S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2022

Individuālais kopvērtējums

Atjaunināts: 11.03.22 15:46:11

Uz galveno rezutātu lapu

S10

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 OZOLIŅA Melānija Reičela Siguldas pilsētas vidusskola 93398110009793893 973
2 ČODERE Luīze Laurenču sākumskola 909100096710003876 969
3 ARAMA Ance Madonas pilsētas vidusskola 8939959509343772 943
4 KRASTIŅA Elza Cēsu 1. pamatskola 10008828359693686 922
5 ROSOVSKA Aneta Daugavpils Saskaņas pamatskola 9049208869253635 909
6 ČABLE Anete Lejasciema vidusskola 7398757298413184 796
7 BULIGINA Stefānija Lejasciema vidusskola 7307857288023045 761
8 PAVĀRE Agate Madonas pilsētas vidusskola 7248586837663031 758
9 INDRIKSONE Meldra Madonas pilsētas vidusskola 8339588952686 895
10 GLĀZNIECE Lauma Lejasciema vidusskola 8468928522590 863
11 DĀRZIŅA Agnese Siguldas pilsētas vidusskola 8118498212481 827
12 SŪBRE Sofija Siguldas pilsētas vidusskola 8008017752376 792
13 LAPA Ksenija Daugavpils 3. vidusskola 6377068382181 727
14 PUDĀNE Angelīna Daugavpils Centra vidusskola 7046867892179 726
15 LAZDĀNE Paula Siguldas pilsētas vidusskola 5685977651930 643
16 DILBA Rita Krāslavas ģimnāzija 5056576431805 602
17 ZILVERE Līna Laurenču sākumskola 7318681599 800
18 SALMIŅA Dārta Cēsu 1. pamatskola 7178511568 784
19 ČIRJEVSKA Estere Laurenču sākumskola 7677851552 776
20 JAUNZEME Paula Laurenču sākumskola 7447411485 743
21 CAUCE Madara Laurenču sākumskola 6528071459 730
22 ABRAMOVA Staņislava Krāslavas Varavīksnes vsk. 6508061456 728
23 BLASE Evelīna Krāslavas ģimnāzija 6065981204 602
24 MAKASEJEVA Arīna Krāslavas Varavīksnes vsk. 5236751198 599
25 ČIRJEVSKA Eva Laurenču sākumskola 3967391135 568
26 SVARINSKA Aleksa Krāslavas ģimnāzija 4955941089 545
27 KRASOVSKA Sindija Pļaviņu vidusskola 5664911057 529
28 KOĻESŅIKOVA Darīna Daugavpils 3. vidusskola 465496961 481
29 OLIŅA Tīna Laurenču sākumskola 865865 865
30 AIZUPIETE Elīza Laurenču sākumskola 784784 784
31 ORLA Dominika Annija Ogres 1. vidusskola 758758 758
32 ABRAMOVA Stanislava Krāslavas Varavīksnes vsk. 744744 744
33 LEDIŅA Emīlija Laurenču sākumskola 642642 642
34 KROSOVSKA Sindija Pļaviņu vidusskola 629629 629
35 JAUNDZEMA DĀRTA Pļaviņu vidusskola 522522 522
36 ROSKA Šarlote Ogres Sākumskola 520520 520
37 JACINA Sofija Krāslavas ģimnāzija 513513 513
38 KOĻESNIKOVA Darīna Daugavpils 3. vidusskola 490490 490
39 PUPČENOKA Elza Ogres 1. vidusskola 460460 460
40 KĻAVA Nikola Odrija Ogres 1. vidusskola 449449 449
41 BARANOVSKA Evelīna Krāslavas ģimnāzija 400400 400
42 TIŠKO Eliza Krāslavas ģimnāzija 395395 395
43 ĀBOLTIŅA Semija Ogres 1. vidusskola 358358 358
44 SPOTA Enija Ogres 1. vidusskola 354354 354
45 ADAMOVIČA Kate Ogres 1. vidusskola 329329 329

S12

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 RIEKSTIŅA Liene Madonas pilsētas vidusskola 9271000100010003927 982
2 ŽĪGURE Marta Lejasciema vidusskola 9108669358553566 892
3 OZOLIŅA Elizabete Keita Madonas pilsētas vidusskola 7618398789183396 849
4 BOROŅENKO Jeļizaveta Daugavpils 3. vidusskola 10008919952886 962
5 KOZLOVA Marija Daugavpils Tehnoloģiju vsk. 9749319472852 951
6 PURIŅA Nellija Cēsu pilsētas Pastariņu sākums 9549089382800 933
7 MĀLNIECE Sabīne Madonas pilsētas vidusskola 9167378032456 819
8 ZVEJNIECE Marta Strenču pamatskola 6197687662153 718
9 AVSJUKEVIČA Evija Krāslavas ģimnāzija 6877566972140 713
10 TUMAŠEVIČA Sofija Krāslavas ģimnāzija 7166357312082 694
11 PITRĀNE Inese Krāslavas ģimnāzija 7066706832059 686
12 SALMIŅA Zane Cēsu 1. pamatskola 9309551885 943
13 ŠLĒZIŅA Adele Cēsu 1. pamatskola 9109401850 925
14 ČEME Ella Daugavpils 13. vidusskola 8349201754 877
15 KUBERA Evelīna Daugavpils Vienības pamatskola 7847881572 786
16 PLATĀ Amēlija Madonas pilsētas vidusskola 7148051519 760
17 JAPIŅA Sanija Krāslavas ģimnāzija 7517451496 748
18 KUZŅECOVA Anna Daugavpils 3. vidusskola 8246701494 747
19 BOIKO Anna Daugavpils Saskaņas pamatskola 7207201440 720
20 VAIVADE Patrīcija Pļaviņu vidusskola 504485989 495
21 ČEME Ellla Daugavpils 13. vidusskola 960960 960
22 RADZIŅA Elza Rīgas Teikas vidusskola 926926 926
23 LASKEVIČA  Viktorija Krāslavas ģimnāzija 812812 812
24 BOROVSKA Milana Daugavpils Vienības pamatskola 741741 741
25 GRINEVIČA Alīna Krāslavas ģimnāzija 735735 735
26 ANDERSONE Agrita Pļaviņu vidusskola 328390718 359
27 BĒRZIŅA Elīza Laurenču sākumskola 701701 701
28 GRIGORJEVA Marija Daugavpils Saskaņas pamatskola 680680 680
29 EZERIETE Elza Vecpiebalgas vidusskola 669669 669
30 ZEMBERGA Melinda Ilze Krāslavas ģimnāzija 577577 577
31 KRIPAŠOVA Evelīna Krāslavas Varavīksnes vsk. 569569 569
32 KAIRĀNE Dace Krāslavas ģimnāzija 535535 535
33 VĪKSNA Laura Pļaviņu vidusskola 230298528 264
34 PUJĀTE Evita Pļaviņu vidusskola 506506 506
35 VAIVODE Patrīcija Pļaviņu vidusskola 500500 500
36 ŽEIMOTE Santa Krāslavas ģimnāzija 485485 485

S14

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 PLĀTE Alise Madonas pilsētas vidusskola 9899499439643845 961
2 BEĶERE Lāsma Marta Madonas pilsētas vidusskola 9909199599733841 960
3 MARCINKEVIČA Keita Siguldas Valsts ģimnāzija 93793895610003831 958
4 ROŠTOKA Helēna Madonas pilsētas vidusskola 9649379599293789 947
5 KRĒMERE Kerija Madonas pilsētas vidusskola 9408949219193674 919
6 ŠĶĒLE Dārta Madonas pilsētas vidusskola 9349099408643647 912
7 MIGLONE Luīze Madonas pilsētas vidusskola 9138248939093539 885
8 KONDIO Sofija Daugavpils Centra vidusskola 7717807477983096 774
9 BURCEVA Valērija Krāslavas ģimnāzija 100010009842984 995
10 LABSVĪRA Kristiāna Eleonora Siguldas Valsts ģimnāzija 8277727862385 795
11 TRIBISA Ariana Krāslavas ģimnāzija 7647298102303 768
12 RUTKOVSKA Viktorija Krāslavas ģimnāzija 6167606972073 691
13 ZAĶE Amēlija Cēsu 2. pamatskola 10009981998 999
14 ISAKOVA Katrīna Krāslavas ģimnāzija 6506186111879 626
15 UPENIECE Ance Madonas Valsts ģimnāzija 7288551583 792
16 NERINGA-KRASTKALNE Dārta Laurenču sākumskola 6926621354 677
17 NIKELE Viktorija Daugavpils 13. vidusskola 5666131179 590
18 DJATKOVIČA Martīne Krāslavas ģimnāzija 980980 980
19 PIKSONE Estere Priekuļu vidusskola 972972 972
20 KRIEVIŅA Annija Cēsu 2. pamatskola 963963 963
21 ĀBOLTIŅA Kate Priekuļu vidusskola 888888 888
22 PAULOVA Alise Drabešu Jaunā pamatskola 843843 843
23 LABSVĪRA Eleonora Kristiāna Siguldas Valsts ģimnāzija 814814 814
24 KRASIĻŠČIKOVA Aelita Ogres 1. vidusskola 777777 777
25 RIEKSTIŅA Paula Cēsu 2. pamatskola 775775 775
26 OZEPA Amanda Lejasciema vidusskola 759759 759
27 SUKURE Estere Cēsu 1. pamatskola 739739 739
28 ŽIDAVA Rūta Priekuļu vidusskola 732732 732
29 JOZEPA Amanda Lejasciema vidusskola 724724 724
30 KRASTIŅA Marija Anna Vecpiebalgas vidusskola 692692 692
31 ZARIŅA Amēlija Tīna Āgenskalna Valsts ģimnāzija 650650 650
32 TUMAŠEVIČA Marija Krāslavas ģimnāzija 644644 644
33 VOLKA Diāna Krāslavas ģimnāzija 637637 637

S16

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 BERKOLDE Gerda Asnāte Lejasciema vidusskola 86396184310003667 917
2 KAPARKALĒJA Linda Madonas Valsts ģimnāzija 9549959492898 966
3 BUŠA Patrīcija Siguldas pilsētas vidusskola 9049729072783 928
4 NEVEDOMSKA Polina Daugavpils Saskaņas pamatskola 8427719812594 865
5 GERMANOVIČA Ksenija Daugavpils 16. vidusskola 7769817862543 848
6 VAGELE Viktorija Daugavpils Valsts ģimnāzija 8197709082497 832
7 LUKJANČIKA Anna Daugavpils 3. vidusskola 7669377612464 821
8 JAKOVĻEVA Luīza Pļaviņu vidusskola 7357588382331 777
9 VECKALNIŅA Madara Madonas Valsts ģimnāzija 100010002000 1000
10 VĪGANTE Lauma Madonas Valsts ģimnāzija 90510001905 953
11 RADVIVINSKA Evija Krāslavas ģimnāzija 8769541830 915
12 KOLNA Keita Patrīcija Madonas Valsts ģimnāzija 8739421815 908
13 SALAVA Anete Siguldas Valsts ģimnāzija 8638401703 852
14 NOVICĀNE Kate Siguldas Valsts ģimnāzija 8738201693 847
15 IVANOVA Veronika Daugavpils Saskaņas pamatskola 6868561542 771
16 ZEPA Patrīcija Pļaviņu vidusskola 7136731386 693
17 NAPREJENKO Keitija Vecpiebalgas vidusskola 925925 925
18 ZARIŅA Amanda Reilija Āgenskalna Valsts ģimnāzija 886886 886
19 RADIVINSKA  Evija Krāslavas ģimnāzija 876876 876
20 GRIGORJEVA Arina Daugavpils Saskaņas pamatskola 809809 809
21 LAMSTERE Krista Alise Ogres 1. vidusskola 788788 788
22 RIŅĶE Dārta Ieva Cēsu Valsts ģimnāzija 718718 718
23 FREIJA Diāna Pļaviņu vidusskola 594594 594

S18

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 PANCERKO Zlata Daugavpils Tirdzniecības profe 96894010009273835 959
2 FEDOTOVA Nadežda Daugavpils 3. vidusskola 7836987898233093 773
3 BRUNERE Kristīne Siguldas Valsts ģimnāzija 95298810002940 980
4 PENCE Jolanta Rīgas Tālmācības vidusskola 8178649582639 880
5 STŪRE Krista Valmieras 2. vidusskola 9217308422493 831
6 ŠUMINSKA Adriāna Krāslavas ģimnāzija 10009901990 995
7 MADSENA Elīza Madonas Valsts ģimnāzija 10009631963 982
8 BĒRZIŅA Katrīna Madonas Valsts ģimnāzija 8889831871 936
9 VOLKA Jana Rīgas Stila un Modes tehnikums 7628411603 802
10 PUNCULE Viktorija Daugavpils Centra vidusskola 8387061544 772
11 VOLKA Līga Rīgas Stila un Modes tehnikums 915915 915
12 ROMANOVSKA Aleksandra Daugavpils 13. vidusskola 810810 810
13 PINKA Arta Madonas Valsts ģimnāzija 583583 583

V10

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 SPOLĪTIS Gustavs Cēsu 1. pamatskola 100095898410003942 986
2 GĀTERS Gatis Ernests Siguldas pilsētas vidusskola 9058828699673623 906
3 BIEZAIS Daniels Lejasciema vidusskola 8988749208943586 897
4 BERKOLDS Ernests Lejasciema vidusskola 8678998628403468 867
5 ČABLIS Arnis Lejasciema vidusskola 8458297598563289 822
6 KRAMEROVSKIS Edvards Madonas pilsētas vidusskola 9619399612861 954
7 ŠĶITOVS Maksims Madonas pilsētas vidusskola 100010008402840 947
8 GAISS Otto Cēsu 1. pamatskola 9498748702693 898
9 ŽEGLOVS Krišjānis Siguldas pilsētas vidusskola 8367059132454 818
10 BREKTE Ronalds Lejasciema vidusskola 7847388202342 781
11 STAĢIS Jēkabs Laurenču sākumskola 6947157662175 725
12 KRĒSLIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 5267787792083 694
13 TRODS Tomass Madonas pilsētas vidusskola 8828231705 853
14 IVANOVS Atis Pļaviņu vidusskola 5604815781619 540
15 NOVICĀNS Lenards Laurenču sākumskola 7488221570 785
16 KOLERS Antons Laurenču sākumskola 7298131542 771
17 LOČMELIS Kārlis Valters Lejasciema vidusskola 7997371536 768
18 BOIKO Jegors Daugavpils Saskaņas pamatskola 6867301416 708
19 MAČIONIS Deniss Daugavpils Centra vidusskola 6506841334 667
20 KĻAVS KĻAVIŅŠ Druvis Daniels Vecpiebalgas vidusskola 4698021271 636
21 LEDIŅŠ Miķelis Laurenču sākumskola 5766031179 590
22 STEPIŅŠ Kārlis Krāslavas ģimnāzija 5065001006 503
23 BRIEDIS Matīss Pļaviņu vidusskola 569335904 452
24 JONINS Miķelis Laurenču sākumskola 840840 840
25 LANGENFELDS Teodors Laurenču sākumskola 816816 816
26 HOMUTININS Marks Krāslavas Varavīksnes vsk. 638638 638
27 SAKLAURS Mārtiņš Laurenču sākumskola 524524 524
28 RUDZITIS Maris Kalsnavas pamatskola 466466 466
29 KĀRKLIŅŠ Ģirts Vecpiebalgas vidusskola 398398 398

V12

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 ASARIS Edgars Aivo Madonas pilsētas vidusskola 9798179749373707 927
2 ARAMA Martins Madonas pilsētas vidusskola 10008139799063698 925
3 GLĀZNIEKS Mārcis Lejasciema vidusskola 8947289508583430 858
4 KUBULIŅŠ Jāzeps Lejasciema vidusskola 8376548557703116 779
5 BILĀNS Leo Siguldas pilsētas vidusskola 977100010002977 992
6 ŠERVAŠIDZE Iļja Daugavpils 3. vidusskola 7675867817842918 730
7 KŪLĪTIS Ervīns Lazdonas pamatskola 89910009652864 955
8 ŠVĒDE Jēkabs Strenču pamatskola 7545527607322798 700
9 ČODERS Kurts Laurenču sākumskola 6754217167272539 635
10 LAPA Andrejs Daugavpils 3. vidusskola 8937808532526 842
11 BEINERTS Dāvids Laurenču sākumskola 9256728232420 807
12 SYMETS Dimitriy Daugavpils 16. vidusskola 6956194406532407 602
13 SALMIŅŠ Miķelis Lejasciema vidusskola 7418347762351 784
14 STEPE Dāvids Lejasciema vidusskola 7727506952217 739
15 ZINKEVIČS Jevgenijs Daugavpils 16. vidusskola 6077357302072 691
16 ERCMANIS Didzis Laurenču sākumskola 7965077322035 678
17 ZAĶIS Artūrs Cēsu 2. pamatskola 9878981885 943
18 BĒRZIŅŠ Gustavs Cēsu pilsētas vidusskola 9928701862 931
19 ŠĶĒLE Rūdolfs Cēsu 1. pamatskola 9038821785 893
20 DUMSKIS Nikita Daugavpils 16. vidusskola 8507821632 816
21 VALDBERGS Renārs Pļaviņu vidusskola 4345385041476 492
22 LAPTEVS Dmitrijs Daugavpils 16. vidusskola 7586651423 712
23 VANAGS Kristaps Daugavpils Vienības pamatskola 6696991368 684
24 NOVICĀNS Norberts Laurenču sākumskola 5447551299 650
25 REĶIS Mārtiņš Cēsu 1. pamatskola 5646601224 612
26 GŪTMANIS Markuss Pļaviņu vidusskola 5726401212 606
27 OSIPAUSKS Arvīds Pļaviņu vidusskola 465445910 455
28 STRIĶIS Armands Pļaviņu vidusskola 277284338899 300
29 GARANČS Ralfs Laurenču sākumskola 838838 838
30 BAŠĶERS Kristers Krists Brīvdabas vidusskola/VisLatvij 820820 820
31 KRASTIŅŠ Artjoms Vecpiebalgas vidusskola 449361810 405
32 VĪTOLS Rauls Rīgas Tālmācības vidusskola 798798 798
33 DZALBS  Kristiāns Krāslavas ģimnāzija 778778 778
34 PUPČENOKS Jēkabs Ogres 1. vidusskola 773773 773
35 DUMSKIS Ņikita Daugavpils 16. vidusskola 712712 712
36 LŪCIŅŠ Gustavs Dāvis Laurenču sākumskola 689689 689
37 MUTORS Edijs Lazdonas pamatskola 671671 671
38 JANOVS Timotejs Dāvis Laurenču sākumskola 668668 668
39 KALNIŅŠ Ralfs Laurenču sākumskola 656656 656
40 NEBARS Pēteris Vecpiebalgas vidusskola 648648 648
41 VEIDEMANIS Artis Laurenču sākumskola 611611 611
42 LAPIŅŠ Roberts Vecpiebalgas vidusskola 589589 589
43 ERIKSONS Haralds Pļaviņu vidusskola 440440 440

V14

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 ZILIS Gļebs Daugavpils Tehnoloģiju vsk. 1000100010009973997 999
2 BĒRZIŅŠ Ginters Madonas pilsētas vidusskola 9668589499103683 921
3 ŠKAĻIKOVS Alekss Madonas pilsētas vidusskola 9718399239213654 914
4 OVČIŅŅIKOVS Ruslans Daugavpils 16. vidusskola 9129149348183578 895
5 UMBLEJS Justs Uga Siguldas pilsētas vidusskola 8316968498193195 799
6 ŠVĒDE Kārlis Strenču pamatskola 8436497707322994 749
7 BROKS Markuss Siguldas 1. pamatskola 7066767407302852 713
8 ZĀLĪTIS Armands Madonas Valsts ģimnāzija 9608429112713 904
9 VUŠKĀNS Valts Lazdonas pamatskola 8309268572613 871
10 LAZDĀNS Māris Daugavpils Saskaņas pamatskola 8508918102551 850
11 VANAGS Emīls Laurenču sākumskola 9257348512510 837
12 OŠMJANSKIS Mihails Daugavpils 15. vidusskola 8448517822477 826
13 SALMIŅŠ Matīss Lejasciema vidusskola 8467607902396 799
14 KURBATOVS Aleksandrs Krāslavas Varavīksnes vsk. 8057688042377 792
15 NOVICĀNS Everts Siguldas Valsts ģimnāzija 8446987572299 766
16 SEMJONOVS Konstantīns Daugavpils 12. vidusskola 6947146472055 685
17 SYMETS Mykhailo Daugavpils 16. vidusskola 5967497002045 682
18 TOLPEŽŅIKOVS Roberts Rīgas Komercskola 9708641834 917
19 BOROVSKIS Romans Daugavpils 3. vidusskola 6155246251764 588
20 KUBULIŅŠ Jēkabs Lejasciema vidusskola 8838281711 856
21 ŠTEINBERGS Roberts Madonas pilsētas vidusskola 8847251609 805
22 SILIŅŠ Ralfs Vecpiebalgas vidusskola 8437441587 794
23 MANČINSKIS Bruno Niklāvs Laurenču sākumskola 8425961438 719
24 BEĻAVSKIS Andrejs Daugavpils 15. vidusskola 7646581422 711
25 GORBĀNS Zigmārs Vecpiebalgas vidusskola 6315601191 596
26 GAILIŠS Gustavs Laurenču sākumskola 5715291100 550
27 RAUDZIŅŠ Rūdolfs Rīgas A.Pumpura 11. pamatskola 10001000 1000
28 ZAZĪTIS Treviss Cēsu pilsētas vidusskola 890890 890
29 DERGUNOVS Georgijs Cēsu pilsētas vidusskola 821821 821
30 ŠTEIBERGS Roberts Madonas pilsētas vidusskola 773773 773
31 VEĢERIS Aksels Siguldas Valsts ģimnāzija 766766 766
32 KLAUĢIS Krišjānis Cēsu pilsētas vidusskola 753753 753
33 NAPREJENKO Markus Vecpiebalgas vidusskola 737737 737
34 PUŽULIS Patriks Cēsu 1. pamatskola 695695 695
35 BEIKULIS Kristers Vecpiebalgas vidusskola 673673 673
36 AUPE Ralfs Rīgas Komercskola 601601 601
37 BĒRZIŅŠ Ralfs Laurenču sākumskola 598598 598
38 DUMPIS Ernests Cēsu 1. pamatskola 561561 561
39 BLUSS  Artūrs Krāslavas ģimnāzija 547547 547
40 JEŠČENKO Aleksandrs Daugavpils 13. vidusskola 545545 545
41 JEŠČENKO Alekssandrs Daugavpils 13. vidusskola 513513 513
42 ZEMBERGS Matīss Krāslavas ģimnāzija 482482 482

V16

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 BILĀNS Bruno Siguldas pilsētas vidusskola 959100010009873946 987
2 KALNIŅŠ Dāvis Siguldas Valsts ģimnāzija 10009549959873936 984
3 MAČIONIS Žanis Daugavpils Centra vidusskola 8157398088313193 798
4 PAIO Kristaps Siguldas Valsts ģimnāzija 9819499752905 968
5 IGAVIŅŠ Artūrs Filips Lejasciema vidusskola 8868749232683 894
6 KONDRAŠOVS Iļja Daugavpils 3. vidusskola 8599049032666 889
7 MIKULOVS Filips Daugavpils 10. vidusskola 7969069052607 869
8 VECELIS Mārtiņš Severīns Krāslavas ģimnāzija 8017698512421 807
9 BŪDA Roberts Siguldas Valsts ģimnāzija 8896978282414 805
10 STEPE Adrians Lejasciema vidusskola 7917548092354 785
11 ŽĪGURS Renārs Lejasciema vidusskola 7676986722137 712
12 DUMSKIS Maksims Daugavpils 16. vidusskola 6447297492122 707
13 MEDNIS Ernests Pauls Lejasciema vidusskola 5575066021665 555
14 CELMS Martins Kristers Rīgas Tālmācības vidusskola 7458741619 810
15 PAULIŅŠ Gregors Krāslavas ģimnāzija 7897891578 789
16 DAMME Adrians Siguldas Valsts ģimnāzija 7907841574 787
17 CIRPONS Arvis Madonas Valsts ģimnāzija 7856781463 732
18 BOGDANOVS Bogdans Daugavpils 3. vidusskola 7036261329 665
19 IVANOVS Artjoms Daugavpils 13. vidusskola 6626641326 663
20 JANOVSKIS Mārtiņš Madonas Valsts ģimnāzija 5887091297 649
21 KONRADS Ralfs Rīgas Hanzas vidusskola 5106251135 568
22 ZEPS Raimonds Pļaviņu vidusskola 4925571049 525
23 KRISTAPS Paio Siguldas Valsts ģimnāzija 10001000 1000
24 JEKIMOVS Ernests Cēsu Bērzaines pamatskola 940940 940
25 CELMS Martins Kristers Rīgas 1. Tālmācības vidusskola 870870 870
26 PAULIŅŠ  Gregors Krāslavas ģimnāzija 755755 755
27 LISENOKS  Rihards Krāslavas ģimnāzija 697697 697
28 IGNATJEVS Vladislavs Daugavpils 9. vidusskola 644644 644
29 MĀRTINSONS Raivo Vecpiebalgas vidusskola 627627 627
30 NOVIČONOKS Žanis Krāslavas Varavīksnes vsk. 587587 587
31 GREGERSONS Rinalds Jēkabpils ģimnāzija 571571 571
32 BĒRTULĀNS Tomass Daugavpils Vienības pamatskola 564564 564
33 ROGOŽINS Pāvels J.Pilsudska Daugavpils valsts 477477 477

V18

Vieta Dalībnieks Skola 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Punkti Vidēji posmā
1 SUHĀNOVS Sandijs Siguldas Valsts ģimnāzija 909100010009663875 969
2 KRONBERGS Eduards Siguldas Valsts ģimnāzija 7677337627993061 765
3 UPENIEKS Rainers Madonas Valsts ģimnāzija 9208949532767 922
4 PAEGLIS Rainers Siguldas pilsētas vidusskola 8808729822734 911
5 ŠVAUKSTS Silvestrs Madonas pilsētas vidusskola 76793710002704 901
6 EIZĀNS Gvido Pļaviņu vidusskola 7065576526852600 650
7 RĀVIŅŠ Andris Pļaviņu vidusskola 7796747182171 724
8 JEGURS Artūrs Siguldas Valsts ģimnāzija 7526916832126 709
9 KAPARKALĒJS Lauris Madonas Valsts ģimnāzija 10008831883 942
10 ĻŪĻE Aleksandrs Artūrs Bulduru dārzkopības vsk. 8969151811 906
11 FRĪDVALDS Edgars Madonas Valsts ģimnāzija 8667451611 806
12 ANSPOKS Linards Siguldas Valsts ģimnāzija 7908141604 802
13 KOZAČUKS Artēmijs Krāslavas ģimnāzija 7366441380 690
14 ŽMUROVS Artūrs Pļaviņu vidusskola 5977241321 661
15 KOVAĻENKO Daniels Pļaviņu vidusskola 5174921009 505
16 ENDE Dāvis Gulbenes novada vidusskola 916916 916
17 BIŠERS Rūdolfs Rūdis Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Vals 894894 894
18 LOŠINS Ričards Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Vals 872872 872
19 SINĀTS Gustavs Madonas Valsts ģimnāzija 856856 856
20 MONAHANS Mārtiņš Patriks Cēsu Valsts ģimnāzija 699699 699
21 PAULOVS Emīls Rīgas tehniskā koledža 687687 687
22 KOZAČUKS Artemijs Krāslavas ģimnāzija 637637 637
23 STEPANOVS Maksims Daugavpils Tirdzniecības profe 598598 598
24 KOVEĻENKO Daniels Pļaviņu vidusskola 588588 588
25 SIVAČEVS Antons Daugavpils Tehnoloģiju vsk. 583583 583

Uz galveno rezutātu lapu