S! - FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2022

4.posma individuālie rezultāti skolas ietvaros

Atjaunināts: 11.03.22 15:46:10

Uz galveno rezutātu lapu

Brīvdabas vidusskola/VisLatvij

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 820 1 BAŠĶERS Kristers Krists 00:04:34.1 820

Cēsu 1. pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 1895 1 SALMIŅA Zane 00:04:38.8 955
2 ŠLĒZIŅA Adele 00:04:43.1 940
S10 1820 1 KRASTIŅA Elza 00:02:09.0 969
2 SALMIŅA Dārta 00:02:26.8 851
V12 1542 1 ŠĶĒLE Rūdolfs 00:04:14.7 882
2 REĶIS Mārtiņš 00:05:40.2 660
V10 1000 1 SPOLĪTIS Gustavs 00:02:06.7 1000
V14 561 1 DUMPIS Ernests 00:06:02.1 561

Cēsu 2. pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1961 1 ZAĶE Amēlija 00:03:47.4 998
2 KRIEVIŅA Annija 00:03:55.7 963
V12 898 1 ZAĶIS Artūrs 00:04:10.3 898

Cēsu pilsētas Pastariņu sākums

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 938 1 PURIŅA Nellija 00:04:43.9 938

Cēsu pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 870 1 BĒRZIŅŠ Gustavs 00:04:18.2 870

Daugavpils 10. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 905 1 MIKULOVS Filips 00:03:37.5 905

Daugavpils 12. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 647 1 SEMJONOVS Konstantīns 00:05:13.9 647

Daugavpils 13. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 960 1 ČEME Ellla 00:04:37.3 960
V14 513 1 JEŠČENKO Alekssandrs 00:06:35.8 513

Daugavpils 15. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1440 1 OŠMJANSKIS Mihails 00:04:19.6 782
2 BEĻAVSKIS Andrejs 00:05:08.6 658

Daugavpils 16. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1512 1 DUMSKIS Nikita 00:04:47.3 782
2 ZINKEVIČS Jevgenijs 00:05:07.9 730
3 LAPTEVS Dmitrijs 00:05:37.7 665
4 SYMETS Dimitriy 00:05:44.3 653
V14 818 1 OVČIŅŅIKOVS Ruslans 00:04:08.1 818
V16 749 1 DUMSKIS Maksims 00:04:22.7 749

Daugavpils 3. vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1637 1 LAPA Andrejs 00:04:23.3 853
2 ŠERVAŠIDZE Iļja 00:04:46.6 784
S10 1328 1 LAPA Ksenija 00:02:29.1 838
2 KOĻESNIKOVA Darīna 00:04:15.1 490
S12 995 1 BOROŅENKO Jeļizaveta 00:04:27.6 995
V16 903 1 KONDRAŠOVS Iļja 00:03:38.0 903
S18 823 1 FEDOTOVA Nadežda 00:04:45.3 823
V14 625 1 BOROVSKIS Romans 00:05:25.0 625

Daugavpils Centra vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 831 1 MAČIONIS Žanis 00:03:56.7 831
S14 798 1 KONDIO Sofija 00:04:44.5 798
S10 789 1 PUDĀNE Angelīna 00:02:38.5 789
V10 684 1 MAČIONIS Deniss 00:03:05.2 684

Daugavpils Saskaņas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 1837 1 NEVEDOMSKA Polina 00:04:25.0 981
2 IVANOVA Veronika 00:05:03.7 856
S10 925 1 ROSOVSKA Aneta 00:02:15.2 925
V14 810 1 LAZDĀNS Māris 00:04:10.5 810

Daugavpils Tehnoloģiju vsk.

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 997 1 ZILIS Gļebs 00:03:23.7 997

Daugavpils Tirdzniecības profe

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 927 1 PANCERKO Zlata 00:04:13.2 927

Daugavpils Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S16 908 1 VAGELE Viktorija 00:04:46.5 908

Daugavpils Vienības pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 699 1 VANAGS Kristaps 00:05:21.4 699

Gulbenes novada vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 916 1 ENDE Dāvis 00:03:25.7 916

Laurenču sākumskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S10 1868 1 ČODERE Luīze 00:02:05.0 1000
2 ZILVERE Līna 00:02:24.0 868
3 OLIŅA Tīna 00:02:24.5 865
4 CAUCE Madara 00:02:34.8 807
5 ČIRJEVSKA Estere 00:02:39.3 785
6 AIZUPIETE Elīza 00:02:39.4 784
7 JAUNZEME Paula 00:02:48.7 741
8 ČIRJEVSKA Eva 00:02:49.1 739
9 LEDIŅA Emīlija 00:03:14.8 642
V10 1662 1 JONINS Miķelis 00:02:30.9 840
2 NOVICĀNS Lenards 00:02:34.2 822
3 LANGENFELDS Teodors 00:02:35.2 816
4 KOLERS Antons 00:02:35.8 813
5 STAĢIS Jēkabs 00:02:45.3 766
6 LEDIŅŠ Miķelis 00:03:30.1 603
V12 1578 1 BEINERTS Dāvids 00:04:33.1 823
2 NOVICĀNS Norberts 00:04:57.8 755
3 ERCMANIS Didzis 00:05:06.8 732
4 ČODERS Kurts 00:05:09.0 727
5 LŪCIŅŠ Gustavs Dāvis 00:05:26.3 689
6 JANOVS Timotejs Dāvis 00:05:36.3 668
7 KALNIŅŠ Ralfs 00:05:42.3 656
8 VEIDEMANIS Artis 00:06:07.5 611
S14 662 1 NERINGA-KRASTKALNE Dārta 00:05:42.7 662
V14 598 1 BĒRZIŅŠ Ralfs 00:05:39.6 598

Lazdonas pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V12 1636 1 KŪLĪTIS Ervīns 00:03:52.8 965
2 MUTORS Edijs 00:05:35.1 671
V14 857 1 VUŠKĀNS Valts 00:03:56.9 857

Lejasciema vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1750 1 BIEZAIS Daniels 00:02:21.7 894
2 ČABLIS Arnis 00:02:28.1 856
3 BERKOLDS Ernests 00:02:30.9 840
4 BREKTE Ronalds 00:02:34.5 820
5 KRĒSLIŅŠ Jēkabs 00:02:42.7 779
V16 1732 1 IGAVIŅŠ Artūrs Filips 00:03:33.3 923
2 STEPE Adrians 00:04:03.2 809
3 ŽĪGURS Renārs 00:04:52.9 672
S10 1693 1 GLĀZNIECE Lauma 00:02:26.7 852
2 ČABLE Anete 00:02:28.7 841
3 BULIGINA Stefānija 00:02:35.8 802
V12 1634 1 GLĀZNIEKS Mārcis 00:04:21.8 858
2 SALMIŅŠ Miķelis 00:04:49.5 776
3 KUBULIŅŠ Jāzeps 00:04:51.8 770
4 STEPE Dāvids 00:05:23.1 695
S16 1000 1 BERKOLDE Gerda Asnāte 00:04:20.0 1000
S12 855 1 ŽĪGURE Marta 00:05:11.4 855
V14 790 1 SALMIŅŠ Matīss 00:04:17.0 790
S14 759 1 OZEPA Amanda 00:04:59.2 759

Madonas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 953 1 UPENIEKS Rainers 00:03:17.9 953

Madonas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 1937 1 BEĶERE Lāsma Marta 00:03:53.4 973
2 PLĀTE Alise 00:03:55.5 964
3 ROŠTOKA Helēna 00:04:04.4 929
4 KRĒMERE Kerija 00:04:06.9 919
5 MIGLONE Luīze 00:04:09.6 909
6 ŠĶĒLE Dārta 00:04:22.7 864
S12 1918 1 RIEKSTIŅA Liene 00:04:26.2 1000
2 OZOLIŅA Elizabete Keita 00:04:49.9 918
V12 1843 1 ASARIS Edgars Aivo 00:03:59.9 937
2 ARAMA Martins 00:04:08.0 906
V14 1831 1 ŠKAĻIKOVS Alekss 00:03:40.3 921
2 BĒRZIŅŠ Ginters 00:03:43.0 910
V10 1801 1 KRAMEROVSKIS Edvards 00:02:11.9 961
2 ŠĶITOVS Maksims 00:02:30.8 840
S10 1700 1 ARAMA Ance 00:02:13.9 934
2 PAVĀRE Agate 00:02:43.1 766
V18 1000 1 ŠVAUKSTS Silvestrs 00:03:08.5 1000

Priekuļu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S14 888 1 ĀBOLTIŅA Kate 00:04:15.5 888

Pļaviņu vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V18 1409 1 ŽMUROVS Artūrs 00:04:20.4 724
2 EIZĀNS Gvido 00:04:35.2 685
3 KOVAĻENKO Daniels 00:06:23.3 492
V12 1144 1 GŪTMANIS Markuss 00:05:50.9 640
2 VALDBERGS Renārs 00:07:25.9 504
3 STRIĶIS Armands 00:11:04.3 338
S10 1013 1 JAUNDZEMA DĀRTA 00:03:59.5 522
2 KRASOVSKA Sindija 00:04:14.6 491
V10 913 1 IVANOVS Atis 00:03:39.1 578
2 BRIEDIS Matīss 00:06:17.8 335
S12 890 1 VAIVODE Patrīcija 00:08:52.1 500
2 ANDERSONE Agrita 00:11:22.9 390
3 VĪKSNA Laura 00:14:54.5 298
S16 838 1 JAKOVĻEVA Luīza 00:05:10.1 838

Rīgas A.Pumpura 11. pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1000 1 RAUDZIŅŠ Rūdolfs 00:03:23.0 1000

Rīgas Tālmācības vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S18 958 1 PENCE Jolanta 00:04:05.0 958
V16 874 1 CELMS Martins Kristers 00:03:45.1 874
V12 798 1 VĪTOLS Rauls 00:04:41.5 798

Siguldas 1. pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 730 1 BROKS Markuss 00:04:38.0 730

Siguldas Valsts ģimnāzija

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V16 1987 1 KRISTAPS Paio 00:03:16.8 1000
2 KALNIŅŠ Dāvis 00:03:19.3 987
3 DAMME Adrians 00:04:11.0 784
S14 1814 1 MARCINKEVIČA Keita 00:03:47.0 1000
2 LABSVĪRA Eleonora Kristiāna 00:04:38.9 814
V18 1780 1 SUHĀNOVS Sandijs 00:03:15.1 966
2 ANSPOKS Linards 00:03:51.7 814
3 KRONBERGS Eduards 00:03:56.0 799
S18 1000 1 BRUNERE Kristīne 00:03:54.8 1000
V14 757 1 NOVICĀNS Everts 00:04:28.2 757

Siguldas pilsētas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V10 1880 1 GĀTERS Gatis Ernests 00:02:11.0 967
2 ŽEGLOVS Krišjānis 00:02:18.8 913
S10 1800 1 OZOLIŅA Melānija Reičela 00:02:07.7 979
2 DĀRZIŅA Agnese 00:02:32.2 821
3 LAZDĀNE Paula 00:02:43.4 765
V12 1000 1 BILĀNS Leo 00:03:44.7 1000
V16 987 1 BILĀNS Bruno 00:03:19.3 987
V14 819 1 UMBLEJS Justs Uga 00:04:08.0 819

Strenču pamatskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
S12 766 1 ZVEJNIECE Marta 00:05:47.4 766
V12 732 1 ŠVĒDE Jēkabs 00:05:07.0 732
V14 732 1 ŠVĒDE Kārlis 00:04:37.3 732

Vecpiebalgas vidusskola

Grupa Grupas punkti Vieta Dalībnieks Laiks Punkti
V14 1417 1 SILIŅŠ Ralfs 00:04:32.9 744
2 BEIKULIS Kristers 00:05:01.8 673
3 GORBĀNS Zigmārs 00:06:02.3 560
V12 1009 1 NEBARS Pēteris 00:05:46.5 648
2 KRASTIŅŠ Artjoms 00:10:23.1 361
S16 925 1 NAPREJENKO Keitija 00:04:41.0 925
V10 802 1 KĻAVS KĻAVIŅŠ Druvis Daniels 00:02:37.9 802
S12 669 1 EZERIETE Elza 00:06:37.8 669

Uz galveno rezutātu lapu