S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2022

2.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 11.03.22 15:46:10

Uz galveno rezutātu lapu

Bulduru dārzkopības vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 896 1 ĻŪĻE Aleksandrs Artūrs 00:14:29.29 896

Cēsu 1. pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1832 1 SPOLĪTIS Gustavs 00:02:08.90 958
2 GAISS Otto 00:02:21.28 874
S10 882 1 KRASTIŅA Elza 00:02:26.49 882

Daugavpils 10. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 796 1 MIKULOVS Filips 00:12:38.26 796

Daugavpils 12. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 694 1 SEMJONOVS Konstantīns 00:11:19.18 694

Daugavpils 13. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 834 1 ČEME Ella 00:02:06.04 834
V16 662 1 IVANOVS Artjoms 00:15:12.88 662
S14 566 1 NIKELE Viktorija 00:07:05.40 566

Daugavpils 15. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 851 1 OŠMJANSKIS Mihails 00:09:14.09 851

Daugavpils 16. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1663 1 OVČIŅŅIKOVS Ruslans 00:08:35.72 914
2 SYMETS Mykhailo 00:10:29.04 749
V12 1331 1 DUMSKIS Ņikita 00:05:04.92 712
2 SYMETS Dimitriy 00:05:50.68 619
S16 981 1 GERMANOVIČA Ksenija 00:10:03.46 981
V16 644 1 DUMSKIS Maksims 00:15:37.70 644

Daugavpils 3. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1366 1 LAPA Andrejs 00:04:38.42 780
2 ŠERVAŠIDZE Iļja 00:06:10.76 586
S16 937 1 LUKJANČIKA Anna 00:10:31.54 937
S12 891 1 BOROŅENKO Jeļizaveta 00:01:58.05 891
V16 859 1 KONDRAŠOVS Iļja 00:11:43.10 859
S10 706 1 LAPA Ksenija 00:03:03.12 706
S18 698 1 FEDOTOVA Nadežda 00:18:31.45 698
V14 524 1 BOROVSKIS Romans 00:15:00.45 524

Daugavpils 9. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 644 1 IGNATJEVS Vladislavs 00:15:37.44 644

Daugavpils Centra vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 780 1 KONDIO Sofija 00:05:08.76 780
V16 739 1 MAČIONIS Žanis 00:13:37.26 739
S18 706 1 PUNCULE Viktorija 00:18:18.76 706
S10 704 1 PUDĀNE Angelīna 00:03:03.64 704

Daugavpils Saskaņas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 920 1 ROSOVSKA Aneta 00:02:20.40 920
V14 850 1 LAZDĀNS Māris 00:09:14.77 850
S12 720 1 BOIKO Anna 00:02:26.09 720
V10 686 1 BOIKO Jegors 00:02:59.90 686

Daugavpils Tehnoloģiju vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1000 1 ZILIS Gļebs 00:07:51.43 1000
S12 931 1 KOZLOVA Marija 00:01:52.98 931
V18 583 1 SIVAČEVS Antons 00:22:16.04 583

Daugavpils Tirdzniecības profe

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 940 1 PANCERKO Zlata 00:13:44.48 940

Daugavpils Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 819 1 VAGELE Viktorija 00:12:02.88 819

Daugavpils Vienības pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 784 1 KUBERA Evelīna 00:02:14.13 784

J.Pilsudska Daugavpils valsts

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 477 1 ROGOŽINS Pāvels 00:21:05.56 477

Jēkabpils ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 571 1 GREGERSONS Rinalds 00:17:38.32 571

Kalsnavas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 466 1 RUDZITIS Maris 00:04:25.21 466

Krāslavas Varavīksnes vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 806 1 ABRAMOVA Staņislava 00:02:40.32 806
V14 768 1 KURBATOVS Aleksandrs 00:10:14.22 768
V10 638 1 HOMUTININS Marks 00:03:13.53 638
V16 587 1 NOVIČONOKS Žanis 00:17:08.39 587
S12 569 1 KRIPAŠOVA Evelīna 00:03:04.88 569

Krāslavas ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1980 1 BURCEVA Valērija 00:04:00.98 1000
2 DJATKOVIČA Martīne 00:04:05.86 980
3 RUTKOVSKA Viktorija 00:05:17.00 760
4 TRIBISA Ariana 00:05:30.70 729
5 ISAKOVA Katrīna 00:06:30.06 618
V16 1558 1 PAULIŅŠ Gregors 00:12:45.83 789
2 VECELIS Mārtiņš Severīns 00:13:05.13 769
S12 1426 1 AVSJUKEVIČA Evija 00:02:19.06 756
2 PITRĀNE Inese 00:02:36.84 670
3 TUMAŠEVIČA Sofija 00:02:45.52 635
4 ZEMBERGA Melinda Ilze 00:03:02.22 577
S10 1263 1 DILBA Rita 00:03:16.81 657
2 BLASE Evelīna 00:03:33.29 606
3 SVARINSKA Aleksa 00:04:21.26 495
S18 1000 1 ŠUMINSKA Adriāna 00:12:55.41 1000
S16 954 1 RADVIVINSKA Evija 00:10:20.75 954
V18 644 1 KOZAČUKS Artēmijs 00:20:09.07 644
V10 506 1 STEPIŅŠ Kārlis 00:04:04.23 506
V14 482 1 ZEMBERGS Matīss 00:16:17.39 482

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1767 1 ČODERE Luīze 00:02:09.21 1000
2 ČIRJEVSKA Estere 00:02:48.49 767
3 JAUNZEME Paula 00:02:53.57 744
4 ZILVERE Līna 00:02:56.85 731
5 CAUCE Madara 00:03:18.14 652
6 ČIRJEVSKA Eva 00:05:25.97 396
V10 1477 1 NOVICĀNS Lenards 00:02:45.11 748
2 KOLERS Antons 00:02:49.36 729
3 STAĢIS Jēkabs 00:02:52.70 715
V14 1330 1 VANAGS Emīls 00:10:42.51 734
2 MANČINSKIS Bruno Niklāvs 00:13:11.33 596
3 GAILIŠS Gustavs 00:14:51.78 529
V12 1216 1 BEINERTS Dāvids 00:05:23.16 672
2 NOVICĀNS Norberts 00:06:39.19 544
3 ERCMANIS Didzis 00:07:08.04 507
4 ČODERS Kurts 00:08:35.33 421
S12 701 1 BĒRZIŅA Elīza 00:02:30.12 701

Lazdonas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 899 1 KŪLĪTIS Ervīns 00:04:01.53 899
V14 830 1 VUŠKĀNS Valts 00:09:28.13 830

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1773 1 BERKOLDS Ernests 00:02:17.35 899
2 BIEZAIS Daniels 00:02:21.29 874
3 ČABLIS Arnis 00:02:28.91 829
4 LOČMELIS Kārlis Valters 00:02:34.53 799
5 BREKTE Ronalds 00:02:37.40 784
6 KRĒSLIŅŠ Jēkabs 00:03:54.80 526
S10 1767 1 GLĀZNIECE Lauma 00:02:24.80 892
2 ČABLE Anete 00:02:27.71 875
3 BULIGINA Stefānija 00:02:44.59 785
V14 1588 1 KUBULIŅŠ Jēkabs 00:09:29.12 828
2 SALMIŅŠ Matīss 00:10:20.24 760
V12 1382 1 GLĀZNIEKS Mārcis 00:04:58.10 728
2 KUBULIŅŠ Jāzeps 00:05:32.23 654
S16 961 1 BERKOLDE Gerda Asnāte 00:10:15.97 961
S12 866 1 ŽĪGURE Marta 00:02:01.48 866
V16 506 1 MEDNIS Ernests Pauls 00:19:53.29 506

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1995 1 VĪGANTE Lauma 00:09:51.95 1000
2 KAPARKALĒJA Linda 00:09:54.73 995
V18 1628 1 KAPARKALĒJS Lauris 00:14:42.59 883
2 FRĪDVALDS Edgars 00:17:26.30 745
V16 1266 1 CIRPONS Arvis 00:14:50.75 678
2 JANOVSKIS Mārtiņš 00:17:06.85 588
V14 842 1 ZĀLĪTIS Armands 00:09:20.13 842
S14 728 1 UPENIECE Ance 00:05:31.22 728
S18 583 1 PINKA Arta 00:22:09.70 583

Madonas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1961 1 ŠĶITOVS Maksims 00:02:03.46 1000
2 KRAMEROVSKIS Edvards 00:02:08.50 961
3 TRODS Tomass 00:02:30.00 823
S10 1953 1 ARAMA Ance 00:02:09.86 995
2 INDRIKSONE Meldra 00:02:14.84 958
3 PAVĀRE Agate 00:02:30.65 858
S14 1886 1 PLĀTE Alise 00:04:13.84 949
2 ROŠTOKA Helēna 00:04:17.18 937
3 BEĶERE Lāsma Marta 00:04:22.28 919
4 ŠĶĒLE Dārta 00:04:25.19 909
5 KRĒMERE Kerija 00:04:29.63 894
6 MIGLONE Luīze 00:04:52.38 824
S12 1839 1 RIEKSTIŅA Liene 00:01:45.16 1000
2 OZOLIŅA Elizabete Keita 00:02:05.28 839
3 MĀLNIECE Sabīne 00:02:22.73 737
4 PLATĀ Amēlija 00:02:27.23 714
V14 1697 1 BĒRZIŅŠ Ginters 00:09:09.15 858
2 ŠKAĻIKOVS Alekss 00:09:21.91 839
3 ŠTEINBERGS Roberts 00:10:50.22 725
V12 1630 1 ASARIS Edgars Aivo 00:04:25.72 817
2 ARAMA Martins 00:04:27.23 813
V18 767 1 ŠVAUKSTS Silvestrs 00:16:55.59 767

Pļaviņu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1448 1 JAKOVĻEVA Luīza 00:13:25.57 735
2 ZEPA Patrīcija 00:13:50.46 713
V18 1271 1 RĀVIŅŠ Andris 00:19:16.03 674
2 ŽMUROVS Artūrs 00:21:44.90 597
3 EIZĀNS Gvido 00:23:18.00 557
V12 1037 1 GŪTMANIS Markuss 00:06:19.92 572
2 OSIPAUSKS Arvīds 00:07:47.37 465
3 ERIKSONS Haralds 00:08:13.00 440
4 VALDBERGS Renārs 00:08:19.88 434
5 STRIĶIS Armands 00:13:03.24 277
S12 1010 1 PUJĀTE Evita 00:03:27.78 506
2 VAIVADE Patrīcija 00:03:28.45 504
S10 629 1 KROSOVSKA Sindija 00:03:25.28 629
V10 560 1 IVANOVS Atis 00:03:40.51 560
V16 492 1 ZEPS Raimonds 00:20:27.67 492

Rīgas Hanzas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 510 1 KONRADS Ralfs 00:19:43.42 510

Rīgas Komercskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 864 1 TOLPEŽŅIKOVS Roberts 00:09:05.63 864

Rīgas Tālmācības vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 864 1 PENCE Jolanta 00:14:57.22 864
V16 745 1 CELMS Martins Kristers 00:13:31.05 745

Siguldas 1. pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 676 1 BROKS Markuss 00:11:37.01 676

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1903 1 KALNIŅŠ Dāvis 00:10:33.01 954
2 PAIO Kristaps 00:10:36.33 949
3 BŪDA Roberts 00:14:26.50 697
V18 1733 1 SUHĀNOVS Sandijs 00:12:59.07 1000
2 KRONBERGS Eduards 00:17:42.19 733
3 JEGURS Artūrs 00:18:47.57 691
S14 1710 1 MARCINKEVIČA Keita 00:04:16.91 938
2 LABSVĪRA Kristiāna Eleonora 00:05:12.14 772
S18 988 1 BRUNERE Kristīne 00:13:04.77 988
S16 820 1 NOVICĀNE Kate 00:12:01.52 820
V14 698 1 NOVICĀNS Everts 00:11:15.05 698

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1792 1 OZOLIŅA Melānija Reičela 00:02:11.73 981
2 DĀRZIŅA Agnese 00:02:39.42 811
3 SŪBRE Sofija 00:02:41.24 801
4 LAZDĀNE Paula 00:03:47.64 568
V10 1587 1 GĀTERS Gatis Ernests 00:02:19.99 882
2 ŽEGLOVS Krišjānis 00:02:55.09 705
V12 1000 1 BILĀNS Leo 00:03:37.16 1000
V16 1000 1 BILĀNS Bruno 00:10:03.94 1000
S16 972 1 BUŠA Patrīcija 00:10:08.79 972
V18 872 1 PAEGLIS Rainers 00:14:53.43 872
V14 696 1 UMBLEJS Justs Uga 00:11:17.64 696

Strenču pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 649 1 ŠVĒDE Kārlis 00:12:05.89 649
S12 619 1 ZVEJNIECE Marta 00:02:49.90 619
V12 552 1 ŠVĒDE Jēkabs 00:06:33.44 552

Valmieras 2. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 730 1 STŪRE Krista 00:17:41.56 730

Uz galveno rezutātu lapu