S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2022

4.posma individuālie rezultāti ar punktiem

Atjaunināts: 11.03.22 15:46:10

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ČODERE Luīze Laurenču sākumskola 00:02:05.0 1000
2 OZOLIŅA Melānija Reičela Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:07.7 979
3 KRASTIŅA Elza Cēsu 1. pamatskola 00:02:09.0 969
4 ARAMA Ance Madonas pilsētas vidusskola 00:02:13.9 934
5 ROSOVSKA Aneta Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:02:15.2 925
6 ZILVERE Līna Laurenču sākumskola 00:02:24.0 868
7 OLIŅA Tīna Laurenču sākumskola 00:02:24.5 865
8 GLĀZNIECE Lauma Lejasciema vidusskola 00:02:26.7 852
9 SALMIŅA Dārta Cēsu 1. pamatskola 00:02:26.8 851
10 ČABLE Anete Lejasciema vidusskola 00:02:28.7 841
11 LAPA Ksenija Daugavpils 3. vidusskola 00:02:29.1 838
12 DĀRZIŅA Agnese Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:32.2 821
13 CAUCE Madara Laurenču sākumskola 00:02:34.8 807
14 BULIGINA Stefānija Lejasciema vidusskola 00:02:35.8 802
15 PUDĀNE Angelīna Daugavpils Centra vidusskola 00:02:38.5 789
16 ČIRJEVSKA Estere Laurenču sākumskola 00:02:39.3 785
17 AIZUPIETE Elīza Laurenču sākumskola 00:02:39.4 784
18 PAVĀRE Agate Madonas pilsētas vidusskola 00:02:43.1 766
19 LAZDĀNE Paula Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:43.4 765
20 JAUNZEME Paula Laurenču sākumskola 00:02:48.7 741
21 ČIRJEVSKA Eva Laurenču sākumskola 00:02:49.1 739
22 LEDIŅA Emīlija Laurenču sākumskola 00:03:14.8 642
23 JAUNDZEMA DĀRTA Pļaviņu vidusskola 00:03:59.5 522
24 KRASOVSKA Sindija Pļaviņu vidusskola 00:04:14.6 491
25 KOĻESNIKOVA Darīna Daugavpils 3. vidusskola 00:04:15.1 490

S12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RIEKSTIŅA Liene Madonas pilsētas vidusskola 00:04:26.2 1000
2 BOROŅENKO Jeļizaveta Daugavpils 3. vidusskola 00:04:27.6 995
3 ČEME Ellla Daugavpils 13. vidusskola 00:04:37.3 960
4 SALMIŅA Zane Cēsu 1. pamatskola 00:04:38.8 955
5 ŠLĒZIŅA Adele Cēsu 1. pamatskola 00:04:43.1 940
6 PURIŅA Nellija Cēsu pilsētas Pastariņu sākums 00:04:43.9 938
7 OZOLIŅA Elizabete Keita Madonas pilsētas vidusskola 00:04:49.9 918
8 ŽĪGURE Marta Lejasciema vidusskola 00:05:11.4 855
9 ZVEJNIECE Marta Strenču pamatskola 00:05:47.4 766
10 EZERIETE Elza Vecpiebalgas vidusskola 00:06:37.8 669
11 VAIVODE Patrīcija Pļaviņu vidusskola 00:08:52.1 500
12 ANDERSONE Agrita Pļaviņu vidusskola 00:11:22.9 390
13 VĪKSNA Laura Pļaviņu vidusskola 00:14:54.5 298

S14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 MARCINKEVIČA Keita Siguldas Valsts ģimnāzija 00:03:47.0 1000
2 ZAĶE Amēlija Cēsu 2. pamatskola 00:03:47.4 998
3 BEĶERE Lāsma Marta Madonas pilsētas vidusskola 00:03:53.4 973
4 PLĀTE Alise Madonas pilsētas vidusskola 00:03:55.5 964
5 KRIEVIŅA Annija Cēsu 2. pamatskola 00:03:55.7 963
6 ROŠTOKA Helēna Madonas pilsētas vidusskola 00:04:04.4 929
7 KRĒMERE Kerija Madonas pilsētas vidusskola 00:04:06.9 919
8 MIGLONE Luīze Madonas pilsētas vidusskola 00:04:09.6 909
9 ĀBOLTIŅA Kate Priekuļu vidusskola 00:04:15.5 888
10 ŠĶĒLE Dārta Madonas pilsētas vidusskola 00:04:22.7 864
11 LABSVĪRA Eleonora Kristiāna Siguldas Valsts ģimnāzija 00:04:38.9 814
12 KONDIO Sofija Daugavpils Centra vidusskola 00:04:44.5 798
13 OZEPA Amanda Lejasciema vidusskola 00:04:59.2 759
14 NERINGA-KRASTKALNE Dārta Laurenču sākumskola 00:05:42.7 662

S16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 00:04:20.0 1000
2 NEVEDOMSKA Polina Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:04:25.0 981
3 NAPREJENKO Keitija Vecpiebalgas vidusskola 00:04:41.0 925
4 VAGELE Viktorija Daugavpils Valsts ģimnāzija 00:04:46.5 908
5 IVANOVA Veronika Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:05:03.7 856
6 JAKOVĻEVA Luīza Pļaviņu vidusskola 00:05:10.1 838

S18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 00:03:54.8 1000
2 PENCE Jolanta Rīgas Tālmācības vidusskola 00:04:05.0 958
3 PANCERKO Zlata Daugavpils Tirdzniecības profe 00:04:13.2 927
4 FEDOTOVA Nadežda Daugavpils 3. vidusskola 00:04:45.3 823

V10

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 SPOLĪTIS Gustavs Cēsu 1. pamatskola 00:02:06.7 1000
2 GĀTERS Gatis Ernests Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:11.0 967
3 KRAMEROVSKIS Edvards Madonas pilsētas vidusskola 00:02:11.9 961
4 ŽEGLOVS Krišjānis Siguldas pilsētas vidusskola 00:02:18.8 913
5 BIEZAIS Daniels Lejasciema vidusskola 00:02:21.7 894
6 ČABLIS Arnis Lejasciema vidusskola 00:02:28.1 856
7 ŠĶITOVS Maksims Madonas pilsētas vidusskola 00:02:30.8 840
8 BERKOLDS Ernests Lejasciema vidusskola 00:02:30.9 840
8 JONINS Miķelis Laurenču sākumskola 00:02:30.9 840
10 NOVICĀNS Lenards Laurenču sākumskola 00:02:34.2 822
11 BREKTE Ronalds Lejasciema vidusskola 00:02:34.5 820
12 LANGENFELDS Teodors Laurenču sākumskola 00:02:35.2 816
13 KOLERS Antons Laurenču sākumskola 00:02:35.8 813
14 KĻAVS KĻAVIŅŠ Druvis Daniels Vecpiebalgas vidusskola 00:02:37.9 802
15 KRĒSLIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 00:02:42.7 779
16 STAĢIS Jēkabs Laurenču sākumskola 00:02:45.3 766
17 MAČIONIS Deniss Daugavpils Centra vidusskola 00:03:05.2 684
18 LEDIŅŠ Miķelis Laurenču sākumskola 00:03:30.1 603
19 IVANOVS Atis Pļaviņu vidusskola 00:03:39.1 578
20 BRIEDIS Matīss Pļaviņu vidusskola 00:06:17.8 335

V12

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 BILĀNS Leo Siguldas pilsētas vidusskola 00:03:44.7 1000
2 KŪLĪTIS Ervīns Lazdonas pamatskola 00:03:52.8 965
3 ASARIS Edgars Aivo Madonas pilsētas vidusskola 00:03:59.9 937
4 ARAMA Martins Madonas pilsētas vidusskola 00:04:08.0 906
5 ZAĶIS Artūrs Cēsu 2. pamatskola 00:04:10.3 898
6 ŠĶĒLE Rūdolfs Cēsu 1. pamatskola 00:04:14.7 882
7 BĒRZIŅŠ Gustavs Cēsu pilsētas vidusskola 00:04:18.2 870
8 GLĀZNIEKS Mārcis Lejasciema vidusskola 00:04:21.8 858
9 LAPA Andrejs Daugavpils 3. vidusskola 00:04:23.3 853
10 BEINERTS Dāvids Laurenču sākumskola 00:04:33.1 823
11 BAŠĶERS Kristers Krists Brīvdabas vidusskola/VisLatvij 00:04:34.1 820
12 VĪTOLS Rauls Rīgas Tālmācības vidusskola 00:04:41.5 798
13 ŠERVAŠIDZE Iļja Daugavpils 3. vidusskola 00:04:46.6 784
14 DUMSKIS Nikita Daugavpils 16. vidusskola 00:04:47.3 782
15 SALMIŅŠ Miķelis Lejasciema vidusskola 00:04:49.5 776
16 KUBULIŅŠ Jāzeps Lejasciema vidusskola 00:04:51.8 770
17 NOVICĀNS Norberts Laurenču sākumskola 00:04:57.8 755
18 ERCMANIS Didzis Laurenču sākumskola 00:05:06.8 732
19 ŠVĒDE Jēkabs Strenču pamatskola 00:05:07.0 732
20 ZINKEVIČS Jevgenijs Daugavpils 16. vidusskola 00:05:07.9 730
21 ČODERS Kurts Laurenču sākumskola 00:05:09.0 727
22 VANAGS Kristaps Daugavpils Vienības pamatskola 00:05:21.4 699
23 STEPE Dāvids Lejasciema vidusskola 00:05:23.1 695
24 LŪCIŅŠ Gustavs Dāvis Laurenču sākumskola 00:05:26.3 689
25 MUTORS Edijs Lazdonas pamatskola 00:05:35.1 671
26 JANOVS Timotejs Dāvis Laurenču sākumskola 00:05:36.3 668
27 LAPTEVS Dmitrijs Daugavpils 16. vidusskola 00:05:37.7 665
28 REĶIS Mārtiņš Cēsu 1. pamatskola 00:05:40.2 660
29 KALNIŅŠ Ralfs Laurenču sākumskola 00:05:42.3 656
30 SYMETS Dimitriy Daugavpils 16. vidusskola 00:05:44.3 653
31 NEBARS Pēteris Vecpiebalgas vidusskola 00:05:46.5 648
32 GŪTMANIS Markuss Pļaviņu vidusskola 00:05:50.9 640
33 VEIDEMANIS Artis Laurenču sākumskola 00:06:07.5 611
34 VALDBERGS Renārs Pļaviņu vidusskola 00:07:25.9 504
35 KRASTIŅŠ Artjoms Vecpiebalgas vidusskola 00:10:23.1 361
36 STRIĶIS Armands Pļaviņu vidusskola 00:11:04.3 338

V14

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs Rīgas A.Pumpura 11. pamatskola 00:03:23.0 1000
2 ZILIS Gļebs Daugavpils Tehnoloģiju vsk. 00:03:23.7 997
3 ŠKAĻIKOVS Alekss Madonas pilsētas vidusskola 00:03:40.3 921
4 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas pilsētas vidusskola 00:03:43.0 910
5 VUŠKĀNS Valts Lazdonas pamatskola 00:03:56.9 857
6 UMBLEJS Justs Uga Siguldas pilsētas vidusskola 00:04:08.0 819
7 OVČIŅŅIKOVS Ruslans Daugavpils 16. vidusskola 00:04:08.1 818
8 LAZDĀNS Māris Daugavpils Saskaņas pamatskola 00:04:10.5 810
9 SALMIŅŠ Matīss Lejasciema vidusskola 00:04:17.0 790
10 OŠMJANSKIS Mihails Daugavpils 15. vidusskola 00:04:19.6 782
11 NOVICĀNS Everts Siguldas Valsts ģimnāzija 00:04:28.2 757
12 SILIŅŠ Ralfs Vecpiebalgas vidusskola 00:04:32.9 744
13 ŠVĒDE Kārlis Strenču pamatskola 00:04:37.3 732
14 BROKS Markuss Siguldas 1. pamatskola 00:04:38.0 730
15 BEIKULIS Kristers Vecpiebalgas vidusskola 00:05:01.8 673
16 BEĻAVSKIS Andrejs Daugavpils 15. vidusskola 00:05:08.6 658
17 SEMJONOVS Konstantīns Daugavpils 12. vidusskola 00:05:13.9 647
18 BOROVSKIS Romans Daugavpils 3. vidusskola 00:05:25.0 625
19 BĒRZIŅŠ Ralfs Laurenču sākumskola 00:05:39.6 598
20 DUMPIS Ernests Cēsu 1. pamatskola 00:06:02.1 561
21 GORBĀNS Zigmārs Vecpiebalgas vidusskola 00:06:02.3 560
22 JEŠČENKO Alekssandrs Daugavpils 13. vidusskola 00:06:35.8 513

V16

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 KRISTAPS Paio Siguldas Valsts ģimnāzija 00:03:16.8 1000
2 BILĀNS Bruno Siguldas pilsētas vidusskola 00:03:19.3 987
2 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas Valsts ģimnāzija 00:03:19.3 987
4 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 00:03:33.3 923
5 MIKULOVS Filips Daugavpils 10. vidusskola 00:03:37.5 905
6 KONDRAŠOVS Iļja Daugavpils 3. vidusskola 00:03:38.0 903
7 CELMS Martins Kristers Rīgas Tālmācības vidusskola 00:03:45.1 874
8 MAČIONIS Žanis Daugavpils Centra vidusskola 00:03:56.7 831
9 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 00:04:03.2 809
10 DAMME Adrians Siguldas Valsts ģimnāzija 00:04:11.0 784
11 DUMSKIS Maksims Daugavpils 16. vidusskola 00:04:22.7 749
12 ŽĪGURS Renārs Lejasciema vidusskola 00:04:52.9 672

V18

Vieta Dalībnieks Skola Laiks Punkti
1 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas pilsētas vidusskola 00:03:08.5 1000
2 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 00:03:15.1 966
3 UPENIEKS Rainers Madonas Valsts ģimnāzija 00:03:17.9 953
4 ENDE Dāvis Gulbenes novada vidusskola 00:03:25.7 916
5 ANSPOKS Linards Siguldas Valsts ģimnāzija 00:03:51.7 814
6 KRONBERGS Eduards Siguldas Valsts ģimnāzija 00:03:56.0 799
7 ŽMUROVS Artūrs Pļaviņu vidusskola 00:04:20.4 724
8 EIZĀNS Gvido Pļaviņu vidusskola 00:04:35.2 685
9 KOVAĻENKO Daniels Pļaviņu vidusskola 00:06:23.3 492

Uz galveno rezutātu lapu