilsētas vidusskola 00:10:08.79 972
5 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 00:10:15.97 961
6 RADVIVINSKA Evija Krāslavas ģimnāzija 00:10:20.75 954
7 LUKJANČIKA Anna Daugavpils 3. vidusskola 00:10:31.54 937
8 NOVICĀNE Kate Siguldas Valsts ģimnāzija 00:12:01.52 820
9 VAGELE Viktorija Daugavpils Valsts ģimnāzija 00:12:02.88 819
10 JAKOVĻEVA Luīza Pļaviņu vidusskola 00:13:25.57 735
11 ZEPA Patrīcija Pļaviņu vidusskola 00:13:50.46 713

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ŠUMINSKA Adriāna Krāslavas ģimnāzija 00:12:55.41 1000
2 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 00:13:04.77 988
3 PANCERKO Zlata Daugavpils Tirdzniecības profe 00:13:44.48 940
4 PENCE Jolanta Rīgas Tālmācības vidusskola 00:14:57.22 864
5 STŪRE Krista Valmieras 2. vidusskola 00:17:41.56 730
6 PUNCULE Viktorija Daugavpils Centra vidusskola 00:18:18.76 706
7 FEDOTOVA Nadežda Daugavpils 3. vidusskola 00:18:31.45 698
8 PINKA Arta Madonas Valsts ģimnāzija 00:22:09.70 583

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ŠĶITOVS Maksims Madonas pilsētas vidusskola 00:02:03.46 1000
2 KRAMEROVSKIS Edvards Madonas pilsētas vidusskola 00:02:08.50 961
3 SPOLĪTIS Gustavs Cēsu 1. pamatskola 00:02:08.90 958
4 BERKOLDS Ernests Lejasciema vidusskola 00:02:17.35 899
5 GĀTERS Gatis Ernests Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:19.99 882
6 GAISS Otto Cēsu 1. pamatskola 00:02:21.28 874
7 BIEZAIS Daniels Lejasciema vidusskola 00:02:21.29 874
8 ČABLIS Arnis Lejasciema vidusskola 00:02:28.91 829
9 TRODS Tomass Madonas pilsētas vidusskola 00:02:30.00 823
10 LOČMELIS Kārlis Valters Lejasciema vidusskola 00:02:34.53 799
11 BREKTE Ronalds Lejasciema vidusskola 00:02:37.40 784
12 NOVICĀNS Lenards Laurenču sākumskola 00:02:45.11 748
13 KOLERS Antons Laurenču sākumskola 00:02:49.36 729
14 STAĢIS Jēkabs Laurenču sākumskola 00:02:52.70 715
15 ŽEGLOVS Krišjānis Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:55.09 705
16 BOIKO Jegors Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:02:59.90 686
17 HOMUTININS Marks Krāslavas Varavīksnes vsk. 00:03:13.53 638
18 IVANOVS Atis Pļaviņu vidusskola 00:03:40.51 560
19 KRĒSLIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 00:03:54.80 526
20 STEPIŅŠ Kārlis Krāslavas ģimnāzija 00:04:04.23 506
21 RUDZITIS Maris Kalsnavas pamatskola 00:04:25.21 466

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BILĀNS Leo Siguldas pilsētas vidusskola 00:03:37.16 1000
2 KŪLĪTIS Ervīns Lazdonas pamatskola 00:04:01.53 899
3 ASARIS Edgars Aivo Madonas pilsētas vidusskola 00:04:25.72 817
4 ARAMA Martins Madonas pilsētas vidusskola 00:04:27.23 813
5 LAPA Andrejs Daugavpils 3. vidusskola 00:04:38.42 780
6 GLĀZNIEKS Mārcis Lejasciema vidusskola 00:04:58.10 728
7 DUMSKIS Ņikita Daugavpils 16. vidusskola 00:05:04.92 712
8 BEINERTS Dāvids Laurenču sākumskola 00:05:23.16 672
9 KUBULIŅŠ Jāzeps Lejasciema vidusskola 00:05:32.23 654
10 SYMETS Dimitriy Daugavpils 16. vidusskola 00:05:50.68 619
11 ŠERVAŠIDZE Iļja Daugavpils 3. vidusskola 00:06:10.76 586
12 GŪTMANIS Markuss Pļaviņu vidusskola 00:06:19.92 572
13 ŠVĒDE Jēkabs Strenču pamatskola 00:06:33.44 552
14 NOVICĀNS Norberts Laurenču sākumskola 00:06:39.19 544
15 ERCMANIS Didzis Laurenču sākumskola 00:07:08.04 507
16 OSIPAUSKS Arvīds Pļaviņu vidusskola 00:07:47.37 465
17 ERIKSONS Haralds Pļaviņu vidusskola 00:08:13.00 440
18 VALDBERGS Renārs Pļaviņu vidusskola 00:08:19.88 434
19 ČODERS Kurts Laurenču sākumskola 00:08:35.33 421
20 STRIĶIS Armands Pļaviņu vidusskola 00:13:03.24 277

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ZILIS Gļebs Daugavpils Tehnoloģiju vsk. 00:07:51.43 1000
2 OVČIŅŅIKOVS Ruslans Daugavpils 16. vidusskola 00:08:35.72 914
3 TOLPEŽŅIKOVS Roberts Rīgas Komercskola 00:09:05.63 864
4 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas pilsētas vidusskola 00:09:09.15 858
5 OŠMJANSKIS Mihails Daugavpils 15. vidusskola 00:09:14.09 851
6 LAZDĀNS Māris Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:09:14.77 850
7 ZĀLĪTIS Armands Madonas Valsts ģimnāzija 00:09:20.13 842
8 ŠKAĻIKOVS Alekss Madonas pilsētas vidusskola 00:09:21.91 839
9 VUŠKĀNS Valts Lazdonas pamatskola 00:09:28.13 830
10 KUBULIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 00:09:29.12 828
11 KURBATOVS Aleksandrs Krāslavas Varavīksnes vsk. 00:10:14.22 768
12 SALMIŅŠ Matīss Lejasciema vidusskola 00:10:20.24 760
13 SYMETS Mykhailo Daugavpils 16. vidusskola 00:10:29.04 749
14 VANAGS Emīls Laurenču sākumskola 00:10:42.51 734
15 ŠTEINBERGS Roberts Madonas pilsētas vidusskola 00:10:50.22 725
16 NOVICĀNS Everts Siguldas Valsts ģimnāzija 00:11:15.05 698
17 UMBLEJS Justs Uga Siguldas pilsētas vidusskola 00:11:17.64 696
18 SEMJONOVS Konstantīns Daugavpils 12. vidusskola 00:11:19.18 694
19 BROKS Markuss Siguldas 1. pamatskola 00:11:37.01 676
20 ŠVĒDE Kārlis Strenču pamatskola 00:12:05.89 649
21 MANČINSKIS Bruno Niklāvs Laurenču sākumskola 00:13:11.33 596
22 GAILIŠS Gustavs Laurenču sākumskola 00:14:51.78 529
23 BOROVSKIS Romans Daugavpils 3. vidusskola 00:15:00.45 524
24 ZEMBERGS Matīss Krāslavas ģimnāzija 00:16:17.39 482

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BILĀNS Bruno Siguldas pilsētas vidusskola 00:10:03.94 1000
2 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas Valsts ģimnāzija 00:10:33.01 954
3 PAIO Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 00:10:36.33 949
4 KONDRAŠOVS Iļja Daugavpils 3. vidusskola 00:11:43.10 859
5 MIKULOVS Filips Daugavpils 10. vidusskola 00:12:38.26 796
6 PAULIŅŠ Gregors Krāslavas ģimnāzija 00:12:45.83 789
7 VECELIS Mārtiņš Severīns Krāslavas ģimnāzija 00:13:05.13 769
8 CELMS Martins Kristers Rīgas Tālmācības vidusskola 00:13:31.05 745
9 MAČIONIS Žanis Daugavpils Centra vidusskola 00:13:37.26 739
10 BŪDA Roberts Siguldas Valsts ģimnāzija 00:14:26.50 697
11 CIRPONS Arvis Madonas Valsts ģimnāzija 00:14:50.75 678
12 IVANOVS Artjoms Daugavpils 13. vidusskola 00:15:12.88 662
13 IGNATJEVS Vladislavs Daugavpils 9. vidusskola 00:15:37.44 644
14 DUMSKIS Maksims Daugavpils 16. vidusskola 00:15:37.70 644
15 JANOVSKIS Mārtiņš Madonas Valsts ģimnāzija 00:17:06.85 588
16 NOVIČONOKS Žanis Krāslavas Varavīksnes vsk. 00:17:08.39 587
17 GREGERSONS Rinalds Jēkabpils ģimnāzija 00:17:38.32 571
18 KONRADS Ralfs Rīgas Hanzas vidusskola 00:19:43.42 510
19 MEDNIS Ernests Pauls Lejasciema vidusskola 00:19:53.29 506
20 ZEPS Raimonds Pļaviņu vidusskola 00:20:27.67 492
21 ROGOŽINS Pāvels J.Pilsudska Daugavpils valsts 00:21:05.56 477

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 00:12:59.07 1000
2 ĻŪĻE Aleksandrs Artūrs Bulduru dārzkopības vsk. 00:14:29.29 896
3 KAPARKALĒJS Lauris Madonas Valsts ģimnāzija 00:14:42.59 883
4 PAEGLIS Rainers Siguldas pilsētas vidusskola 00:14:53.43 872
5 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas pilsētas vidusskola 00:16:55.59 767
6 FRĪDVALDS Edgars Madonas Valsts ģimnāzija 00:17:26.30 745
7 KRONBERGS Eduards Siguldas Valsts ģimnāzija 00:17:42.19 733
8 JEGURS Artūrs Siguldas Valsts ģimnāzija 00:18:47.57 691
9 RĀVIŅŠ Andris Pļaviņu vidusskola 00:19:16.03 674
10 KOZAČUKS Artēmijs Krāslavas ģimnāzija 00:20:09.07 644
11 ŽMUROVS Artūrs Pļaviņu vidusskola 00:21:44.90 597
12 SIVAČEVS Antons Daugavpils Tehnoloģiju vsk. 00:22:16.04 583
13 EIZĀNS Gvido Pļaviņu vidusskola 00:23:18.00 557

Uz galveno rezutātu lapu