S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2022

3.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 11.03.22 15:46:10

Uz galveno rezutātu lapu

Bulduru dārzkopības vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 915 1 ĻŪĻE Aleksandrs Artūrs 00:10:39.1 915

Cēsu 1. pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1854 1 SPOLĪTIS Gustavs 00:02:20.4 984
2 GAISS Otto 00:02:38.7 870
S12 1840 1 SALMIŅA Zane 00:01:52.1 930
2 ŠLĒZIŅA Adele 00:01:54.5 910
S10 1552 1 KRASTIŅA Elza 00:02:43.8 835
2 SALMIŅA Dārta 00:03:10.7 717
V12 1467 1 ŠĶĒLE Rūdolfs 00:03:17.5 903
2 REĶIS Mārtiņš 00:05:15.9 564
S14 739 1 SUKURE Estere 00:03:37.9 739
V14 695 1 PUŽULIS Patriks 00:08:06.4 695

Cēsu 2. pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1775 1 ZAĶE Amēlija 00:02:41.1 1000
2 RIEKSTIŅA Paula 00:03:27.9 775
V12 987 1 ZAĶIS Artūrs 00:03:00.6 987

Cēsu Bērzaines pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 940 1 JEKIMOVS Ernests 00:08:18.3 940

Cēsu Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 718 1 RIŅĶE Dārta Ieva 00:08:08.4 718
V18 699 1 MONAHANS Mārtiņš Patriks 00:13:56.6 699

Cēsu pilsētas Pastariņu sākums

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 908 1 PURIŅA Nellija 00:01:54.7 908

Cēsu pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1711 1 ZAZĪTIS Treviss 00:06:19.7 890
2 DERGUNOVS Georgijs 00:06:51.8 821
3 KLAUĢIS Krišjānis 00:07:29.0 753
V12 992 1 BĒRZIŅŠ Gustavs 00:02:59.8 992

Daugavpils 10. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 906 1 MIKULOVS Filips 00:08:36.9 906

Daugavpils 12. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 714 1 SEMJONOVS Konstantīns 00:07:53.4 714

Daugavpils 13. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 920 1 ČEME Ella 00:01:53.2 920
V16 664 1 IVANOVS Artjoms 00:11:45.6 664
S14 613 1 NIKELE Viktorija 00:04:22.9 613
V14 545 1 JEŠČENKO Aleksandrs 00:10:20.5 545

Daugavpils 16. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1634 1 OVČIŅŅIKOVS Ruslans 00:06:02.0 934
2 SYMETS Mykhailo 00:08:03.1 700
V12 1585 1 DUMSKIS Nikita 00:03:29.7 850
2 ZINKEVIČS Jevgenijs 00:04:02.7 735
3 SYMETS Dimitriy 00:06:45.4 440
S16 786 1 GERMANOVIČA Ksenija 00:07:26.0 786
V16 729 1 DUMSKIS Maksims 00:10:42.2 729

Daugavpils 3. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1530 1 KONDRAŠOVS Iļja 00:08:38.1 904
2 BOGDANOVS Bogdans 00:12:28.6 626
S18 789 1 FEDOTOVA Nadežda 00:12:27.5 789
V12 781 1 ŠERVAŠIDZE Iļja 00:03:48.2 781
S16 761 1 LUKJANČIKA Anna 00:07:41.1 761
S12 670 1 KUZŅECOVA Anna 00:02:35.5 670
S10 496 1 KOĻESŅIKOVA Darīna 00:04:35.9 496

Daugavpils Centra vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 808 1 MAČIONIS Žanis 00:09:39.5 808
S14 747 1 KONDIO Sofija 00:03:35.8 747
S10 686 1 PUDĀNE Angelīna 00:03:19.4 686

Daugavpils Saskaņas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1457 1 NEVEDOMSKA Polina 00:07:34.9 771
2 IVANOVA Veronika 00:08:30.9 686
S12 1400 1 BOIKO Anna 00:02:24.7 720
2 GRIGORJEVA Marija 00:02:33.2 680
V14 891 1 LAZDĀNS Māris 00:06:19.5 891
S10 886 1 ROSOVSKA Aneta 00:02:34.4 886
V10 730 1 BOIKO Jegors 00:03:09.1 730

Daugavpils Tehnoloģiju vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1000 1 ZILIS Gļebs 00:05:38.1 1000
S12 947 1 KOZLOVA Marija 00:01:50.0 947

Daugavpils Tirdzniecības profe

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 1000 1 PANCERKO Zlata 00:09:49.6 1000

Daugavpils Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 770 1 VAGELE Viktorija 00:07:35.6 770

Daugavpils Vienības pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1529 1 KUBERA Evelīna 00:02:12.2 788
2 BOROVSKA Milana 00:02:20.6 741
V12 669 1 VANAGS Kristaps 00:04:26.4 669
V16 564 1 BĒRTULĀNS Tomass 00:13:50.4 564

Drabešu Jaunā pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 843 1 PAULOVA Alise 00:03:11.1 843

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Vals

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1766 1 BIŠERS Rūdolfs Rūdis 00:10:54.0 894
2 LOŠINS Ričards 00:11:10.7 872

Krāslavas Varavīksnes vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1419 1 ABRAMOVA Stanislava 00:03:03.9 744
2 MAKASEJEVA Arīna 00:03:22.7 675
V14 804 1 KURBATOVS Aleksandrs 00:07:00.4 804

Krāslavas ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1794 1 BURCEVA Valērija 00:02:43.8 984
2 TRIBISA Ariana 00:03:18.9 810
3 RUTKOVSKA Viktorija 00:03:51.2 697
4 TUMAŠEVIČA Marija 00:04:10.1 644
5 VOLKA Diāna 00:04:13.0 637
6 ISAKOVA Katrīna 00:04:23.7 611
V16 1606 1 VECELIS Mārtiņš Severīns 00:09:10.7 851
2 PAULIŅŠ  Gregors 00:10:20.7 755
3 LISENOKS  Rihards 00:11:11.8 697
S12 1557 1 LASKEVIČA  Viktorija 00:02:08.3 812
2 JAPIŅA Sanija 00:02:19.9 745
3 TUMAŠEVIČA Sofija 00:02:22.6 731
4 AVSJUKEVIČA Evija 00:02:29.5 697
5 PITRĀNE Inese 00:02:32.6 683
S10 1241 1 DILBA Rita 00:03:32.9 643
2 BLASE Evelīna 00:03:48.6 598
3 SVARINSKA Aleksa 00:03:50.2 594
4 JACINA Sofija 00:04:26.7 513
5 BARANOVSKA Evelīna 00:05:42.0 400
6 TIŠKO Eliza 00:05:46.1 395
S18 990 1 ŠUMINSKA Adriāna 00:09:55.6 990
S16 876 1 RADIVINSKA  Evija 00:06:40.5 876
V12 778 1 DZALBS  Kristiāns 00:03:49.1 778
V18 637 1 KOZAČUKS Artemijs 00:15:17.5 637
V14 547 1 BLUSS  Artūrs 00:10:17.7 547
V10 500 1 STEPIŅŠ Kārlis 00:04:36.4 500

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 967 1 ČODERE Luīze 00:02:21.4 967
V14 851 1 VANAGS Emīls 00:06:37.4 851
V12 716 1 ČODERS Kurts 00:04:09.0 716

Lazdonas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1000 1 KŪLĪTIS Ervīns 00:02:58.3 1000
V14 926 1 VUŠKĀNS Valts 00:06:05.0 926

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1805 1 GLĀZNIEKS Mārcis 00:03:07.7 950
2 KUBULIŅŠ Jāzeps 00:03:28.5 855
3 SALMIŅŠ Miķelis 00:03:33.7 834
4 STEPE Dāvids 00:03:57.6 750
V10 1782 1 BIEZAIS Daniels 00:02:30.1 920
2 BERKOLDS Ernests 00:02:40.3 862
3 KRĒSLIŅŠ Jēkabs 00:02:57.5 778
4 ČABLIS Arnis 00:03:02.0 759
5 BREKTE Ronalds 00:03:07.1 738
6 LOČMELIS Kārlis Valters 00:03:07.4 737
V16 1628 1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 00:08:55.8 874
2 STEPE Adrians 00:10:21.2 754
3 ŽĪGURS Renārs 00:11:10.9 698
4 MEDNIS Ernests Pauls 00:12:57.5 602
S10 1457 1 ČABLE Anete 00:03:07.6 729
2 BULIGINA Stefānija 00:03:07.8 728
S12 935 1 ŽĪGURE Marta 00:01:51.4 935
S16 843 1 BERKOLDE Gerda Asnāte 00:06:55.9 843

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1949 1 VECKALNIŅA Madara 00:05:50.7 1000
2 KAPARKALĒJA Linda 00:06:09.4 949
3 KOLNA Keita Patrīcija 00:06:12.1 942
S18 1946 1 BĒRZIŅA Katrīna 00:09:59.7 983
2 MADSENA Elīza 00:10:12.5 963
V18 1750 1 UPENIEKS Rainers 00:10:54.0 894
2 SINĀTS Gustavs 00:11:22.9 856
V14 911 1 ZĀLĪTIS Armands 00:06:11.1 911
S14 855 1 UPENIECE Ance 00:03:08.5 855
V16 709 1 JANOVSKIS Mārtiņš 00:11:00.7 709

Madonas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1953 1 ARAMA Martins 00:03:02.2 979
2 ASARIS Edgars Aivo 00:03:03.1 974
V10 1939 1 ŠĶITOVS Maksims 00:02:18.1 1000
2 KRAMEROVSKIS Edvards 00:02:27.1 939
S14 1918 1 ROŠTOKA Helēna 00:02:48.0 959
2 BEĶERE Lāsma Marta 00:02:48.0 959
3 PLĀTE Alise 00:02:50.9 943
4 ŠĶĒLE Dārta 00:02:51.4 940
5 KRĒMERE Kerija 00:02:54.9 921
6 MIGLONE Luīze 00:03:00.4 893
S12 1878 1 RIEKSTIŅA Liene 00:01:44.2 1000
2 OZOLIŅA Elizabete Keita 00:01:58.7 878
3 PLATĀ Amēlija 00:02:09.4 805
4 MĀLNIECE Sabīne 00:02:09.7 803
V14 1872 1 BĒRZIŅŠ Ginters 00:05:56.3 949
2 ŠKAĻIKOVS Alekss 00:06:06.4 923
3 ŠTEIBERGS Roberts 00:07:17.4 773
S10 1845 1 ARAMA Ance 00:02:24.0 950
2 INDRIKSONE Meldra 00:02:32.9 895
3 PAVĀRE Agate 00:03:20.4 683
V18 937 1 ŠVAUKSTS Silvestrs 00:10:24.4 937

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1704 1 PIKSONE Estere 00:02:45.8 972
2 ŽIDAVA Rūta 00:03:40.0 732

Pļaviņu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1431 1 JAKOVĻEVA Luīza 00:07:42.9 758
2 ZEPA Patrīcija 00:08:40.9 673
3 FREIJA Diāna 00:09:50.6 594
V18 1370 1 RĀVIŅŠ Andris 00:13:35.1 718
2 EIZĀNS Gvido 00:14:56.4 652
3 KOVAĻENKO Daniels 00:18:51.6 517
V10 1050 1 BRIEDIS Matīss 00:04:02.6 569
2 IVANOVS Atis 00:04:46.9 481
V12 983 1 VALDBERGS Renārs 00:05:31.5 538
2 OSIPAUSKS Arvīds 00:06:40.4 445
3 STRIĶIS Armands 00:10:28.6 284
S12 813 1 VAIVADE Patrīcija 00:03:35.0 485
2 ANDERSONE Agrita 00:05:17.9 328
3 VĪKSNA Laura 00:07:33.5 230
S10 566 1 KRASOVSKA Sindija 00:04:01.8 566
V16 557 1 ZEPS Raimonds 00:14:00.2 557

Rīgas Hanzas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 625 1 KONRADS Ralfs 00:12:29.3 625

Rīgas Stila un Modes tehnikums

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 841 1 VOLKA Jana 00:11:41.4 841

Rīgas tehniskā koledža

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 687 1 PAULOVS Emīls 00:14:11.3 687

Siguldas 1. pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 740 1 BROKS Markuss 00:07:37.2 740

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1970 1 KALNIŅŠ Dāvis 00:07:50.9 995
2 PAIO Kristaps 00:08:00.5 975
3 BŪDA Roberts 00:09:25.6 828
V18 1762 1 SUHĀNOVS Sandijs 00:09:44.9 1000
2 KRONBERGS Eduards 00:12:47.4 762
3 JEGURS Artūrs 00:14:16.8 683
S14 1742 1 MARCINKEVIČA Keita 00:02:48.6 956
2 LABSVĪRA Kristiāna Eleonora 00:03:25.0 786
S16 840 1 SALAVA Anete 00:06:57.4 840
V14 766 1 VEĢERIS Aksels 00:07:21.3 766

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1849 1 OZOLIŅA Melānija Reičela 00:02:16.8 1000
2 DĀRZIŅA Agnese 00:02:41.2 849
3 SŪBRE Sofija 00:02:56.6 775
4 LAZDĀNE Paula 00:03:49.1 597
V16 1000 1 BILĀNS Bruno 00:07:48.4 1000
V18 982 1 PAEGLIS Rainers 00:09:55.4 982
S16 907 1 BUŠA Patrīcija 00:06:26.7 907
V10 869 1 GĀTERS Gatis Ernests 00:02:39.0 869
V14 849 1 UMBLEJS Justs Uga 00:06:38.2 849

Strenču pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 770 1 ŠVĒDE Kārlis 00:07:19.2 770
S12 768 1 ZVEJNIECE Marta 00:02:15.7 768
V12 760 1 ŠVĒDE Jēkabs 00:03:54.7 760

Valmieras 2. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 842 1 STŪRE Krista 00:11:40.4 842

Āgenskalna Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 886 1 ZARIŅA Amanda Reilija 00:06:35.8 886
S14 650 1 ZARIŅA Amēlija Tīna 00:04:07.7 650

Uz galveno rezutātu lapu