S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2022

1.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 11.03.22 15:46:09

Uz galveno rezutātu lapu

Cēsu 1. pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1949 1 SPOLĪTIS Gustavs 00:00:29.23 1000
2 GAISS Otto 00:00:30.80 949
S10 1000 1 KRASTIŅA Elza 00:00:28.42 1000

Cēsu pilsētas Pastariņu sākums

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 954 1 PURIŅA Nellija 00:00:28.41 954

Daugavpils 13. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 810 1 ROMANOVSKA Aleksandra 00:00:28.57 810

Daugavpils 15. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1608 1 OŠMJANSKIS Mihails 00:00:25.00 844
2 BEĻAVSKIS Andrejs 00:00:27.63 764

Daugavpils 16. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1508 1 OVČIŅŅIKOVS Ruslans 00:00:23.15 912
2 SYMETS Mykhailo 00:00:35.44 596
V12 1453 1 LAPTEVS Dmitrijs 00:00:31.89 758
2 SYMETS Dimitriy 00:00:34.78 695
3 ZINKEVIČS Jevgenijs 00:00:39.82 607
S16 776 1 GERMANOVIČA Ksenija 00:00:28.11 776

Daugavpils 3. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1824 1 BOROŅENKO Jeļizaveta 00:00:27.10 1000
2 KUZŅECOVA Anna 00:00:32.87 824
V12 1660 1 LAPA Andrejs 00:00:27.08 893
2 ŠERVAŠIDZE Iļja 00:00:31.53 767
S10 1102 1 LAPA Ksenija 00:00:44.62 637
2 KOĻESŅIKOVA Darīna 00:01:01.09 465
S18 783 1 FEDOTOVA Nadežda 00:00:29.54 783
S16 766 1 LUKJANČIKA Anna 00:00:28.48 766
V16 703 1 BOGDANOVS Bogdans 00:00:28.09 703
V14 615 1 BOROVSKIS Romans 00:00:34.32 615

Daugavpils Centra vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 838 1 PUNCULE Viktorija 00:00:27.61 838
V16 815 1 MAČIONIS Žanis 00:00:24.23 815
S14 771 1 KONDIO Sofija 00:00:29.57 771
V10 650 1 MAČIONIS Deniss 00:00:44.95 650

Daugavpils Saskaņas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1651 1 NEVEDOMSKA Polina 00:00:25.89 842
2 GRIGORJEVA Arina 00:00:26.97 809
S10 904 1 ROSOVSKA Aneta 00:00:31.43 904

Daugavpils Tehnoloģiju vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1000 1 ZILIS Gļebs 00:00:21.11 1000
S12 974 1 KOZLOVA Marija 00:00:27.81 974

Daugavpils Tirdzniecības profe

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 968 1 PANCERKO Zlata 00:00:23.90 968
V18 598 1 STEPANOVS Maksims 00:00:29.50 598

Krāslavas Varavīksnes vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1173 1 ABRAMOVA Staņislava 00:00:43.74 650
2 MAKASEJEVA Arīna 00:00:54.32 523
V14 805 1 KURBATOVS Aleksandrs 00:00:26.21 805

Krāslavas ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1764 1 BURCEVA Valērija 00:00:22.81 1000
2 TRIBISA Ariana 00:00:29.86 764
3 ISAKOVA Katrīna 00:00:35.09 650
4 RUTKOVSKA Viktorija 00:00:37.00 616
V16 1590 1 VECELIS Mārtiņš Severīns 00:00:24.64 801
2 PAULIŅŠ Gregors 00:00:25.01 789
S12 1486 1 JAPIŅA Sanija 00:00:36.08 751
2 GRINEVIČA Alīna 00:00:36.85 735
3 TUMAŠEVIČA Sofija 00:00:37.87 716
4 PITRĀNE Inese 00:00:38.39 706
5 AVSJUKEVIČA Evija 00:00:39.45 687
6 KAIRĀNE Dace 00:00:50.65 535
7 ŽEIMOTE Santa 00:00:55.90 485
S16 876 1 RADVIVINSKA Evija 00:00:24.90 876
V18 736 1 KOZAČUKS Artēmijs 00:00:23.97 736
S10 505 1 DILBA Rita 00:00:56.33 505

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1767 1 VANAGS Emīls 00:00:22.81 925
2 MANČINSKIS Bruno Niklāvs 00:00:25.06 842
3 GAILIŠS Gustavs 00:00:36.95 571
V12 1763 1 BEINERTS Dāvids 00:00:26.14 925
2 GARANČS Ralfs 00:00:28.84 838
3 ERCMANIS Didzis 00:00:30.37 796
4 ČODERS Kurts 00:00:35.81 675
V10 1270 1 STAĢIS Jēkabs 00:00:42.14 694
2 LEDIŅŠ Miķelis 00:00:50.75 576
3 SAKLAURS Mārtiņš 00:00:55.77 524
S10 909 1 ČODERE Luīze 00:00:31.28 909
S14 692 1 NERINGA-KRASTKALNE Dārta 00:00:32.94 692

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1765 1 BIEZAIS Daniels 00:00:32.54 898
2 BERKOLDS Ernests 00:00:33.72 867
3 ČABLIS Arnis 00:00:34.59 845
V12 1731 1 GLĀZNIEKS Mārcis 00:00:27.04 894
2 KUBULIŅŠ Jāzeps 00:00:28.89 837
3 STEPE Dāvids 00:00:31.31 772
4 SALMIŅŠ Miķelis 00:00:32.62 741
V14 1729 1 KUBULIŅŠ Jēkabs 00:00:23.91 883
2 SALMIŅŠ Matīss 00:00:24.94 846
V16 1677 1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 00:00:22.27 886
2 STEPE Adrians 00:00:24.94 791
3 ŽĪGURS Renārs 00:00:25.75 767
4 MEDNIS Ernests Pauls 00:00:35.41 557
S10 1585 1 GLĀZNIECE Lauma 00:00:33.60 846
2 ČABLE Anete 00:00:38.46 739
3 BULIGINA Stefānija 00:00:38.92 730
S12 910 1 ŽĪGURE Marta 00:00:29.77 910
S16 863 1 BERKOLDE Gerda Asnāte 00:00:25.28 863
S14 724 1 JOZEPA Amanda 00:00:31.52 724

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1954 1 VECKALNIŅA Madara 00:00:21.81 1000
2 KAPARKALĒJA Linda 00:00:22.85 954
3 VĪGANTE Lauma 00:00:24.10 905
4 KOLNA Keita Patrīcija 00:00:24.97 873
V18 1920 1 KAPARKALĒJS Lauris 00:00:17.65 1000
2 UPENIEKS Rainers 00:00:19.19 920
3 FRĪDVALDS Edgars 00:00:20.37 866
S18 1888 1 MADSENA Elīza 00:00:23.14 1000
2 BĒRZIŅA Katrīna 00:00:26.07 888
V14 960 1 ZĀLĪTIS Armands 00:00:21.99 960
V16 785 1 CIRPONS Arvis 00:00:25.16 785

Madonas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1979 1 BEĶERE Lāsma Marta 00:00:23.03 990
2 PLĀTE Alise 00:00:23.07 989
3 ROŠTOKA Helēna 00:00:23.66 964
4 KRĒMERE Kerija 00:00:24.27 940
5 ŠĶĒLE Dārta 00:00:24.43 934
6 MIGLONE Luīze 00:00:24.97 913
V12 1979 1 ARAMA Martins 00:00:24.17 1000
2 ASARIS Edgars Aivo 00:00:24.68 979
V14 1937 1 ŠKAĻIKOVS Alekss 00:00:21.74 971
2 BĒRZIŅŠ Ginters 00:00:21.86 966
3 ŠTEINBERGS Roberts 00:00:23.89 884
S12 1843 1 RIEKSTIŅA Liene 00:00:29.24 927
2 MĀLNIECE Sabīne 00:00:29.59 916
3 OZOLIŅA Elizabete Keita 00:00:35.62 761
S10 1726 1 ARAMA Ance 00:00:31.82 893
2 INDRIKSONE Meldra 00:00:34.10 833
3 PAVĀRE Agate 00:00:39.25 724
V10 882 1 TRODS Tomass 00:00:33.13 882

Ogres 1. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1218 1 ORLA Dominika Annija 00:00:37.49 758
2 PUPČENOKA Elza 00:01:01.78 460
3 KĻAVA Nikola Odrija 00:01:03.27 449
4 ĀBOLTIŅA Semija 00:01:19.37 358
5 SPOTA Enija 00:01:20.39 354
6 ADAMOVIČA Kate 00:01:26.27 329
S16 788 1 LAMSTERE Krista Alise 00:00:27.69 788
S14 777 1 KRASIĻŠČIKOVA Aelita 00:00:29.37 777
V12 773 1 PUPČENOKS Jēkabs 00:00:31.26 773

Ogres Sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 520 1 ROSKA Šarlote 00:00:54.62 520

Pļaviņu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1485 1 RĀVIŅŠ Andris 00:00:22.65 779
2 EIZĀNS Gvido 00:00:25.01 706
3 KOVEĻENKO Daniels 00:00:30.01 588

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 870 1 CELMS Martins Kristers 00:00:22.68 870

Rīgas Komercskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1571 1 TOLPEŽŅIKOVS Roberts 00:00:21.77 970
2 AUPE Ralfs 00:00:35.11 601

Rīgas Stila un Modes tehnikums

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1677 1 VOLKA Līga 00:00:25.28 915
2 VOLKA Jana 00:00:30.36 762

Rīgas Teikas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 926 1 RADZIŅA Elza 00:00:29.28 926

Rīgas Tālmācības vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 817 1 PENCE Jolanta 00:00:28.31 817

Siguldas 1. pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 706 1 BROKS Markuss 00:00:29.89 706

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1981 1 KALNIŅŠ Dāvis 00:00:19.74 1000
2 PAIO Kristaps 00:00:20.12 981
3 BŪDA Roberts 00:00:22.21 889
4 DAMME Adrians 00:00:24.98 790
S14 1764 1 MARCINKEVIČA Keita 00:00:24.35 937
2 LABSVĪRA Kristiāna Eleonora 00:00:27.59 827
S16 1736 1 NOVICĀNE Kate 00:00:24.98 873
2 SALAVA Anete 00:00:25.26 863
V18 1699 1 SUHĀNOVS Sandijs 00:00:19.41 909
2 ANSPOKS Linards 00:00:22.35 790
3 KRONBERGS Eduards 00:00:23.02 767
4 JEGURS Artūrs 00:00:23.48 752
S18 952 1 BRUNERE Kristīne 00:00:24.31 952
V14 844 1 NOVICĀNS Everts 00:00:25.01 844

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1741 1 GĀTERS Gatis Ernests 00:00:32.29 905
2 ŽEGLOVS Krišjānis 00:00:34.96 836
S10 1733 1 OZOLIŅA Melānija Reičela 00:00:30.46 933
2 SŪBRE Sofija 00:00:35.52 800
V12 977 1 BILĀNS Leo 00:00:24.73 977
V16 959 1 BILĀNS Bruno 00:00:20.59 959
S16 904 1 BUŠA Patrīcija 00:00:24.12 904
V18 880 1 PAEGLIS Rainers 00:00:20.06 880
V14 831 1 UMBLEJS Justs Uga 00:00:25.40 831

Strenču pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 843 1 ŠVĒDE Kārlis 00:00:25.03 843
V12 754 1 ŠVĒDE Jēkabs 00:00:32.07 754

Valmieras 2. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 921 1 STŪRE Krista 00:00:25.12 921

Vecpiebalgas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1580 1 SILIŅŠ Ralfs 00:00:25.05 843
2 NAPREJENKO Markus 00:00:28.66 737
3 GORBĀNS Zigmārs 00:00:33.48 631
V12 1038 1 LAPIŅŠ Roberts 00:00:41.06 589
2 KRASTIŅŠ Artjoms 00:00:53.88 449
V10 867 1 KĻAVS KĻAVIŅŠ Druvis Daniels 00:01:02.27 469
2 KĀRKLIŅŠ Ģirts 00:01:13.47 398
S14 692 1 KRASTIŅA Marija Anna 00:00:32.96 692
V16 627 1 MĀRTINSONS Raivo 00:00:31.50 627

Uz galveno rezutātu lapu