S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2022

3.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 11.03.22 15:46:10

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 OZOLIŅA Melānija Reičela Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:16.8 1000
2 ČODERE Luīze Laurenču sākumskola 00:02:21.4 967
3 ARAMA Ance Madonas pilsētas vidusskola 00:02:24.0 950
4 INDRIKSONE Meldra Madonas pilsētas vidusskola 00:02:32.9 895
5 ROSOVSKA Aneta Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:02:34.4 886
6 DĀRZIŅA Agnese Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:41.2 849
7 KRASTIŅA Elza Cēsu 1. pamatskola 00:02:43.8 835
8 SŪBRE Sofija Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:56.6 775
9 ABRAMOVA Stanislava Krāslavas Varavīksnes vsk. 00:03:03.9 744
10 ČABLE Anete Lejasciema vidusskola 00:03:07.6 729
11 BULIGINA Stefānija Lejasciema vidusskola 00:03:07.8 728
12 SALMIŅA Dārta Cēsu 1. pamatskola 00:03:10.7 717
13 PUDĀNE Angelīna Daugavpils Centra vidusskola 00:03:19.4 686
14 PAVĀRE Agate Madonas pilsētas vidusskola 00:03:20.4 683
15 MAKASEJEVA Arīna Krāslavas Varavīksnes vsk. 00:03:22.7 675
16 DILBA Rita Krāslavas ģimnāzija 00:03:32.9 643
17 BLASE Evelīna Krāslavas ģimnāzija 00:03:48.6 598
18 LAZDĀNE Paula Siguldas pilsētas vidusskola 00:03:49.1 597
19 SVARINSKA Aleksa Krāslavas ģimnāzija 00:03:50.2 594
20 KRASOVSKA Sindija Pļaviņu vidusskola 00:04:01.8 566
21 JACINA Sofija Krāslavas ģimnāzija 00:04:26.7 513
22 KOĻESŅIKOVA Darīna Daugavpils 3. vidusskola 00:04:35.9 496
23 BARANOVSKA Evelīna Krāslavas ģimnāzija 00:05:42.0 400
24 TIŠKO Eliza Krāslavas ģimnāzija 00:05:46.1 395

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RIEKSTIŅA Liene Madonas pilsētas vidusskola 00:01:44.2 1000
2 KOZLOVA Marija Daugavpils Tehnoloģiju vsk. 00:01:50.0 947
3 ŽĪGURE Marta Lejasciema vidusskola 00:01:51.4 935
4 SALMIŅA Zane Cēsu 1. pamatskola 00:01:52.1 930
5 ČEME Ella Daugavpils 13. vidusskola 00:01:53.2 920
6 ŠLĒZIŅA Adele Cēsu 1. pamatskola 00:01:54.5 910
7 PURIŅA Nellija Cēsu pilsētas Pastariņu sākums 00:01:54.7 908
8 OZOLIŅA Elizabete Keita Madonas pilsētas vidusskola 00:01:58.7 878
9 LASKEVIČA  Viktorija Krāslavas ģimnāzija 00:02:08.3 812
10 PLATĀ Amēlija Madonas pilsētas vidusskola 00:02:09.4 805
11 MĀLNIECE Sabīne Madonas pilsētas vidusskola 00:02:09.7 803
12 KUBERA Evelīna Daugavpils Vienības pamatskola 00:02:12.2 788
13 ZVEJNIECE Marta Strenču pamatskola 00:02:15.7 768
14 JAPIŅA Sanija Krāslavas ģimnāzija 00:02:19.9 745
15 BOROVSKA Milana Daugavpils Vienības pamatskola 00:02:20.6 741
16 TUMAŠEVIČA Sofija Krāslavas ģimnāzija 00:02:22.6 731
17 BOIKO Anna Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:02:24.7 720
18 AVSJUKEVIČA Evija Krāslavas ģimnāzija 00:02:29.5 697
19 PITRĀNE Inese Krāslavas ģimnāzija 00:02:32.6 683
20 GRIGORJEVA Marija Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:02:33.2 680
21 KUZŅECOVA Anna Daugavpils 3. vidusskola 00:02:35.5 670
22 VAIVADE Patrīcija Pļaviņu vidusskola 00:03:35.0 485
23 ANDERSONE Agrita Pļaviņu vidusskola 00:05:17.9 328
24 VĪKSNA Laura Pļaviņu vidusskola 00:07:33.5 230

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ZAĶE Amēlija Cēsu 2. pamatskola 00:02:41.1 1000
2 BURCEVA Valērija Krāslavas ģimnāzija 00:02:43.8 984
3 PIKSONE Estere Priekuļu vidusskola 00:02:45.8 972
4 ROŠTOKA Helēna Madonas pilsētas vidusskola 00:02:48.0 959
4 BEĶERE Lāsma Marta Madonas pilsētas vidusskola 00:02:48.0 959
6 MARCINKEVIČA Keita Siguldas Valsts ģimnāzija 00:02:48.6 956
7 PLĀTE Alise Madonas pilsētas vidusskola 00:02:50.9 943
8 ŠĶĒLE Dārta Madonas pilsētas vidusskola 00:02:51.4 940
9 KRĒMERE Kerija Madonas pilsētas vidusskola 00:02:54.9 921
10 MIGLONE Luīze Madonas pilsētas vidusskola 00:03:00.4 893
11 UPENIECE Ance Madonas Valsts ģimnāzija 00:03:08.5 855
12 PAULOVA Alise Drabešu Jaunā pamatskola 00:03:11.1 843
13 TRIBISA Ariana Krāslavas ģimnāzija 00:03:18.9 810
14 LABSVĪRA Kristiāna Eleonora Siguldas Valsts ģimnāzija 00:03:25.0 786
15 RIEKSTIŅA Paula Cēsu 2. pamatskola 00:03:27.9 775
16 KONDIO Sofija Daugavpils Centra vidusskola 00:03:35.8 747
17 SUKURE Estere Cēsu 1. pamatskola 00:03:37.9 739
18 ŽIDAVA Rūta Priekuļu vidusskola 00:03:40.0 732
19 RUTKOVSKA Viktorija Krāslavas ģimnāzija 00:03:51.2 697
20 ZARIŅA Amēlija Tīna Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:04:07.7 650
21 TUMAŠEVIČA Marija Krāslavas ģimnāzija 00:04:10.1 644
22 VOLKA Diāna Krāslavas ģimnāzija 00:04:13.0 637
23 NIKELE Viktorija Daugavpils 13. vidusskola 00:04:22.9 613
24 ISAKOVA Katrīna Krāslavas ģimnāzija 00:04:23.7 611

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 VECKALNIŅA Madara Madonas Valsts ģimnāzija 00:05:50.7 1000
2 KAPARKALĒJA Linda Madonas Valsts ģimnāzija 00:06:09.4 949
3 KOLNA Keita Patrīcija Madonas Valsts ģimnāzija 00:06:12.1 942
4 BUŠA Patrīcija Siguldas pilsētas vidusskola 00:06:26.7 907
5 ZARIŅA Amanda Reilija Āgenskalna Valsts ģimnāzija 00:06:35.8 886
6 RADIVINSKA  Evija Krāslavas ģimnāzija 00:06:40.5 876
7 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 00:06:55.9 843
8 SALAVA Anete Siguldas Valsts ģimnāzija 00:06:57.4 840
9 GERMANOVIČA Ksenija Daugavpils 16. vidusskola 00:07:26.0 786
10 NEVEDOMSKA Polina Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:07:34.9 771
11 VAGELE Viktorija Daugavpils Valsts ģimnāzija 00:07:35.6 770
12 LUKJANČIKA Anna Daugavpils 3. vidusskola 00:07:41.1 761
13 JAKOVĻEVA Luīza Pļaviņu vidusskola 00:07:42.9 758
14 RIŅĶE Dārta Ieva Cēsu Valsts ģimnāzija 00:08:08.4 718
15 IVANOVA Veronika Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:08:30.9 686
16 ZEPA Patrīcija Pļaviņu vidusskola 00:08:40.9 673
17 FREIJA Diāna Pļaviņu vidusskola 00:09:50.6 594

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 PANCERKO Zlata Daugavpils Tirdzniecības profe 00:09:49.6 1000
2 ŠUMINSKA Adriāna Krāslavas ģimnāzija 00:09:55.6 990
3 BĒRZIŅA Katrīna Madonas Valsts ģimnāzija 00:09:59.7 983
4 MADSENA Elīza Madonas Valsts ģimnāzija 00:10:12.5 963
5 STŪRE Krista Valmieras 2. vidusskola 00:11:40.4 842
6 VOLKA Jana Rīgas Stila un Modes tehnikums 00:11:41.4 841
7 FEDOTOVA Nadežda Daugavpils 3. vidusskola 00:12:27.5 789

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ŠĶITOVS Maksims Madonas pilsētas vidusskola 00:02:18.1 1000
2 SPOLĪTIS Gustavs Cēsu 1. pamatskola 00:02:20.4 984
3 KRAMEROVSKIS Edvards Madonas pilsētas vidusskola 00:02:27.1 939
4 BIEZAIS Daniels Lejasciema vidusskola 00:02:30.1 920
5 GAISS Otto Cēsu 1. pamatskola 00:02:38.7 870
6 GĀTERS Gatis Ernests Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:39.0 869
7 BERKOLDS Ernests Lejasciema vidusskola 00:02:40.3 862
8 KRĒSLIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 00:02:57.5 778
9 ČABLIS Arnis Lejasciema vidusskola 00:03:02.0 759
10 BREKTE Ronalds Lejasciema vidusskola 00:03:07.1 738
11 LOČMELIS Kārlis Valters Lejasciema vidusskola 00:03:07.4 737
12 BOIKO Jegors Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:03:09.1 730
13 BRIEDIS Matīss Pļaviņu vidusskola 00:04:02.6 569
14 STEPIŅŠ Kārlis Krāslavas ģimnāzija 00:04:36.4 500
15 IVANOVS Atis Pļaviņu vidusskola 00:04:46.9 481

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KŪLĪTIS Ervīns Lazdonas pamatskola 00:02:58.3 1000
2 BĒRZIŅŠ Gustavs Cēsu pilsētas vidusskola 00:02:59.8 992
3 ZAĶIS Artūrs Cēsu 2. pamatskola 00:03:00.6 987
4 ARAMA Martins Madonas pilsētas vidusskola 00:03:02.2 979
5 ASARIS Edgars Aivo Madonas pilsētas vidusskola 00:03:03.1 974
6 GLĀZNIEKS Mārcis Lejasciema vidusskola 00:03:07.7 950
7 ŠĶĒLE Rūdolfs Cēsu 1. pamatskola 00:03:17.5 903
8 KUBULIŅŠ Jāzeps Lejasciema vidusskola 00:03:28.5 855
9 DUMSKIS Nikita Daugavpils 16. vidusskola 00:03:29.7 850
10 SALMIŅŠ Miķelis Lejasciema vidusskola 00:03:33.7 834
11 ŠERVAŠIDZE Iļja Daugavpils 3. vidusskola 00:03:48.2 781
12 DZALBS  Kristiāns Krāslavas ģimnāzija 00:03:49.1 778
13 ŠVĒDE Jēkabs Strenču pamatskola 00:03:54.7 760
14 STEPE Dāvids Lejasciema vidusskola 00:03:57.6 750
15 ZINKEVIČS Jevgenijs Daugavpils 16. vidusskola 00:04:02.7 735
16 ČODERS Kurts Laurenču sākumskola 00:04:09.0 716
17 VANAGS Kristaps Daugavpils Vienības pamatskola 00:04:26.4 669
18 REĶIS Mārtiņš Cēsu 1. pamatskola 00:05:15.9 564
19 VALDBERGS Renārs Pļaviņu vidusskola 00:05:31.5 538
20 OSIPAUSKS Arvīds Pļaviņu vidusskola 00:06:40.4 445
21 SYMETS Dimitriy Daugavpils 16. vidusskola 00:06:45.4 440
22 STRIĶIS Armands Pļaviņu vidusskola 00:10:28.6 284

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ZILIS Gļebs Daugavpils Tehnoloģiju vsk. 00:05:38.1 1000
2 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas pilsētas vidusskola 00:05:56.3 949
3 OVČIŅŅIKOVS Ruslans Daugavpils 16. vidusskola 00:06:02.0 934
4 VUŠKĀNS Valts Lazdonas pamatskola 00:06:05.0 926
5 ŠKAĻIKOVS Alekss Madonas pilsētas vidusskola 00:06:06.4 923
6 ZĀLĪTIS Armands Madonas Valsts ģimnāzija 00:06:11.1 911
7 LAZDĀNS Māris Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:06:19.5 891
8 ZAZĪTIS Treviss Cēsu pilsētas vidusskola 00:06:19.7 890
9 VANAGS Emīls Laurenču sākumskola 00:06:37.4 851
10 UMBLEJS Justs Uga Siguldas pilsētas vidusskola 00:06:38.2 849
11 DERGUNOVS Georgijs Cēsu pilsētas vidusskola 00:06:51.8 821
12 KURBATOVS Aleksandrs Krāslavas Varavīksnes vsk. 00:07:00.4 804
13 ŠTEIBERGS Roberts Madonas pilsētas vidusskola 00:07:17.4 773
14 ŠVĒDE Kārlis Strenču pamatskola 00:07:19.2 770
15 VEĢERIS Aksels Siguldas Valsts ģimnāzija 00:07:21.3 766
16 KLAUĢIS Krišjānis Cēsu pilsētas vidusskola 00:07:29.0 753
17 BROKS Markuss Siguldas 1. pamatskola 00:07:37.2 740
18 SEMJONOVS Konstantīns Daugavpils 12. vidusskola 00:07:53.4 714
19 SYMETS Mykhailo Daugavpils 16. vidusskola 00:08:03.1 700
20 PUŽULIS Patriks Cēsu 1. pamatskola 00:08:06.4 695
21 BLUSS  Artūrs Krāslavas ģimnāzija 00:10:17.7 547
22 JEŠČENKO Aleksandrs Daugavpils 13. vidusskola 00:10:20.5 545

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BILĀNS Bruno Siguldas pilsētas vidusskola 00:07:48.4 1000
2 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas Valsts ģimnāzija 00:07:50.9 995
3 PAIO Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 00:08:00.5 975
4 JEKIMOVS Ernests Cēsu Bērzaines pamatskola 00:08:18.3 940
5 MIKULOVS Filips Daugavpils 10. vidusskola 00:08:36.9 906
6 KONDRAŠOVS Iļja Daugavpils 3. vidusskola 00:08:38.1 904
7 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 00:08:55.8 874
8 VECELIS Mārtiņš Severīns Krāslavas ģimnāzija 00:09:10.7 851
9 BŪDA Roberts Siguldas Valsts ģimnāzija 00:09:25.6 828
10 MAČIONIS Žanis Daugavpils Centra vidusskola 00:09:39.5 808
11 PAULIŅŠ  Gregors Krāslavas ģimnāzija 00:10:20.7 755
12 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 00:10:21.2 754
13 DUMSKIS Maksims Daugavpils 16. vidusskola 00:10:42.2 729
14 JANOVSKIS Mārtiņš Madonas Valsts ģimnāzija 00:11:00.7 709
15 ŽĪGURS Renārs Lejasciema vidusskola 00:11:10.9 698
16 LISENOKS  Rihards Krāslavas ģimnāzija 00:11:11.8 697
17 IVANOVS Artjoms Daugavpils 13. vidusskola 00:11:45.6 664
18 BOGDANOVS Bogdans Daugavpils 3. vidusskola 00:12:28.6 626
19 KONRADS Ralfs Rīgas Hanzas vidusskola 00:12:29.3 625
20 MEDNIS Ernests Pauls Lejasciema vidusskola 00:12:57.5 602
21 BĒRTULĀNS Tomass Daugavpils Vienības pamatskola 00:13:50.4 564
22 ZEPS Raimonds Pļaviņu vidusskola 00:14:00.2 557

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 00:09:44.9 1000
2 PAEGLIS Rainers Siguldas pilsētas vidusskola 00:09:55.4 982
3 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas pilsētas vidusskola 00:10:24.4 937
4 ĻŪĻE Aleksandrs Artūrs Bulduru dārzkopības vsk. 00:10:39.1 915
5 UPENIEKS Rainers Madonas Valsts ģimnāzija 00:10:54.0 894
5 BIŠERS Rūdolfs Rūdis Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Vals 00:10:54.0 894
7 LOŠINS Ričards Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Vals 00:11:10.7 872
8 SINĀTS Gustavs Madonas Valsts ģimnāzija 00:11:22.9 856
9 KRONBERGS Eduards Siguldas Valsts ģimnāzija 00:12:47.4 762
10 RĀVIŅŠ Andris Pļaviņu vidusskola 00:13:35.1 718
11 MONAHANS Mārtiņš Patriks Cēsu Valsts ģimnāzija 00:13:56.6 699
12 PAULOVS Emīls Rīgas tehniskā koledža 00:14:11.3 687
13 JEGURS Artūrs Siguldas Valsts ģimnāzija 00:14:16.8 683
14 EIZĀNS Gvido Pļaviņu vidusskola 00:14:56.4 652
15 KOZAČUKS Artemijs Krāslavas ģimnāzija 00:15:17.5 637
16 KOVAĻENKO Daniels Pļaviņu vidusskola 00:18:51.6 517

Uz galveno rezutātu lapu